facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Niespodzianki w Pucharze Polski!


W weekend rozegrano II rundę Pucharu Polski na szczeblu krakowskim. Swoją przygodę z pucharem nadal kontynuuje zespół Dragoons Kraków, który odprawił z kwitkiem Lotnika Kryspinów wygrywając aż 6:0. Również dużo bramek zobaczyli kibice w Skale gdzie miejscowy- LKS pokonał Czarnych Grzegorzowice 7:0.

Poniżej prezentujemy komplet wyników rozegranych spotkań:

LKS 2004 Skała- Czarni Grzegorzowice 7:0
Płomień Kościelec- Galicja Raciborowice 3:1
Michałowianka Michałowice- Partyzant Dojazdów 2:1
Ekler Baranówka- Jastrzębiec Książ Wielki 1:4
Strażak Goszcza- Orzeł Bębło 2:6
Spartak Wielkanoc-Gołcza- Wierzbowianka Wierzbno 3:0 (wo)
Universum Kraków- Zwierzyniecki KS Kraków 0:5
Płomień Kostrze- Wanda Nowa Huta 2:1
Rafis Kraków- Bieżanowianka Kraków 0:5
Dragoons Kraków- Lotnik Kryspinów 6:0
Błękitni II Modlnica- Podgórze Kraków 3:1
Kabel Kraków- Tramwaj Kraków 3:2
Kaszowianka Kaszów (oldboje)- Orlęta Rudawa 3:2
Trzebol Wielkie Drogi- Liszczanka Liszki 0:8
Rzozovia Rzozów- JKS Zelków 1:1 (k.5:6)
Wisła Rząska- Sokół Rybna 0:4
Pogoń Skotniki- Wisła Jeziorzany 3:1
Sportowiec Modlniczka- Cedronka Wola Radziszowska 2:3
KS Tyniec- Iskra Krzęcin 0:1

III runda pucharowych rozgrywek zaplanowana została na 27-28 sieprnia (wtorek-środa). Najciekawiej zapowiadają się spotkania Wieczystej z Hutnikiem II, Niedźwiedzia z Grębałowianką oraz niedawnych ligowych rywali Liszczanki Liszki z Kmitą Zabierzów.


 

 

Źródło: Michał Natkaniec

Dodano: 2019-08-12 16:57:02


Orzeł  Kaszowianka  Skała  Kabel 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
1:0
Pogoń Szczecin
13.12.2019
20:30
Arka Gdynia
2:1
Zagłębie Lubin
13.12.2019
18:00
Śląsk Wrocław
1:1
Lech Poznań
14.12.2019
17:30
Legia Warszawa
3:1
Wisła Płock
14.12.2019
20:00
Raków Częstochowa
2:1
Górnik Zabrze
14.12.2019
15:00
Jagiellonia Białystok
:
Lechia Gdańsk
15.12.2019
17:30
Korona Kielce
:
Cracovia Kraków
15.12.2019
15:00
Piast Gliwice
:
ŁKS Łódź
15.12.2019
12:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
0:3
AZS UJ Kraków
14.12.2019
16:30
Rolnik Głogówek
7:0
ISD-AJD Częstochowa
14.12.2019
16:00
Rekord Bielsko Biała
7:1
Wierzbowianka Wierzbno
14.12.2019
15:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Plon Błotnica Strzelecka
:
Olimpia Osieczany
14.12.2019
17:00
AZS UP Kraków
:
Unia Opole
15.12.2019
14:30
ROW Rybnik
:
AZS UŚ Katowice
15.12.2019
16:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

AZS AGH Kraków
:
Top Sport Centrum Wojnicz
14.12.2019
 
Wierzbowianka II Wierzbno
:
Respekt Myślenice
14.12.2019
 

I Liga Futsalu, gr. południowa

Marfarbex Busko Zdrój
6:4
Profisport Wrocław
14.12.2019
18:30
GKS Komprachcice
:
BSF Bochnia
15.12.2019
17:30
Futsal Team Brzeg
:
FC Siemianowice Śląskie
15.12.2019
18:00
GKS Futsal Tychy
:
Górnik Polkowice
15.12.2019
18:00

II Liga Futsalu, gr. małopolsko-świętokrzyska

BSF Busko Zdrój
:
UKS Pińczów
15.12.2019
16:00

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
4:4
Prokocim Kraków
13.12.2019
19:30
Strzelcy
3:14
Wisła Kraków
13.12.2019
19:30
Clepardia Kraków
3:4
Garbarnia Kraków
13.12.2019
20:30
Wieczysta Kraków
3:17
Cracovia Kraków
13.12.2019
20:30
Grębałowianka Kraków
2:6
Orzeł Piaski Wielkie
13.12.2019
21:30
Dąbski
2:6
Hutnik Kraków
13.12.2019
21:30