facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Remis w ostatnich sekundach (foto)

Remis w ostatnich sekundach (foto)

Hutnik Kraków urwał punkty liderowi! Pcimianka do ostatnich sekund meczu w Krakowie prowadziła z Hutnikiem 3:2 ale Piskorz tuż przed gwizdkiem kończącym zawody, zdołał pokonać Gaudyna ustalając wynik meczu na 3:3. To pierwsza wiosną strata punktów dla Pcimianki.

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych, 13.04.2019

Hutnik Kraków - Pcimianka Pcim 3-3 (2-2)
Żakieta 2, Piskorz 35, 90+3 – Leżański11, Mizera 26, Olszanicki 49

Hutnk: Szewczyk - Adamski, Gieroński (73 Podkowa), Kaczyński, Kopeć, Kornaś ( 60 Waryłkiewicz), Kosakowski ( 68 Klimczak), Łanecki, Mróz, Piskorz, Żakieta (80 Łach).
Pcimianka: Gaudyn- Olszanicki, Woś ( 83 Słowik), Kolbiarz (87 Proszek), Kowalcze, Kozak, Leżański (46 Drabik),  Luberda, Majchrzak, Mizera, Pandyra.

 

 

Źródło: Adam Murzański

Dodano: 2019-04-18 14:56:03


Zobacz też: I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Hutnik  Pcimianka 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
4:1
Opatkowianka Opatkowice
19.08.2019
18:00
Garbarnia Kraków
4:2
Grębałowianka Kraków
19.08.2019
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
0:4
Wisła Kraków
19.08.2019
18:00
Dąbski
3:3
Wanda Kraków
19.08.2019
18:00
Prądniczanka Kraków
6:1
Cracovia Kraków
19.08.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
5:1
Wieczysta Kraków
19.08.2019
18:00
Victoria Kobierzyn
1:5
Armatura Kraków
19.08.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
1:2
Borek Kraków
19.08.2019
18:00

PKO Ekstraklasa

Korona Kielce
0:1
Pogoń Szczecin
19.08.2019
18:00
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Kraków
23.08.2019
20:30

Fortuna I Liga

Warta Poznań
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.08.2019
17:00
Radomiak Radom
:
GKS Jastrzębie
21.08.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Stal Mielec
21.08.2019
19:00
Olimpia Grudziądz
:
Wigry Suwałki
21.08.2019
19:00
Puszcza Niepołomice
:
Zagłębie Sosnowiec
21.08.2019
19:00
GKS Bełchatów
:
Odra Opole
21.08.2019
19:00
GKS Tychy
:
Chrobry Głogów
21.08.2019
19:00
Stomil Olsztyn
:
Sandecja Nowy Sącz
21.08.2019
19:45
Chojniczanka Chojnice
:
Miedź Legnica
21.08.2019
20:00

II liga

Garbarnia Kraków
:
Pogoń Siedlce
21.08.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
21.08.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Błękitni Stargard
21.08.2019
17:00
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
21.08.2019
19:00
Widzew Łódź
:
Górnik Łęczna
21.08.2019
18:50
Znicz Pruszków
:
Gryf Wejherowo
21.08.2019
19:00
Resovia Rzeszów
:
Bytovia Bytów
21.08.2019
17:00
Górnik Polkowice
:
Stal Rzeszów
21.08.2019
19:00
Lech II Poznań
:
Legionovia Legionowo
21.08.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.08.2019
17:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Orkan Szczyrzyc
:
Lubań Maniowy
21.08.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec Zakliczyn
:
Wisła Szczucin
21.08.2019
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
LKS Szynwałd
21.08.2019
18:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
:
Zielonka Wrząsowice
21.08.2019
18:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Górnik Ł.
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
20.08.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja Nowy Sącz
6:2
Dunajec Nowy Sącz
20.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
:
Glinik/Karpatia Gorlice
21.08.2019
18:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
MKS Trzebinia
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6:0
Tarnovia Tarnów
19.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Limanovia
:
Garbarnia Kraków
21.08.2019
15:00
Krakus Nowa Huta
:
Karol Wadowice
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Młodzików

AS Progres Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
21.08.2019
17:30

II Małopolska Liga Młodzików

Unia Oświęcim
:
Sandecja II
21.08.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
21.08.2019
10:00