facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

MLF 2019: MAAN

MLF 2019: MAAN

Witamy na pokładzie firmę maan.net.pl

http://maan.net.pl
 
W nowym sezonie w Myślenickiej Lidze Firm zadebiutuje zespół MAAN.

Firma z Rzeszotar potwierdziła udział w kolejnej edycji naszych rozgrywek. 
 
Firma MAAN to wiodący producent oraz importer narzędzi budowlanych, malarskich i ogrodniczych w Polsce. 
 
Początki firmy sięgają 1991 roku, kiedy to właściciele - Andrzej i Iwona Matoga, rozpoczęli swoją działalność od produkcji pędzli i szczotek. Kolejne lata to ustawiczny rozwój firmy trwający do dnia dzisiejszego.
 
Po ponad 25 latach budowy marki, ciągłego powiększania asortymentu i jakości świadczonych usług, firma MAAN jest jednym z największych przedsiębiorstw w branży narzędziowej na terenie Polski.
 
- Firma zatrudnia ponad 100 osób, z których większość to mieszkańcy okolicznych miejscowości.
 
- Główna siedziba firmy oraz jej magazyny i hale produkcyjne mieszczą się w Sieprawiu, zaś część produkcji odbywa się w pierwotnej siedzibie firmy w Rzeszotarach.
 
- Marka MAAN jest znana na rynkach całej Polski. Przedstawiciele handlowi zaopatrują sklepy, składy budowlane oraz duże markety i hipermarkety we wszystkich województwach w kraju.
 
- MAAN swoje produkty często prezentuje na krajowych oraz międzynarodowych targach budowlanych i ogrodniczych (Eisenwarenmesse, Spoga+Gafa, Budma, Gardenia), dzięki czemu towary produkowane przez firmę trafiają również na rynki międzynarodowe - Europy, Ameryki Południowej, Afryki, Bliskiego Wschodu i Azji.
 
- Spośród szerokiej gamy produktów, które oferuje swoim klientom firma MAAN najbardziej rozpoznawane na rynku są artykuły budowlane, pędzle oraz łopaty do śniegu.
 
- Z każdym miesiącem firma stawiając na jakość oferowanych usług i produktów staje się coraz bardziej atrakcyjnym partnerem biznesowym, stawiając na ciągły rozwój i chęć dotarcia do jak największej liczby klientów.

 

 

Źródło: myslenickaligafirm.pl

Dodano: 2019-04-07 11:43:13


MLF 

Komentarze


I Liga Futsalu, gr. południowa

Profisport Wrocław
5:8
BSF Bochnia
26.01.2020
15:30
Futsal Nowiny
6:2
GKS Futsal Tychy
26.01.2020
18:45
Sośnica Gliwice
3:4
GKS Komprachcice
26.01.2020
17:00

II Liga Futsalu, gr. małopolsko-świętokrzyska

AZS UEK Kraków
4:2
BSF Busko Zdrój
26.01.2020
17:00