facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 9-15 sierpnia

Futmal w delegacji: 9-15 sierpnia

Ekstraliga Kobiet, 10.08.2019
AZS UJ Kraków - KKP Bydgoszcz, sb.12:00 - FUTMAL PREMIUM
reporterzy: Piotr Kwiecień (video/tekst), Krzysztof Porębski (foto)

III liga, 10.08.2019
Hutnik Kraków - Wólczanka Wólka Pełkińska, sb.17:00
reporterzy: Wojciech Tracz (TRANSMISJA/skrót), Jacek Rebensztok (komentator)

II liga, 10.08.2019
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów, sb.17:00
reporter: Sebastian Gratkowski (tekst)

Puchar Polski, 10.08.2019
Ekler Baranówka - Jastrzębiec Książ Wielki, sb.17:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)

Puchar Polski, 11.08.2019
Michałowianka Michałowice - Partyzant Dojazdów, nd.17:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 15.08.2019
Orzeł Iwanowice - Spójnia Osiek, cz.11:00
reporter: Krzysztof Jazgar (foto, video)

III liga, 15.08.2019
Jutrzenka Giebułtów - Siarka Tarnobrzeg, cz.13:00 - FUTMAL PREMIUM
reporterzy: Piotr Kwiecień i Wojciech Tracz (TRANSMISJA/video/skrót/tekst), Maciej Szcześniewski (komentator)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 15.08.2019
LKS Niedźwiedź - Przebój Wolbrom, cz.17:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)


LISTA DELEGACJI AKTUALIZOWANA JEST NA BIEŻĄCO.

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2019-08-08 11:13:41


Futmal w delegacji 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
2:2
Pogoń Szczecin
12.07.2020
12:30
Piast Gliwice
2:0
Jagiellonia Białystok
12.07.2020
15:00
Lech Poznań
3:2
Lechia Gdańsk
12.07.2020
17:30
Arka Gdynia
:
Górnik Zabrze
14.07.2020
20:30
Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
14.07.2020
20:30
ŁKS Łódź
:
Raków Częstochowa
14.07.2020
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
14.07.2020
20:30
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
15.07.2020
20:30
Cracovia Kraków
:
Lech Poznań
15.07.2020
20:30
Pogoń Szczecin
:
Piast Gliwice
15.07.2020
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Śląsk Wrocław
15.07.2020
20:30

Fortuna I Liga

Radomiak Radom
2:0
Olimpia Grudziądz
12.07.2020
12:40
GKS Bełchatów
0:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.07.2020
15:10
Miedź Legnica
:
GKS Bełchatów
15.07.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Stomil Olsztyn
15.07.2020
 
Wigry Suwałki
1:0
Sandecja Nowy Sącz
15.07.2020
 
Olimpia Grudziądz
:
GKS Jastrzębie
15.07.2020
 
Warta Poznań
2:2
GKS Tychy
15.07.2020
 
Chojniczanka Chojnice
1:3
Zagłębie Sosnowiec
15.07.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Radomiak Radom
15.07.2020
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Odra Opole
15.07.2020
 
Stal Mielec
:
Chrobry Głogów
15.07.2020
 

II liga

GKS Katowice
1:1
Widzew Łódź
12.07.2020
13:05
Garbarnia Kraków
:
Bytovia Bytów
15.07.2020
 
Górnik Polkowice
:
Znicz Pruszków
15.07.2020
 
Legionovia Legionowo
:
Błękitni Stargard
15.07.2020
14:00
Lech II Poznań
:
Gryf Wejherowo
15.07.2020
 
Skra Częstochowa
:
Górnik Łęczna
15.07.2020
18:00
Pogoń Siedlce
:
GKS Katowice
15.07.2020
17:00
Widzew Łódź
:
Stal Stalowa Wola
15.07.2020
19:10
Elana Toruń
:
Resovia Rzeszów
15.07.2020
18:00
Stal Rzeszów
:
Olimpia Elbląg
15.07.2020
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny