facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 19-25 kwietnia

Futmal w delegacji: 19-25 kwietnia

Klasa A (Kraków I), 20.04.2019
LKS Niedźwiedź - Strażak Goszcza, sb.11:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Wadowice), 20.04.2019
Garbarz Zembrzyce - LKS Rajsko, sb.11:00
reporter: Paweł Panuś (tekst)

Klasa Okręgowa (Kraków II), 20.04.2019
Borek Kraków - Garbarnia II Kraków, sb.11:00
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

II liga małopolska kobiet, 20.04.2019
Naprzód Sobolów - Prądniczanka Kraków, sb.12:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Agata Murzańska (foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków II), 20.04.2019
Hutnik II Kraków - Błękitni Modlnica, sb.13:00
reporter: Piotr Patej (tekst, foto)

IV liga (Kraków-Wadowice), 20.04.2019
Pcimianka Pcim - Clepardia Kraków, sb.13:30
reporter: Wojciech Tracz (video)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 20.04.2019
Prądniczanka Kraków - Proszowianka Proszowice, sb.14:30 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków III), 20.04.2019
Wróblowianka Wróblowice - Czarni Staniątki, sb.17:00
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

Klasa B (Kraków III), 20.04.2019
Płomień Jerzmanowice - Błękitni II Modlnica, sb.17:00
reporter: Piotr Patej (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 20.04.2019
Grębałowianka Kraków - Orzeł Iwanowice, sb.17:00
reporter: Krzysztof Jazgar (video, foto)

Lotto Ekstraklasa, 22.04.2019
Wisła Kraków - Wisła Płock, pn.15:30
reporterzy: Grzegorz Saj (tekst), Jakub Pieprzyk (foto)

Ekstraliga Kobiet, 24.04.2019
AZS UJ Kraków - SMS Łódź, śr.16:00 - FUTMAL PREMIUM
reporterzy: Piotr Kwiecień (tekst, video), Krzysztof Porębski (foto), Krzysztof Marcinkiewicz (TRANSMISJA)

II liga trampkarzy (Kraków), 25.04.2019
Clepardia Kraków - Wawel Kraków, cz.17:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Agata Murzańska (foto, video)


LISTA DELEGACJI AKTUALIZOWANA JEST NA BIEŻĄCO

 

 

      •  

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2019-04-19 10:44:49


Futmal w delegacji 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Pogoń Szczecin
2:2
Jagiellonia Białystok
05.07.2020
15:00
Piast Gliwice
1:0
Śląsk Wrocław
05.07.2020
17:30
Wisła Płock
1:0
Górnik Zabrze
06.07.2020
18:00

Fortuna I Liga

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:0
Stomil Olsztyn
05.07.2020
15:10
Olimpia Grudziądz
1:2
GKS Bełchatów
05.07.2020
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
4:2
Radomiak Radom
05.07.2020
12:40
Wigry Suwałki
2:0
GKS Jastrzębie
05.07.2020
17:40

II liga

Stal Rzeszów
2:1
Bytovia Bytów
05.07.2020
17:00
Pogoń Siedlce
3:1
Widzew Łódź
05.07.2020
17:00
Lech II Poznań
2:0
Resovia Rzeszów
05.07.2020
17:00
Skra Częstochowa
2:1
Błękitni Stargard
05.07.2020
17:30
Górnik Łęczna
1:0
Olimpia Elbląg
05.07.2020
13:05
Garbarnia Kraków
1:0
Znicz Pruszków
05.07.2020
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny