facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Unia zagrała na piątkę!


Niedzielna inauguracja sezonu w Drwini wypadła okazale dla gości z Tarnowa. Unia od samego początku zdominowała swoich przeciwników, czego efektem było wysokie prowadzenie do przerwy.

Podopieczni Daniela Bartkowskiego wynik otworzyli już w pierwszej minucie, kiedy to rzut karny na bramkę zamienił Artur Biały. Ten sam zawodnik przed upływem trzydziestej minuty po raz drugi umieścił piłkę w bramce Cieśli.

Przed przerwą do siatki GKS-u trafiali jeszcze Tyrka oraz Adamski i po pierwszych czterdziestu pięciu minutach tarnowianie prowadzili aż 4:0!

Tuz po przerwie gospodarze za sprawą Stepankova zmniejszyli straty, ale to wszystko, na co było ich stać tego dnia w starciu z Unią. Przed końcem pojedynku wynik ustalił Maksymilian Starzyk.

IV liga gr. Wschodnia, 11.08.2019

GKS Drwinia- Unia Tarnów 1:5 (0:4)
Stepankov 48' (k) - Biały 1'(k), 27', Tyrka 34', Adamski 41', Starzyk 90'

GKS: Cieśla – Stepankov, Czajkowski (46’ Ptak), Pieprzyca, Bochenek (46’ Krasovskyi), Augustyn, Kaczmarczyk, Palonek (46’ Bajda), Guja, Gumuła (80’ Jędras), Ciesielski

Unia: Lisak – Malisz, Witek, Węgrzyn – Adamski (85’ Leżoń), Ostrowski (88’ Starzyk), Orlik, Tyrka (73’ Sumara) – Biały (61’ Wardzała), Popiela (81’ Kasprzykowski), Nytko

Żółte kartki: Pieprzyca, Guja, Ciesielski - Orlik

 

 

Źródło: Unia Tarnów

Dodano: 2019-08-12 16:36:34


Zobacz też: IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Unia Tarnów  GKS Drwinia 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
4:1
Opatkowianka Opatkowice
19.08.2019
18:00
Garbarnia Kraków
4:2
Grębałowianka Kraków
19.08.2019
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
0:4
Wisła Kraków
19.08.2019
18:00
Dąbski
3:3
Wanda Kraków
19.08.2019
18:00
Prądniczanka Kraków
6:1
Cracovia Kraków
19.08.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
5:1
Wieczysta Kraków
19.08.2019
18:00
Victoria Kobierzyn
1:5
Armatura Kraków
19.08.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
1:2
Borek Kraków
19.08.2019
18:00

PKO Ekstraklasa

Korona Kielce
0:1
Pogoń Szczecin
19.08.2019
18:00
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Kraków
23.08.2019
20:30

Fortuna I Liga

Warta Poznań
2:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.08.2019
17:00
Radomiak Radom
2:2
GKS Jastrzębie
21.08.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:3
Stal Mielec
21.08.2019
19:00
Olimpia Grudziądz
1:2
Wigry Suwałki
21.08.2019
19:00
Puszcza Niepołomice
0:2
Zagłębie Sosnowiec
21.08.2019
19:00
GKS Bełchatów
1:0
Odra Opole
21.08.2019
19:00
GKS Tychy
5:1
Chrobry Głogów
21.08.2019
19:00
Stomil Olsztyn
1:0
Sandecja Nowy Sącz
21.08.2019
19:45
Chojniczanka Chojnice
0:3
Miedź Legnica
21.08.2019
20:00

II liga

Garbarnia Kraków
0:0
Pogoń Siedlce
21.08.2019
17:00
Elana Toruń
1:1
Skra Częstochowa
21.08.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
0:1
Błękitni Stargard
21.08.2019
17:00
GKS Katowice
1:1
Olimpia Elbląg
21.08.2019
19:00
Widzew Łódź
2:2
Górnik Łęczna
21.08.2019
18:50
Znicz Pruszków
2:1
Gryf Wejherowo
21.08.2019
19:00
Resovia Rzeszów
1:1
Bytovia Bytów
21.08.2019
17:00
Górnik Polkowice
1:2
Stal Rzeszów
21.08.2019
19:00
Lech II Poznań
2:1
Legionovia Legionowo
21.08.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
1:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.08.2019
17:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Orkan Szczyrzyc
2:1
Lubań Maniowy
21.08.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec Zakliczyn
3:1
Wisła Szczucin
21.08.2019
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:1
LKS Szynwałd
21.08.2019
18:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
2:0
Zielonka Wrząsowice
21.08.2019
18:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Górnik Ł.
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
20.08.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja Nowy Sącz
6:2
Dunajec Nowy Sącz
20.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
:
Glinik/Karpatia Gorlice
21.08.2019
18:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
MKS Trzebinia
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6:0
Tarnovia Tarnów
19.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Limanovia
:
Garbarnia Kraków
21.08.2019
15:00
Krakus Nowa Huta
:
Karol Wadowice
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Młodzików

AS Progres Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
21.08.2019
17:30

II Małopolska Liga Młodzików

Unia Oświęcim
:
Sandecja II
21.08.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
21.08.2019
10:00