facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 26.04 - 02.05

Futmal w delegacji: 26.04 - 02.05

Przed nami kolejny intensywny tydzień piłkarskich zmagań. Zobaczcie gdzie wybierają w nadchodzących dniach reporterzy Futmal oraz Futmal Premium. Oto kolejna odsłona Futmal w delegacji - zobacz, gdzie będziemy!

Myślenicka Liga Firm, 26.04.2019
Mako - Maan, pt.20:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (video)
 
Myślenicka Liga Firm, 26.04.2019
Nembud - Polplast, pt.20:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (video)
 
Myślenicka Liga Fitm, 26.04.2019
Netfox - ZISiBO, pt.21:00FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (video)
 
Myślenicka Liga Firm, 26.04.2019
Pod Blachą - Arch VR, pt.21:00FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (video)
 
Klasa A (Kraków I), 27.04.2019
Partyzant Dojazdów - Kapitol Racławice, sb.11:00
reporterzy: Sebastian Gratkowski (tekst), Michał Natkaniec (foto)
 
IV liga (Kraków-Wadowice), 27.04.2019
Clepardia Kraków - Górnik Wieliczka, sb.11:00FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (foto, video)
 
II liga małopolska kobiet, 27.04.2019
Prądniczanka Kraków - Łysica Bodzentyn, sb.12:30FUTMAL PREMIUM
reporter: Agata Murzańska (foto, video)
 
Klasa Okręgowa (Kraków I), 27.04.2019
Prądniczanka Kraków - Bibiczanka Bibice, sb.14:30FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (foto, video)
 
I liga polska kobiet, 27.04.2019
Respekt Myślenice - Darfil Tomaszów Mazowiecki, sb.15:00
reporter: Paweł Biela (tekst, foto)
 
III liga, 27.04.2019
Czarni Połaniec - Stal Rzeszów, sb.16:00
reporter: Wojciech Tracz (video, TRANSMISJA)
 
III liga, 27.04.2019
Hutnik Kraków - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, sb.17:00
reporter: Piotr Kwiecień (video, TRANSMISJA)
 
Klasa A (Myślenice), 27.04.2019
Górki Myślenice - Orzeł Nowa Wieś, sb.17:00
reporterzy: Oliwier Bzowski (tekst), Paweł Biela (foto)
 
Klasa Okręgowa (Kraków III), 27.04.2019
Orzeł Myślenice - Gdovia Gdów, sb.17:30
reporter: Paweł Panuś (tekst)
 
Klasa Okręgowa (Kraków II), 27.04.2019
Błękitni Modlnica - Wiślanie II Jaśkowice, sb.17:30
reporter: Piotr Patej (tekst, foto)
 
IV liga (Kraków-Wadowice), 28.04.2019
Kaszowianka Kaszów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie, nd.14:00FUTMAL PREMIUM
reporter: Agata Murzańska (foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 28.04.2019
Orzeł Iwanowice - Spójnia Osiek, nd.14:00
reporter: Krzysztof Jazgar (foto, video) 

III liga małopolska kobiet, 28.04.2019
Prądniczanka II Kraków - Podgórze Kraków, nd.15:00FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (foto, video)
 
III liga, 28.04.2019
Sokół Sieniawa - Motor Lublin, nd.16:00
reporter: Wojciech Tracz (video, TRANSMISJA)
 
Klasa B (Kraków III), 28.04.2019
Błękitni Modlnica - MKS Skała, nd.17:00
reporter: Piotr Patej (tekst, foto)
 
Lotto Ekstraklasa, 28.04.2019
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław, nd.18:00
reporterzy: Grzegorz Saj (tekst), Jakub Pieprzyk (foto)
 
II liga trampkarzy, 30.04.2019
Clepardia Kraków - Świt Krzeszowice, nd.17:30FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (foto, video)
 
Klasa B (Oświęcim), 01.05.2019
Iskra Brzezinka - Puls Broszkowice, śr.16:00FUTMAL PREMIUM
reporter: Agata Murzańska (foto, video)

Klasa A (Kraków I), 01.05.2019
LKS Niedźwiedź - Spartak Wielkanoc, śr.17:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)
 
IV liga (Kraków-Wadowice), 01.05.2019
Wiślanka Grabie - Clepardia Kraków, śr.17:00FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (foto, video)


LISTA DELEGACJI AKTUALIZOWANA JEST NA BIEŻĄCO

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2019-04-26 11:11:19


Futmal w delegacji 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Arka Gdynia
3:2
ŁKS Łódź
11.07.2020
15:00
Legia Warszawa
2:0
Cracovia Kraków
11.07.2020
17:30
Wisła Kraków
1:1
Korona Kielce
11.07.2020
20:00
Śląsk Wrocław
2:2
Pogoń Szczecin
12.07.2020
12:30
Piast Gliwice
2:0
Jagiellonia Białystok
12.07.2020
15:00
Lech Poznań
3:2
Lechia Gdańsk
12.07.2020
17:30
Arka Gdynia
:
Górnik Zabrze
14.07.2020
20:30
Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
14.07.2020
20:30
ŁKS Łódź
:
Raków Częstochowa
14.07.2020
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
14.07.2020
20:30
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
15.07.2020
20:30
Cracovia Kraków
:
Lech Poznań
15.07.2020
20:30
Pogoń Szczecin
:
Piast Gliwice
15.07.2020
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Śląsk Wrocław
15.07.2020
20:30

Fortuna I Liga

GKS Tychy
0:1
Puszcza Niepołomice
11.07.2020
15:10
Stomil Olsztyn
1:2
Miedź Legnica
11.07.2020
17:40
GKS Jastrzębie
0:3
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.07.2020
12:40
Radomiak Radom
2:0
Olimpia Grudziądz
12.07.2020
12:40
GKS Bełchatów
0:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.07.2020
15:10
Miedź Legnica
:
GKS Bełchatów
15.07.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Stomil Olsztyn
15.07.2020
 
Wigry Suwałki
:
Sandecja Nowy Sącz
15.07.2020
 
Olimpia Grudziądz
:
GKS Jastrzębie
15.07.2020
 
Warta Poznań
:
GKS Tychy
15.07.2020
 
Chojniczanka Chojnice
:
Zagłębie Sosnowiec
15.07.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Radomiak Radom
15.07.2020
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Odra Opole
15.07.2020
 
Stal Mielec
:
Chrobry Głogów
15.07.2020
 

II liga

Olimpia Elbląg
1:2
Skra Częstochowa
11.07.2020
16:00
Błękitni Stargard
0:1
Stal Rzeszów
11.07.2020
17:00
Bytovia Bytów
4:3
Legionovia Legionowo
11.07.2020
18:00
Resovia Rzeszów
1:1
Górnik Polkowice
11.07.2020
17:00
Gryf Wejherowo
0:4
Garbarnia Kraków
11.07.2020
17:00
Górnik Łęczna
2:3
Pogoń Siedlce
11.07.2020
17:00
Znicz Pruszków
1:2
Lech II Poznań
11.07.2020
19:00
GKS Katowice
1:1
Widzew Łódź
12.07.2020
13:05
Garbarnia Kraków
:
Bytovia Bytów
15.07.2020
 
Górnik Polkowice
:
Znicz Pruszków
15.07.2020
 
Legionovia Legionowo
:
Błękitni Stargard
15.07.2020
14:00
Lech II Poznań
:
Gryf Wejherowo
15.07.2020
 
Skra Częstochowa
:
Górnik Łęczna
15.07.2020
18:00
Pogoń Siedlce
:
GKS Katowice
15.07.2020
17:00
Widzew Łódź
:
Stal Stalowa Wola
15.07.2020
19:10
Elana Toruń
:
Resovia Rzeszów
15.07.2020
18:00
Stal Rzeszów
:
Olimpia Elbląg
15.07.2020
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny