facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Niespodzianki w Pucharze Polski!


W weekend rozegrano II rundę Pucharu Polski na szczeblu krakowskim. Swoją przygodę z pucharem nadal kontynuuje zespół Dragoons Kraków, który odprawił z kwitkiem Lotnika Kryspinów wygrywając aż 6:0. Również dużo bramek zobaczyli kibice w Skale gdzie miejscowy- LKS pokonał Czarnych Grzegorzowice 7:0.

Poniżej prezentujemy komplet wyników rozegranych spotkań:

LKS 2004 Skała- Czarni Grzegorzowice 7:0
Płomień Kościelec- Galicja Raciborowice 3:1
Michałowianka Michałowice- Partyzant Dojazdów 2:1
Ekler Baranówka- Jastrzębiec Książ Wielki 1:4
Strażak Goszcza- Orzeł Bębło 2:6
Spartak Wielkanoc-Gołcza- Wierzbowianka Wierzbno 3:0 (wo)
Universum Kraków- Zwierzyniecki KS Kraków 0:5
Płomień Kostrze- Wanda Nowa Huta 2:1
Rafis Kraków- Bieżanowianka Kraków 0:5
Dragoons Kraków- Lotnik Kryspinów 6:0
Błękitni II Modlnica- Podgórze Kraków 3:1
Kabel Kraków- Tramwaj Kraków 3:2
Kaszowianka Kaszów (oldboje)- Orlęta Rudawa 3:2
Trzebol Wielkie Drogi- Liszczanka Liszki 0:8
Rzozovia Rzozów- JKS Zelków 1:1 (k.5:6)
Wisła Rząska- Sokół Rybna 0:4
Pogoń Skotniki- Wisła Jeziorzany 3:1
Sportowiec Modlniczka- Cedronka Wola Radziszowska 2:3
KS Tyniec- Iskra Krzęcin 0:1

III runda pucharowych rozgrywek zaplanowana została na 27-28 sieprnia (wtorek-środa). Najciekawiej zapowiadają się spotkania Wieczystej z Hutnikiem II, Niedźwiedzia z Grębałowianką oraz niedawnych ligowych rywali Liszczanki Liszki z Kmitą Zabierzów.


 

 

Źródło: Michał Natkaniec

Dodano: 2019-08-12 16:57:02


Orzeł  Kaszowianka  Skała  Kabel 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
4:1
Opatkowianka Opatkowice
19.08.2019
18:00
Garbarnia Kraków
4:2
Grębałowianka Kraków
19.08.2019
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
0:4
Wisła Kraków
19.08.2019
18:00
Dąbski
3:3
Wanda Kraków
19.08.2019
18:00
Prądniczanka Kraków
6:1
Cracovia Kraków
19.08.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
5:1
Wieczysta Kraków
19.08.2019
18:00
Victoria Kobierzyn
1:5
Armatura Kraków
19.08.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
1:2
Borek Kraków
19.08.2019
18:00

PKO Ekstraklasa

Korona Kielce
0:1
Pogoń Szczecin
19.08.2019
18:00
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Kraków
23.08.2019
20:30

Fortuna I Liga

Warta Poznań
2:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.08.2019
17:00
Radomiak Radom
2:2
GKS Jastrzębie
21.08.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Stal Mielec
21.08.2019
19:00
Olimpia Grudziądz
1:2
Wigry Suwałki
21.08.2019
19:00
Puszcza Niepołomice
0:2
Zagłębie Sosnowiec
21.08.2019
19:00
GKS Bełchatów
1:0
Odra Opole
21.08.2019
19:00
GKS Tychy
5:1
Chrobry Głogów
21.08.2019
19:00
Stomil Olsztyn
:
Sandecja Nowy Sącz
21.08.2019
19:45
Chojniczanka Chojnice
:
Miedź Legnica
21.08.2019
20:00

II liga

Garbarnia Kraków
0:0
Pogoń Siedlce
21.08.2019
17:00
Elana Toruń
1:1
Skra Częstochowa
21.08.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
0:1
Błękitni Stargard
21.08.2019
17:00
GKS Katowice
1:1
Olimpia Elbląg
21.08.2019
19:00
Widzew Łódź
2:2
Górnik Łęczna
21.08.2019
18:50
Znicz Pruszków
2:1
Gryf Wejherowo
21.08.2019
19:00
Resovia Rzeszów
1:1
Bytovia Bytów
21.08.2019
17:00
Górnik Polkowice
1:2
Stal Rzeszów
21.08.2019
19:00
Lech II Poznań
2:1
Legionovia Legionowo
21.08.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
1:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.08.2019
17:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Orkan Szczyrzyc
2:1
Lubań Maniowy
21.08.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec Zakliczyn
3:1
Wisła Szczucin
21.08.2019
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:1
LKS Szynwałd
21.08.2019
18:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
2:0
Zielonka Wrząsowice
21.08.2019
18:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Górnik Ł.
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
20.08.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja Nowy Sącz
6:2
Dunajec Nowy Sącz
20.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
:
Glinik/Karpatia Gorlice
21.08.2019
18:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
MKS Trzebinia
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6:0
Tarnovia Tarnów
19.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Limanovia
:
Garbarnia Kraków
21.08.2019
15:00
Krakus Nowa Huta
:
Karol Wadowice
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Młodzików

AS Progres Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
21.08.2019
17:30

II Małopolska Liga Młodzików

Unia Oświęcim
:
Sandecja II
21.08.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
21.08.2019
10:00