facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Zwycięstwa faworytów

Pierwszą rundę Pucharu Polski mają za sobą piłkarze w PPN Bochnia. Wiele spotkań było bardzo zaciętych, padłao też sporo bramek. Druga runda rozegrana zostanie już w najbliższy czwartek.

Wyniki: Ostrowianka - Szreniawa Nowy Wiśnicz 2-3, Czarni Kobyle - Novi/Rzezawianka 4-2, Beskid Żegocina - Macierz Lipnica Murowana 2-2, karne 4-5, Gryf Chronów - Górnik Siedlec 2-2, Wisła Grobla - Błyskawica Proszówki 1-9, Orzeł Cikowice - Raba Książnice 1-3, Trzciana - Tarnavia 4-2, Żubr Gawłówek - Raba Niedary 0-1, Jodłówka - Naprzód Sobolów 1-2, Zryw Królówka - Ceramika Muchówka 2-2, karne 7-6, Płomień Mikluszowice - Drwinia II 1-2.

 

 

Źródło: ap

Dodano: 2019-08-12 22:51:47


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Naprzód Sobolów  Raba Książnice 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Korona Kielce
:
Arka Gdynia
06.12.2019
18:00
Górnik Zabrze
:
Wisła Kraków
06.12.2019
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Zagłębie Lubin
07.12.2019
15:00
Lechia Gdańsk
:
Wisła Płock
07.12.2019
20:00
Lech Poznań
:
ŁKS Łódź
07.12.2019
17:30
Śląsk Wrocław
:
Legia Warszawa
08.12.2019
17:30
Pogoń Szczecin
:
Piast Gliwice
08.12.2019
15:00
Cracovia Kraków
:
Raków Częstochowa
08.12.2019
12:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

ISD-AJD Częstochowa
:
AZS UJ Kraków
07.12.2019
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UP Kraków
:
AZS UŚ Katowice
08.12.2019
16:00

I Liga Futsalu, gr. południowa

FC Siemianowice Śląskie
:
GKS Komprachcice
07.12.2019
18:30
AZS UMCS Lublin
:
Marfarbex Busko Zdrój
08.12.2019
16:00
Górnik Polkowice
:
Sośnica Gliwice
08.12.2019
17:00
Heiro Rzeszów
:
GKS Futsal Tychy
08.12.2019
17:00

II Liga Futsalu, gr. małopolsko-świętokrzyska

Sparta Spytkowice
:
BSF Busko Zdrój
07.12.2019
 
Futsal II Nowiny
:
Unia Tarnów
07.12.2019
20:00
UKS Pińczów
:
AZS UEK Kraków
07.12.2019
 

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
06.12.2019
19:30
Strzelcy
:
Grębałowianka Kraków
06.12.2019
19:30
Wisła Kraków
:
Wieczysta Kraków
06.12.2019
20:30
Prokocim Kraków
:
Garbarnia Kraków
06.12.2019
20:30
Cracovia Kraków
:
Dąbski
06.12.2019
21:30
Clepardia Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
06.12.2019
21:30