facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Znów poczuli smak zwycięstwa

Ostatnio piłkarze Garbarni mogli mieć serdecznie dość, bo ileż można przegrywać. W końcu się udało i w II lidze "Brązowi" pokonali na wyjeździe Legionovię 2-0. Mecz zaczął się od skomasowanych ataków gospodarzy, a krakowianom trudno było wyjść z własnej połowy. Gdy to się udało podopieczni Łukasza Surmy wyprowadzili szybki atak, po którym Słoma skierował piłkę głową do bramki. W 40 minucie arbiter wyrzucił z ławki trenera Legionovii.

W drugiej połowie goście grali na większym luzie, sporo dobrego do gry wniesli zmiennicy i to krakowianie czesciej stwarzali sytuacje pod bramką rywala. Byli lepsi, a niemoc miejscowych uwidoczniła się, gdy walcząc o remis pozwolili sobie na kolejna czerwoną kartkę. W doliczonym czasie gry wynik ustalił Feliks popisując się skuteczną dobitką.

Legionovia - Garbarnia Kraków 0-2 (0-1)
Słoma 25, Feliks 90.
Garbarnia: Kozioł - Kowalski, Duda, Masiuda, Mruk, Marszalik, Szewczyk (69 Wyjadłowski), Kuczak, Kostrubała (58 Kołbon), Słoma (60 Górecki), Wójcik (65 Feliks).

 

 

Źródło: ap

Dodano: 2019-08-17 19:42:54


Zobacz też: II liga

GKS Katowice  Garbarnia Kraków 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Lech Poznań
1:1
Cracovia Kraków
25.10.2020
17:30
Warta Poznań
:
Górnik Zabrze
26.10.2020
18:00
Wisła Kraków
:
Lechia Gdańsk
28.10.2020
18:00
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego

Fortuna I liga

Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.10.2020
 
Odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego. W pierwotnym terminie 25 października.
Górnik Łęczna
1:0
Miedź Legnica
25.10.2020
15:00
Puszcza Niepołomice
:
Górnik Łęczna
29.10.2020
 
Radomiak Radom
:
GKS Tychy
29.10.2020
 

II liga

Śląsk II Wrocław
0:2
Sokół Ostróda
25.10.2020
12:00
Wigry Suwałki
:
Chojniczanka Chojnice
25.10.2020
19:30
Lech II Poznań
:
Olimpia Elbląg
29.10.2020
13:00
Pierwotnie 17 października, przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego.

III liga, gr. 4

KS Wiązownica
1:1
Avia Świdnik
25.10.2020
14:00
ŁKS Łagów
:
Stal Stalowa Wola
25.10.2020
14:00
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Wisła Sandomierz
:
Podlasie Biała Podlaska
25.10.2020
14:00
w pierwotnym terminie (25 października, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Sokół Sieniawa
:
Orlęta Radzyń Podlaski
25.10.2020
14:00
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego

IV liga (Kraków-Wadowice)

Garbarnia II Kraków
1:2
Sokół Kocmyrzów
25.10.2020
11:00
Pcimianka Pcim
0:0
Unia Oświęcim
25.10.2020
14:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

GKS Drwinia
0:2
Okocimski Brzesko
25.10.2020
13:00
Lubań Maniowy
6:3
Sokół Słopnice
25.10.2020
14:00
Poprad Rytro
3:1
Watra Białka Tatrzańska
25.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
1:2
Orzeł Bębło
25.10.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Orlęta Rudawa
2:2
Zwierzyniecki Kraków
25.10.2020
14:00
Piast Wołowice
2:2
Bronowianka Kraków
25.10.2020
14:00
Skawinka Skawina
1:12
Wieczysta Kraków
25.10.2020
12:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Złomex Branice
3:2
Gdovia Gdów
25.10.2020
14:00
Wiarusy Igołomia
1:4
Orzeł Myślenice
25.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Sosnowianka Stanisław Dln
2:3
LKS Gorzów
25.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Olimpia Wojnicz
1:4
LKS Rzuchowa
25.10.2020
14:00
Unia Niedomice
3:0
Ciężkowianka Ciężkowice
25.10.2020
14:00
Polan Żabno
2:6
Pogórze
25.10.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Naprzód Sobolów
4:1
Sokół Borzęcin Górny
25.10.2020
13:00
Olimpia B.
:
Jadowniczanka Jadowniki
25.10.2020
13:00
Arkadia Olszyny
0:2
Strażak Mokrzyska
25.10.2020
13:30
Radłovia Radłów
2:0
Poręba Spytkowska
25.10.2020
14:00
Błyskawica Proszówki
:
Olimpia Kąty
25.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Łużna
4:2
Grybovia Grybów
25.10.2020
12:00
Hart Tęgoborze
:
Gród Podegrodzie
25.10.2020
14:00
Łosoś Łososina Dolna
1:0
LKS Zagórzany
25.10.2020
14:30
Zawisza R.
1:3
Zyndram
25.10.2020
15:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Huragan Waksmund
4:3
Zalesianka
25.10.2020
14:00
Czarni Czarny Dunajec
2:0
Wierchy Pasierbiec
25.10.2020
14:00
Granit Czarna Góra
2:2
AKS Ujanowice
25.10.2020
14:00
Jordan Jordanów
0:2
LKS Szaflary
25.10.2020
14:00

Klasa A (Kraków I)

Błękitni II Modlnica
5:2
Jastrzębiec Książ Wielki
25.10.2020
14:30
Prądniczanka II Kraków
1:1
Płomień Kościelec
25.10.2020
11:00
Galicja Raciborowice
7:2
Strażak Goszcza
25.10.2020
14:30
Szreniawa Koszyce
2:1
Spartak Wielkanoc
25.10.2020
15:00

Klasa A (Kraków II)

Strażak Rączna
1:5
MKS Skała 2004
25.10.2020
14:00
Sportowiec Modlniczka
6:1
Wisła Czernichów
25.10.2020
14:30

Klasa A (Kraków III)

Kabel Kraków
6:1
Wanda Nowa Huta
25.10.2020
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:1
Wolni Kłaj
25.10.2020
11:00
Piłkarz Podłęże
4:2
UKS Sygneczów
25.10.2020
14:30
Gwiazda Brzegi
3:2
Czarni Staniątki
25.10.2020
15:00

Klasa A (Myślenice)

Sęp Droginia
0:1
Lubomir Wiśniowa
25.10.2020
14:00
Beskid Tokarnia
1:7
Clavia Świątniki Górne
25.10.2020
14:00
Sokół Borzęta
1:2
Iskra Brzączowice
25.10.2020
15:00
Topór Tenczyn
4:1
Górki Myślenice
25.10.2020
15:00

Klasa A (Olkusz)

Spartak Charsznica
2:1
Błysk Zederman
25.10.2020
11:00
Sokół Gołaczewy
1:2
Trzy Korony Żarnowiec
25.10.2020
14:00
Strażak Przybysławice
5:0
Centuria Chechło
25.10.2020
14:30
Promień Przeginia
:
Legion Bydlin
25.10.2020
14:30
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Dłubnia Trzyciąż
1:4
Wielmożanka Wielmoża
25.10.2020
14:30

Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
2:12
Tęcza Tenczynek
25.10.2020
11:00

Klasa B (Kraków I)

Juvenia Prandocin
1:0
Milenium Radziemice
25.10.2020
13:00
Sparta Skrzeszowice
4:3
Agricola Klimontów
25.10.2020
14:00
Polonia Wilczkowice
1:2
LKS Niedźwiedź II
25.10.2020
14:30

Klasa B (Kraków II)

Orzeł II Bębło
4:2
Iskra Radwanowice
25.10.2020
14:00

Klasa B (Kraków III)

Pychowianka Kraków
5:3
Albertus Kraków
25.10.2020
14:30
Victoria Kraków
3:1
Grom Kraków
25.10.2020
11:00
Dragoons Kraków
2:2
Kaszowianka II Kaszów
25.10.2020
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Sparta Przeginia Duchowna
2:3
Borkowianka Borek Sz.
25.10.2020
11:00
Błękitni Czułówek
1:4
Lotnik II Kryspinów
25.10.2020
14:30
Trzebol Wielkie Drogi
2:3
Gwiazda Ściejowice
25.10.2020
11:00
Nadwiślan Rusocice
1:1
Sankowia Sanka
25.10.2020
14:00
Skawinka II Skawina
:
Tyniec Kraków
25.10.2020
11:00

Klasa B (Wieliczka)

Tęcza Słomiróg
1:5
Naprzód Ochmanów
25.10.2020
14:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
2:4
Ledniczanka
25.10.2020
14:00

Klasa B (Myślenice)

Orzeł Nowa Wieś
4:1
Jawor Jawornik
25.10.2020
15:00
LKS Trzebunia
6:1
Karpaty II Siepraw
25.10.2020
14:00
Cisy Harbutowice
3:4
Cyrhla Krzczonów
25.10.2020
15:00

Klasa B (Olkusz)

Hetman Dłużec
:
Northstar Miechów
25.10.2020
12:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Korona
1:1
Hutnik Kraków
25.10.2020
12:00
Gwarek Zabrze
2:1
SMS Łódź
25.10.2020
12:00
Górnik Zabrze
:
Korona
27.10.2020
14:00
w pierwotnym terminie (4 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D

KKP Korona
2:0
Górnik Ł.
25.10.2020
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Podhale Nowy Targ
6:5
Profi Zielonki
25.10.2020
11:30
BKS Bochnia
0:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.10.2020
10:00
Beskid Andrychów
0:2
Sandecja Nowy Sącz
25.10.2020
11:00
Górnik Wieliczka
0:4
Unia Tarnów
25.10.2020
11:00
Orkan Raba Wyżna
:
Profi Zielonki
27.10.2020
14:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
27.10.2020
14:30

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Tarnovia Tarnów
2:2
Pcimianka
25.10.2020
09:30
Okocimski Brzesko
4:0
Górnik Wieliczka
25.10.2020
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
2:1
Garbarnia Kraków
25.10.2020
11:00
AP 21 Kraków
2:3
Podhale Nowy Targ
25.10.2020
13:30
Okocimski Brzesko
:
Dunajec Nowy Sącz
25.10.2020
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Wisła Kraków
2:0
MOSiR Bochnia
25.10.2020
12:30
Raba Dobczyce
:
Wisła Kraków
28.10.2020
17:00

I Małopolska Liga Młodzików

Kalwarianka
:
Tarnovia Tarnów
25.10.2020
16:00
Wisła Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
29.10.2020
16:00

II Małopolska Liga Młodzików

Wisła Kraków
0:6
Cracovia II
25.10.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
3:0
Fablok Chrzanów
25.10.2020
15:00
Limanovia Limanowa
:
Podhale Nowy Targ
28.10.2020
15:00

III liga kobiet, gr.4

Iskra Krzemień
1:4
Tarnovia II
25.10.2020
13:00

Centralna Liga Juniorek U-17

SWD Wodzisław
2:0
UKS Staszkówka Jelna
25.10.2020
14:00
Bronowianka Kraków
6:2
Resovia Rzeszów
25.10.2020
14:00
ROW Rybnik
1:1
Unia Opole
25.10.2020
12:00

I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
:
Grębałowianka Kraków
26.10.2020
21:00

I liga futsalu (południe)

Gwiazda Ruda Śląska
17:6
Stal Mielec
25.10.2020
16:00
Kamionka Mikołów
3:4
Heiro Rzeszów
25.10.2020
17:00
BSF Bochnia
7:1
Profisport Wrocław
25.10.2020
17:00
Sośnica Gliwice
3:3
Unia Tarnów
25.10.2020
17:00