facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Koniec przygotowań, czas na ligę w Zabierzowie

Koniec przygotowań, czas na ligę w Zabierzowie

W najbliższy czwartek, 15 sierpnia wyjazdowym meczem z Borkiem Kraków, AP Kmita Zabierzów zainauguruje sezon 2019/20. Początek spotkania o godz. 17:00. Po zrealizowaniu celu, jakim był pewnie wywalczony awans do V ligi, na drużynę prowadzoną przez Marcina Rusina czekają już kolejne wyzwania. Rywalizacja w grupie II krakowskiej okręgówki zapowiada się w tym roku bardzo ciekawie przede wszystkim z tego powodu, że stawka jest bardzo mocna i wyrównana. Tym bardziej trudno pokusić się o jednoznaczne przewidywania przed startem rozgrywek. Zdecydowanym faworytem wydaje się być Wieczysta Kraków, jednak z całą pewnością co najmniej kilka zespołów ma podobnie
ambitne plany. Interesująca będzie (zresztą jak co roku) walka o utrzymanie, choć w Zabierzowie mają nadzieję, że w przeciwieństwie do sezonu 2017/18, tym razem będzie ona się toczyć bez ich udziału.

AP Kmita okres przygotowawczy rozpoczął od nieudanego startu w Turnieju o Puchar Wójta Gminy Zabierzów, w którym zajął dopiero IV miejsce. W późniejszych sześciu sparingach, podopieczni Marcina Rusina odnieśli trzy zwycięstwa: 2-1 z Tempem Rzeszotary (V liga Kraków gr. III), 5-2 ze Zwierzynieckim Kraków (A klasa Kraków gr. III) 4-0 z Jordanem Jordanów (V liga gr. II Limanowa-Podhale), zremisowali 5-5 z Piastem Łapanów (A klasa gr. Wieliczka) oraz doznali dwóch porażek: 1-2 z Wieczystą Kraków (V liga gr. II) i 1-4 z Jutrzenką Giebułtów (III liga gr. IV).

W przerwie doszło również do kilku zmian kadrowych, które prezentujemy poniżej.

Do drużyny dołączyli:
Paweł Wojdała – TS Węgrzce (definitywny)
Mateusz Mirek – Świt Krzeszowice (definitywny)
Jan Pawlak – Świt Krzeszowice (definitywny)
Szymon Piotrowicz – Garbarnia Kraków (definitywny)
Arkadiusz Juszczyk – Wiślanie Jaśkowice (wypożyczenie do końca sezonu)
Maciej Papież – wznowienie treningów (ostatnio Wilga Golkowice)
Kamil Czepiec, Mikołaj Terebieniec – powrót z wypożyczenia do Strażaka Kokotów
 
Z drużyny odeszli:
Kacper Woźniak, Mateusz Olkuski – Strażak Kokotów (wypożyczenie)
Jakub Ryś –Targowianka Targowisko (wypożyczenie)
Mateusz Pietrzyk – Maszycanka Maszyce (definitywny)
Konrad Świerk – Orlęta Rudawa (definitywny)
Dariusz Kuźma, Piotr Więckowski – Bieżanowianka Kraków (definitywne)
 
Krzysztof Barczuk po powrocie z wypożyczenia do Halniaka Maków Podhalański oraz Maciej Szkodny po powrocie z wypożyczenia do Nadwiślanu Kraków nie podjęli treningów.
 
Kadra I drużyny Seniorów na sezon 2019/2020 przedstawia się zatem następująco: KAMIL CZEPIEC, PAWEŁ DŁUGOPOLSKI, PIOTR GÓRAL, ARKADIUSZ JUSZCZYK, KRZYSZTOF KAWAŁEK, SZYMON KRZYWIECKI, MARCIN KUKIEŁKA, KONRAD KWIATKOWSKI, ARKADIUSZ LEKKI, PAWEŁ MARKOWSKI, MATEUSZ MIREK, DANIEL MLOSTEK, PATRYK MUCHA, OLEH NADOPTA, WIKTOR PAŁKA, MACIEJ PAPIEŻ, JAN PAWLAK, SZYMON PIOTROWICZ, WIKTOR RAMUT, MARCIN RYŚ, WOJCIECH SKOTNICKI, WIKTOR STACHURA, TOMASZ SZAFRAN, MATEUSZ ŚLIWIŃSKI, TOMASZ ŚWIDER, MIKOŁAJ TEREBIENIEC, SZYMON TYRAŁA, PAWEŁ WOJDAŁA, DAMIAN WÓJCIK
 
Sztab szkoleniowy I drużyny Seniorów:
Marcin Rusin – trener
Adam Stadnik – asystent
Dawid Synowiec – kierownik
Kamil Migas – masażysta

 

 

Źródło: Kmita

Dodano: 2019-08-15 00:31:44


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kmita Zabierzów 

Komentarze


Opatkowianka Opatkowice
:
Hutnik Kraków
28.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Dąbski
28.09.2020
17:30
Prokocim Kraków
:
Garbarnia Kraków
28.09.2020
17:30
Armatura Kraków
:
Wisła Kraków
28.09.2020
17:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Grębałowianka Kraków
28.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
:
Krakus Swoszowice
28.09.2020
17:30
Zwierzyniecki Kraków
:
Strzelcy
28.09.2020
17:30
Wieczysta Kraków
:
Borek Kraków
28.09.2020
17:30
Clepardia Kraków
:
Tyniec Kraków
28.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
:
Wanda Kraków
28.09.2020
18:30

PKO Ekstraklasa

Wisła Płock
1:3
Warta Poznań
25.09.2020
18:00
Górnik Zabrze
0:0
Wisła Kraków
25.09.2020
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Zagłębie Lubin
26.09.2020
20:00
Cracovia Kraków
:
Raków Częstochowa
26.09.2020
15:00
Legia Warszawa
:
Śląsk Wrocław
26.09.2020
 
Lechia Gdańsk
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.09.2020
17:30
Lech Poznań
:
Pogoń Szczecin
26.09.2020
 
Stal Mielec
:
Piast Gliwice
28.09.2020
18:00

Fortuna I liga

GKS Tychy
2:1
Resovia Rzeszów
25.09.2020
19:00
Odra Opole
1:0
GKS Bełchatów
25.09.2020
19:45
Stomil Olsztyn
1:0
Zagłębie Sosnowiec
25.09.2020
19:45
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:1
Arka Gdynia
25.09.2020
18:00
GKS Jastrzębie
0:1
Widzew Łódź
25.09.2020
17:40
Miedź Legnica
:
Korona Kielce
26.09.2020
12:40
Górnik Łęczna
:
Radomiak Radom
26.09.2020
16:00
Puszcza Niepołomice
:
Chrobry Głogów
27.09.2020
16:00
ŁKS Łódź
:
Sandecja Nowy Sącz
27.09.2020
12:40

II liga

Wigry Suwałki
2:0
Śląsk II Wrocław
25.09.2020
17:15
Motor Lublin
1:1
Garbarnia Kraków
25.09.2020
19:30
Stal Rzeszów
0:0
Olimpia Elbląg
25.09.2020
16:00
Hutnik Kraków
2:2
Olimpia Grudziądz
25.09.2020
15:30
Chojniczanka Chojnice
:
Błękitni Stargard
26.09.2020
17:00
GKS Katowice
:
Pogoń Siedlce
26.09.2020
18:00
Bytovia Bytów
:
Skra Częstochowa
26.09.2020
18:00
Sokół Ostróda
:
Znicz Pruszków
26.09.2020
18:00
Lech II Poznań
:
Górnik Polkowice
26.09.2020
13:00

III liga, gr. 4

Hetman Zamość
:
KSZO Ostrowiec Św.
26.09.2020
12:00
Stal Kraśnik
:
Sokół Sieniawa
26.09.2020
15:00
Chełmianka Chełm
:
Podlasie Biała Podlaska
26.09.2020
16:00
Wisłoka Dębica
:
Avia Świdnik
26.09.2020
16:00
Podhale Nowy Targ
:
Jutrzenka Giebułtów
26.09.2020
16:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Stal Stalowa Wola
26.09.2020
16:00
KS Wiązownica
:
Orlęta Radzyń Podlaski
27.09.2020
15:00
Wisła Sandomierz
:
Cracovia II Kraków
27.09.2020
15:00
ŁKS Łagów
:
Wisła Puławy
27.09.2020
15:00
Korona II Kielce
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
27.09.2020
12:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
:
LKS Jawiszowice
26.09.2020
15:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Orzeł Piaski Wielkie
26.09.2020
15:00
Orzeł Ryczów
:
Dalin Myślenice
26.09.2020
16:00
KS Chełmek
:
LKS Rajsko
26.09.2020
16:00
Proszowianka Proszowice
:
Unia Oświęcim
26.09.2020
11:00
Puszcza II
:
MKS Trzebinia
27.09.2020
13:00
LKS Śledziejowice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
27.09.2020
16:00
Garbarnia II Kraków
:
Clepardia Kraków
27.09.2020
16:30
Pcimianka Pcim
:
Słomniczanka Słomniki
27.09.2020
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Muszyna
:
Glinik Gorlice
26.09.2020
16:00
Metal Tarnów
:
GKS Drwinia
26.09.2020
16:00
Sokół Słopnice
:
Rylovia Rylowa
26.09.2020
16:30
Unia Tarnów
:
Wolania Wola Rzędzińska
26.09.2020
11:00
Orkan Szczyrzyc
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
27.09.2020
16:00
Lubań Maniowy
:
Wierchy Rabka Zdrój
27.09.2020
16:00
Poprad Rytro
:
Barciczanka Barcice
27.09.2020
15:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Watra Białka Tatrzańska
27.09.2020
16:00
Limanovia Limanowa
:
Okocimski Brzesko
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

TS Węgrzce
:
Piliczanka Pilica
26.09.2020
11:00
Leśnik Gorenice
:
Orzeł Bębło
26.09.2020
16:30
LKS Niedźwiedź
:
KS Olkusz
26.09.2020
16:00
Pogoń Miechów
:
Przebój Wolbrom
26.09.2020
16:00
Zieleńczanka Zielonki
:
Orzeł Iwanowice
26.09.2020
16:00
LOT Balice
:
Przemsza Klucze
26.09.2020
16:00
Bolesław Bukowno
:
Błękitni Modlnica
26.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Bronowianka Kraków
:
Prądniczanka Kraków
26.09.2020
11:00
Dąbski Kraków
:
Orlęta Rudawa
26.09.2020
16:00
Nadwiślan Kraków
:
Skawinka Skawina
26.09.2020
16:45
Borek Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
26.09.2020
11:00
Kmita Zabierzów
:
Wieczysta Kraków
26.09.2020
16:30
Piast Wołowice
:
Hutnik II Kraków
26.09.2020
16:00
Grębałowianka Kraków
:
Prokocim Kraków
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wiarusy Igołomia
:
Tempo Rzeszotary
26.09.2020
16:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Raba Dobczyce
26.09.2020
16:00
Gdovia Gdów
:
Jordan Sum Zakliczyn
26.09.2020
16:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Orzeł Myślenice
26.09.2020
16:00
Błękitni Bodzanów
:
Górnik Wieliczka
26.09.2020
17:00
Wiślanka Grabie
:
Radziszowianka Radziszów
26.09.2020
16:00
Złomex Branice
:
Pasternik Ochojno
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Zatorzanka Zator
26.09.2020
16:00
Hejnał Kęty
:
Niwa Nowa Wieś
26.09.2020
13:00
Zgoda Byczyna
:
Garbarz Zembrzyce
26.09.2020
16:00
Tempo Białka
:
LKS Gorzów
26.09.2020
16:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Brzezina Osiek
26.09.2020
16:00
Victoria Jaworzno
:
Nadwiślanin Gromiec
26.09.2020
16:30
Sokół Przytkowice
:
MKS Libiąż
27.09.2020
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Halniak Maków Podhalański
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Zorza Zaczarnie
:
LKS Rzuchowa
26.09.2020
16:00
Tuchovia Tuchów
:
Pogórze
26.09.2020
16:00
LKS Szynwałd
:
LKS Ładna
26.09.2020
16:30
LUKS Skrzyszów
:
Ciężkowianka Ciężkowice
26.09.2020
16:00
GLKS Gromnik
:
Ikar Odporyszów
27.09.2020
14:00
Wisła Szczucin
:
Olimpia Wojnicz
27.09.2020
16:00
Dunajec Zakliczyn
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
27.09.2020
16:00
Unia Niedomice
:
Polan Żabno
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Błyskawica Proszówki
:
Sokół Borzęcin Górny
26.09.2020
16:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Jadowniczanka Jadowniki
26.09.2020
16:00
Wola Radłowska
:
Radłovia Radłów
26.09.2020
16:00
Arkadia Olszyny
:
Orzeł Dębno
27.09.2020
13:00
Strażak Mokrzyska
:
Olimpia Kąty
27.09.2020
15:00
Sokół Maszkienice
:
Raba Książnice
27.09.2020
16:00
Olimpia B.
:
Poręba Spytkowska
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Helena Nowy Sącz
:
Gród Podegrodzie
26.09.2020
15:00
LKS Łużna
:
LKS Uście Gorlickie
26.09.2020
16:00
Grybovia Grybów
:
ULKS Korzenna
27.09.2020
11:00
Zawisza R.
:
LKS Zagórzany
27.09.2020
11:00
Hart Tęgoborze
:
LKSKobylankaKobylanka
27.09.2020
14:00
Łosoś Łososina Dolna
:
Sokół Stary Sącz
27.09.2020
15:00
Zyndram
:
Kolejarz Stróże
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Krokus
:
Jarmuta
26.09.2020
16:00
Laskovia
:
Huragan Waksmund
26.09.2020
16:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Wierchy Pasierbiec
27.09.2020
14:30
Czarni Czarny Dunajec
:
Turbacz Mszana Dolna
27.09.2020
16:00
AKS Ujanowice
:
LKS Szaflary
27.09.2020
16:00
Jordan Jordanów
:
Wiatr Ludźmierz
27.09.2020
16:00
Granit Czarna Góra
:
Zalesianka
27.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków I)

Michałowianka Michałowice
:
Prądniczanka II Kraków
26.09.2020
15:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Bibiczanka Bibice
26.09.2020
16:30
Wierzbowianka Wierzbno
:
Płomień Kościelec
26.09.2020
13:00
Błękitni II Modlnica
:
Strażak Goszcza
27.09.2020
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Słomniczanka II Słomniki
27.09.2020
15:00
Szreniawa Koszyce
:
Ekler Baranówka
27.09.2020
15:00
Galicja Raciborowice
:
Partyzant Dojazdów
27.09.2020
16:30

Klasa A (Kraków II)

Świt Krzeszowice
:
MKS Skała 2004
26.09.2020
15:30
Sokół Rybna
:
Wisła Jeziorzany
26.09.2020
16:00
Wisła Rząska
:
Liszczanka Liszki
26.09.2020
16:30
Strażak Rączna
:
Dragon Szczyglice
26.09.2020
16:00
Wisła Czernichów
:
Iskra Czułów
27.09.2020
15:00
Maszycanka Maszyce
:
Tęcza Piekary
27.09.2020
16:00
Sportowiec Modlniczka
:
JKS Zelków
27.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków III)

Gajowianka Gaj
:
Tramwaj Kraków
26.09.2020
16:00
Iskra Krzęcin
:
Krakus Swoszowice
26.09.2020
16:00
Rzozovia Rzozów
:
Wanda Nowa Huta
26.09.2020
16:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Bieżanowianka Kraków
26.09.2020
11:00
Pogoń Skotniki
:
Płomień Kostrze
27.09.2020
16:00
Fairant Kraków
:
Strzelcy Kraków
27.09.2020
16:00
Kabel Kraków
:
Podgórze Kraków
27.09.2020
16:30

Klasa A (Wieliczka)

UKS Sygneczów
:
Contra Sułków
26.09.2020
13:30
Rożnowa
:
Zieloni Niegowić
26.09.2020
16:00
Sokół Chorągwica
:
Wolni Kłaj
26.09.2020
16:30
Czarnochowice
:
Iskra Zakrzów
26.09.2020
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Gwiazda Brzegi
27.09.2020
13:00
Strażak Kokotów
:
Wilga Koźmice Wielkie
27.09.2020
16:00
Piłkarz Podłęże
:
Zryw Szarów
27.09.2020
16:30
Piast Łapanów
:
Czarni Staniątki
27.09.2020
16:00

Klasa A (Myślenice)

Sokół Borzęta
:
LKS Rudnik
26.09.2020
16:00
Clavia Świątniki Górne
:
Iskra Brzączowice
26.09.2020
16:00
Zielonka Wrząsowice
:
Karpaty Siepraw
26.09.2020
16:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Sęp Droginia
26.09.2020
16:00
Topór Tenczyn
:
Lubomir Wiśniowa
26.09.2020
17:00
Gościbia Sułkowice
:
Hejnał Krzyszkowice
26.09.2020
16:00
Staw Polanka
:
Rokita Kornatka
27.09.2020
16:00
Beskid Tokarnia
:
Górki Myślenice
27.09.2020
14:00

Klasa A (Olkusz)

Promień Przeginia
:
Błyskawica Kolbark
26.09.2020
11:00
Pilica Wierbka
:
Sokół Gołaczewy
26.09.2020
11:00
Olimpia Łobzów
:
Przebój Wolbrom
26.09.2020
16:00
Błysk Zederman
:
Wielmożanka Wielmoża
26.09.2020
11:00
Unia Jaroszowiec
:
Centuria Chechło
26.09.2020
16:00
Spartak Charsznica
:
Legion Bydlin
27.09.2020
11:00
Dłubnia Trzyciąż
:
Trzy Korony Żarnowiec
27.09.2020
16:00
Strażak Przybysławice
:
Prądnik Sułoszowa
27.09.2020
16:00

Klasa A (Chrzanów)

Ciężkowianka Jaworzno
:
Promyk Bolęcin
26.09.2020
16:00
Wolanka Wola Filipowska
:
UKS Dulowa
26.09.2020
16:00
Wisła Jankowice
:
Unia Kwaczała
27.09.2020
16:00
Zagórzanka Zagórze
:
Tęcza Tenczynek
27.09.2020
16:00

Klasa B (Kraków I)

Kosynierzy Łuczyce
:
Trątnowianka Trątnowice
26.09.2020
16:00
Olimpia Czaple Wielkie
:
LKS Niedźwiedź II
26.09.2020
16:00
Milenium Radziemice
:
Zawisza Sulechów
27.09.2020
12:00
Juvenia Prandocin
:
Agricola Klimontów
27.09.2020
16:00
LKS Polanowice
:
Sparta Skrzeszowice
27.09.2020
15:00
Novi Narama
:
Polonia Wilczkowice
27.09.2020
16:30

Klasa B (Kraków II)

Bronowicki Kraków
:
Iskra Radwanowice
26.09.2020
16:00
Płomień Jerzmanowice
:
Topór Aleksandrowice
26.09.2020
16:00
Niegoszowianka
:
Kmita II Zabierzów
26.09.2020
16:30
Fitball Szklary
:
Maszycanka II Maszyce
27.09.2020
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
:
Orzeł II Bębło
27.09.2020
16:00

Klasa B (Kraków III)

Opatkowianka Opatkowice
:
Albertus Kraków
26.09.2020
11:00
Wawel Kraków
:
Grom Kraków
26.09.2020
11:00
Pychowianka Kraków
:
Wieczysta II
27.09.2020
16:00
Universum Kraków
:
Kaszowianka II Kaszów
27.09.2020
16:00
Dragoons Kraków
:
Victoria Kraków
27.09.2020
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Radziszowianka II
:
Tyniec Kraków
26.09.2020
16:00
Lotnik II Kryspinów
:
Gwiazda Ściejowice
26.09.2020
16:30
Sparta Przeginia Duchowna
:
Nadwiślan Rusocice
27.09.2020
14:00
Błękitni Czułówek
:
Borkowianka Borek Sz.
27.09.2020
16:30
Skawinka II Skawina
:
Trzebol Wielkie Drogi
27.09.2020
16:30

Klasa B (Wieliczka)

Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Tęcza Słomiróg
26.09.2020
16:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Promień Zakrzowiec
26.09.2020
16:30
Batory Wola Batorska
:
Górnik II Wieliczka
26.09.2020
17:00
Gdovia II Gdów
:
Gryf Wiatowice
26.09.2020
15:00
Wiarusy II
:
Start Brzezie
27.09.2020
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Naprzód Ochmanów
27.09.2020
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Ledniczanka
27.09.2020
17:00

Klasa B (Myślenice)

Radwan Skomielna Czarna
:
LKS Trzebunia
26.09.2020
16:00
Cyrhla Krzczonów
:
Iskra Głogoczów
26.09.2020
16:00
Raba II Dobczyce
:
Orzeł Nowa Wieś
26.09.2020
16:00
Wicher Stróża
:
Jawor Jawornik
26.09.2020
17:00
Szczebel Lubień
:
Karpaty II Siepraw
27.09.2020
16:00
Cisy Harbutowice
:
Górki II Myślenice
27.09.2020
17:00
Dukla Bysina
:
Grodzisko Raciechowice
27.09.2020
17:00

Klasa B (Olkusz)

Stare Bukowno
:
Piliczanka II Pilica
26.09.2020
16:00
Victoria Smroków
:
Trzy Buki Wierzchowisko
27.09.2020
11:00
Czapla Czaple Male
:
Northstar Miechów
27.09.2020
11:00
Hetman Dłużec
:
Orzeł K.
27.09.2020
12:00
Cobra Wężerów
:
Pilica II Wierbka
27.09.2020
14:00
Nidzica Słaboszów
:
Strumyk Zarzecze
27.09.2020
16:00

Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
Czarnochowice II
26.09.2020
 
Złomex II Branice
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
26.09.2020
16:00
UKS Sygneczów II
:
Start II Brzezie
27.09.2020
16:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Arka G.
:
Zagłębie Lubin
26.09.2020
12:00
SMS Łódź
:
Górnik Zabrze
26.09.2020
11:15
Śląsk Wrocław
:
Wisła Kraków
26.09.2020
12:00
Jagiellonia
:
Legia Warszawa
27.09.2020
13:00
Lech Poznań
:
Korona
27.09.2020
12:00
Cracovia Kraków
:
Escola Varsovia Warszawa
27.09.2020
12:00
Gwarek Zabrze
:
Hutnik Kraków
27.09.2020
12:00
Lechia
:
Pogoń Szczecin
27.09.2020
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D

Stal Mielec
:
Hutnik Kraków
26.09.2020
12:00
Korona Kielce
:
TOP 54 Biała Podlaska
26.09.2020
12:00
Karpaty Krosno
:
Motor Lublin
26.09.2020
12:30
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
26.09.2020
11:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D

KKP Korona
:
BKS Lublin
26.09.2020
15:00
Motor Lublin
:
Sandecja Nowy Sącz
26.09.2020
16:00
Górnik Ł.
:
Wisła Kraków
27.09.2020
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
27.09.2020
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Nowy Sącz
:
Prądniczanka Kraków
26.09.2020
10:00
Limanovia Limanowa
:
Unia Tarnów
26.09.2020
10:00
BKS Bochnia
:
Sandecja Nowy Sącz
26.09.2020
10:00
Pcimianka Pcim
:
Puszcza Niepołomice
26.09.2020
16:30
Tarnovia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
26.09.2020
14:30
Podhale Nowy Targ
:
Garbarnia Kraków
27.09.2020
10:00
Orkan Raba Wyżna
:
Beskid Andrychów
27.09.2020
15:00
Profi Zielonki
:
Sokół Stary Sącz
27.09.2020
15:30

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
:
Podgórze Kraków
26.09.2020
13:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Puszcza Niepołomice
26.09.2020
13:30
Profi Zielonki
:
Sandecja Nowy Sącz
26.09.2020
15:30
Garbarnia Kraków
:
Glinik Gorlice
26.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
26.09.2020
10:00
Górnik Wieliczka
:
Sandecja II Nowy Sącz
27.09.2020
10:15
Podhale Nowy Targ
:
Pcimianka
27.09.2020
12:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Garbarnia Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
26.09.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
27.09.2020
10:00
AP 21 Kraków
:
Unia Tarnów
27.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Respect Szalowa
:
Wisła Kraków
26.09.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Sandecja Nowy Sącz
27.09.2020
10:00
MOSiR Bochnia
:
Raba Dobczyce
27.09.2020
10:00

I Małopolska Liga Młodzików

Dunajec Nowy Sącz
:
Kalwarianka
26.09.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
26.09.2020
10:00
AS Progres Kraków
:
Wisła Kraków
26.09.2020
09:00
Cracovia Kraków
:
Sandecja
27.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Młodzików

Cracovia II
:
Fablok Chrzanów
26.09.2020
12:30
Okocimski Brzesko
:
Limanovia Limanowa
27.09.2020
13:00

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
:
Czarni Sosnowiec
26.09.2020
15:00
Śląsk Wrocław
:
Olimpia Szczecin
26.09.2020
12:00
Medyk Konin
:
Górnik Łęczna
26.09.2020
11:00
AZS UJ Kraków
:
Rolnik Biedrzychowice
26.09.2020
12:00
GKS Katowice
:
KKP Bydgoszcz
27.09.2020
13:00
ROW Rybnik
:
APLG Gdańsk
27.09.2020
11:00

I liga kobiet (południe)

Pogoń Tczew
:
Polonia Środa Wielkopolska
26.09.2020
12:00
Czwórka Radom
:
UKS SMS II Łódź
26.09.2020
12:00
Rekord Bielsko Biała
:
Praga Warszawa
26.09.2020
13:30
Stomil Olsztyn
:
UKS Staszkówka Jelna
27.09.2020
16:00
Resovia Rzeszów
:
Tarnovia Tarnów
27.09.2020
16:00
Piastovia Piastów
:
SWD Wodzisław
27.09.2020
15:00

II liga kobiet (wschód)

Wanda Nowa Huta
:
Włókniarz Białystok
26.09.2020
16:00
KS Raszyn
:
Prądniczanka Kraków
27.09.2020
13:00
Loczki Wyszków
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
27.09.2020
14:00
AZS UW Warszawa
:
Widok Lublin
27.09.2020
15:00
Ząbkovia Ząbki
:
Sparta Daleszyce
27.09.2020
16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
KSP Kielce
27.09.2020
16:30

III liga kobiet, gr.4

Starówka Nowy Sącz
:
Naprzód Sobolów
26.09.2020
15:00
Iskra Brzezinka
:
Puszcza Niepołomice
26.09.2020
 
Hetman Włoszczowa
:
Podgórze Kraków
26.09.2020
 
DAP Dębica
:
Iskra Krzemień
26.09.2020
 
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Tarnovia II
27.09.2020
11:00
Unia Lublin
:
Izolator Boguchwała
27.09.2020
13:30

IV liga małopolska kobiet

Prądniczanka II Kraków
:
Uran Łukowica
26.09.2020
 
Pogorzanka Pogorzyce
:
Górnik Wieliczka
26.09.2020
 
Burza Roczyny
:
FSA Kraków
26.09.2020
 
Olimpia Osieczany
:
Tempo Białka
26.09.2020
 
Bronowianka Kraków
:
Victoria Zalas
26.09.2020
 

Centralna Liga Juniorek U-17

SWD Wodzisław
:
Zabrze
26.09.2020
12:00
Unia Opole
:
Górnik Ł.
26.09.2020
14:00
ROW Rybnik
:
Bronowianka Kraków
27.09.2020
15:00

I liga oldbojów (Kraków)

Dąbski
:
Garbarnia Kraków
24.09.2020
17:30
Prokocim Kraków
:
Garbarnia Kraków
28.09.2020
17:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Hutnik Kraków
28.09.2020
17:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Grębałowianka Kraków
28.09.2020
17:30
Armatura Kraków
:
Wisła Kraków
28.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Dąbski
28.09.2020
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Krakus Swoszowice
1:3
Clepardia Kraków
25.09.2020
17:30
Zwierzyniecki Kraków
:
Strzelcy
28.09.2020
17:30
Wieczysta Kraków
:
Borek Kraków
28.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
:
Krakus Swoszowice
28.09.2020
17:30
Clepardia Kraków
:
Tyniec Kraków
28.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
:
Wanda Kraków
28.09.2020
18:30