facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 10-16 maja

Futmal w delegacji: 10-16 maja

Myślenicka Liga Firm, 10.05.2019
Netfox - Mako, pt.20:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Wojciech Tracz (video)

Myślenicka Liga Firm, 10.05.2019
Maan - Pod Blachą, pt.20:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (video)

Lotto Ekstraklasa, 10.05.2019
Wisła Kraków - Korona Kielce, pt.20:30
reporterzy: Grzegorz Saj (tekst), Jakub Pieprzyk (foto)

Myślenicka Liga Firm, 10.05.2019
Nembud - ZISiBO, pt.21:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Wojciech Tracz (video)

Myślenicka Liga Firm, 10.05.2019
Arch VR - Polplast, pt.21:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (video)

II liga kobiet, 11.05.2019
Prądniczanka Kraków - LKS Wierzchowiska, sb.12:30 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Agata Murzańska (foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 11.05.2019
Prądniczanka Kraków - Przebój Wolbrom, sb.14:45 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Agata Murzańska (foto, video)

Klasa A (Myślenice), 11.05.2019
Jordan Zakliczyn - Górki Myślenice, sb.16:00
reporterzy: Oliwier Bzowski (tekst), Paweł Biela (foto)

Klasa Okręgowa (Kraków III), 11.05.2019
Gdovia Gdów - Wróblowianka Wróblowice, sb.17:00
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

IV liga (Kraków-Wadowice), 11.05.2019
Dalin Myślenice - Węgrzcanka Węgrzce Wlk, sb.17:00
reporter: Paweł Biela (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków II), 11.05.2019
Bronowianka Kraków - Błękitni Modlnica, sb.18:00
reporter: Piotr Patej (tekst, foto)

II liga juniorów młd (Kraków), 12.05.2019
Albertus Kraków - Garbarnia II Kraków, nd.10:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Agata Murzańska (foto, video)

II liga trampkarzy (Kraków)
Clepardia Kraków - Płaszowianka Kraków, nd.13:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (foto, video)

I liga polska kobiet, 12.05.2019
Respekt Myślenice - Czwórka Radom, nd.16:00
reporter: Paweł Biela (tekst, foto)

Klasa B (Kraków III), 12.05.2019
Błękitni II Modlnica - Kabel Kraków, nd.17:00
reporter: Piotr Patej (tekst, foto)

I liga oldbojów (Kraków), 13.05.2019
Grębałowianka Kraków - Prądniczanka Kraków, pn.18:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (foto, video)

Klasa A (Chrzanów), 15.05.2019
Start Kamień - Ciężkowianka Jaworzno, śr.17:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

II liga trampkarzy, 15.05.2019
Clepardia Kraków - Świt Krzeszowice, śr.18:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (foto, video)


LISTA DELEGACJI AKTUALIZOWANA JEST NA BIEŻĄCO

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2019-05-09 10:54:53


Futmal w delegacji 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
4:1
Opatkowianka Opatkowice
19.08.2019
18:00
Garbarnia Kraków
4:2
Grębałowianka Kraków
19.08.2019
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
0:4
Wisła Kraków
19.08.2019
18:00
Dąbski
3:3
Wanda Kraków
19.08.2019
18:00
Prądniczanka Kraków
6:1
Cracovia Kraków
19.08.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
5:1
Wieczysta Kraków
19.08.2019
18:00
Victoria Kobierzyn
1:5
Armatura Kraków
19.08.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
1:2
Borek Kraków
19.08.2019
18:00

PKO Ekstraklasa

Korona Kielce
0:1
Pogoń Szczecin
19.08.2019
18:00
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Kraków
23.08.2019
20:30

Fortuna I Liga

Warta Poznań
2:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.08.2019
17:00
Radomiak Radom
2:2
GKS Jastrzębie
21.08.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Stal Mielec
21.08.2019
19:00
Olimpia Grudziądz
1:2
Wigry Suwałki
21.08.2019
19:00
Puszcza Niepołomice
0:2
Zagłębie Sosnowiec
21.08.2019
19:00
GKS Bełchatów
1:0
Odra Opole
21.08.2019
19:00
GKS Tychy
5:1
Chrobry Głogów
21.08.2019
19:00
Stomil Olsztyn
:
Sandecja Nowy Sącz
21.08.2019
19:45
Chojniczanka Chojnice
:
Miedź Legnica
21.08.2019
20:00

II liga

Garbarnia Kraków
0:0
Pogoń Siedlce
21.08.2019
17:00
Elana Toruń
1:1
Skra Częstochowa
21.08.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
0:1
Błękitni Stargard
21.08.2019
17:00
GKS Katowice
1:1
Olimpia Elbląg
21.08.2019
19:00
Widzew Łódź
2:2
Górnik Łęczna
21.08.2019
18:50
Znicz Pruszków
2:1
Gryf Wejherowo
21.08.2019
19:00
Resovia Rzeszów
1:1
Bytovia Bytów
21.08.2019
17:00
Górnik Polkowice
1:2
Stal Rzeszów
21.08.2019
19:00
Lech II Poznań
2:1
Legionovia Legionowo
21.08.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
1:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.08.2019
17:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Orkan Szczyrzyc
2:1
Lubań Maniowy
21.08.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec Zakliczyn
3:1
Wisła Szczucin
21.08.2019
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:1
LKS Szynwałd
21.08.2019
18:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
2:0
Zielonka Wrząsowice
21.08.2019
18:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Górnik Ł.
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
20.08.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja Nowy Sącz
6:2
Dunajec Nowy Sącz
20.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
:
Glinik/Karpatia Gorlice
21.08.2019
18:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
MKS Trzebinia
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6:0
Tarnovia Tarnów
19.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Limanovia
:
Garbarnia Kraków
21.08.2019
15:00
Krakus Nowa Huta
:
Karol Wadowice
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Młodzików

AS Progres Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
21.08.2019
17:30

II Małopolska Liga Młodzików

Unia Oświęcim
:
Sandecja II
21.08.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
21.08.2019
10:00