facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Najwięcej powołanych z Małopolski

Selekcjonerka Paulina Kawalec powołała 20-zawodniczek na zgrupowanie reprezentacji Polski U15, które odbędzie się w dniach 15-18 sierpnia w Siedlcach na Mazowszu. W gronie powołanych znalazły się m.in.: Zuzanka Wózek z Cracovii, Łucja Bochenek, Natalia Stadnik (FSA Kraków), Izabela Janiczek (Naprzód Sobolów), Paulina Młodzik (Piast Skawina), Paulina Piksa (Staszkówka Jelna) i Martyna Gąsiorek (Unia Oświęcim).

 

 

Źródło: ap

Dodano: 2019-08-11 11:02:16


Cracovia  Piast Skawina 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
0:1
Wisła Płock
10.07.2020
18:00
Górnik Zabrze
4:1
Raków Częstochowa
10.07.2020
20:30
Arka Gdynia
3:2
ŁKS Łódź
11.07.2020
15:00
Legia Warszawa
2:0
Cracovia Kraków
11.07.2020
17:30
Wisła Kraków
1:1
Korona Kielce
11.07.2020
20:00
Śląsk Wrocław
2:2
Pogoń Szczecin
12.07.2020
12:30
Piast Gliwice
2:0
Jagiellonia Białystok
12.07.2020
15:00
Lech Poznań
:
Lechia Gdańsk
12.07.2020
17:30
Arka Gdynia
:
Górnik Zabrze
14.07.2020
20:30
Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
14.07.2020
20:30
ŁKS Łódź
:
Raków Częstochowa
14.07.2020
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
14.07.2020
20:30

Fortuna I Liga

Odra Opole
1:0
Wigry Suwałki
10.07.2020
16:00
Sandecja Nowy Sącz
2:1
Stal Mielec
10.07.2020
17:40
Chojniczanka Chojnice
3:4
Chrobry Głogów
10.07.2020
18:00
Zagłębie Sosnowiec
0:2
Warta Poznań
10.07.2020
20:10
GKS Tychy
0:1
Puszcza Niepołomice
11.07.2020
15:10
Stomil Olsztyn
1:2
Miedź Legnica
11.07.2020
17:40
GKS Jastrzębie
0:3
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.07.2020
12:40
Radomiak Radom
2:0
Olimpia Grudziądz
12.07.2020
12:40
GKS Bełchatów
0:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.07.2020
15:10

II liga

Stal Stalowa Wola
5:1
Elana Toruń
10.07.2020
17:00
Olimpia Elbląg
1:2
Skra Częstochowa
11.07.2020
16:00
Błękitni Stargard
0:1
Stal Rzeszów
11.07.2020
17:00
Bytovia Bytów
4:3
Legionovia Legionowo
11.07.2020
18:00
Resovia Rzeszów
1:1
Górnik Polkowice
11.07.2020
17:00
Gryf Wejherowo
0:4
Garbarnia Kraków
11.07.2020
17:00
Górnik Łęczna
2:3
Pogoń Siedlce
11.07.2020
17:00
Znicz Pruszków
1:2
Lech II Poznań
11.07.2020
19:00
GKS Katowice
1:1
Widzew Łódź
12.07.2020
13:05

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny