facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 3-9 maja

Futmal w delegacji: 3-9 maja

IV liga (Kraków-Wadowice), 04.05.2019
Clepardia Kraków - Orzeł Ryczów, sb.11:00FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (foto/video)
 
Klasa A (Chrzanów), 04.05.2019
Start Kamień - Tęcza Tenczynek, sb.14:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)
 
Klasa Okręgowa (Kraków I), 04.05.2019
Prądniczanka Kraków - Pogoń Miechów, sb.14:45 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (foto, video)

Klasa A (Myślenice), 04.05.2019
Górki Myślenice - LKS Trzebunia, sb.15:00
reporterzy: Oliwier Bzowski (tekst), Paweł Biela (foto)
 
Klasa A (Kraków I), 04.05.2019
Partyzant Dojazdów - Szreniawa Koszyce, sb.16:00
reporter: Sebastian Gratkowski (tekst, foto)
 
Klasa Okręgowa (Kraków III), 04.05.2019
Wróblowianka Wróblowice - Gościbia Sułkowice, sb.17:00
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)
 
IV liga (Kraków-Wadowice), 04.05.2019
Kaszowianka Kaszów - Unia Oświęcim, sb.17:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Agata Murzańska (foto, video)
 
Klasa A (Kraków I), 05.05.2019
Kapitol Racławice - LKS Niedźwiedź, nd.11:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)
 
II liga juniorów młodszych (Kraków), 05.05.2019
Wieczysta Kraków - Garbarnia II Kraków, nd.13:30 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (foto, video)
 
III liga małopolska kobiet, 05.05.2019
Prądniczanka II Kraków - Pogorzanka Pogorzyce, nd.16:30 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (foto, video)


LISTA DELEGACJI AKTUALIZOWANA JEST NA BIEŻĄCO

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2019-05-04 00:27:04


Futmal w delegacji 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Arka Gdynia
3:2
ŁKS Łódź
11.07.2020
15:00
Legia Warszawa
2:0
Cracovia Kraków
11.07.2020
17:30
Wisła Kraków
1:1
Korona Kielce
11.07.2020
20:00
Śląsk Wrocław
2:2
Pogoń Szczecin
12.07.2020
12:30
Piast Gliwice
2:0
Jagiellonia Białystok
12.07.2020
15:00
Lech Poznań
3:2
Lechia Gdańsk
12.07.2020
17:30
Arka Gdynia
:
Górnik Zabrze
14.07.2020
20:30
Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
14.07.2020
20:30
ŁKS Łódź
:
Raków Częstochowa
14.07.2020
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
14.07.2020
20:30
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
15.07.2020
20:30
Cracovia Kraków
:
Lech Poznań
15.07.2020
20:30
Pogoń Szczecin
:
Piast Gliwice
15.07.2020
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Śląsk Wrocław
15.07.2020
20:30

Fortuna I Liga

GKS Tychy
0:1
Puszcza Niepołomice
11.07.2020
15:10
Stomil Olsztyn
1:2
Miedź Legnica
11.07.2020
17:40
GKS Jastrzębie
0:3
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.07.2020
12:40
Radomiak Radom
2:0
Olimpia Grudziądz
12.07.2020
12:40
GKS Bełchatów
0:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.07.2020
15:10
Miedź Legnica
:
GKS Bełchatów
15.07.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Stomil Olsztyn
15.07.2020
 
Wigry Suwałki
:
Sandecja Nowy Sącz
15.07.2020
 
Olimpia Grudziądz
:
GKS Jastrzębie
15.07.2020
 
Warta Poznań
:
GKS Tychy
15.07.2020
 
Chojniczanka Chojnice
:
Zagłębie Sosnowiec
15.07.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Radomiak Radom
15.07.2020
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Odra Opole
15.07.2020
 
Stal Mielec
:
Chrobry Głogów
15.07.2020
 

II liga

Olimpia Elbląg
1:2
Skra Częstochowa
11.07.2020
16:00
Błękitni Stargard
0:1
Stal Rzeszów
11.07.2020
17:00
Bytovia Bytów
4:3
Legionovia Legionowo
11.07.2020
18:00
Resovia Rzeszów
1:1
Górnik Polkowice
11.07.2020
17:00
Gryf Wejherowo
0:4
Garbarnia Kraków
11.07.2020
17:00
Górnik Łęczna
2:3
Pogoń Siedlce
11.07.2020
17:00
Znicz Pruszków
1:2
Lech II Poznań
11.07.2020
19:00
GKS Katowice
1:1
Widzew Łódź
12.07.2020
13:05
Garbarnia Kraków
:
Bytovia Bytów
15.07.2020
 
Górnik Polkowice
:
Znicz Pruszków
15.07.2020
 
Legionovia Legionowo
:
Błękitni Stargard
15.07.2020
14:00
Lech II Poznań
:
Gryf Wejherowo
15.07.2020
 
Skra Częstochowa
:
Górnik Łęczna
15.07.2020
18:00
Pogoń Siedlce
:
GKS Katowice
15.07.2020
17:00
Widzew Łódź
:
Stal Stalowa Wola
15.07.2020
19:10
Elana Toruń
:
Resovia Rzeszów
15.07.2020
18:00
Stal Rzeszów
:
Olimpia Elbląg
15.07.2020
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny