facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Wysopal: Liga w tym roku będzie mocniejsza

Wysopal: Liga w tym roku będzie mocniejsza

Karol Wysopal, to zawodnik który barwy Dziecanovii przywdziewa nieprzerwalnie od kilku sezonów. Podczas rozmowy opowiedział nam, między innymi o zmianach jakie zaszły w klubie, oraz o celach na najbliższy sezon. Zapraszamy do przeczytania wywiadu z obrońcą Dziexy.
 
- Na wstępie chcielibyśmy pogratulować zajęcia najwyższego miejsca w historii Dziecanovii w poprzednim sezonie. Od lat reprezentujesz barwy Dziexy, jak oceniasz miniony sezon ?
 
- Dziękuję bardzo. Myślę, że to był najlepszy sezon drużyny odkąd występuję w tym klubie. W końcu mogliśmy trochę odetchnąć psychicznie bo tak naprawdę od lat albo walczyliśmy o awans albo o utrzymanie. Poprzedni sezon w końcu przyniósł trochę spokoju bo po pierwszej dobrej rundzie byliśmy w bezpiecznej sytuacji jeśli chodzi o utrzymanie, a o awansie nikt nie myślał więc mogliśmy w spokoju rozegrać rundę rewanżową.
 
- W nadchodzącym sezonie zespół przystąpi do rozgrywek w mocno odmienionym składzie. Jak oceniasz potencjał drużyny?
 
- Zgadza się. W letnim okienku odeszło od nas kilku podstawowych zawodników (których bardzo serdecznie chciałbym pozdrowić). Myślę, że zastąpić ich będzie ciężko jednak udało nam się ściągnąć kilku ciekawych zawodników na ich miejsce i myślę, że patrząc na cały zespół potencjał mamy całkiem niezły. Okres przygotowawczy jest bardzo krótki do tego dochodzą wyjazdy wakacyjne zawodników i inne sytuacje losowe w związku z czym ciężko jest zebrać pełną kadrę w chociaż jednym sparingu dlatego uważam, że obecnie najtrudniejsze zadanie ma trener żeby wszystko to poskładać.
 
- Klasa Okręgowa w sezonie 2019/20 będzie bardzo mocno obsadzona. Spadkowicze - Górnik Wieliczka i Wiślanka Grabie mają apetyt na szybki powrót do IV ligi a jakie cele stawia się w Dziekanowicach ? Jakie cele Ty sobie stawiasz w nadchodzącym sezonie?
 
- Myślę, że wszyscy w klubie przede wszystkim chcą mieć gwarancję utrzymania na kilka kolejek przed końcem sezonu. Jeżeli chodzi o mnie to fajnie by było powtórzyć wynik z ostatniego sezonu chociaż na pewno będzie trudniej gdyż w mojej opinii liga w tym roku będzie mocniejsza a w dodatku przeciwnicy nie będą już na nas patrzeć jak na beniaminka.
 
- Jako, że z Dziexą jesteś związany od lat jak oceniasz zmiany które przez ten czas zaszły w klubie?
 
- W klubie w przeciągu ostatnich lat wydarzyło się sporo dobrego. Myślę, że duża w tym zasługa mojego pierwszego trenera w Dziecanovii - Łukasza Włodarczyka, który wprowadził sporo profesjonalizmu w codziennym życiu klubu. Później powstał nowy budynek klubowy oraz boisko. W ostatnim czasie klub wkłada bardzo dużo starań w szkolenie młodzieży. W tym zakresie klub podjęliśmy współpracę z Akademią Futbolu Arkadiusza Głowackiego do której serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci chętne do rozpoczęcia przygody z piłką nożną.

 

 

Źródło: dziecanovia.pl

Dodano: 2019-08-12 11:54:41


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków III)

Dziecanovia  wywiad 

Komentarze


Myślenicka Liga Firm

Mako
4:3
Polplast
11.10.2019
21:00
Netfox
5:1
Nembud
11.10.2019
21:00
ZISiBO
6:4
Pod Blachą
11.10.2019
20:00
Maan
3:8
Arch VR
11.10.2019
20:00

I liga oldbojów (Kraków)

Prądniczanka Kraków
:
Garbarnia Kraków
14.10.2019
18:45
Wisła Kraków
:
Hutnik Kraków
14.10.2019
19:00
Dąbski
:
Cracovia Kraków
14.10.2019
16:30
Wanda Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
14.10.2019
16:30
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
14.10.2019
16:30

II liga oldbojów (Kraków)

Borek Kraków
:
Victoria Kobierzyn
14.10.2019
19:00
Krakus Swoszowice
:
Armatura Kraków
14.10.2019
16:30
Tyniec Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
14.10.2019
16:30
Prokocim Kraków
:
Strzelcy
14.10.2019
16:30
Clepardia Kraków
:
Wieczysta Kraków
14.10.2019
16:30

Fortuna I Liga

Stomil Olsztyn
1:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
11.10.2019
17:45
Sandecja Nowy Sącz
4:4
Chojniczanka Chojnice
11.10.2019
19:10
GKS Bełchatów
1:0
Olimpia Grudziądz
12.10.2019
17:00
Radomiak Radom
1:3
Podbeskidzie Bielsko Biała
12.10.2019
14:00

II liga

Gryf Wejherowo
1:2
Legionovia Legionowo
12.10.2019
15:00
Bytovia Bytów
3:2
Stal Rzeszów
12.10.2019
16:00
GKS Katowice
2:0
Elana Toruń
12.10.2019
15:00
Widzew Łódź
7:3
Pogoń Siedlce
12.10.2019
19:10
Górnik Polkowice
3:0
Stal Stalowa Wola
12.10.2019
17:00
Resovia Rzeszów
3:2
Lech II Poznań
12.10.2019
15:00
Błękitni Stargard
3:0
Skra Częstochowa
13.10.2019
14:00
Olimpia Elbląg
1:1
Górnik Łęczna
13.10.2019
13:05

III liga, grupa IV

Jutrzenka Giebułtów
0:0
Podhale Nowy Targ
12.10.2019
12:00
Hutnik Kraków
2:0
Hetman Zamość
12.10.2019
15:00
Wisła Puławy
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
12.10.2019
15:00
Chełmianka Chełm
2:2
Podlasie Biała Podlaska
12.10.2019
15:00
Siarka Tarnobrzeg
1:2
Motor Lublin
12.10.2019
15:00
Wisłoka Dębica
2:0
KSZO Ostrowiec Św.
12.10.2019
15:30
Wisła Sandomierz
0:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
12.10.2019
15:00
Korona II Kielce
0:2
Stal Kraśnik
13.10.2019
13:00
Sokół Sieniawa
2:2
Avia Świdnik
13.10.2019
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

MKS Trzebinia
5:1
LKS Jawiszowice
12.10.2019
11:00
Dalin Myślenice
2:2
Beskid Andrychów
12.10.2019
15:00
Skawinka Skawina
0:3
Czarni Staniątki
12.10.2019
15:00
Sokół Kocmyrzów
1:3
Cracovia II Kraków
12.10.2019
11:00
Wiślanie Jaśkowice
5:0
Clepardia Kraków
12.10.2019
11:00
Unia Oświęcim
2:5
Orzeł Ryczów
12.10.2019
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:3
Orzeł Piaski Wielkie
12.10.2019
13:00
Słomniczanka Słomniki
0:1
Pcimianka Pcim
12.10.2019
15:00
Wisła II Kraków
2:0
LKS Rajsko
13.10.2019
11:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
1:0
GKS Drwinia
12.10.2019
15:00
Okocimski Brzesko
1:2
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
12.10.2019
15:00
BKS Bochnia
2:2
Tarnovia Tarnów
12.10.2019
15:30
Watra Białka Tatrzańska
3:1
Wierchy Rabka Zdrój
12.10.2019
14:00
Orkan Szczyrzyc
2:1
Limanovia Limanowa
12.10.2019
14:00
Poprad Rytro
1:4
Poprad Muszyna
13.10.2019
15:00
Lubań Maniowy
5:2
Barciczanka Barcice
13.10.2019
14:00
Sandecja II Nowy Sącz
1:3
Unia Tarnów
13.10.2019
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
2:1
Przemsza Klucze
12.10.2019
15:00
Bolesław Bukowno
0:5
Przebój Wolbrom
12.10.2019
15:00
Grębałowianka Kraków
2:0
Pogoń Miechów
12.10.2019
15:00
LKS Niedźwiedź
3:0
Orzeł Iwanowice
12.10.2019
15:30
KS Olkusz
1:1
Spójnia Osiek
12.10.2019
16:00
Prądniczanka Kraków
4:1
LOT Balice
12.10.2019
18:00
Piliczanka Pilica
2:3
Proszowianka Proszowice
13.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

TS Węgrzce
1:1
Wiślanie II Jaśkowice
12.10.2019
11:00
Dąbski Kraków
3:1
Nadwiślan Kraków
12.10.2019
15:00
Błękitni Modlnica
2:2
Borek Kraków
12.10.2019
15:30
Wieczysta Kraków
12:0
Kmita Zabierzów
12.10.2019
12:00
Garbarnia II Kraków
2:1
Bronowianka Kraków
13.10.2019
12:00
Kaszowianka Kaszów
5:1
Piast Wołowice
13.10.2019
14:00
Hutnik II Kraków
5:1
Prokocim Kraków
13.10.2019
13:45

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Górnik Wieliczka
1:1
Gdovia Gdów
12.10.2019
15:00
Raba Dobczyce
1:3
Tempo Rzeszotary
12.10.2019
15:30
LKS Śledziejowice
5:1
Błękitni Bodzanów
12.10.2019
15:30
Jordan Sum Zakliczyn
6:1
Dziecanovia Dziekanowice
12.10.2019
15:00
Orzeł Myślenice
1:1
Wiślanka Grabie
13.10.2019
15:30
Radziszowianka Radziszów
6:0
Targowianka Targowisko
13.10.2019
15:00
Pasternik Ochojno
2:1
Wiarusy Igołomia
13.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Halniak Maków Podhalański
6:3
MKS Libiąż
12.10.2019
15:00
Brzezina Osiek
2:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
12.10.2019
15:00
Niwa Nowa Wieś
0:1
KS Chełmek
12.10.2019
15:00
Victoria Jaworzno
1:2
Garbarz Zembrzyce_
12.10.2019
15:30
Zatorzanka Zator
1:1
Tempo Białka
13.10.2019
15:00
LKS Żarki
1:1
LKS Gorzów
13.10.2019
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
2:3
Arka Babice
13.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Orzeł Dębno
1:1
Strażak Mokrzyska
12.10.2019
11:00
Rylovia Rylowa
3:1
Arkadia Olszyny
12.10.2019
15:00
LKS Gnojnik
4:3
Sokół Maszkienice
13.10.2019
14:00
Olimpia B.
1:3
Jadowniczanka Jadowniki
13.10.2019
13:00
Olimpia Kąty
2:1
Szreniawa Nowy Wiśnicz
13.10.2019
15:00
Naprzód Sobolów
3:1
Radłovia Radłów
13.10.2019
14:00
Raba Książnice
3:2
Sokół Borzęcin Górny
13.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Dunajec Zbylitowska Góra
2:3
Dunajec Zakliczyn
12.10.2019
12:00
Metal Tarnów
6:3
Unia Niedomice
12.10.2019
15:00
Polan Żabno
:
Ciężkowianka Ciężkowice
12.10.2019
15:00
Zorza Zaczarnie
1:1
Ikar Odporyszów
12.10.2019
15:30
Pogórze
1:0
LKS Szynwałd
12.10.2019
15:30
LKS Ładna
5:3
Tuchovia Tuchów
12.10.2019
15:30
GLKS Gromnik
4:0
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
13.10.2019
15:30
Olimpia Wojnicz
1:2
Wisła Szczucin
13.10.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Dunajec Nowy Sącz
1:3
Skalnik Kamionka Wielka
12.10.2019
15:00
LKS Uście Gorlickie
5:0
Zyndram
12.10.2019
16:00
Gród Podegrodzie
1:0
LKS Łużna
12.10.2019
16:00
LKS Kobylanka
1:3
Łosoś Łososina Dolna
12.10.2019
13:00
Sokół Stary Sącz
5:2
Grybovia Grybów
13.10.2019
11:00
LKS Zagórzany
1:1
LKS Korzenna
13.10.2019
12:00
Hart Tęgoborze
3:4
Orzeł Wojnarowa
13.10.2019
14:00
Kolejarz Stróże
2:2
Zawisza R.
13.10.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Laskovia
0:1
Sokół Słopnice
12.10.2019
15:00
Czarni Czarny Dunajec
2:4
Krokus
12.10.2019
15:00
AKS Ujanowice
2:6
LKS Szaflary
12.10.2019
15:30
Zalesianka
5:2
Babia Góra Lipnica Wielka
13.10.2019
15:00
Turbacz Mszana Dolna
6:3
Granit Czarna Góra
13.10.2019
14:00
LKS Rupniów
2:1
Huragan Waksmund
13.10.2019
15:30
Jordan Jordanów
2:4
Jarmuta
13.10.2019
16:00

Klasa A (Kraków I)

Orzeł Bębło
6:0
Spartak Wielkanoc
12.10.2019
16:00
Michałowianka Michałowice
2:3
Partyzant Dojazdów
12.10.2019
15:00
Prądniczanka II Kraków
3:0
Kapitol Racławice
13.10.2019
15:30
Jastrzębiec Książ Wielki
1:3
Bibiczanka Bibice
13.10.2019
15:00
Wierzbowianka Wierzbno
1:1
Strażak Goszcza
13.10.2019
16:00
Płomień Kościelec
5:4
Czarni 03 Grzegorzowice
13.10.2019
16:00
Szreniawa Koszyce
1:2
Galicja Raciborowice
13.10.2019
15:00

Klasa A (Kraków II)

Świt Krzeszowice
3:1
Liszczanka Liszki
12.10.2019
16:00
Sokół Rybna
3:0
JKS Zelków
12.10.2019
16:00
Wisła Jeziorzany
1:2
Sportowiec Modlniczka
12.10.2019
15:30
Lotnik Kryspinów
0:0
Dragon Szczyglice
12.10.2019
13:00
Iskra Czułów
2:2
Orlęta Rudawa
13.10.2019
15:00
Wisła Czernichów
1:6
Strażak Rączna
13.10.2019
14:00
Wisła Rząska
3:2
Maszycanka Maszyce
13.10.2019
16:00

Klasa A (Kraków III)

Zwierzyniecki Kraków
5:1
Gajowianka Gaj
12.10.2019
16:00
Wanda Nowa Huta
1:2
Tramwaj Kraków
12.10.2019
11:00
Bieżanowianka Kraków
2:1
Podgórze Kraków
12.10.2019
16:00
Iskra Krzęcin
5:1
Płomień Kostrze
12.10.2019
16:00
Krakus Swoszowice
7:2
Strzelcy Kraków
13.10.2019
16:00
Cedronka Wola Radziszowska
5:0
Rzozovia Rzozów
13.10.2019
15:00
Kabel Kraków
1:1
Pogoń Skotniki
13.10.2019
16:00

Klasa A (Wieliczka)

Nadwiślanka Nowe Brzesko
5:0
Gwiazda Brzegi
12.10.2019
12:00
UKS Sygneczów
2:6
Wolni Kłaj
12.10.2019
15:30
Rożnowa
0:2
Złomex Branice
12.10.2019
15:30
Piłkarz Podłęże
1:4
Zryw Szarów
13.10.2019
15:30
Piast Łapanów
2:3
Czarnochowice
13.10.2019
15:30
Strażak Kokotów
1:3
Zieloni Niegowić
13.10.2019
15:30
Wilga Koźmice Wielkie
3:7
Contra Sułków
13.10.2019
15:30

Klasa A (Myślenice)

LKS Rudnik
2:1
Topór Tenczyn
12.10.2019
15:00
Karpaty Siepraw
0:1
Wróblowianka Wróblowice
12.10.2019
15:30
Gościbia Sułkowice
3:1
Clavia Świątniki Górne
12.10.2019
15:00
Skalnik Trzemeśnia
0:1
Beskid Tokarnia
12.10.2019
16:00
Rokita Kornatka
2:2
Sokół Borzęta
13.10.2019
14:00
Lubomir Wiśniowa
0:3
Staw Polanka
13.10.2019
15:30
Górki Myślenice
5:0
Zielonka Wrząsowice
13.10.2019
16:00

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
1:1
Wielmożanka Wielmoża
12.10.2019
15:00
Sokół Gołaczewy
1:3
Strażak Przybysławice
12.10.2019
15:00
Centuria Chechło
5:0
Błysk Zederman
12.10.2019
11:00
Laskowianka Laski
2:2
Trzy Korony Żarnowiec
12.10.2019
15:00
Olimpia Łobzów
0:2
Legion Bydlin
12.10.2019
15:00
Spartak Charsznica
4:3
Unia Jaroszowiec
13.10.2019
11:00
Przebój II Wolbrom
2:0
Promień Przeginia
13.10.2019
15:00
Prądnik Sułoszowa
1:0
Leśnik Gorenice
13.10.2019
15:00

Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
2:4
Tęcza Tenczynek
12.10.2019
15:30
MKS Alwernia
1:1
Zgoda Byczyna
12.10.2019
15:30
Zagórzanka Zagórze
2:4
Błyskawica Myślachowice
12.10.2019
15:30
Fablok Chrzanów
1:1
Ciężkowianka Jaworzno
12.10.2019
11:00
Promyk Bolęcin
0:5
Wolanka Wola Filipowska
13.10.2019
15:30
SPRiN Regulice
3:2
Start Kamień
13.10.2019
15:00
Wisełka Rozkochów
2:2
UKS Dulowa
13.10.2019
15:30

Klasa B (Kraków I)

LKS Polanowice
2:5
Słomniczanka II Słomniki
12.10.2019
15:00
Zawisza Sulechów
6:2
Olimpia Czaple Wielkie
12.10.2019
16:00
Milenium Radziemice
1:1
LKS Niedźwiedź II
13.10.2019
14:00
Sparta Skrzeszowice
2:2
Ekler Baranówka
13.10.2019
16:00
Trątnowianka Trątnowice
9:0
Kosynierzy Łuczyce
13.10.2019
14:00
Agricola Klimontów
4:2
Polonia Wilczkowice
13.10.2019
12:00

Klasa B (Kraków II)

Potok Więckowice
:
MKS Skała 2004
12.10.2019
16:00
Bronowicki Kraków
3:5
Fitball Szklary
12.10.2019
15:00
Niegoszowianka
1:2
Iskra Radwanowice
13.10.2019
12:00
Błękitni II Modlnica
3:0
Topór Aleksandrowice
13.10.2019
15:30
Płomień Jerzmanowice
1:0
Orzeł II Bębło
13.10.2019
11:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:1
Kmita II Zabierzów
13.10.2019
15:00

Klasa B (Kraków III)

Victoria Kraków
3:1
Bratniak Kraków
12.10.2019
16:00
Pychowianka Kraków
0:1
Dragoons Kraków
13.10.2019
15:00
Opatkowianka Opatkowice
7:2
Grom Kraków
13.10.2019
15:00
Wawel Kraków
:
Kaszowianka II Kaszów
13.10.2019
13:00
Rybitwy Kraków
2:1
Grębałowianka II Kraków
13.10.2019
15:30
Universum Kraków
0:2
Fairant Kraków
13.10.2019
15:00

Klasa B (Kraków IV)

Tyniec Kraków
3:1
Radziszowianka II
12.10.2019
 
Sankowia Sanka
9:0
Gwiazda Ściejowice
12.10.2019
15:00
Lotnik II Kryspinów
5:5
Trzebol Wielkie Drogi
12.10.2019
15:30
Skawinka II Skawina
1:4
Borkowianka Borek Sz.
13.10.2019
11:00
Błękitni Czułówek
2:7
Sparta Przeginia Duchowna
13.10.2019
14:00
Nadwiślan Rusocice
4:4
Tęcza Piekary
13.10.2019
15:00
Piast Skawina
2:4
Pozowianka Pozowice
13.10.2019
16:00

Klasa B (Wieliczka)

Naprzód Ochmanów
2:6
Wiarusy II
12.10.2019
15:30
Sokół Chorągwica
3:1
Tęcza Słomiróg
12.10.2019
16:00
Start Brzezie
5:2
Batory Wola Batorska
12.10.2019
15:30
Górnik II Wieliczka
6:1
Gdovia II Gdów
13.10.2019
16:00
Gryf Wiatowice
4:4
Dąb Zabierzów Bocheński
13.10.2019
15:30
Iskra Zakrzów
6:2
Wilga Instalbud Golkowice
13.10.2019
15:00
Ledniczanka
0:4
Wieliczanka Wieliczka
13.10.2019
15:00

Klasa B (Myślenice I)

Jawor Jawornik
2:1
Sęp Droginia
12.10.2019
15:00
Orzeł II Myślenice
3:3
Raba II Dobczyce
13.10.2019
16:00
Orzeł Nowa Wieś
3:1
Cyrhla Krzczonów
13.10.2019
15:00
Karpaty II Siepraw
1:6
Radwan Skomielna Czarna
13.10.2019
15:00
Iskra Brzączowice
4:1
Grodzisko Raciechowice
13.10.2019
15:30

Klasa B (Myślenice II)

Wicher Stróża
6:1
Górki II Myślenice
12.10.2019
16:00
Szczebel Lubień
0:3
Hejnał Krzyszkowice
13.10.2019
15:00
Cisy Harbutowice
0:0
Dukla Bysina
13.10.2019
15:00
LKS Trzebunia
3:2
Iskra Głogoczów
13.10.2019
15:00

Klasa B (Olkusz I)

Piliczanka Pilica
5:0
Stare Bukowno
12.10.2019
15:00
Hetman Dłużec
2:1
Pilica Wierbka
12.10.2019
11:00
Olimpia Łobzów
3:3
Orzeł K.
13.10.2019
11:00
Strumyk Zarzecze
1:3
Błyskawica Kolbark
13.10.2019
14:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
5:0
Trzy Buki Wierzchowisko
12.10.2019
15:00
Cobra Wężerów
1:4
Czapla Czaple Male
13.10.2019
12:00
Nidzica Słaboszów
3:3
Victoria Smroków
13.10.2019
15:00
Dłubnia Trzyciąż
7:1
Zryw Przesławice
13.10.2019
15:00

Klasa C (Wieliczka)

Promień Zakrzowiec
2:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
12.10.2019
15:30
Złomex II Branice
8:3
Contra II
13.10.2019
14:00
Zieloni II Niegowić
5:3
Czarni II Staniątki
13.10.2019
15:30
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
7:1
Czarnochowice II
13.10.2019
15:30

Centralna Liga Juniorów U-18

Jagiellonia
1:1
Pogoń Szczecin
12.10.2019
12:00
Śląsk Wrocław
5:1
Escola Varsovia Warszawa
12.10.2019
12:00
Arka G.
2:1
SMS Łódź
12.10.2019
13:00
Gwarek Zabrze
2:0
Cracovia Kraków
13.10.2019
11:30
Wisła Kraków
1:2
Górnik Zabrze
13.10.2019
12:00
Lechia
0:2
Korona Kielce
13.10.2019
13:00
Hutnik Kraków
0:4
Zagłębie Lubin
13.10.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

Cracovia Kraków
3:1
TOP 54 Biała Podlaska
12.10.2019
13:00
Stal Mielec
1:7
Korona Kielce
12.10.2019
12:30
Wisła Kraków
4:3
Karpaty Krosno
13.10.2019
15:30
BKS Lublin
3:0
Podgórze Kraków
13.10.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Wisła Kraków
1:1
AP 21 Kraków
12.10.2019
10:00
Motor Lublin
2:0
Sandecja Nowy Sącz
12.10.2019
13:00
Górnik Ł.
2:1
Stal Rz.
13.10.2019
12:00
KKP Korona
2:3
TOP 54 Biała Podlaska
13.10.2019
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Nowy Sącz
0:4
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.10.2019
10:00
Górnik Wieliczka
3:1
Spartak S.
12.10.2019
10:00
Dalin Myślenice
0:6
Puszcza Niepołomice
12.10.2019
10:00
Profi Zielonki
0:2
Garbarnia Kraków
12.10.2019
10:00
Unia Tarnów
2:0
Limanovia Limanowa
12.10.2019
10:00
BKS Bochnia
2:3
Sandecja Nowy Sącz
13.10.2019
10:00
Pcimianka Pcim
7:0
Orkan Raba Wyżna
13.10.2019
12:00
Podhale Nowy Targ
5:2
Tarnovia Tarnów
13.10.2019
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Garbarnia Kraków
3:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.10.2019
10:00
Pcimianka
1:4
Sandecja Nowy Sącz
12.10.2019
16:00
Hutnik Kraków
0:1
Profi Zielonki
12.10.2019
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
13.10.2019
15:30

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Glinik/Karpatia Gorlice
2:1
Puszcza Niepołomice
12.10.2019
10:00
Sandecja II Nowy Sącz
8:2
Soła Oświęcim
12.10.2019
11:00
Limanovia Limanowa
1:2
Dąb P.
12.10.2019
13:00
MKS Trzebinia
5:1
Unia Tarnów
13.10.2019
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Dunajec Nowy Sącz
1:3
Okocimski Brzesko
12.10.2019
13:30
Tarnovia Tarnów
5:3
Raba Dobczyce
12.10.2019
10:00
Unia Oświęcim
0:7
Cracovia Kraków
12.10.2019
12:00
Unia Tarnów
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
13.10.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

MOSiR Bochnia
6:0
Respect Szalowa
11.10.2019
16:00
Limanovia
4:2
AS Progres Kraków
12.10.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
1:1
Krakus Nowa Huta
12.10.2019
10:00
Garbarnia Kraków
:
Karol Wadowice
14.10.2019
17:00

I Małopolska Liga Młodzików

Dunajec Nowy Sącz
9:0
Podhale Nowy Targ
12.10.2019
10:00
Wisła Kraków
4:0
Sandecja Nowy Sącz
12.10.2019
15:00
Tarnovia Tarnów
1:1
Cracovia Kraków
12.10.2019
10:30
AS Progres Kraków
6:0
Fablok Chrzanów
12.10.2019
10:00

II Małopolska Liga Młodzików

Cracovia II
9:0
Sandecja II
12.10.2019
14:30
Unia Oświęcim
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.10.2019
10:00
TS Wisła I Kraków
0:4
Okocimski Brzesko
13.10.2019
10:00
Kalwarianka
:
Unia Tarnów
14.10.2019
16:00

Ekstraliga Kobiet

Czarni Sosnowiec
0:2
Medyk Konin
12.10.2019
12:00
Górnik Łęczna
8:0
KKP Bydgoszcz
13.10.2019
12:00
Olimpia Szczecin
0:3
SMS Łódź
13.10.2019
14:00
GKS Katowice
2:1
AZS Wrocław
13.10.2019
13:00
AZS PWSZ Wałbrzych
7:1
Rolnik Głogówek
13.10.2019
15:00
Mitech Żywiec
0:2
AZS UJ Kraków
13.10.2019
12:00

I liga kobiet, gr. południowa

Sokół Kolbuszowa Dolna
1:3
Wanda Nowa Huta
12.10.2019
12:00
Tarnovia Tarnów
3:5
Rekord Bielsko Biała
12.10.2019
15:30
Czwórka Radom
3:0
Sparta Daleszyce
12.10.2019
18:00
SWD Wodzisław
3:2
ISD-AJD Częstochowa
13.10.2019
12:00
Resovia Rzeszów
1:1
ROW Rybnik
13.10.2019
12:00
Respekt Myślenice
2:2
Rysy Bukowina Tatrzańska
13.10.2019
14:00

II liga kobiet, gr. małopolska

Starówka Nowy Sącz
0:0
Unia Lublin
12.10.2019
14:00
Widok Lublin
2:2
UKS Staszkówka Jelna
12.10.2019
15:00
Izolator Boguchwała
1:5
Prądniczanka Kraków
13.10.2019
11:00
Potok Sitno
0:3
KSP Kielce
13.10.2019
12:00
Hetman Włoszczowa
:
Iskra Brzezinka
13.10.2019
15:00

III liga kobiet, gr. małopolska

Prądniczanka II Kraków
0:10
Podgórze Kraków
12.10.2019
13:30
Dąb Zabierzów Bocheński
3:1
Tarnovia II
12.10.2019
15:00
Pogorzanka Pogorzyce
1:0
Górnik Wieliczka
12.10.2019
11:00
Rysy II Bukowina Tatrzańska
0:18
FSA Kraków
12.10.2019
15:00
Olimpia Osieczany
5:1
Bronowianka Kraków
13.10.2019
15:00
Burza Roczyny
1:0
Victoria Zalas
13.10.2019
15:00

IV liga małopolska (zachód)

Zielonka Wrząsowice
3:2
Queens Witanowice
12.10.2019
 
Novi Narama
:
Victoria Gaj
12.10.2019
 
Jedynka Krzeszowice
1:6
Tempo Białka
12.10.2019
 

IV liga małopolska (wschód)

Dunajec Nowy Sącz
:
Podgórze II Kraków
12.10.2019
 
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Nieszkowianka Nieszkowice
12.10.2019
 
Piast Łapanów
1:1
Cracovia Kraków
12.10.2019
 

Centralna Liga Juniorek U-17, gr.południowa

Zabrze
0:18
SMS Łódź
12.10.2019
12:00
Górnik Ł.
5:0
ROW Rybnik
12.10.2019
11:00
Ślęza Wrocław
:
UKS Staszkówka Jelna
13.10.2019
18:00
Resovia Rzeszów
2:0
Bronowianka Kraków
13.10.2019
14:30
SWD Wodzisław
4:1
Unia Opole
13.10.2019
15:00