facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Paszkiewicz blisko angażu w nowym klubie

Paszkiewicz blisko angażu w nowym klubie

Od kilku dni wiadomo oficjalnie, że po niespełna trzech latach, z pracy w czwartoligowej Limanovii zrezygnował Andrzej Paszkiewicz. Pod jego wodzą, zespół mimo poważnych rotacji kadrowych po zakończeniu każdego sezonu, co roku bił się do samego końca o awans do trzeciej ligi. Raz, udało się wygrać grupę i zagrać baraże z Wiślanami Jaśkowice ale po zaciętych bojach i tym razem się nie udało. W bieżącym sezonie, Paszkiewicz znów postawił jeden cel - awans. Limanowianie znów długo walczyli o triumf we wschodniej grupie czwartej ligi ale na finiszu przegrali rywalizację z Unią Tarnów. 

Paszkiewicz swojej pracy w Limanowej nie będzie kontynuował i zanosi się na to, że ciąg dalszy nastąpi w Krakowie. Przypomnijmy, że popularny "Pasza" prowadzenie Limanovii łączył z pracą w Akademii Piłkarskiej 21 Kraków, z którą kilka dni temu wywalczył brązowy medal Mistrzostw Polski w kategorii U-15. To ogromny sukces i Paszkiewicza i akademii, dla której zatrzymanie trenera Paszkiewicza pozostaje obecnie priorytetem. Jak udało się ustalić informatorom Futbol-Małopolska, bardzo poważnie zainteresowana angażem Paszkiewicza jest Cracovia, która autora sukcesu AP21 a wcześniej awansu Hutnika do trzeciej ligi czy do Centralnej Ligi Juniorów - chętnie widziałaby w swoim sztabie trenerskim.

Andrzej Paszkiewicz słynie z niezwykle profesjonalnego podejścia do pracy szkoleniowiej i co ważne, przekłada się to na wyniki sportowe. Aktualnie jest dość łakomym kąskiem na rynku trenerskim w regionie. Posiada uprawnienia UEFA A.

 

 

Źródło: własne

Dodano: 2019-06-17 11:11:01


Zobacz też: IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Limanovia  zmiana trenera  Paszkiewicz 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
2:0
Korona Kielce
23.02.2020
15:00
Wisła Płock
1:1
Zagłębie Lubin
23.02.2020
12:30
Lech Poznań
2:0
Lechia Gdańsk
23.02.2020
17:30

I Liga Futsalu, gr. południowa

Futsal Team Brzeg
:
Górnik Polkowice
23.02.2020
18:00