facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Podział grup Klasy A i B w sezonie 2019/20

Na ostatnim posiedzeniu Wydział Gier MZPN dokonał podziału grup w rozgrywkach A oraz B Klasowych.

Wśród zgłoszonych drużyny są reaktywowane zespoły Opatkowianki Kraków, Sankowi Sanka czy Kosynierów Łuczyce oraz Victorii Kraków. Jest również kilka zmian w składach grup.



A-KLASA GR. I

Bibiczanka Bibice(s), Czarni Grzegorzowice, Galicja Raciborowice, Jastrzębiec Książ Wielki, Kapitol Racławice, Michałowianka Michałowice, Orzeł Bębło, Partyzant Dojazdów, Płomień Kościelec (b), Prądniczanka II Kraków (b), Spartak Wielkanoc Gołcza, Strażak Goszcza, Szreniawa Koszyce

A KLASA GR. II

Dragon Szczyglice, Iskra Czułów (b), JKS Zelków, Liszczanka Liszki, Lotnik Kryspinów, Maszycanka Maszyce (b), Orlęta Rudawa, Sokół Rybna, Sportowiec Modlniczka, Strażak Rączna, Świt Krzeszowice(s), Wisła Czernichów, Wisła Jeziorzany, Wisła Rząska (b)

A KLASA GR. III

Bieżanowianka Kraków, Cedronka Wola Radziszowska, Gajowianka Gaj, Iskra Krzęcin, Kabel Kraków(b), Krakus Swoszowice, Płomień Kostrze, Podgórze Kraków, Pogoń Skotniki (b), Rzozovia Rzozów(b), Strzelcy Kraków, Tramwaj Kraków, Wanda Kraków, Zwierzyniecki Kraków

B KLASA GR. I

Agricola Klimontów, Ekler Baranówka(s), Juvenia Prandocin, Kosynierzy Łuczyce(b), Milenium Radziemice, Niedźwiedź II, Olimpia Czaple Wielkie, LKS Polanowice, Polonia Wilczkowice, Słomniczanka II Słomniki, Sparta Skrzeszowice, Trątnowianka Trątnowice, Zawisza Sulechów

B KLASA GR. II

AP Kmita II Zabierzów, Błękitni II Modlnica, Bronowicki Kraków, Fitbal Szklary, Górzanka Nawojowa Góra(s), Iskra Radwonowice(s), Niegoszowianka Niegoszowice, Novi Narama, Orzeł II Bębło, Płomień Jerzmanowice, Potok Więckowice, Skała 2004, Topór Aleksandrowice

B KLASA GR. III

Albertus Kraków, Aramtura Kraków, Bratniak Kraków, Clepardia II Kraków, Dragoons Kraków, Fairant Kraków, Grębałowianka II Kraków, Grom Kraków, Opatkowianka Kraków, Pychowianka Kraków, Rybitwy Kraków, Universum Kraków, Victoria Kraków, Wawel Kraków (s)

B KLASA GR. IV

Błękitni Czułówek, Borkowianka Borek Szlachecki, Gwiazda Ściejowice, KS Tyniec, Lotnik II Kryspinów, Nadwiślan Rusocice(s). Piast Skawina, Pozowianka Pozowice, Radziszowianka II Radziszów(s), Sankowia Sanka (b), Skawinka II Skawina, Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa, Tęcza Piekary(s), Trzebol Wielkie Drogi.

 

 

Źródło: WG MZPN

Dodano: 2019-07-15 13:48:45


Iskra  Armatura  Bibiczanka 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
:
Wisła Kraków
23.08.2019
20:30
Cracovia Kraków
:
Arka Gdynia
24.08.2019
15:00
Górnik Zabrze
:
Korona Kielce
24.08.2019
17:30
Raków Częstochowa
:
Lech Poznań
24.08.2019
20:00
Lechia Gdańsk
:
Śląsk Wrocław
25.08.2019
15:00
ŁKS Łódź
:
Legia Warszawa
25.08.2019
17:30
Zagłębie Lubin
:
Piast Gliwice
25.08.2019
17:30

Fortuna I Liga

Warta Poznań
2:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.08.2019
17:00
Radomiak Radom
2:2
GKS Jastrzębie
21.08.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:3
Stal Mielec
21.08.2019
19:00
Olimpia Grudziądz
1:2
Wigry Suwałki
21.08.2019
19:00
Puszcza Niepołomice
0:2
Zagłębie Sosnowiec
21.08.2019
19:00
GKS Bełchatów
1:0
Odra Opole
21.08.2019
19:00
GKS Tychy
5:1
Chrobry Głogów
21.08.2019
19:00
Stomil Olsztyn
1:0
Sandecja Nowy Sącz
21.08.2019
19:45
Chojniczanka Chojnice
0:3
Miedź Legnica
21.08.2019
20:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Olimpia Grudziądz
24.08.2019
14:30
Odra Opole
:
Radomiak Radom
24.08.2019
19:45
Chrobry Głogów
:
Stomil Olsztyn
24.08.2019
19:00
Zagłębie Sosnowiec
:
GKS Tychy
25.08.2019
14:45
Warta Poznań
:
GKS Jastrzębie
25.08.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Bełchatów
25.08.2019
17:00
Chojniczanka Chojnice
:
Puszcza Niepołomice
25.08.2019
18:00
Wigry Suwałki
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.08.2019
19:00

II liga

Garbarnia Kraków
0:0
Pogoń Siedlce
21.08.2019
17:00
Elana Toruń
1:1
Skra Częstochowa
21.08.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
0:1
Błękitni Stargard
21.08.2019
17:00
GKS Katowice
1:1
Olimpia Elbląg
21.08.2019
19:00
Widzew Łódź
2:2
Górnik Łęczna
21.08.2019
18:50
Znicz Pruszków
2:1
Gryf Wejherowo
21.08.2019
19:00
Resovia Rzeszów
1:1
Bytovia Bytów
21.08.2019
17:00
Górnik Polkowice
1:2
Stal Rzeszów
21.08.2019
19:00
Lech II Poznań
2:1
Legionovia Legionowo
21.08.2019
17:00
Stal Rzeszów
:
Elana Toruń
24.08.2019
17:00
Górnik Łęczna
:
GKS Katowice
24.08.2019
20:09
Garbarnia Kraków
:
Lech II Poznań
24.08.2019
17:30
Błękitni Stargard
:
Resovia Rzeszów
25.08.2019
16:00
Skra Częstochowa
:
Widzew Łódź
25.08.2019
16:00
Legionovia Legionowo
:
Górnik Polkowice
25.08.2019
17:00
Bytovia Bytów
:
Znicz Pruszków
25.08.2019
18:00
Pogoń Siedlce
:
Gryf Wejherowo
25.08.2019
19:00
Olimpia Elbląg
:
Stal Stalowa Wola
25.08.2019
19:00

III liga, grupa IV

Jutrzenka Giebułtów
:
Hutnik Kraków
24.08.2019
13:00
Chełmianka Chełm
:
Orlęta Radzyń Podlaski
24.08.2019
17:00
Wisła Sandomierz
:
Wisłoka Dębica
24.08.2019
17:00
Avia Świdnik
:
Motor Lublin
24.08.2019
17:00
Sokół Sieniawa
:
Korona II Kielce
24.08.2019
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Hetman Zamość
24.08.2019
17:00
Podlasie Biała Podlaska
:
KSZO Ostrowiec Św.
24.08.2019
17:00
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
24.08.2019
17:00
Podhale Nowy Targ
:
Stal Kraśnik
24.08.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
1:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.08.2019
17:30
Clepardia Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
24.08.2019
11:00
Skawinka Skawina
:
Unia Oświęcim
24.08.2019
17:00
Sokół Kocmyrzów
:
MKS Trzebinia
24.08.2019
17:00
Dalin Myślenice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
24.08.2019
17:30
LKS Rajsko
:
Orzeł Ryczów
24.08.2019
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Słomniczanka Słomniki
24.08.2019
11:00
Cracovia II Kraków
:
Pcimianka Pcim
24.08.2019
12:00
Wisła II Kraków
:
Beskid Andrychów
25.08.2019
11:00
Czarni Staniątki
:
LKS Jawiszowice
25.08.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Orkan Szczyrzyc
2:1
Lubań Maniowy
21.08.2019
18:00
Barciczanka Barcice
:
Poprad Rytro
24.08.2019
17:00
Unia Tarnów
:
Wierchy Rabka Zdrój
24.08.2019
11:00
Glinik Gorlice
:
Okocimski Brzesko
24.08.2019
11:00
BKS Bochnia
:
Watra Białka Tatrzańska
24.08.2019
15:00
Tarnovia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
24.08.2019
17:00
Limanovia Limanowa
:
Wolania Wola Rzędzińska
24.08.2019
18:00
GKS Drwinia
:
Poprad Muszyna
25.08.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

KS Olkusz
:
Zieleńczanka Zielonki
24.08.2019
11:00
LOT Balice
:
Przebój Wolbrom
24.08.2019
17:00
Prądniczanka Kraków
:
Grębałowianka Kraków
24.08.2019
17:00
Piliczanka Pilica
:
Bolesław Bukowno
24.08.2019
17:00
Spójnia Osiek
:
Proszowianka Proszowice
24.08.2019
17:00
Orzeł Iwanowice
:
Pogoń Miechów
25.08.2019
11:00
LKS Niedźwiedź
:
Przemsza Klucze
25.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wiślanie II Jaśkowice
:
Kmita Zabierzów
24.08.2019
14:30
Błękitni Modlnica
:
Prokocim Kraków
24.08.2019
17:00
Wieczysta Kraków
:
Hutnik II Kraków
24.08.2019
12:00
Borek Kraków
:
Nadwiślan Kraków
25.08.2019
17:00
Garbarnia II Kraków
:
Dąbski Kraków
25.08.2019
12:00
Bronowianka Kraków
:
Piast Wołowice
25.08.2019
17:00
TS Węgrzce
:
Kaszowianka Kaszów
25.08.2019
17:30

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Górnik Wieliczka
:
LKS Śledziejowice
24.08.2019
17:00
Wiślanka Grabie
:
Wiarusy Igołomia
24.08.2019
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Radziszowianka Radziszów
24.08.2019
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Tempo Rzeszotary
25.08.2019
17:00
Gdovia Gdów
:
Targowianka Targowisko
25.08.2019
17:00
Orzeł Myślenice
:
Raba Dobczyce
25.08.2019
17:00
Błękitni Bodzanów
:
Pasternik Ochojno
25.08.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Garbarz Zembrzyce_
:
KS Chełmek
24.08.2019
11:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Halniak Maków Podhalański
24.08.2019
17:00
Arka Babice
:
Brzezina Osiek
24.08.2019
11:00
LKS Żarki
:
Nadwiślanin Gromiec
24.08.2019
17:00
LKS Gorzów
:
Tempo Białka
24.08.2019
17:00
Victoria Jaworzno
:
Zatorzanka Zator
24.08.2019
17:00
MKS Libiąż
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
25.08.2019
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Niwa Nowa Wieś
25.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Strażak Mokrzyska
24.08.2019
18:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Sokół Maszkienice
24.08.2019
18:00
Radłovia Radłów
:
Sokół Borzęcin Górny
24.08.2019
18:00
Naprzód Sobolów
:
Rylovia Rylowa
25.08.2019
15:00
Olimpia B.
:
Raba Książnice
25.08.2019
17:00
Olimpia Kąty
:
LKS Gnojnik
25.08.2019
13:30
Arkadia Olszyny
:
Orzeł Dębno
25.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Dunajec Zakliczyn
3:1
Wisła Szczucin
21.08.2019
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:1
LKS Szynwałd
21.08.2019
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Pogórze
24.08.2019
13:00
Wisła Szczucin
:
Zorza Zaczarnie
24.08.2019
17:00
LKS Ładna
:
Ciężkowianka Ciężkowice
24.08.2019
17:00
GLKS Gromnik
:
LKS Szynwałd
25.08.2019
17:00
Dunajec Zakliczyn
:
Polan Żabno
25.08.2019
17:00
Unia Niedomice
:
Tuchovia Tuchów
25.08.2019
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Olimpia Wojnicz
25.08.2019
17:00
Ikar Odporyszów
:
Metal Tarnów
25.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Orzeł Wojnarowa
:
Sokół Stary Sącz
24.08.2019
14:00
Dunajec Nowy Sącz
:
LKS Kobylanka
24.08.2019
17:00
LKS Łużna
:
Łosoś Łososina Dolna
24.08.2019
17:00
Gród Podegrodzie
:
LKS Zagórzany
25.08.2019
17:00
Zawisza R.
:
LKS Korzenna
25.08.2019
12:00
Grybovia Grybów
:
Zyndram
25.08.2019
13:00
Kolejarz Stróże
:
LKS Uście Gorlickie
25.08.2019
15:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Hart Tęgoborze
25.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Sokół Słopnice
:
Krokus
24.08.2019
18:00
Granit Czarna Góra
:
Huragan Waksmund
25.08.2019
15:00
Turbacz Mszana Dolna
:
Zalesianka
25.08.2019
15:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Jordan Jordanów
25.08.2019
17:00
Czarni Czarny Dunajec
:
LKS Rupniów
25.08.2019
15:15
AKS Ujanowice
:
Laskovia
25.08.2019
18:00
LKS Szaflary
:
Jarmuta
25.08.2019
18:00

Klasa A (Kraków I)

Jastrzębiec Książ Wielki
:
Wierzbowianka Wierzbno
24.08.2019
15:00
Orzeł Bębło
:
Szreniawa Koszyce
24.08.2019
11:00
Bibiczanka Bibice
:
Czarni 03 Grzegorzowice
24.08.2019
17:00
Strażak Goszcza
:
Partyzant Dojazdów
24.08.2019
13:00
Galicja Raciborowice
:
Kapitol Racławice
24.08.2019
13:00
Prądniczanka II Kraków
:
Michałowianka Michałowice
25.08.2019
12:00
Spartak Wielkanoc
:
Płomień Kościelec
25.08.2019
17:00

Klasa A (Kraków II)

Wisła Jeziorzany
:
Sokół Rybna
24.08.2019
17:00
Świt Krzeszowice
:
Wisła Czernichów
24.08.2019
17:00
Orlęta Rudawa
:
Strażak Rączna
24.08.2019
17:00
Maszycanka Maszyce
:
Dragon Szczyglice
24.08.2019
17:30
JKS Zelków
:
Liszczanka Liszki
24.08.2019
16:00
Wisła Rząska
:
Iskra Czułów
25.08.2019
17:00
Sportowiec Modlniczka
:
Lotnik Kryspinów
25.08.2019
17:00

Klasa A (Kraków III)

Iskra Krzęcin
:
Bieżanowianka Kraków
24.08.2019
17:00
Krakus Swoszowice
:
Zwierzyniecki Kraków
24.08.2019
17:30
Wanda Nowa Huta
:
Rzozovia Rzozów
24.08.2019
11:00
Gajowianka Gaj
:
Tramwaj Kraków
24.08.2019
17:30
Płomień Kostrze
:
Pogoń Skotniki
24.08.2019
16:00
Podgórze Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
24.08.2019
12:00
Strzelcy Kraków
:
Kabel Kraków
25.08.2019
17:30

Klasa A (Wieliczka)

Czarnochowice
:
Zieloni Niegowić
24.08.2019
17:00
Contra Sułków
:
Rożnowa
24.08.2019
17:00
Zryw Szarów
:
Złomex Branice
25.08.2019
17:00
Gwiazda Brzegi
:
Wolni Kłaj
25.08.2019
17:30
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Wilga Koźmice Wielkie
25.08.2019
17:00
Piast Łapanów
:
UKS Sygneczów
25.08.2019
17:00
Piłkarz Podłęże
:
Strażak Kokotów
25.08.2019
17:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
2:0
Zielonka Wrząsowice
21.08.2019
18:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Topór Tenczyn
24.08.2019
15:00
Gościbia Sułkowice
:
Skalnik Trzemeśnia
24.08.2019
17:00
Karpaty Siepraw
:
Lubomir Wiśniowa
24.08.2019
17:00
Clavia Świątniki Górne
:
Sokół Borzęta
24.08.2019
17:00
Zielonka Wrząsowice
:
Staw Polanka
24.08.2019
17:00
Beskid Tokarnia
:
LKS Rudnik
24.08.2019
17:00
Górki Myślenice
:
Rokita Kornatka
25.08.2019
17:00

Klasa A (Olkusz)

Unia Jaroszowiec
:
Trzy Korony Żarnowiec
24.08.2019
13:00
Olimpia Łobzów
:
Centuria Chechło
24.08.2019
17:00
Sokół Gołaczewy
:
Laskowianka Laski
24.08.2019
11:00
Strażak Przybysławice
:
Leśnik Gorenice
25.08.2019
17:00
Promień Przeginia
:
Błysk Zederman
25.08.2019
17:00
Legion Bydlin
:
Wielmożanka Wielmoża
25.08.2019
17:00
Spartak Charsznica
:
Pilica Wierbka
25.08.2019
11:00
Przebój II Wolbrom
:
Prądnik Sułoszowa
25.08.2019
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Wolanka Wola Filipowska
:
Ciężkowianka Jaworzno
24.08.2019
17:00
Zgoda Byczyna
:
Błyskawica Myślachowice
24.08.2019
17:00
Start Kamień
:
Tęcza Tenczynek
24.08.2019
17:00
MKS Alwernia
:
Wisła Jankowice
24.08.2019
17:00
Fablok Chrzanów
:
Wisełka Rozkochów
24.08.2019
17:00
SPRiN Regulice
:
UKS Dulowa
25.08.2019
17:30
Promyk Bolęcin
:
Victoria Zalas
25.08.2019
17:30

Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
:
Agricola Klimontów
24.08.2019
13:00
Juvenia Prandocin
:
LKS Polanowice
24.08.2019
17:00
LKS Niedźwiedź II
:
Olimpia Czaple Wielkie
24.08.2019
17:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Kosynierzy Łuczyce
24.08.2019
17:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Sparta Skrzeszowice
25.08.2019
17:00
Polonia Wilczkowice
:
Ekler Baranówka
25.08.2019
17:00

Klasa B (Kraków II)

Górzanka Nawojowa Góra
:
Potok Więckowice
24.08.2019
17:30
Iskra Radwanowice
:
Błękitni II Modlnica
24.08.2019
17:00
MKS Skała 2004
:
Orzeł II Bębło
24.08.2019
16:00
Niegoszowianka
:
Bronowicki Kraków
25.08.2019
13:00
Novi Narama
:
Płomień Jerzmanowice
25.08.2019
17:30

Klasa B (Kraków III)

Albertus Kraków
:
Fairant Kraków
24.08.2019
15:00
Pychowianka Kraków
:
Victoria Kraków
24.08.2019
17:00
Kaszowianka II Kaszów
:
Rybitwy Kraków
24.08.2019
16:00
Bratniak Kraków
:
Grom Kraków
25.08.2019
17:30
Universum Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
25.08.2019
17:00
Dragoons Kraków
:
Grębałowianka II Kraków
25.08.2019
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Tęcza Piekary
:
Trzebol Wielkie Drogi
24.08.2019
17:00
Nadwiślan Rusocice
:
Sankowia Sanka
25.08.2019
16:30
Błękitni Czułówek
:
Skawinka II Skawina
25.08.2019
13:00
Tyniec Kraków
:
Piast Skawina
25.08.2019
13:00
Sparta Przeginia Duchowna
:
Lotnik II Kryspinów
25.08.2019
11:00
Gwiazda Ściejowice
:
Pozowianka Pozowice
25.08.2019
13:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Radziszowianka II
25.08.2019
17:30

Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Wiarusy II
24.08.2019
15:00
Gdovia II Gdów
:
Tęcza Słomiróg
24.08.2019
17:00
Batory Wola Batorska
:
Ledniczanka
24.08.2019
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Wieliczanka Wieliczka
25.08.2019
17:00
Górnik II Wieliczka
:
Start Brzezie
25.08.2019
16:00
Gryf Wiatowice
:
Sokół Chorągwica
25.08.2019
17:00
Iskra Zakrzów
:
Naprzód Ochmanów
25.08.2019
17:00

Klasa B (Olkusz I)

Stare Bukowno
:
Piliczanka Pilica
24.08.2019
16:30
Pilica Wierbka
:
Hetman Dłużec
25.08.2019
11:30
Orzeł K.
:
Olimpia Łobzów
25.08.2019
13:00
Błyskawica Kolbark
:
Strumyk Zarzecze
25.08.2019
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Czapla Czaple Male
:
Cobra Wężerów
25.08.2019
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Northstar Miechów
25.08.2019
11:00
Victoria Smroków
:
Nidzica Słaboszów
25.08.2019
11:00
Zryw Przesławice
:
Dłubnia Trzyciąż
25.08.2019
14:00

Klasa C (Wieliczka)

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
:
Czarnochowice II
24.08.2019
17:00
Promień Zakrzowiec
:
Czarni II Staniątki
25.08.2019
17:00
Contra II
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
25.08.2019
16:00
Zieloni II Niegowić
:
Błyskawica Wyciąże
25.08.2019
17:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Arka G.
:
Jagiellonia
24.08.2019
13:00
SMS Łódź
:
Legia Warszawa
24.08.2019
12:00
Zagłębie Lubin
:
Pogoń Szczecin
24.08.2019
12:00
Korona Kielce
:
Escola Varsovia Warszawa
24.08.2019
14:00
Górnik Zabrze
:
Cracovia Kraków
24.08.2019
12:00
Wisła Kraków
:
Lech Poznań
25.08.2019
12:00
Lechia
:
Gwarek Zabrze
25.08.2019
13:00
Hutnik Kraków
:
Śląsk Wrocław
25.08.2019
13:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

Korona Kielce
:
Stal Mielec
24.08.2019
12:00
Karpaty Krosno
:
Wisła Kraków
24.08.2019
12:30
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
24.08.2019
12:00
Podgórze Kraków
:
BKS Lublin
25.08.2019
14:30

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Stal Rz.
:
Górnik Ł.
24.08.2019
12:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Motor Lublin
24.08.2019
12:00
AP 21 Kraków
:
Wisła Kraków
25.08.2019
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Dalin Myślenice
:
Profi Zielonki
24.08.2019
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Spartak S.
24.08.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
24.08.2019
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Tarnovia Tarnów
24.08.2019
10:00
BKS Bochnia
:
Dunajec Nowy Sącz
25.08.2019
10:00
Unia Tarnów
:
Górnik Wieliczka
25.08.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Pcimianka Pcim
25.08.2019
10:00
Limanovia Limanowa
:
Orkan Raba Wyżna
25.08.2019
17:30

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Pcimianka
:
Profi Zielonki
24.08.2019
16:30
Garbarnia Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
24.08.2019
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Nowy Sącz
24.08.2019
13:30
Hutnik Kraków
:
Tarnovia Tarnów
25.08.2019
11:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
:
Glinik/Karpatia Gorlice
21.08.2019
18:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
MKS Trzebinia
21.08.2019
11:00
Glinik/Karpatia Gorlice
:
MKS Trzebinia
24.08.2019
15:00
Limanovia Limanowa
:
Puszcza Niepołomice
24.08.2019
 
Sandecja II Nowy Sącz
:
Dąb P.
24.08.2019
14:30
Soła Oświęcim
:
Unia Tarnów
25.08.2019
16:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Okocimski Brzesko
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.08.2019
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Unia Tarnów
24.08.2019
12:30
Unia Oświęcim
:
Raba Dobczyce
24.08.2019
12:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Limanovia
:
Garbarnia Kraków
21.08.2019
15:00
Krakus Nowa Huta
:
Karol Wadowice
21.08.2019
11:00
Garbarnia Kraków
:
MOSiR Bochnia
24.08.2019
11:00
Limanovia
:
Karol Wadowice
24.08.2019
 
Podhale Nowy Targ
:
AS Progres Kraków
24.08.2019
10:00
Krakus Nowa Huta
:
Respect Szalowa
24.08.2019
10:00

I Małopolska Liga Młodzików

AS Progres Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
21.08.2019
17:30
Fablok Chrzanów
:
Podhale Nowy Targ
24.08.2019
11:00
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
25.08.2019
17:00

II Małopolska Liga Młodzików

Unia Oświęcim
:
Sandecja II
21.08.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
21.08.2019
10:00
TS Wisła I Kraków
:
Sandecja II
24.08.2019
12:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Okocimski Brzesko
24.08.2019
10:00
Cracovia II
:
Kalwarianka
25.08.2019
14:30
Unia Oświęcim
:
Unia Tarnów
25.08.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

Olimpia Szczecin
:
AZS UJ Kraków
24.08.2019
11:00
SMS Łódź
:
KKP Bydgoszcz
24.08.2019
15:00
Medyk Konin
:
AZS Wrocław
24.08.2019
12:00
GKS Katowice
:
Górnik Łęczna
24.08.2019
12:00
Czarni Sosnowiec
:
Rolnik Głogówek
24.08.2019
15:00
Mitech Żywiec
:
AZS PWSZ Wałbrzych
24.08.2019
12:00

I liga kobiet, gr. południowa

Rysy Bukowina Tatrzańska
:
Sparta Daleszyce
24.08.2019
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Czwórka Radom
24.08.2019
 
Wanda Nowa Huta
:
ROW Rybnik
24.08.2019
17:00
Rekord Bielsko Biała
:
SWD Wodzisław
24.08.2019
14:00
Tarnovia Tarnów
:
Resovia Rzeszów
25.08.2019
16:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Respekt Myślenice
25.08.2019
17:00