facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Rekrutacja do SMS Kraków

Rekrutacja do SMS Kraków

Trwa rekrutacja do Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Józefa Kałuży i Henryka Reymana w Krakowie.   

 Zapraszamy absolwentów Szkół Podstawowych oraz Gimnazjów do czteroletniego i trzyletniego liceum. 

 

W dniu 21 maja odbędą się na testy sportowe dla kandydatów do szkoły.  Informacji dotyczących rekrutacji oraz nauki w szkole można znaleźć na stronie www.sms.krakow.pl lub w sekretariacie szkoły tel. 12 637 69 23 

 

 

SMS Kraków działa od 1996 roku i opiera się na ponad 100-letniej tradycji krakowskich klubów piłkarskichPlacówka dąży do utrzymania wysokich standardów w edukacji oraz szkoleniu piłkarskim, tak aby wzmocnić karierę sportową każdego Ucznia. 

 

#SMSKraków to między innymi: 

  • profesjonalna kadra trenerska 
  • przygotowanie motoryczne 
  • opieka psychologa sportu 
  • opieka fizjoterapeuty  
  • analiza postępów sportowych Ucznia oraz indywidualny program rozwoju Xawodnika 
  • tryb nauki dostosowany do treningów 
  • indywidualna strategia edukacyjna dla Uczniów o szczególnych obciążeniach sportowcy 
  • możliwość realizacji nauki różnymi formami 

 

Do grona absolwentów szkoły należą m.in. Jakub BłaszczykowskiMateusz KlichPaweł JaroszyńskiJakub ŚwierczokAdam KokoszkaMichał ChrapekPiotr i Paweł Brożkowie i wielu innych.  

 

Wśród osób, którym szkoła umożliwiła naukę są również mistrzyni paraolimpijska w tenisie stołowym Karolina Pęk, reprezentant Polski w rugby Mateusz Bartoszek oraz hokeiści Grzegorz Pasiut i Patryk Wajda. 

 

 

 

Szkoła Mistrzostwa Sportowego  
ul. Szablowskiego 1, 30-127 Kraków 

 

 

Źródło: sms.krakow.pl

Dodano: 2019-04-26 10:20:25


SMS 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
4:1
Opatkowianka Opatkowice
19.08.2019
18:00
Garbarnia Kraków
4:2
Grębałowianka Kraków
19.08.2019
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
0:4
Wisła Kraków
19.08.2019
18:00
Dąbski
3:3
Wanda Kraków
19.08.2019
18:00
Prądniczanka Kraków
6:1
Cracovia Kraków
19.08.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
5:1
Wieczysta Kraków
19.08.2019
18:00
Victoria Kobierzyn
1:5
Armatura Kraków
19.08.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
1:2
Borek Kraków
19.08.2019
18:00

PKO Ekstraklasa

Korona Kielce
0:1
Pogoń Szczecin
19.08.2019
18:00
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Kraków
23.08.2019
20:30

Fortuna I Liga

Warta Poznań
2:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.08.2019
17:00
Radomiak Radom
2:2
GKS Jastrzębie
21.08.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Stal Mielec
21.08.2019
19:00
Olimpia Grudziądz
1:2
Wigry Suwałki
21.08.2019
19:00
Puszcza Niepołomice
0:2
Zagłębie Sosnowiec
21.08.2019
19:00
GKS Bełchatów
1:0
Odra Opole
21.08.2019
19:00
GKS Tychy
5:1
Chrobry Głogów
21.08.2019
19:00
Stomil Olsztyn
:
Sandecja Nowy Sącz
21.08.2019
19:45
Chojniczanka Chojnice
:
Miedź Legnica
21.08.2019
20:00

II liga

Garbarnia Kraków
0:0
Pogoń Siedlce
21.08.2019
17:00
Elana Toruń
1:1
Skra Częstochowa
21.08.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
0:1
Błękitni Stargard
21.08.2019
17:00
GKS Katowice
1:1
Olimpia Elbląg
21.08.2019
19:00
Widzew Łódź
2:2
Górnik Łęczna
21.08.2019
18:50
Znicz Pruszków
2:1
Gryf Wejherowo
21.08.2019
19:00
Resovia Rzeszów
1:1
Bytovia Bytów
21.08.2019
17:00
Górnik Polkowice
1:2
Stal Rzeszów
21.08.2019
19:00
Lech II Poznań
2:1
Legionovia Legionowo
21.08.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
1:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.08.2019
17:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Orkan Szczyrzyc
2:1
Lubań Maniowy
21.08.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec Zakliczyn
3:1
Wisła Szczucin
21.08.2019
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:1
LKS Szynwałd
21.08.2019
18:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
2:0
Zielonka Wrząsowice
21.08.2019
18:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Górnik Ł.
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
20.08.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja Nowy Sącz
6:2
Dunajec Nowy Sącz
20.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
:
Glinik/Karpatia Gorlice
21.08.2019
18:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
MKS Trzebinia
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6:0
Tarnovia Tarnów
19.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Limanovia
:
Garbarnia Kraków
21.08.2019
15:00
Krakus Nowa Huta
:
Karol Wadowice
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Młodzików

AS Progres Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
21.08.2019
17:30

II Małopolska Liga Młodzików

Unia Oświęcim
:
Sandecja II
21.08.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
21.08.2019
10:00