facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 26.04 - 02.05

Futmal w delegacji: 26.04 - 02.05

Przed nami kolejny intensywny tydzień piłkarskich zmagań. Zobaczcie gdzie wybierają w nadchodzących dniach reporterzy Futmal oraz Futmal Premium. Oto kolejna odsłona Futmal w delegacji - zobacz, gdzie będziemy!

Myślenicka Liga Firm, 26.04.2019
Mako - Maan, pt.20:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (video)
 
Myślenicka Liga Firm, 26.04.2019
Nembud - Polplast, pt.20:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (video)
 
Myślenicka Liga Fitm, 26.04.2019
Netfox - ZISiBO, pt.21:00FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (video)
 
Myślenicka Liga Firm, 26.04.2019
Pod Blachą - Arch VR, pt.21:00FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (video)
 
Klasa A (Kraków I), 27.04.2019
Partyzant Dojazdów - Kapitol Racławice, sb.11:00
reporterzy: Sebastian Gratkowski (tekst), Michał Natkaniec (foto)
 
IV liga (Kraków-Wadowice), 27.04.2019
Clepardia Kraków - Górnik Wieliczka, sb.11:00FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (foto, video)
 
II liga małopolska kobiet, 27.04.2019
Prądniczanka Kraków - Łysica Bodzentyn, sb.12:30FUTMAL PREMIUM
reporter: Agata Murzańska (foto, video)
 
Klasa Okręgowa (Kraków I), 27.04.2019
Prądniczanka Kraków - Bibiczanka Bibice, sb.14:30FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (foto, video)
 
I liga polska kobiet, 27.04.2019
Respekt Myślenice - Darfil Tomaszów Mazowiecki, sb.15:00
reporter: Paweł Biela (tekst, foto)
 
III liga, 27.04.2019
Czarni Połaniec - Stal Rzeszów, sb.16:00
reporter: Wojciech Tracz (video, TRANSMISJA)
 
III liga, 27.04.2019
Hutnik Kraków - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, sb.17:00
reporter: Piotr Kwiecień (video, TRANSMISJA)
 
Klasa A (Myślenice), 27.04.2019
Górki Myślenice - Orzeł Nowa Wieś, sb.17:00
reporterzy: Oliwier Bzowski (tekst), Paweł Biela (foto)
 
Klasa Okręgowa (Kraków III), 27.04.2019
Orzeł Myślenice - Gdovia Gdów, sb.17:30
reporter: Paweł Panuś (tekst)
 
Klasa Okręgowa (Kraków II), 27.04.2019
Błękitni Modlnica - Wiślanie II Jaśkowice, sb.17:30
reporter: Piotr Patej (tekst, foto)
 
IV liga (Kraków-Wadowice), 28.04.2019
Kaszowianka Kaszów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie, nd.14:00FUTMAL PREMIUM
reporter: Agata Murzańska (foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 28.04.2019
Orzeł Iwanowice - Spójnia Osiek, nd.14:00
reporter: Krzysztof Jazgar (foto, video) 

III liga małopolska kobiet, 28.04.2019
Prądniczanka II Kraków - Podgórze Kraków, nd.15:00FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (foto, video)
 
III liga, 28.04.2019
Sokół Sieniawa - Motor Lublin, nd.16:00
reporter: Wojciech Tracz (video, TRANSMISJA)
 
Klasa B (Kraków III), 28.04.2019
Błękitni Modlnica - MKS Skała, nd.17:00
reporter: Piotr Patej (tekst, foto)
 
Lotto Ekstraklasa, 28.04.2019
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław, nd.18:00
reporterzy: Grzegorz Saj (tekst), Jakub Pieprzyk (foto)
 
II liga trampkarzy, 30.04.2019
Clepardia Kraków - Świt Krzeszowice, nd.17:30FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (foto, video)
 
Klasa B (Oświęcim), 01.05.2019
Iskra Brzezinka - Puls Broszkowice, śr.16:00FUTMAL PREMIUM
reporter: Agata Murzańska (foto, video)

Klasa A (Kraków I), 01.05.2019
LKS Niedźwiedź - Spartak Wielkanoc, śr.17:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)
 
IV liga (Kraków-Wadowice), 01.05.2019
Wiślanka Grabie - Clepardia Kraków, śr.17:00FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (foto, video)


LISTA DELEGACJI AKTUALIZOWANA JEST NA BIEŻĄCO

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2019-04-26 11:11:19


Futmal w delegacji 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Raków Częstochowa
1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.02.2021
18:00
Warta Poznań
1:2
Lech Poznań
26.02.2021
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Piast Gliwice
27.02.2021
17:30
Stal Mielec
0:1
Lechia Gdańsk
27.02.2021
15:00
Górnik Zabrze
:
Legia Warszawa
27.02.2021
20:00
Śląsk Wrocław
:
Pogoń Szczecin
28.02.2021
17:30
Cracovia Kraków
:
Zagłębie Lubin
28.02.2021
15:00
Wisła Płock
:
Wisła Kraków
28.02.2021
12:30

Fortuna I liga

Arka Gdynia
1:0
GKS Jastrzębie
26.02.2021
16:00
Widzew Łódź
1:1
Radomiak Radom
26.02.2021
17:40
Resovia Rzeszów
2:1
Puszcza Niepołomice
26.02.2021
15:00
ŁKS Łódź
2:1
Odra Opole
27.02.2021
12:40
Sandecja Nowy Sącz
2:0
Miedź Legnica
27.02.2021
13:00
GKS Bełchatów
:
Górnik Łęczna
27.02.2021
16:00
Stomil Olsztyn
1:2
GKS Tychy
27.02.2021
13:00
Zagłębie Sosnowiec
1:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
27.02.2021
15:00
Korona Kielce
:
Chrobry Głogów
28.02.2021
12:40

II liga

Znicz Pruszków
1:2
Wigry Suwałki
27.02.2021
12:00
Pogoń Siedlce
2:0
Bytovia Bytów
27.02.2021
13:00
Olimpia Grudziądz
1:0
Motor Lublin
27.02.2021
14:00
Lech II Poznań
5:1
Stal Rzeszów
27.02.2021
13:00
GKS Katowice
:
Sokół Ostróda
27.02.2021
17:00
Olimpia Elbląg
1:0
KKS 1925 Kalisz
27.02.2021
14:00
Skra Częstochowa
1:0
Garbarnia Kraków
27.02.2021
13:00
Górnik Polkowice
:
Chojniczanka Chojnice
28.02.2021
20:00
Błękitni Stargard
:
Śląsk II Wrocław
28.02.2021
13:00

III liga, gr. 4

Podlasie Biała Podlaska
2:1
Orlęta Radzyń Podlaski
27.02.2021
14:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Sokół Sieniawa
27.02.2021
13:00
Wisłoka Dębica
4:1
Siarka Tarnobrzeg
27.02.2021
14:30
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:1
Wisła Puławy
27.02.2021
14:00
Korona II Kielce
0:0
Stal Kraśnik
27.02.2021
12:00
Podhale Nowy Targ
0:0
Lewart Lubartów
27.02.2021
14:30
Hetman Zamość
0:3
KS Wiązownica
27.02.2021
14:00
Avia Świdnik
:
Cracovia II Kraków
28.02.2021
13:00
Jutrzenka Giebułtów
:
ŁKS Łagów
28.02.2021
14:30
Chełmianka Chełm
:
Wisła Sandomierz
28.02.2021
12:00

I liga futsalu (południe)

Kamionka Mikołów
:
Sośnica Gliwice
28.02.2021
17:00

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Błyskawica Wyciąże
:
Patroni Nowy Targ
25.02.2021
 
Sparta Spytkowice
:
Spartak Wielkanoc
25.02.2021
 
Sparta Spytkowice
:
AZS UEK Kraków
27.02.2021
18:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Dąbski
:
Wanda Kraków
26.02.2021
19:30
Wisła Kraków
:
Prokocim Kraków
26.02.2021
19:30
Wieczysta Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
26.02.2021
20:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Grębałowianka Kraków
26.02.2021
20:30
Cracovia Kraków
:
Hutnik Kraków
26.02.2021
21:30
Strzelcy
:
Clepardia Kraków
26.02.2021
21:30