facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Zespół odmieniony po spadku

Wiślanka Grabie, mimo ambitnej walki, nie utrzymała się w IV lidze. Jak to bywa, po degradacji w drużynie zaszły spore zmiany kadrowe. Na dalszą grę w ekipie z Grabia nie zdecydowali się: Łukasz Domoń, który zrezygnował z gry podobnie jak Patryk Warylak, Mariusz Łyduch, który zasilił Dalin Myślenice, Marcin Robak, który wzmocnił Orła Bębło, Kacper Sołtys, który pozostał na poziomie IV ligi, lecz w Pcimiance, Mateusz Stanek, który wrócił do Jaśkowic, Artur Moniak, który wybrał ofertę Pcimianki oraz Bartłomiej Grabowski, który zdążył zadebiutować już w BKS Bochnia.

Trener Paweł Czajka stanął przed zadaniem budowy nowej drużyny i udało się dołączyć do składu kilku ciekawych graczy. Ograny w IV lidze Marcin Giermek powinien być wydatnym wzmocnieniem, podobnie jak Marcin Cygnarowicz z Kaszowianki i Grzegorz Silczuk z Pcimianki. Do Wiślanki dołączyli ponadto bramkarz Mateusz Sroka z Hutnika oraz pomocnik Łukasz FGurda ze Zwolenianki Zwoleń.

Kadra Wiślanki Grabie
Bramkarze - Kobyłka Damian, Sroka Mateusz.
Obrońcy: Waś Konrad, Czajka Paweł, Kuligowski Radosław, Silczuk Grzegorz, Nguyen Adrian, Furga Łukasz.
Pomocnicy i napastnicy: Gładysz Piotr, Panek Mariusz, Jaworski Marcin, Leśniak Konrad, Cygnarowicz Marcin, Nowak Łukasz, Giermek Marcin, Kiwacki Szymon, Drabik Tomasz, Sala Kacper, Kmak Rafał.

 

 

Źródło: ap

Dodano: 2019-08-13 08:19:19


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków III)

Pcimianka  Wislanka Grabie 

Komentarze