facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Filipek podsumowuje

Filipek podsumowuje

EKSTRAKLASA. Niezwykle ważne zwycięstwo w „meczu przyjaźni”  z Lechem odniosła Cracovia. Jedyną bramkę dla „Pasów” zdobył już w 6. minucie Michal Siplak. Jak się okazało. Więcej goli już nie padło i mecz zakończył się wynikiem 1:0. Zdobycie trzech punktów, przy jednoczesnej porażce Jagielloni z Piastem (1:2) i remisie Zagłębia Lubin z Lechią (1:1) dały Cracovii awans na 4. miejsce, którego zajęcie daje prawo gry w eliminacjach do europejskich pucharów w przyszłym sezonie.
 
Ze zmiennym szczęściem radziła sobie Wisła Kraków. Po piątkowym domowym zwycięstwie nad Koroną 1:0 w poniedziałek drużyna musiała przełknąć gorycz porażki po przegranym 1:3 meczu z Arką Gdynia. Domowe zwycięstwo nad „złocisto-krwistymi” praktycznie zapewniło jednak Wiśle zajęcie pierwszego miejsca w „grupie spadkowej”, więc ogólny bilans jest korzystny, zwłaszcza biorąc pod uwagę problemy kadrowe zespołu prowadzonego przez trenera Macieja Stolarczyka. W piątek gola na wagę zwycięstwa w 60. minucie z rzutu karnego zdobył Marko Kolar, z kolei wczoraj do bramki Arki trafił Maciej Śliwa.
 
PIERWSZA LIGA. Absolutnie szalony mecz rozegrała w ten weekend Termalica. Zespół z Niecieczy na wyjeździe zmierzył się z zajmującą trzecią pozycję Stalą Mielec i długo wydawało się, że może osiągnąć korzystny wynik, bo jeszcze na początku drugiej połowy prowadził 3:1 po golach Rafała Grzelaka, Vladislavsa Gutkovskisa i Dawida Kalisza. Wtedy Stal wrzuciła jednak wysoki bieg i w ostatnich minutach objęła prowadzenie 4:3. Wtedy do siatki trafił Jacek Kiełb i wydawało się, że szalony mecz zakończy się remisem 4:4. Gospodarze walczyli jednak do samego końca i zdobyli gola na 5:4. To najwyższy wynik w tym sezonie Fortuna I ligi.
 
Szans na dogonienie Stali nie ma już zajmująca 4. pozycję Sandecja. Zespół z Nowego Sącza ma za sobą jednak dość udany mecz z pierwszym w tabeli Rakowem. Gole dla gospodarzy zdobyli Mateusz Klichowicz i Marcin Flis, jednak wystarczyło to na zdobycie jednego „oczka”, ponieważ mecz zakończył się remisem 2:2.
 
Kolejną porażkę poniosła żegnająca się z ligą Garbarnia. Tym razem lepszy okazał się walczący o utrzymanie Stomil Olsztyn, który wygrał w Krakowie 2:0. Od dawna wiadomo, że Garbarnia już na pewno nie opuści ostatniej, 18. pozycji w tabeli.
 
Nieudany wyjazd do Suwałk zaliczyła z kolei Puszcza Niepołomice. Podopieczni trenera Tomasza Tułacza przegrali 1:2 z walczącymi o utrzymanie Wigrami. Honorową bramkę w 72. minucie z rzutu karnego zdobył Piotr Stawarczyk.
 
TRZECIA LIGA. Bardzo nieudany weekend zaliczyły pochodzące z Małopolski zespoły III-ligowe. Sensacyjną, pierwszą w rundzie wiosennej porażkę, poniosło Podhale Nowy Targ, a lepszy okazał się zespół Sokoła Sieniawa, który wygrał na własnym boisku 2:0. Mimo porażki zespół Podhala utrzymał pierwszą pozycję, ponieważ jedynie remis w meczu z Motorem Lublin wywalczyła również doskonale spisująca się na wiosnę Stal Rzeszów.
 
Tylko jeden punkt w domowym meczu z Wólczanką Wólka Pełkińska zdobył Hutnik Kraków, a był nawet bliski porażki, bo aż do 90. minuty zespół przegrywał 0:1. Bramka wyrównująca została zaliczona jako samobójcze trafienie bramkarza Wólczanki. Słabo spisujący się na wiosnę Hutnik utrzymał 5. pozycję, jednak trudno będzie mu już walczyć o zajęcie wyższych miejsc.
 
Względnie zadowolona po wyjazdowym remisie 2:2 ze Spartakusem Zaleszyce może być Soła Oświęcim, ponieważ zespół utrzymał przewagę nad drużynami zajmującymi pozycje w strefie spadkowej. W pewnym momencie drużyna z Oświęcimia prowadziła 2:0 po golach Eryka Ceglarza i Konrada Kasolika, więc remis należy uznać za rozczarowanie. Drużyna wciąż nie może też być pewna utrzymania.
 
W trudniejszym położeniu niż Soła znajdują się Wiślanie Jaśkowice.  Drużyna przegrała 2:3 z ostatnimi w tabeli Czarnymi Połaniec, choć prowadziła najpierw 1:0, a potem 2:1. Gole dla zespołu zdobyli Piotr Morawski i Krzysztof Szewczyk. Wiślanie wciąż mają trzy punkty przewagi nad zespołami ze strefy spadkowej, jednak trudno ją uznać za bezpieczną. Wszystko wskazuje na to, że drużyna do samego końca będzie walczyła o utrzymanie i wcale nie może być pewna, że zajmie co najmniej 15. pozycję.
 
CZWARTA LIGA. W IV lidze zachodniej cenne zwycięstwo nad Węgrzcanką odniósł Dalin Myślenice. Gospodarze wygrali 2:1 po golach Michała Góreckiego i Adriana Grzybka, choć to goście pierwsi objęli prowadzenie dzięki bramce zdobytej z rzutu karnego przez Dominika Filipowskiego. Dalin wciąż traci cztery punkty do Jutrzenki, która aż 4:0 pokonała Clepardię.
 
W grupie wschodniej hitem tej kolejki był mecz pierwszej w tabeli Unii Tarnów z trzecią Limanovią. Gospodarze wygrali 2:0 po bramkach Dominika Wardzały i Mateusza Nowaka. Ważne zwycięstwo odniosł też inny zespół z Tarnowa, czyli Tarnovia. Walcząca o utrzymanie drużyna pokonała znajdujący się nad przepaścią GKS Drwinia 2:1. Już we środę zespoły zmierzą się ponownie, ale tym razem w ramach Pucharu Polski na szczeblu okręgu tarnowskiego.
 
PIĄTA LIGA. W grupie pierwszej krakowskiej ligi okręgowej ważne wyjazdowe zwycięstwo nad Prądniczanką odniósł Przebój Wolbrom. Goście wygrali aż 4:0 i do drugiej Proszowianki, która bez trudu ograła Prądnik Sułoszowa aż 5:0, tracą nadal zaledwie jeden punkt. Dla Prądniczanki to dopiero pierwsza, ale za to niezwykle dotkliwa, porażka na własnym boisku w obecnym sezonie.
 
Już mały krok od zapewnienia sobie awansu jest drużyna Sokoła Kocmyrzów Barnanówka, który tym razem jednak zaledwie zremisował 1:1 z Piliczanką. Przewaga nad Proszowianką i Przebojem jest na tyle duża, że drużyna nie musi przejmować się słabszym występem.
 
Bezbramkowym remisem zakończył się niezwykle ważny dla losów walki o utrzymanie mecz Przemszy Klucze z Lotem Balice. W znacznie lepszej sytuacji znajduje się Przemsza, która utrzymała trzypunktową przewagę i korzystny bilans w bezpośrednich spotkaniach (1:0).
 
Aż 3:0 wyjazdowy mecz z Orłem Iwanowice wygrała Zieleńczanka Zielonki. Dzięki zwycięstwu drużyna z Zielonek oddaliła się od zespołu z Iwanowic na odległość trzech punktów. Ma też korzystny bilans bezpośrednich spotkań (3:0).
 
Nie zawiódł hit grupy II pomiędzy Garbarnią II i Hutnikiem II. Zgodnie z oczekiwaniami w meczu padło aż pięć goli, ale niespodziewanie zwycięzcami okazali się goście, którzy wygrali 3:2 
i zrewanżowali się Garbarnii za porażkę 3:5 w pierwszej rundzie.
 
Niespodziewaną porażkę w meczu z Nadwiślanem poniosła Wieczysta. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla gospodarzy. Taki rezultat, przy jednoczesnym zwycięstwie Skawinki Skawina z Piastem Wołowice (2:0) oznacza, że zespoły zrównały się dorobkiem punktowym, który wynosi teraz 49 „oczek”. Walka o awans zapowiada się pasjonująco.
 
Remisem 1:1 zakończył się ważny dla układu środkowej części tabeli mecz Bronowianki z Błękitnymi Modlnica, co oznacza utrzymanie „statusu quo”. Również 1:1 zremisowały walczący o utrzymanie Prokocim Kraków i Wiślanie Jaśkowice. Taki rezultat nie zadowala żadnej ze stron, ale nieco mniej rozczarowani są zapewne goście, którzy utrzymali trzypunktową przewagę.
 
Z powodu złego stanu boiska nie odbył się hitowy mecz 20. kolejki w grupie III pomiędzy Targowianką z Rabą Dobczyce.
 
Dość łatwe zwycięstwo nad LKS-em Śledziejowice odniosła Dziecanovia. Drużyna pokonała rewelację rundy wiosennej aż 4:1 i odzyskała 5. pozycję kosztem właśnie drużyny ze Śledziejowic.
 
W bezpośrednim pojedynku zespołów walczących o utrzymanie Gościbia Sułkowice rozbiła na własnym boisku aż 6:0 Karpaty Siepraw. Dzięki temu gospodarze opuścili ostatnią pozycję, na którą spadł właśnie zespół Karpat.
 
Remisem 3:3 zakończył się mecz Wiarusów II Igołomia z Orłem Myślenice. Taki wynik oznacza, że Orzeł utrzymał wynoszącą trzy punkty przewagę nad Wiarusami. Choć drużyna z Myślenic zajmuje 8. pozycję, to jednak nie może nadal być pewna utrzymania. Zagrożona spadkiem w tej grupie wciąż jest aż połowa zespołów, dlatego ostatnie kolejki sezonu zapowiadają się bardzo ciekawie.
 
W grupie wadowickiej zaledwie 2:1 z zajmującą ostatnią pozycję Arką Babice wygrał pierwszy LKS Rajsko. Remisem 2:2 zakończył się z kolei mecz Zatorzanki z Brzeziną Osiek. Oba zespoły utrzymały pozycje, które zajmowały przed tą kolejką, czyli odpowiednio ósmą i siódmą.
 
Zgodnie z przewidywaniami domowe zwycięstwo nad Sosnowianką w stosunku 3:1 odniosła Niwa Nowa Wieś. Dla ostatniej w tabeli Sosnowianki to już dwunasta wyjazdowa porażka w obecnym sezonie. Ambitnie walczący o utrzymanie Garbarz Zembrzyce zremisował 1:1 z Victorią Jaworzno. Sytuacja zespołu z Zembrzyc wciąż jest jednak bardzo trudna, bo zajmuje odległą 13. pozycję, a do Haliniaka Maków Podhalański i LKS-u Żarki traci po pięć punktów. To właśnie zespół LKS-u po tej kolejce może być najbardziej zadowolony, bo wygrał bezpośredni mecz z Halniakiem 3:1.
 
Fatalną niemoc prezentują w ostatnich kolejkach zespoły zajmujące czołowe miejsca w grupie bocheńsko-brzeskiej ligi okręgowej (Tarnów I). W 21. kolejce porażki poniosły pierwsza Olimpia Kąty – 1:2 z Rabą Książnice, drugi Naprzód Sobolów – aż 0:4 z LKS-em Gnojnik, oraz trzecia przed tą serią gier Rylovia, która uległa Sokołowi Maszkienice. Dla Olmpii była to pierwsza domowa porażka w sezonie, z kolei Raba dzięki zwycięstwu pierwszy raz w sezonie wydostała się ze strefy spadkowej.
 
Niemal wszystko jest już wyjaśnione w grupie Tarnów II. Po roku do IV ligii powróci Wolania, 
za to chyba nic nie uratuje już LUKS- Wola Radłowska i KS-u Śmigno. W tej serii gier lider pokonał 3:1 właśnie LUKS, za to zespół ze Śmigna przegrał 2:4 z Tuchovią.
 
W najciekawszym meczu 25. kolejki Olimpia Wojnicz zremisowała aż 4:4 z Pogórzem Pleśna. Obez zespoły zajmują bezpieczne miejsca w środku tabeli.
 
W grupie nowosądeckiej walkę o pierwsze miejsce toczą Poprad Rytro i Wierchy Rabka Zdrój. W 23. kolejce niespodziewaną wyjazdową porażkę 0:3 z Zalesianką poniósł Poprad, przez co zespół Wierchów, który pokonał 1:0 Huragan Waksmund, odskoczył od rywali na odległość trzech punktów. W walce o awans liczy się jeszcze trzecia Jarmuta Szczawnica, która rozbiła aż 8:1 Laskovię Laskowa.
 

 

 

Źródło: Mateusz Filipek

Dodano: 2019-05-15 10:17:54


Filipek podsumowuje  podsumowanie 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
4:1
Opatkowianka Opatkowice
19.08.2019
18:00
Garbarnia Kraków
4:2
Grębałowianka Kraków
19.08.2019
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
0:4
Wisła Kraków
19.08.2019
18:00
Dąbski
3:3
Wanda Kraków
19.08.2019
18:00
Prądniczanka Kraków
6:1
Cracovia Kraków
19.08.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
5:1
Wieczysta Kraków
19.08.2019
18:00
Victoria Kobierzyn
1:5
Armatura Kraków
19.08.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
1:2
Borek Kraków
19.08.2019
18:00

PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
2:1
Cracovia Kraków
17.08.2019
15:00
Arka Gdynia
0:0
Lech Poznań
17.08.2019
17:30
Jagiellonia Białystok
3:1
Górnik Zabrze
17.08.2019
20:00
Piast Gliwice
1:0
Wisła Płock
18.08.2019
15:00
Legia Warszawa
1:0
Zagłębie Lubin
18.08.2019
17:30
Raków Częstochowa
2:1
Lechia Gdańsk
18.08.2019
17:30
Korona Kielce
:
Pogoń Szczecin
19.08.2019
18:00

Fortuna I Liga

Radomiak Radom
0:2
Warta Poznań
17.08.2019
18:00
Zagłębie Sosnowiec
1:0
Miedź Legnica
17.08.2019
15:00
Wigry Suwałki
1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
17.08.2019
19:00
GKS Jastrzębie
1:1
GKS Bełchatów
17.08.2019
20:00
Warta Poznań
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.08.2019
17:00
Radomiak Radom
:
GKS Jastrzębie
21.08.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Stal Mielec
21.08.2019
19:00
Olimpia Grudziądz
:
Wigry Suwałki
21.08.2019
19:00
Puszcza Niepołomice
:
Zagłębie Sosnowiec
21.08.2019
19:00
GKS Bełchatów
:
Odra Opole
21.08.2019
19:00
GKS Tychy
:
Chrobry Głogów
21.08.2019
19:00
Stomil Olsztyn
:
Sandecja Nowy Sącz
21.08.2019
19:45
Chojniczanka Chojnice
:
Miedź Legnica
21.08.2019
20:00

II liga

Skra Częstochowa
1:0
Górnik Polkowice
17.08.2019
16:00
Błękitni Stargard
1:3
GKS Katowice
17.08.2019
16:00
Pogoń Siedlce
0:1
Znicz Pruszków
17.08.2019
17:00
Stal Rzeszów
2:0
Lech II Poznań
17.08.2019
17:00
Gryf Wejherowo
0:3
Resovia Rzeszów
17.08.2019
17:00
Legionovia Legionowo
0:2
Garbarnia Kraków
17.08.2019
17:30
Bytovia Bytów
4:1
Stal Stalowa Wola
17.08.2019
18:00
Olimpia Elbląg
1:1
Widzew Łódź
17.08.2019
19:00
Górnik Łęczna
1:3
Elana Toruń
18.08.2019
13:05
Garbarnia Kraków
:
Pogoń Siedlce
21.08.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
21.08.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Błękitni Stargard
21.08.2019
17:00
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
21.08.2019
18:00
Widzew Łódź
:
Górnik Łęczna
21.08.2019
18:50
Znicz Pruszków
:
Gryf Wejherowo
21.08.2019
 
Resovia Rzeszów
:
Bytovia Bytów
21.08.2019
 
Górnik Polkowice
:
Stal Rzeszów
21.08.2019
 
Lech II Poznań
:
Legionovia Legionowo
21.08.2019
 

III liga, grupa IV

Korona II Kielce
2:0
Jutrzenka Giebułtów
18.08.2019
12:00
Wisłoka Dębica
4:1
Podlasie Biała Podlaska
18.08.2019
17:00
Siarka Tarnobrzeg
2:0
Sokół Sieniawa
18.08.2019
17:00
Hutnik Kraków
3:3
Wisła Sandomierz
18.08.2019
17:00
Stal Kraśnik
5:0
Avia Świdnik
18.08.2019
17:00
Hetman Zamość
2:1
Podhale Nowy Targ
18.08.2019
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
18.08.2019
17:00
Wisła Puławy
0:0
Chełmianka Chełm
18.08.2019
17:00
Motor Lublin
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
18.08.2019
19:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
4:2
Wisła II Kraków
17.08.2019
17:00
Pcimianka Pcim
3:1
Clepardia Kraków
18.08.2019
16:30
MKS Trzebinia
2:2
Skawinka Skawina
18.08.2019
17:00
Orzeł Ryczów
1:0
Czarni Staniątki
18.08.2019
17:00
Unia Oświęcim
4:0
LKS Rajsko
18.08.2019
17:30
Słomniczanka Słomniki
1:0
Sokół Kocmyrzów
18.08.2019
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
1:1
Wiślanie Jaśkowice
18.08.2019
14:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:2
Beskid Andrychów
18.08.2019
17:00
LKS Jawiszowice
1:10
Cracovia II Kraków
18.08.2019
17:00
Sokół Kocmyrzów
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.08.2019
17:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Okocimski Brzesko
2:0
Poprad Rytro
17.08.2019
17:00
Wierchy Rabka Zdrój
2:3
Limanovia Limanowa
17.08.2019
17:00
Poprad Muszyna
4:0
Tarnovia Tarnów
17.08.2019
13:00
Watra Białka Tatrzańska
0:2
Glinik Gorlice
18.08.2019
17:00
Lubań Maniowy
0:5
Sandecja II Nowy Sącz
18.08.2019
16:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:1
Orkan Szczyrzyc
18.08.2019
17:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
4:2
Unia Tarnów
18.08.2019
11:00
GKS Drwinia
5:2
Barciczanka Barcice
18.08.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Pogoń Miechów
1:3
LKS Niedźwiedź
17.08.2019
18:00
Bolesław Bukowno
1:1
KS Olkusz
17.08.2019
18:00
Spójnia Osiek
1:0
LOT Balice
18.08.2019
16:00
Przemsza Klucze
1:0
Prądniczanka Kraków
18.08.2019
17:00
Przebój Wolbrom
5:1
Orzeł Iwanowice
18.08.2019
11:00
Zieleńczanka Zielonki
0:5
Proszowianka Proszowice
18.08.2019
11:00
Grębałowianka Kraków
0:1
Piliczanka Pilica
18.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Hutnik II Kraków
7:3
Wiślanie II Jaśkowice
17.08.2019
17:00
Kaszowianka Kaszów
1:1
Wieczysta Kraków
17.08.2019
17:00
Prokocim Kraków
1:3
Garbarnia II Kraków
17.08.2019
17:00
Nadwiślan Kraków
0:4
Błękitni Modlnica
17.08.2019
17:30
Piast Wołowice
5:4
Borek Kraków
18.08.2019
16:00
Dąbski Kraków
2:2
TS Węgrzce
18.08.2019
17:00
Kmita Zabierzów
2:4
Bronowianka Kraków
18.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Radziszowianka Radziszów
3:1
Orzeł Myślenice
17.08.2019
17:30
Raba Dobczyce
0:0
Pasternik Ochojno
17.08.2019
17:00
LKS Śledziejowice
5:0
Jordan Sum Zakliczyn
17.08.2019
17:30
Tempo Rzeszotary
2:3
Gdovia Gdów
17.08.2019
17:00
Targowianka Targowisko
3:1
Górnik Wieliczka
18.08.2019
11:30
Wiarusy Igołomia
4:2
Dziecanovia Dziekanowice
18.08.2019
16:30
Wiślanka Grabie
2:0
Błękitni Bodzanów
18.08.2019
17:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Niwa Nowa Wieś
1:3
Victoria Jaworzno
17.08.2019
16:00
Zatorzanka Zator
3:2
LKS Żarki
17.08.2019
17:00
Brzezina Osiek
4:0
Sosnowianka Stanisław Dln
17.08.2019
17:00
KS Chełmek
8:1
Arka Babice
17.08.2019
17:00
MKS Libiąż
1:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
17.08.2019
13:30
Nadwiślanin Gromiec
3:2
Halniak Maków Podhalański
18.08.2019
17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
3:3
LKS Gorzów
18.08.2019
17:00
Tempo Białka
2:0
Garbarz Zembrzyce_
18.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Polan Żabno
2:2
Dunajec Zbylitowska Góra
17.08.2019
17:00
Tuchovia Tuchów
1:3
Ciężkowianka Ciężkowice
17.08.2019
17:00
Metal Tarnów
13:0
LKS Ładna
17.08.2019
17:00
LKS Szynwałd
0:4
Dunajec Zakliczyn
17.08.2019
17:30
Olimpia Wojnicz
0:2
Ikar Odporyszów
17.08.2019
17:30
Pogórze
1:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
18.08.2019
15:00
Wisła Szczucin
1:4
GLKS Gromnik
18.08.2019
17:00
Unia Niedomice
1:2
Zorza Zaczarnie
18.08.2019
17:30
Dunajec Zakliczyn
:
Wisła Szczucin
21.08.2019
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
LKS Szynwałd
21.08.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

LKS Gnojnik
3:2
Orzeł Dębno
17.08.2019
16:00
Raba Książnice
4:3
Olimpia Kąty
17.08.2019
17:00
Strażak Mokrzyska
5:0
Jadowniczanka Jadowniki
17.08.2019
17:00
Rylovia Rylowa
4:1
Olimpia B.
18.08.2019
12:00
Sokół Maszkienice
4:3
Radłovia Radłów
18.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Uście Gorlickie
5:1
Sokół Stary Sącz
17.08.2019
17:00
LKS Kobylanka
3:2
Gród Podegrodzie
17.08.2019
17:00
Grybovia Grybów
1:1
Orzeł Wojnarowa
18.08.2019
11:00
Hart Tęgoborze
0:0
Dunajec Nowy Sącz
18.08.2019
11:00
LKS Zagórzany
1:5
Kolejarz Stróże
18.08.2019
11:00
Zyndram
1:1
Zawisza R.
18.08.2019
11:00
Łosoś Łososina Dolna
1:3
Skalnik Kamionka Wielka
18.08.2019
15:00
LKS Korzenna
6:0
LKS Łużna
18.08.2019
11:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

LKS Szaflary
3:1
Babia Góra Lipnica Wielka
17.08.2019
18:00
Sokół Słopnice
5:0
Granit Czarna Góra
17.08.2019
18:00
Laskovia
0:1
Jordan Jordanów
17.08.2019
17:00
Huragan Waksmund
0:4
Turbacz Mszana Dolna
18.08.2019
13:00
Jarmuta
4:0
Krokus
18.08.2019
17:00
LKS Rupniów
0:4
AKS Ujanowice
18.08.2019
17:30

Klasa A (Wieliczka)

Piast Łapanów
8:0
Wilga Koźmice Wielkie
17.08.2019
17:00
Zieloni Niegowić
4:6
Gwiazda Brzegi
17.08.2019
17:00
Złomex Branice
4:0
Czarnochowice
17.08.2019
17:00
Strażak Kokotów
0:0
Rożnowa
18.08.2019
17:30
Piłkarz Podłęże
1:2
UKS Sygneczów
18.08.2019
17:00
Wolni Kłaj
1:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
18.08.2019
17:00
Zryw Szarów
0:5
Contra Sułków
18.08.2019
17:00

Klasa A (Myślenice)

Wróblowianka Wróblowice
7:2
Beskid Tokarnia
17.08.2019
15:00
Staw Polanka
3:3
Clavia Świątniki Górne
17.08.2019
17:00
Rokita Kornatka
0:1
Karpaty Siepraw
17.08.2019
17:00
Skalnik Trzemeśnia
5:2
Górki Myślenice
17.08.2019
17:00
Sokół Borzęta
2:0
Gościbia Sułkowice
17.08.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa
1:0
LKS Rudnik
17.08.2019
17:00
Topór Tenczyn
:
Zielonka Wrząsowice
21.08.2019
18:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
1:4
Strażak Przybysławice
17.08.2019
16:00
Centuria Chechło
0:7
Przebój II Wolbrom
17.08.2019
16:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:2
Spartak Charsznica
18.08.2019
17:00
Błysk Zederman
1:2
Legion Bydlin
18.08.2019
17:00
Pilica Wierbka
0:3
Olimpia Łobzów
18.08.2019
17:00
Leśnik Gorenice
6:1
Promień Przeginia
18.08.2019
17:00
Prądnik Sułoszowa
2:1
Sokół Gołaczewy
18.08.2019
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Wisełka Rozkochów
3:1
Promyk Bolęcin
17.08.2019
17:00
Wisła Jankowice
1:1
Fablok Chrzanów
17.08.2019
17:00
UKS Dulowa
1:4
MKS Alwernia
17.08.2019
16:30
Tęcza Tenczynek
4:2
SPRiN Regulice
17.08.2019
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Start Brzezie
4:4
Gryf Wiatowice
17.08.2019
17:00
Naprzód Ochmanów
4:2
Ledniczanka
17.08.2019
17:30
Wiarusy II
3:3
Gdovia II Gdów
17.08.2019
17:00
Wieliczanka Wieliczka
1:1
Dąb Zabierzów Bocheński
17.08.2019
17:30
Sokół Chorągwica
8:1
Iskra Zakrzów
18.08.2019
17:00
Tęcza Słomiróg
2:2
Górnik II Wieliczka
18.08.2019
17:30
Wilga Instalbud Golkowice
1:4
Batory Wola Batorska
18.08.2019
17:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Lech Poznań
3:2
Górnik Zabrze
17.08.2019
12:00
Cracovia Kraków
1:3
Korona Kielce
17.08.2019
12:00
Escola Varsovia Warszawa
1:2
Zagłębie Lubin
17.08.2019
12:00
Pogoń Szczecin
4:0
SMS Łódź
17.08.2019
11:00
Legia Warszawa
3:0
Arka G.
17.08.2019
14:00
Jagiellonia
5:1
Hutnik Kraków
17.08.2019
12:00
Śląsk Wrocław
6:6
Lechia
18.08.2019
12:00
Gwarek Zabrze
0:2
Wisła Kraków
18.08.2019
11:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

BKS Lublin
0:3
Cracovia Kraków
17.08.2019
17:00
Wisła Kraków
1:1
Podgórze Kraków
17.08.2019
10:00
Stal Mielec
0:5
Karpaty Krosno
17.08.2019
12:30
Korona Kielce
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
17.08.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Wisła Kraków
5:0
Stal Rz.
17.08.2019
12:30
AP 21 Kraków
0:1
Sandecja Nowy Sącz
18.08.2019
14:30
KKP Korona
1:1
Motor Lublin
18.08.2019
12:00
Górnik Ł.
:
TOP 54 Biała Podlaska
20.08.2019
16:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Nowy Sącz
2:1
Dalin Myślenice
17.08.2019
10:00
Górnik Wieliczka
3:2
Podhale Nowy Targ
17.08.2019
11:00
Spartak S.
1:3
Sandecja Nowy Sącz
17.08.2019
11:00
Orkan Raba Wyżna
1:4
Puszcza Niepołomice
17.08.2019
16:00
Profi Zielonki
2:2
Unia Tarnów
17.08.2019
10:00
Pcimianka Pcim
7:3
Limanovia Limanowa
18.08.2019
11:00
Tarnovia Tarnów
4:3
BKS Bochnia
18.08.2019
10:00
Garbarnia Kraków
3:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.08.2019
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Profi Zielonki
1:0
Garbarnia Kraków
17.08.2019
13:00
Tarnovia Tarnów
4:2
Pcimianka
17.08.2019
13:00
Dunajec Nowy Sącz
3:4
Hutnik Kraków
17.08.2019
13:30
Sandecja Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
20.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dąb P.
1:2
Soła Oświęcim
17.08.2019
11:00
MKS Trzebinia
2:0
Limanovia Limanowa
17.08.2019
10:00
Unia Tarnów
2:3
Glinik/Karpatia Gorlice
18.08.2019
18:00
Limanovia Limanowa
:
Glinik/Karpatia Gorlice
21.08.2019
18:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
MKS Trzebinia
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
4:4
Unia Oświęcim
17.08.2019
13:00
Cracovia Kraków
7:1
Okocimski Brzesko
18.08.2019
10:00
Raba Dobczyce
:
Dunajec Nowy Sącz
18.08.2019
16:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Tarnovia Tarnów
19.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Karol Wadowice
2:3
Podhale Nowy Targ
17.08.2019
11:00
MOSiR Bochnia
4:2
Limanovia
17.08.2019
09:30
Limanovia
:
Garbarnia Kraków
21.08.2019
15:00
Krakus Nowa Huta
:
Karol Wadowice
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Młodzików

AS Progres Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
21.08.2019
17:30

II Małopolska Liga Młodzików

Kalwarianka
5:0
TS Wisła I Kraków
17.08.2019
11:00
Sandecja II
0:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.08.2019
10:00
Unia Oświęcim
:
Sandecja II
21.08.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
21.08.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

Górnik Łęczna
6:0
Mitech Żywiec
17.08.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
1:2
Czarni Sosnowiec
17.08.2019
12:00
Rolnik Głogówek
1:6
SMS Łódź
18.08.2019
16:00
GKS Katowice
7:3
Olimpia Szczecin
18.08.2019
16:00
AZS Wrocław
0:3
AZS UJ Kraków
18.08.2019
12:00
KKP Bydgoszcz
0:4
Medyk Konin
18.08.2019
12:00

I liga kobiet, gr. południowa

Resovia Rzeszów
3:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
17.08.2019
12:00
ROW Rybnik
2:0
Rekord Bielsko Biała
17.08.2019
16:00
Sparta Daleszyce
4:2
Wanda Nowa Huta
17.08.2019
12:00
Czwórka Radom
2:0
Respekt Myślenice
18.08.2019
17:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
6:0
ISD-AJD Częstochowa
18.08.2019
12:00
SWD Wodzisław
1:4
Tarnovia Tarnów
18.08.2019
12:00