facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 10-16 maja

Futmal w delegacji: 10-16 maja

Myślenicka Liga Firm, 10.05.2019
Netfox - Mako, pt.20:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Wojciech Tracz (video)

Myślenicka Liga Firm, 10.05.2019
Maan - Pod Blachą, pt.20:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (video)

Lotto Ekstraklasa, 10.05.2019
Wisła Kraków - Korona Kielce, pt.20:30
reporterzy: Grzegorz Saj (tekst), Jakub Pieprzyk (foto)

Myślenicka Liga Firm, 10.05.2019
Nembud - ZISiBO, pt.21:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Wojciech Tracz (video)

Myślenicka Liga Firm, 10.05.2019
Arch VR - Polplast, pt.21:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (video)

II liga kobiet, 11.05.2019
Prądniczanka Kraków - LKS Wierzchowiska, sb.12:30 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Agata Murzańska (foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 11.05.2019
Prądniczanka Kraków - Przebój Wolbrom, sb.14:45 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Agata Murzańska (foto, video)

Klasa A (Myślenice), 11.05.2019
Jordan Zakliczyn - Górki Myślenice, sb.16:00
reporterzy: Oliwier Bzowski (tekst), Paweł Biela (foto)

Klasa Okręgowa (Kraków III), 11.05.2019
Gdovia Gdów - Wróblowianka Wróblowice, sb.17:00
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

IV liga (Kraków-Wadowice), 11.05.2019
Dalin Myślenice - Węgrzcanka Węgrzce Wlk, sb.17:00
reporter: Paweł Biela (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków II), 11.05.2019
Bronowianka Kraków - Błękitni Modlnica, sb.18:00
reporter: Piotr Patej (tekst, foto)

II liga juniorów młd (Kraków), 12.05.2019
Albertus Kraków - Garbarnia II Kraków, nd.10:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Agata Murzańska (foto, video)

II liga trampkarzy (Kraków)
Clepardia Kraków - Płaszowianka Kraków, nd.13:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (foto, video)

I liga polska kobiet, 12.05.2019
Respekt Myślenice - Czwórka Radom, nd.16:00
reporter: Paweł Biela (tekst, foto)

Klasa B (Kraków III), 12.05.2019
Błękitni II Modlnica - Kabel Kraków, nd.17:00
reporter: Piotr Patej (tekst, foto)

I liga oldbojów (Kraków), 13.05.2019
Grębałowianka Kraków - Prądniczanka Kraków, pn.18:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (foto, video)

Klasa A (Chrzanów), 15.05.2019
Start Kamień - Ciężkowianka Jaworzno, śr.17:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

II liga trampkarzy, 15.05.2019
Clepardia Kraków - Świt Krzeszowice, śr.18:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (foto, video)


LISTA DELEGACJI AKTUALIZOWANA JEST NA BIEŻĄCO

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2019-05-09 10:54:53


Futmal w delegacji 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Raków Częstochowa
1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.02.2021
18:00
Warta Poznań
1:2
Lech Poznań
26.02.2021
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Piast Gliwice
27.02.2021
17:30
Stal Mielec
0:1
Lechia Gdańsk
27.02.2021
15:00
Górnik Zabrze
:
Legia Warszawa
27.02.2021
20:00
Śląsk Wrocław
:
Pogoń Szczecin
28.02.2021
17:30
Cracovia Kraków
:
Zagłębie Lubin
28.02.2021
15:00
Wisła Płock
:
Wisła Kraków
28.02.2021
12:30

Fortuna I liga

Arka Gdynia
1:0
GKS Jastrzębie
26.02.2021
16:00
Widzew Łódź
1:1
Radomiak Radom
26.02.2021
17:40
Resovia Rzeszów
2:1
Puszcza Niepołomice
26.02.2021
15:00
ŁKS Łódź
2:1
Odra Opole
27.02.2021
12:40
Sandecja Nowy Sącz
2:0
Miedź Legnica
27.02.2021
13:00
GKS Bełchatów
:
Górnik Łęczna
27.02.2021
16:00
Stomil Olsztyn
1:2
GKS Tychy
27.02.2021
13:00
Zagłębie Sosnowiec
1:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
27.02.2021
15:00
Korona Kielce
:
Chrobry Głogów
28.02.2021
12:40

II liga

Znicz Pruszków
1:2
Wigry Suwałki
27.02.2021
12:00
Pogoń Siedlce
2:0
Bytovia Bytów
27.02.2021
13:00
Olimpia Grudziądz
1:0
Motor Lublin
27.02.2021
14:00
Lech II Poznań
5:1
Stal Rzeszów
27.02.2021
13:00
GKS Katowice
:
Sokół Ostróda
27.02.2021
17:00
Olimpia Elbląg
1:0
KKS 1925 Kalisz
27.02.2021
14:00
Skra Częstochowa
1:0
Garbarnia Kraków
27.02.2021
13:00
Górnik Polkowice
:
Chojniczanka Chojnice
28.02.2021
20:00
Błękitni Stargard
:
Śląsk II Wrocław
28.02.2021
13:00

III liga, gr. 4

Podlasie Biała Podlaska
2:1
Orlęta Radzyń Podlaski
27.02.2021
14:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Sokół Sieniawa
27.02.2021
13:00
Wisłoka Dębica
4:1
Siarka Tarnobrzeg
27.02.2021
14:30
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:1
Wisła Puławy
27.02.2021
14:00
Korona II Kielce
0:0
Stal Kraśnik
27.02.2021
12:00
Podhale Nowy Targ
0:0
Lewart Lubartów
27.02.2021
14:30
Hetman Zamość
0:3
KS Wiązownica
27.02.2021
14:00
Avia Świdnik
:
Cracovia II Kraków
28.02.2021
13:00
Jutrzenka Giebułtów
:
ŁKS Łagów
28.02.2021
14:30
Chełmianka Chełm
:
Wisła Sandomierz
28.02.2021
12:00

I liga futsalu (południe)

Kamionka Mikołów
:
Sośnica Gliwice
28.02.2021
17:00

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Błyskawica Wyciąże
:
Patroni Nowy Targ
25.02.2021
 
Sparta Spytkowice
:
Spartak Wielkanoc
25.02.2021
 
Sparta Spytkowice
:
AZS UEK Kraków
27.02.2021
18:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Dąbski
:
Wanda Kraków
26.02.2021
19:30
Wisła Kraków
:
Prokocim Kraków
26.02.2021
19:30
Wieczysta Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
26.02.2021
20:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Grębałowianka Kraków
26.02.2021
20:30
Cracovia Kraków
:
Hutnik Kraków
26.02.2021
21:30
Strzelcy
:
Clepardia Kraków
26.02.2021
21:30