facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 29.03-04.04

Futmal w delegacji: 29.03-04.04

IV liga (Kraków-Wadowice), 30.03.2019
Clepardia Kraków - Węgrzcanka Węgrzce Wlk, sb.11:00
reporter: Wojciech Tracz (video)

Centralna Liga Juniorów, 30.03.2019
Wisła Kraków - Lech Poznań, sb.12:00
reporter: Przemysław Marczewski (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 30.03.2019
Orzeł Iwanowice - Bibiczanka Bibice, sb.13:00
reporter: Krzysztof Jazgar (foto/video)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 30.03.2019
Prądniczanka Kraków - Przemsza Klucze, sb.15:00
reporter: Adam Murzański (foto/video)

Klasa A (Chrzanów), 30.03.2019
Start Kamień - Błyskawica Myślachowice, sb.15:30 FUTMAL.PL/PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków III), 30.03.2019
Wróblowianka Wróblowice - Pasternik Ochojno, sb.16:00
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

Klasa A (Kraków I), 30.03.2019
Galicja Raciborowice - LKS Niedźwiedź, sb.16:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)

Klasa A (Myślenice), 30.03.2019
Górki Myślenice - Zielonka Wrząsowice, sb.16:00
reporterzy: Oliwier Bzowski (tekst), Paweł Biela (foto)

Klasa A (Myślenice), 31.03.2019
Hejnał Krzyszkowice - Topór Tenczyn, nd.11:00
reporter: Paweł Panuś (tekst)

III liga kobiet, 31.03.2019
Prądniczanka II Kraków - Iskra Brzezinka, nd.15:00
reporter: Adam Murzański (foto/video)

Lotto Ekstraklasa, 31.03.2019
Wisła Kraków - Legia Warszawa, nd.18:00
reporterzy: Grzegorz Saj (tekst), Jakub Pieprzyk (foto)


Lista delegacji aktualizowana jest na bieżąco.

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2019-03-28 12:28:23


Futmal w delegacji 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Pogoń Szczecin
2:2
Jagiellonia Białystok
05.07.2020
15:00
Piast Gliwice
1:0
Śląsk Wrocław
05.07.2020
17:30
Wisła Płock
1:0
Górnik Zabrze
06.07.2020
18:00

Fortuna I Liga

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:0
Stomil Olsztyn
05.07.2020
15:10
Olimpia Grudziądz
1:2
GKS Bełchatów
05.07.2020
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
4:2
Radomiak Radom
05.07.2020
12:40
Wigry Suwałki
2:0
GKS Jastrzębie
05.07.2020
17:40

II liga

Stal Rzeszów
2:1
Bytovia Bytów
05.07.2020
17:00
Pogoń Siedlce
3:1
Widzew Łódź
05.07.2020
17:00
Lech II Poznań
2:0
Resovia Rzeszów
05.07.2020
17:00
Skra Częstochowa
2:1
Błękitni Stargard
05.07.2020
17:30
Górnik Łęczna
1:0
Olimpia Elbląg
05.07.2020
13:05
Garbarnia Kraków
1:0
Znicz Pruszków
05.07.2020
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny