facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 17-23 maja

Futmal w delegacji: 17-23 maja

Myślenicka Liga Firm, 17.05.2019
Pod Blachą - Netfox, pt.20:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (video)

Myślenicka Liga Firm, 17.05.2019
Polplast - Maan, pt.20:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (video)

Myślenicka Liga Firm, 17.05.2019
Mako - ZISiBO, pt.21:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (video)

Myślenicka Liga Firm, 17.05.2019
Nembud - Arch VR Studio, pt.21:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański

IV liga (Kraków-Wadowice), 18.05.2019
Clepardia Kraków - Beskid Andrychów, sb.11:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (foto, video)

Klasa B (Kraków III), 18.05.2019
Bronowicki Kraków - Błękitni II Modlnica, sb.15:00
reporter: Piotr Patej (tekst, foto)

Klasa A (Kraków I), 18.05.2019
Partyzant Dojazdów - LKS Niedźwiedź, sb.16:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 18.05.2019
Prądniczanka Kraków - Grębałowianka Kraków, sb.16:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (foto, video)

Klasa A (Chrzanów), 18.05.2019
MKS Libiąż - Start Kamień, sb.16:00
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków III), 18.05.2019
Wróblowianka Wróblowice - Dziecanovia Dziekanowice, sb.17:00
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

Klasa A (Myślenice), 18.05.2019
Górki Myślenice - Iskra Głogoczów, sb.17:00
reporterzy: Oliwier Bzowski (tekst), Paweł Biela (foto)

Klasa A (Kraków), 18.05.2019
Dąbski Kraków - Bieżanowianka s.17.
reporter: Paweł Panuś (tekst)

Turniej dziewcząt, 19.05.2019
Akademia Kobiecego Futbolu, nd.11:00
reporter: Paweł Panuś (tekst)

Klasa A (Wieliczka), 18.05.2019
Złomex Branice - Strażak Kokotów, n.17:30
reporter: Paweł Panuś (tekst)

Klasa Okręgowa (Kraków II), 18.05.2019
Błękitni Modlnica - Prokocim Kraków, sb.18:00
reporter: Piotr Patej (tekst, foto)

IV liga (Kraków-Wadowice), 19.05.2019
Kaszowianka Kaszów - Górnik Wieliczka, nd.14:00 - FUTMAL PREMIUM 
reporter: Agata Murzańska (foto, video)

III liga małopolska kobiet, 19.05.2019
Prądniczanka Kraków - Puszcza Niepołomice, nd.16:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Agata Murzańska (foto, video)

Ekstraliga Kobiet, 21.05.2019
AZS UJ Kraków - AZS Wrocław, wt.14:00 - FUTMAL PREMIUM
reporterzy: Piotr Kwiecień (tekst, video), Krzysztof Porębski (foto)


LISTA DELEGACJI AKTUALIZOWANA JEST NA BIEŻĄCO

 

 


Źródło: futmal.pl

Dodano: 2019-05-17 14:47:46


Futmal w delegacji 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
4:1
Opatkowianka Opatkowice
19.08.2019
18:00
Garbarnia Kraków
4:2
Grębałowianka Kraków
19.08.2019
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
0:4
Wisła Kraków
19.08.2019
18:00
Dąbski
3:3
Wanda Kraków
19.08.2019
18:00
Prądniczanka Kraków
6:1
Cracovia Kraków
19.08.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
5:1
Wieczysta Kraków
19.08.2019
18:00
Victoria Kobierzyn
1:5
Armatura Kraków
19.08.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
1:2
Borek Kraków
19.08.2019
18:00

PKO Ekstraklasa

Korona Kielce
0:1
Pogoń Szczecin
19.08.2019
18:00
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Kraków
23.08.2019
20:30

Fortuna I Liga

Warta Poznań
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.08.2019
17:00
Radomiak Radom
:
GKS Jastrzębie
21.08.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Stal Mielec
21.08.2019
19:00
Olimpia Grudziądz
:
Wigry Suwałki
21.08.2019
19:00
Puszcza Niepołomice
:
Zagłębie Sosnowiec
21.08.2019
19:00
GKS Bełchatów
:
Odra Opole
21.08.2019
19:00
GKS Tychy
:
Chrobry Głogów
21.08.2019
19:00
Stomil Olsztyn
:
Sandecja Nowy Sącz
21.08.2019
19:45
Chojniczanka Chojnice
:
Miedź Legnica
21.08.2019
20:00

II liga

Garbarnia Kraków
:
Pogoń Siedlce
21.08.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
21.08.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Błękitni Stargard
21.08.2019
17:00
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
21.08.2019
19:00
Widzew Łódź
:
Górnik Łęczna
21.08.2019
18:50
Znicz Pruszków
:
Gryf Wejherowo
21.08.2019
19:00
Resovia Rzeszów
:
Bytovia Bytów
21.08.2019
17:00
Górnik Polkowice
:
Stal Rzeszów
21.08.2019
19:00
Lech II Poznań
:
Legionovia Legionowo
21.08.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.08.2019
17:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Orkan Szczyrzyc
:
Lubań Maniowy
21.08.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec Zakliczyn
:
Wisła Szczucin
21.08.2019
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
LKS Szynwałd
21.08.2019
18:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
:
Zielonka Wrząsowice
21.08.2019
18:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Górnik Ł.
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
20.08.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja Nowy Sącz
6:2
Dunajec Nowy Sącz
20.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
:
Glinik/Karpatia Gorlice
21.08.2019
18:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
MKS Trzebinia
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6:0
Tarnovia Tarnów
19.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Limanovia
:
Garbarnia Kraków
21.08.2019
15:00
Krakus Nowa Huta
:
Karol Wadowice
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Młodzików

AS Progres Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
21.08.2019
17:30

II Małopolska Liga Młodzików

Unia Oświęcim
:
Sandecja II
21.08.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
21.08.2019
10:00