facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 24-30 maja

Futmal w delegacji: 24-30 maja

Myślenicka Liga Firm, 24.05.2019
Maan - Nembud, pt.20:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (video)
 
Myślenicka Liga Firm, 24.05.2019
Mako - Pod Blachą, pt.20:00FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (video)
 
Myślenicka Liga Firm, 24.05.2019
Arch VR Studio - ZISiBO, pt.21:00FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (video)
 
Myślenicka Liga Firm, 24.05.2019
Netfox - Polplast, pt.21:00FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (video)
 
Międzynarodowy Turniej, 25.05.2019
Salt Mine Cup 2008/2009, sb.12:00FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)
 
II liga kobiet, 25.05.2019
Prądniczanka Kraków - UKS Staszkówka Jelna, sb.12:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (foto, video)

III liga małopolska kobiet, 25.05.2019
Prądniczanka II Kraków - Tuchovia Tuchów, sb.14:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Agata Murzańska (foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 25.05.2019
Prądniczanka Kraków - Spójnia Osiek, sb.17:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Agata Murzańska (foto, video)

Klasa A (Chrzanów), 25.05.2019
Start Kamień - Korona Lgota, sb.17:00FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)
 
Klasa Okręgowa (Kraków I), 26.05.2019
Orzeł Iwanowice - Lot Balice, nd.11:00
reporter: Krzysztof Jazgar (foto, video)

II liga trampkarzy, 26.05.2019
Clepardia Kraków - Radziszowianka Radziszów, nd.13:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Agata Murzańska (foto, video)
 
Międzynarodowy Turniej, 26.05.2019
Salt Mine Cup 2008/2009, nd.15:00FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)
 
Klasa Okręgowa (Kraków II), 26.05.2019
Garbarnia II Kraków - Błękitni Modlnica, nd.15:00
reporter: Piotr Patej (tekst, foto)

I liga polska kobiet, 26.05.2019
Respekt Myślenice - Sokół Kolbuszowa, nd.16:00
reporter: Paweł Biela (tekst, foto)
 
Klasa B (Kraków III), 26.05.2019
Błękitni II Modlnica - Albertus Kraków, nd.18:00
reporter: Piotr Patej (tekst, foto)

Uroczystość, 30.05.2019
Oficjalne otwarcie stadionu Prądniczanki Kraków, cz.14:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (foto, video)

II liga trampkarzy, 30.05.2019
Clepardia Kraków - Świt Krzeszowice, cz.18:30 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (foto, video)


LISTA DELEGACJI AKTUALIZOWANA JEST NA BIEŻĄCO!

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2019-05-24 10:58:56


Futmal w delegacji 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
4:1
Opatkowianka Opatkowice
19.08.2019
18:00
Garbarnia Kraków
4:2
Grębałowianka Kraków
19.08.2019
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
0:4
Wisła Kraków
19.08.2019
18:00
Dąbski
3:3
Wanda Kraków
19.08.2019
18:00
Prądniczanka Kraków
6:1
Cracovia Kraków
19.08.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
5:1
Wieczysta Kraków
19.08.2019
18:00
Victoria Kobierzyn
1:5
Armatura Kraków
19.08.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
1:2
Borek Kraków
19.08.2019
18:00

PKO Ekstraklasa

Korona Kielce
0:1
Pogoń Szczecin
19.08.2019
18:00
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Kraków
23.08.2019
20:30

Fortuna I Liga

Warta Poznań
2:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.08.2019
17:00
Radomiak Radom
2:2
GKS Jastrzębie
21.08.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:3
Stal Mielec
21.08.2019
19:00
Olimpia Grudziądz
1:2
Wigry Suwałki
21.08.2019
19:00
Puszcza Niepołomice
0:2
Zagłębie Sosnowiec
21.08.2019
19:00
GKS Bełchatów
1:0
Odra Opole
21.08.2019
19:00
GKS Tychy
5:1
Chrobry Głogów
21.08.2019
19:00
Stomil Olsztyn
1:0
Sandecja Nowy Sącz
21.08.2019
19:45
Chojniczanka Chojnice
0:3
Miedź Legnica
21.08.2019
20:00

II liga

Garbarnia Kraków
0:0
Pogoń Siedlce
21.08.2019
17:00
Elana Toruń
1:1
Skra Częstochowa
21.08.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
0:1
Błękitni Stargard
21.08.2019
17:00
GKS Katowice
1:1
Olimpia Elbląg
21.08.2019
19:00
Widzew Łódź
2:2
Górnik Łęczna
21.08.2019
18:50
Znicz Pruszków
2:1
Gryf Wejherowo
21.08.2019
19:00
Resovia Rzeszów
1:1
Bytovia Bytów
21.08.2019
17:00
Górnik Polkowice
1:2
Stal Rzeszów
21.08.2019
19:00
Lech II Poznań
2:1
Legionovia Legionowo
21.08.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
1:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.08.2019
17:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Orkan Szczyrzyc
2:1
Lubań Maniowy
21.08.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec Zakliczyn
3:1
Wisła Szczucin
21.08.2019
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:1
LKS Szynwałd
21.08.2019
18:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
2:0
Zielonka Wrząsowice
21.08.2019
18:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Górnik Ł.
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
20.08.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja Nowy Sącz
6:2
Dunajec Nowy Sącz
20.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
:
Glinik/Karpatia Gorlice
21.08.2019
18:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
MKS Trzebinia
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6:0
Tarnovia Tarnów
19.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Limanovia
:
Garbarnia Kraków
21.08.2019
15:00
Krakus Nowa Huta
:
Karol Wadowice
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Młodzików

AS Progres Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
21.08.2019
17:30

II Małopolska Liga Młodzików

Unia Oświęcim
:
Sandecja II
21.08.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
21.08.2019
10:00