facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I Wakacyjny Turniej Młodzików w Igołomi (foto)

I Wakacyjny Turniej Młodzików w Igołomi (foto)

W sobotnie przedpołudnie w Igołomi już kolejny raz tego lata byliśmy świadkami ogromu piłkarskich emocji. Po wielkim turnieju wakacyjnym dzikich drużyn, przyszedł czas na turniej wakacyjny o Puchar Prezesa KS Wiarusy w kategorii młodzików. 

 

 

Co istotne, gospodarze - Wiarusy Igołomia zadbały o to, by turniej dla uczestników był bezpłatny, a wszystko dzięki wygranemu konkursowi na Budżet Obywatelski, dzięki czemu finansowanie imprezy spoczywało na Województwie Małopolskim. W zawodach udział wzięły zespoły ze wschodniej części Krakowa i okolic. Wśród faworytów wymieniano zespół Hutnika Kraków, ale Mariusz Głąbicki przejął ten zespół raptem kilkanaście dni temu i tak naprawdę ekipa ta jest w trakcie kompletowania stąd nowohucianom zabrakło tym razem nieco jakości. Mimo to, jak na przedstawiciela typowo krakowskiej piłki przystało, Hutnicy potrafili rozgrywać spokojnie akcje od własnej bramki, transportować umiejętnie piłkę na połowę przeciwnika ale tam już troszeczkę brakowało siły przebicia. Dobrze, że trener Głąbicki miał w swojej ekipie ofensywnie usposobionych Adriana Nowaka i Karola Zdebskiego. Zwłaszcza ten pierwszy zasłużył na uwagę bo jego przebojowość, wysoka zdolność utrzymywania się przy piłce podczas biegu ułatwiała solowe akcje, które choćby w pojedynku z Wiarusami, pozwalały pozostawać w grze o punkty. To ten zawodnik mijał po czterech obrońców we wspomnianym pojedynku, on zdobywał dwa gole i on przyczyniał się do tego że pierwszy punkt w turnieju był na wyciągnięcie ręki. Fajnie oglądało się też akcje Karola Zdebskiego. To gracz, który wyraźnie ma dryg do dryblingu i gry jeden na jeden. Nie chodzi nawet o aktualną efektywność jego gry ale o wiarę w siebie, odwagę i zaangażowanie w każdy zwód, każdy balans ciała w pojedynkach jeden na jeden. Bliscy zdobycia punktów hutnicy byli także w meczu z Nadwiślanką Nowe Brzesko. 
 
Ekipa Wojciecha Hajdasia prezentowała naprawdę dojrzały futbol. W oczy rzucały się wysokie umiejętności techniczne większości graczy. Dzięki temu piłka brzeskiej drużynie w grze nie przeszkadzała, a kilka akcji w każdym meczu dawało podstawy do tego, by Nadwiślankę wymieniać także w gronie faworytów. O losach zespołu w końcowej klasyfikacji zadecydowały jednak osiągnięcia ofenywne, a w zasadzie ich brak. Team z Nowego Brzeska jedynego gola strzelił tylko Hutnikowi ale nie to decydowało o wysokiej ocenie gry drużyny jako całość. Na pierwszy plan wysuwali się w ekipie Hajdasia bracia Wielbłądowie i ich zaradność w pojedynkach jeden na jeden. Oskar - ten starszy, błyszczał szybkością i świetnym balansem ciała, jego dynamika pozwalała na błyskawiczną zmianę tempa biegu gubiąc przy tym kolejnych rywali. To niewątpliwie skarb tego zawodnika i fundament pod dalsze szkolenie by w przyszłości, stać się czołowym skrzydłowym swojej oby wymarzonej drużyny. Młodszy z braci - Adrian ma dość zbieżne umiejętności względem Oskara. Bardzo cennym w jego przypadku jest panowanie nad piłką, umiejętność jej krótkiego prowadzenia nawet na dużej szybkości. Jemu także nie brakuje dynamiki i zmienności tempa akcji - to bez wątpienia dwaj skrzydłowi, którzy napędzali ekipę Nadwiślanki. Napędzał ją także aktywnie sam szkoleniowiec. Dbał o wszelkie detale zachowań poszczególnych zawodników, zwracając najwięcej uwagi na wspomniane pojedynki jeden na jeden - bodaj najważniejsze elementy szkoleniowego rzemiosła wśród młodzieży. Nadwiślance tak naprawdę do dużo wyższej lokaty brakowało niewiele. Minimalnie przegrala ze Słomnikami i najlepszą w turnieju Pogonią Miechów, bezbramkowo zremisowała z Wiarusami i ograła Hutnika. W każdym meczu była więc bliska wygranej i przy odrobinie szczęścia, jej dorobek mógł być np dwukrotnie wyższy. 


-[PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ

 
Trzecią siłą turnieju wg tabeli okazała się AP Słomniki - drużyna, która zdaniem reporterów Futmal.pl prezentowała najlepszy futbol w turnieju. W zasadzie o każdym zawodniku drużyny trenera Kamila Kopcińskiego możnaby napisać kilka słów zachwytu. Skupimy się tylko na kilku zaczynając już od bramki. Tej strzegł niezwykle utalentowany Piotr Strzelecki, pogromca... strzelców bramek. To chyba jedyny golkiper w turnieju, który wykazuje już zachowania i przyruchy bramkarskie, ma szeroki przegląd pola, świetnie wprowadza piłkę do gry ręką i zachowuje zimną krew pod presją napastników przy wyprowadzaniu akcji. Kokieterią nie będzie także wysoka ocena gry na przedpolu i chwytu bramkarskiego. Pewnie idealnie jeszcze nie jest ale bez dwóch zdań, dla tego gracza pozycja między słupkami jest stworzona. Docenili to zresztą organizatorzy, którzy Piotra Strzeleckiego uznali najlepszym bramkarzem turnieju. Wśród pozostałych zawodników AP Słomniki także dominowała wysoka świadomość gry w piłkę, umiejętne jej rozgrywanie zarówno wszerz jak i wzdłuż boiska, a przede wszystkim... świetna gra bez piłki. Każdy podopieczny Kamila Kopcińskiego po zagraniu piłki pozostawał aktywny, szukał pozycji do odzyskania futbolówki. To wszystko powodowało, że połączenie solidnej gry zespołowej ze sporą ilością indywidualności pozostawiało po występach AP Słomniki bardzo pozytywne wrażenie. Bardzo kreatywny w środku pola był Marcin Siudek, świetnie markujący podania, dysponujący wizją każdej swojej akcji. Warto wspomnieć i o Kacprze Zarębie, który z kolei zachwycał dosrodkowaniami nie patrząc na piłkę. Na tyle świadomie był w jej posiadaniu, że potrafił dorzucić ją w pole karne rozglądając się jednocześnie po okolicy świątyni rywala. Silnym ogniwem w ofensywie był też Szymon Małek. Słomniczanie do końca wierzyli w końcowy triumf bo i do ostatniego pojedynku zachowywali na to szanse. Trzeba było jednak najpierw ograć gospodarzy i liczyć na porażkę Pogoni z Nadwiślanką. Ten drugi warunek nie został spełniony, a porażka z Wiarusami sprawiła, że ekipa Kamila Kopcińskiego nie wygrała turnieju, a w wyniku porażki z bezpośrednim rywalem - spadła aż na trzecie miejsce podium. Niedosyt na pewno pozostał ale nie o wynik, a o styl gry i realizację założeń taktycznych chodziło. Słomniczanie zasłużyli na pochwałę i byli zdaniem reporterów najlepiej grającą w piłkę drużyną.
 
Wicemistrzami zostali miejscowi, zespół Wiarusów Igołomia dość długo się rozkręcał i drugie miejsce wydaje się wręcz zaskakujące. Ale podopieczni trenera Radosława Nowaka wywalczyli sobie to miano koncertowym występem przeciwko Hutnikowi i AP Słomniki. Te sześć punktów, w połączeniu z cennym jak się okazało remisem z Nadwiślanką pozwolił wywalczyć srebrne medale. Te dwa koncertowe pojedynki to w dużej mierze dzieło Tomasza Krzemyka, który mało widoczny w pierwszych dwóch pojedynkach, nagle stał się liderem zespołu i pociągnął igołomian do triumfów w dwóch ostatnich starciach. Szczególnie wyróżniał się w pojedynku z Hutnikiem, gdy po minucie gry miał na swoim koncie gola i piękną solową akcję zwieńczoną asystą do Kamila Kurala. Szybko więc dzięki Krzemykowi zrobiło się 2:0 i ten błyskotliwy start meczu utorował ekipie trenera Nowaka drogę do zwycięstwa. Krzemyk to zawodnik ze znakomitym wyczuciem przestrzeni. Świetnie grał ciałem, wpychał się przed rywali odbierając im piłki, a i prostymi zabiegami potrafił gubić rywali z zaskakującą łatwością. Ale nie tylko Krzemykiem stała drużyna Wiarusów. Bez wątpienia człowiekiem od czarnej roboty na boisku był Jakub Caba, gość który świetnie panuje nad piłką i umie się nią posługiwać bez kontaktu wzrokowego. Dzięki temu dogrywał piłki zawsze tam, gdzie zamierzał, a stać go było nawet na tak śmiałe zagrania jak żonglowanie piłką nad głowami przeciwników! Obejrzeliśmy też kilka ciekawych uderzeń z dystansu autorstwa Kamila Walczyka. Ogółem, Wiarusy kiepsko zaprezentowały się w pojedynku z Nadwiślanką, z Pogonią nie miały za wiele do powiedzenia ale Hutnik i AP Słomniki okazały się rywalami, którzy napotkali na rosnącą formę ekipy gospodarzy i ta wspięła się rzutem na taśmę na drugie miejsce w końcowej klasyfikacji.
 
Królami murawy okazali się piłkarze Pogoni Miechów, którzy do Igołomi przyjechali... bez trenera (pod opieką rodziców). Siłą (zwłaszcza tą fizyczną) byli rośli defensorzy z Mikołajem Jaśkiewiczem na czele oraz lewe skrzydło, gdzie brylowali lewonożni Paweł Sęk i Jakub Bożek. Ten tercet ciągnął grę Pogoni począwszy od defensywy, aż po atak ale nie da się ukryć, że ta lewa flanka była bronią o największej sile rażenia. Bożek i Sęk znakomicie się uzupełniali, świetnie się rozumieli i co ciekawe, prezentowali podobny styl gry, podobne dryblingi i mieli niesłychany ciąg na bramkę. Gdy do tego dołożyć umiejętność kierunkowego przyjęcia piłki tworzył się bodaj najbardziej kreatywny duet tego turnieju. Swoje robił też wysoki Jaśkiewicz, zawodnik który zatrzymywał każdego kto wkraczał na jego teren, a odpowiednio podrażniony wpadał w tajemniczy "trans kiwkowy" i docierał samotnie pod bramkę przeciwników. Tak tak, trans kiwkowy - takiego dokładnie nazewnictwa użył sam zawodnik szarżując podczas jednej z akcji w meczu przeciwko Wiarusom. Miechowianie tworzyli jednak przede wszystkim kapitalny monolit i widać to było nie tylko na boisku ale i podczas przerw między meczami czy na rozgrzewce. Luźna atmosfera i wyraźnie fajny kontakt interpersonalny w całym zespole powodował, że pozbawieni tego dnia szkoleniowca chłopcy stworzyli zgraną paczkę, która wspólnymi siłami dążyła do ściśle określonego celu. Cel ten udało się osiągnąć bo i defensywa nie dała się natrudzić swojemu bramkarzowi, z kolei w ofensywie panował ład i porządek. 
 
Triumf więc świętowała drużyna najlepiej zgrana, najsilniejsza fizycznie, dobrze wyszkolona technicznie i mająca w składzie przynajmniej trzy silne osobowości które robiły różnice w chwilach, w których ważyły się losy pojedynków. Wykreowało to koronę króla strzelców dla Jakuba Bożka, który w 4 meczach ustrzelił 5 goli i wygrał tą klasyfikację. On jak i najlepszy bramkarz i piłkarz turnieju otrzymali podczas ceremoni wręczania nagród efektowne statuetki, a wszystkie drużyny z podium komplet medali oraz puchary z rąk prezesa KS Wiarusy Igołomia - Pawła Żabickiego. Organizatorzy zadbali także o napoje i pyszną kiełbasę z grilla dla każdego uczestnika.
 
Wyniki:
Nadwiślanka - Słomniki 0:1
Hutnik - Pogoń 0:8
Nadwiślanka - Wiarusy 0:0
Hutnik - Słomniki 0:3
Pogoń - Wiarusy 2:0
Hutnik - Nadwiślanka 0:1
Wiarusy - Hutnik 4:3
Słomniki - Pogoń 0:0
Słomniki - Wiarusy 0:1
Nadwiślanka - Pogoń 0:1
 
1. Pogoń 4 10 11-0
2. Wiarusy 4  7  5-5
3. Słomniki 4  7  4-1
4. Nadwiślanka 4  4  1-2
5. Hutnik 4  0  3-16
 
Najlepszy strzelec: Jakub Bożek (Pogoń, 5 goli)
Najlepszy bramkarz: Piotr Strzelec (AP Słomniki)
Najlepszy zawodnik: Tomasz Krzemyk (Wiarusy)
 
Kamil Kopciński (trener AP Słomniki): - Bardzo mile będziemy wspominać ten turniej. Z kilku powodów. Po pierwsze, graliśmy na dwóch świetnie przygotowanych boiskach. Po drugie, przez nieco ponad trzy godziny trwania turnieju, graliśmy w zasadzie ciągle przez dwie godziny. Wystąpiliśmy w czterech meczach po 25 minut, a więc w zasadzie rozegraliśmy dwa pełnowymiarowe mecze sparingowe. A to dla nas bardzo cenne, bo za tydzień startujemy w mocno obsadzonej I lidze młodzików i takie przetarcie dziś w Igołomii jest dla nas bardzo ważne. Po trzecie w końcu, otrzymałem tu równo 100 minut materiału do analizy. Cieszy realizacja pewnych elementów, które szlifowaliśmy na treningach w lipcu i sierpniu, ale też uwidoczniło się wiele błędów, nad którymi bez wątpienia trzeba będzie popracować. Jeśli zaś chodzi o wynik i postawę zespołu to na pewno możemy być zadowoleni. Na turniej z rocznika 2007 i młodsi przyjechaliśmy zaledwie dwoma zawodnikami 2007, pozostali to chłopcy z rocznika 2008 i dwóch nawet z 2010. W efekcie odstawaliśmy fizycznie od rywali niemal w każdym meczu, a na tym etapie rozwoju zawodników jeden rok to naprawdę bardzo dużo. Mniejszą siłę fizyczną nadrabiać trzeba było walką natomiast jestem przekonany, że gdyby wspomniane wcześniej wadliwie działajace elementy w naszej grze dobrze funkcjonowały już dziś, pewnie wywalczylibyśmy w Igołomii jeszcze lepszy wynik. Dobór drużyn? Uważam, że idealnie skrojony pod nasz zespół. Każdy mecz był na styku i ciężko było wywalczyć sobie na boisku jakąś solidniejszą zaliczkę. Można było szlifować zarówno grę z kontry jak i atak pozycyjny więc pod kątem szkoleniowym, turniej powiedziałbym idealny. Kązdy rywal był w naszym zasięgu ale też żaden nie był łatwym rywalem do ogrania. 
 
Radosław Nowak (trener Wiarusów): - Bez wątpienia mieliśmy dość trudny start w tym turnieju. Drużyna przetrzebiona była nieco kontuzjami i wakacyjnymi wyjazdami. Szansę więc dostało kilku zawodników, którzy mniej grywali w trakcie sezonu. W efekcie dość długo rozkręcaliśmy się na boisku i pierwsze punkty do tabeli rodziły się w bólach. Zwieńczeniem rosnącej dyspozycji był ten ostatni i jak się okazało kluczowy dla układu tabeli mecz ze Słomniczanką, w którym widać było w naszej grze porządek, umiejętne rozgrywanie akcji przez bocznych obrońców i przerzucanie ciężaru gry z jednej strony boiska na drugą. Generalnie zespół w ostatnim meczu zagrał tak, jak widziałbym to w meczach ligowych. Co do turnieju to na pewno trzeba być zadowolonym z doboru ekip bo często o losach meczu decydował ten jeden gol i w zasadzie do ostatnich chwil ważyły się losy układu choćby podium. Na pewno fizycznie nad rywalami górowała Pogoń Miechów i być może dzięki temu właśnie wygrała komplet spotkań i zasłużenie wygrała klasyfikację końcową. Na pewno warto było taki turniej zorganizować. Raz, że dzięki finansowaniu z Budżetu Obywatelskiego, turniej był bezpłatny dla uczestników, a dwa jego poziom sportowy pozwolił wszystkim ekipom zaliczyć solidne przetarcie przed ligowymi zmaganiami. Nie zabrakło medali, pucharów, wyróżnień i poczęstunku dla wszystkich zawodników. Przypominam że to nie koniec młodzieżowych emocji, bo już za tydzień kolejna porcja turniejowych zmagań, tym razem z udziałem orlików.


-[PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ

  

Pogoń Miechów: Stanisław Mućko, Jakub Bzdela, Jakub Bożek, Jan Stanisz, Szymon Chabasiewicz, Paweł Sęk, Bartłomiej Winczewski, Mikołaj Jaśkiewicz, Szymon Grela, Szymon Warchoł.
Wiarusy Igołomia: Karolina Zawartka - Marcin Zawartka, Kamil Walczyk, Jakub Caba, Szymon Skalimowski, Miłosz Biel, Kamil Kukal, Karolina Rożdzyńska, Tomasz Krzemyk, Patryk Wójcik, Mateusz Sowieraj.
AP Słomniki: Piotr Strzelec - Daiwd Fortuniak, Bartosz Zagrodzki, Szymon Małek, Kacper Zagrodzki, Kacper Zaręba, Igor Nowiński, Aleksander Kurowski, Marcin Siudek, Kamil Piotrowski, Olivier Mich. Trener: Kamil Kopciński.
Nadwiślanka Nowe Brzesko: Mikołaj Sendek, Adam Adamyczyk - Bartosz Gaweł, Oskar Wielbłąd, Adrian Wielbłąd, Filip Borycki, Filip Banaś, Karol Banaś, Oskar Nawrot, Jakub Nawrocki, Tomasz Kasprzyk, Wiktor Pigrek, Tomasz Gorzalczany. Trener: Wojciech Hajdaś.
Hutnik Kraków: Oscar Nowak, Łukasz Kaczorowski - Wojciech Cybulski, Michał Suszczyk, Igor Mrówczyński, Karol Zdebski, Alan Nęcka, Wiktor Kosakowski, Daniel Kręcisz, Wojciech Wielgus, Błażej Bytomski, Adrian Nowak, Kamil Bartoszek. Trener: Mariusz Głąbicki.


RELACJA ZREALIZOWANA W RAMACH USŁUGI FUTMAL PREMIUM

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2019-08-18 18:57:53


Wiarusy 

Komentarze


Myślenicka Liga Firm

Mako
4:3
Polplast
11.10.2019
21:00
Netfox
5:1
Nembud
11.10.2019
21:00
ZISiBO
6:4
Pod Blachą
11.10.2019
20:00
Maan
3:8
Arch VR
11.10.2019
20:00

I liga oldbojów (Kraków)

Prądniczanka Kraków
:
Garbarnia Kraków
14.10.2019
18:45
Wisła Kraków
:
Hutnik Kraków
14.10.2019
19:00
Dąbski
:
Cracovia Kraków
14.10.2019
16:30
Wanda Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
14.10.2019
16:30
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
14.10.2019
16:30

II liga oldbojów (Kraków)

Borek Kraków
:
Victoria Kobierzyn
14.10.2019
19:00
Krakus Swoszowice
:
Armatura Kraków
14.10.2019
16:30
Tyniec Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
14.10.2019
16:30
Prokocim Kraków
:
Strzelcy
14.10.2019
16:30
Clepardia Kraków
:
Wieczysta Kraków
14.10.2019
16:30

Fortuna I Liga

Stomil Olsztyn
1:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
11.10.2019
17:45
Sandecja Nowy Sącz
4:4
Chojniczanka Chojnice
11.10.2019
19:10
GKS Bełchatów
1:0
Olimpia Grudziądz
12.10.2019
17:00
Radomiak Radom
1:3
Podbeskidzie Bielsko Biała
12.10.2019
14:00

II liga

Gryf Wejherowo
1:2
Legionovia Legionowo
12.10.2019
15:00
Bytovia Bytów
3:2
Stal Rzeszów
12.10.2019
16:00
GKS Katowice
2:0
Elana Toruń
12.10.2019
15:00
Widzew Łódź
7:3
Pogoń Siedlce
12.10.2019
19:10
Górnik Polkowice
3:0
Stal Stalowa Wola
12.10.2019
17:00
Resovia Rzeszów
3:2
Lech II Poznań
12.10.2019
15:00
Błękitni Stargard
3:0
Skra Częstochowa
13.10.2019
14:00
Olimpia Elbląg
1:1
Górnik Łęczna
13.10.2019
13:05

III liga, grupa IV

Jutrzenka Giebułtów
0:0
Podhale Nowy Targ
12.10.2019
12:00
Hutnik Kraków
2:0
Hetman Zamość
12.10.2019
15:00
Wisła Puławy
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
12.10.2019
15:00
Chełmianka Chełm
2:2
Podlasie Biała Podlaska
12.10.2019
15:00
Siarka Tarnobrzeg
1:2
Motor Lublin
12.10.2019
15:00
Wisłoka Dębica
2:0
KSZO Ostrowiec Św.
12.10.2019
15:30
Wisła Sandomierz
0:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
12.10.2019
15:00
Korona II Kielce
0:2
Stal Kraśnik
13.10.2019
13:00
Sokół Sieniawa
2:2
Avia Świdnik
13.10.2019
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

MKS Trzebinia
5:1
LKS Jawiszowice
12.10.2019
11:00
Dalin Myślenice
2:2
Beskid Andrychów
12.10.2019
15:00
Skawinka Skawina
0:3
Czarni Staniątki
12.10.2019
15:00
Sokół Kocmyrzów
1:3
Cracovia II Kraków
12.10.2019
11:00
Wiślanie Jaśkowice
5:0
Clepardia Kraków
12.10.2019
11:00
Unia Oświęcim
2:5
Orzeł Ryczów
12.10.2019
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:3
Orzeł Piaski Wielkie
12.10.2019
13:00
Słomniczanka Słomniki
0:1
Pcimianka Pcim
12.10.2019
15:00
Wisła II Kraków
2:0
LKS Rajsko
13.10.2019
11:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
1:0
GKS Drwinia
12.10.2019
15:00
Okocimski Brzesko
1:2
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
12.10.2019
15:00
BKS Bochnia
2:2
Tarnovia Tarnów
12.10.2019
15:30
Watra Białka Tatrzańska
3:1
Wierchy Rabka Zdrój
12.10.2019
14:00
Orkan Szczyrzyc
2:1
Limanovia Limanowa
12.10.2019
14:00
Poprad Rytro
1:4
Poprad Muszyna
13.10.2019
15:00
Lubań Maniowy
5:2
Barciczanka Barcice
13.10.2019
14:00
Sandecja II Nowy Sącz
1:3
Unia Tarnów
13.10.2019
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
2:1
Przemsza Klucze
12.10.2019
15:00
Bolesław Bukowno
0:5
Przebój Wolbrom
12.10.2019
15:00
Grębałowianka Kraków
2:0
Pogoń Miechów
12.10.2019
15:00
LKS Niedźwiedź
3:0
Orzeł Iwanowice
12.10.2019
15:30
KS Olkusz
1:1
Spójnia Osiek
12.10.2019
16:00
Prądniczanka Kraków
4:1
LOT Balice
12.10.2019
18:00
Piliczanka Pilica
2:3
Proszowianka Proszowice
13.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

TS Węgrzce
1:1
Wiślanie II Jaśkowice
12.10.2019
11:00
Dąbski Kraków
3:1
Nadwiślan Kraków
12.10.2019
15:00
Błękitni Modlnica
2:2
Borek Kraków
12.10.2019
15:30
Wieczysta Kraków
12:0
Kmita Zabierzów
12.10.2019
12:00
Garbarnia II Kraków
2:1
Bronowianka Kraków
13.10.2019
12:00
Kaszowianka Kaszów
5:1
Piast Wołowice
13.10.2019
14:00
Hutnik II Kraków
5:1
Prokocim Kraków
13.10.2019
13:45

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Górnik Wieliczka
1:1
Gdovia Gdów
12.10.2019
15:00
Raba Dobczyce
1:3
Tempo Rzeszotary
12.10.2019
15:30
LKS Śledziejowice
5:1
Błękitni Bodzanów
12.10.2019
15:30
Jordan Sum Zakliczyn
6:1
Dziecanovia Dziekanowice
12.10.2019
15:00
Orzeł Myślenice
1:1
Wiślanka Grabie
13.10.2019
15:30
Radziszowianka Radziszów
6:0
Targowianka Targowisko
13.10.2019
15:00
Pasternik Ochojno
2:1
Wiarusy Igołomia
13.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Halniak Maków Podhalański
6:3
MKS Libiąż
12.10.2019
15:00
Brzezina Osiek
2:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
12.10.2019
15:00
Niwa Nowa Wieś
0:1
KS Chełmek
12.10.2019
15:00
Victoria Jaworzno
1:2
Garbarz Zembrzyce_
12.10.2019
15:30
Zatorzanka Zator
1:1
Tempo Białka
13.10.2019
15:00
LKS Żarki
1:1
LKS Gorzów
13.10.2019
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
2:3
Arka Babice
13.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Orzeł Dębno
1:1
Strażak Mokrzyska
12.10.2019
11:00
Rylovia Rylowa
3:1
Arkadia Olszyny
12.10.2019
15:00
LKS Gnojnik
4:3
Sokół Maszkienice
13.10.2019
14:00
Olimpia B.
1:3
Jadowniczanka Jadowniki
13.10.2019
13:00
Olimpia Kąty
2:1
Szreniawa Nowy Wiśnicz
13.10.2019
15:00
Naprzód Sobolów
3:1
Radłovia Radłów
13.10.2019
14:00
Raba Książnice
3:2
Sokół Borzęcin Górny
13.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Dunajec Zbylitowska Góra
2:3
Dunajec Zakliczyn
12.10.2019
12:00
Metal Tarnów
6:3
Unia Niedomice
12.10.2019
15:00
Polan Żabno
:
Ciężkowianka Ciężkowice
12.10.2019
15:00
Zorza Zaczarnie
1:1
Ikar Odporyszów
12.10.2019
15:30
Pogórze
1:0
LKS Szynwałd
12.10.2019
15:30
LKS Ładna
5:3
Tuchovia Tuchów
12.10.2019
15:30
GLKS Gromnik
4:0
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
13.10.2019
15:30
Olimpia Wojnicz
1:2
Wisła Szczucin
13.10.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Dunajec Nowy Sącz
1:3
Skalnik Kamionka Wielka
12.10.2019
15:00
LKS Uście Gorlickie
5:0
Zyndram
12.10.2019
16:00
Gród Podegrodzie
1:0
LKS Łużna
12.10.2019
16:00
LKS Kobylanka
1:3
Łosoś Łososina Dolna
12.10.2019
13:00
Sokół Stary Sącz
5:2
Grybovia Grybów
13.10.2019
11:00
LKS Zagórzany
1:1
LKS Korzenna
13.10.2019
12:00
Hart Tęgoborze
3:4
Orzeł Wojnarowa
13.10.2019
14:00
Kolejarz Stróże
2:2
Zawisza R.
13.10.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Laskovia
0:1
Sokół Słopnice
12.10.2019
15:00
Czarni Czarny Dunajec
2:4
Krokus
12.10.2019
15:00
AKS Ujanowice
2:6
LKS Szaflary
12.10.2019
15:30
Zalesianka
5:2
Babia Góra Lipnica Wielka
13.10.2019
15:00
Turbacz Mszana Dolna
6:3
Granit Czarna Góra
13.10.2019
14:00
LKS Rupniów
2:1
Huragan Waksmund
13.10.2019
15:30
Jordan Jordanów
2:4
Jarmuta
13.10.2019
16:00

Klasa A (Kraków I)

Orzeł Bębło
6:0
Spartak Wielkanoc
12.10.2019
16:00
Michałowianka Michałowice
2:3
Partyzant Dojazdów
12.10.2019
15:00
Prądniczanka II Kraków
3:0
Kapitol Racławice
13.10.2019
15:30
Jastrzębiec Książ Wielki
1:3
Bibiczanka Bibice
13.10.2019
15:00
Wierzbowianka Wierzbno
1:1
Strażak Goszcza
13.10.2019
16:00
Płomień Kościelec
5:4
Czarni 03 Grzegorzowice
13.10.2019
16:00
Szreniawa Koszyce
1:2
Galicja Raciborowice
13.10.2019
15:00

Klasa A (Kraków II)

Świt Krzeszowice
3:1
Liszczanka Liszki
12.10.2019
16:00
Sokół Rybna
3:0
JKS Zelków
12.10.2019
16:00
Wisła Jeziorzany
1:2
Sportowiec Modlniczka
12.10.2019
15:30
Lotnik Kryspinów
0:0
Dragon Szczyglice
12.10.2019
13:00
Iskra Czułów
2:2
Orlęta Rudawa
13.10.2019
15:00
Wisła Czernichów
1:6
Strażak Rączna
13.10.2019
14:00
Wisła Rząska
3:2
Maszycanka Maszyce
13.10.2019
16:00

Klasa A (Kraków III)

Zwierzyniecki Kraków
5:1
Gajowianka Gaj
12.10.2019
16:00
Wanda Nowa Huta
1:2
Tramwaj Kraków
12.10.2019
11:00
Bieżanowianka Kraków
2:1
Podgórze Kraków
12.10.2019
16:00
Iskra Krzęcin
5:1
Płomień Kostrze
12.10.2019
16:00
Krakus Swoszowice
7:2
Strzelcy Kraków
13.10.2019
16:00
Cedronka Wola Radziszowska
5:0
Rzozovia Rzozów
13.10.2019
15:00
Kabel Kraków
1:1
Pogoń Skotniki
13.10.2019
16:00

Klasa A (Wieliczka)

Nadwiślanka Nowe Brzesko
5:0
Gwiazda Brzegi
12.10.2019
12:00
UKS Sygneczów
2:6
Wolni Kłaj
12.10.2019
15:30
Rożnowa
0:2
Złomex Branice
12.10.2019
15:30
Piłkarz Podłęże
1:4
Zryw Szarów
13.10.2019
15:30
Piast Łapanów
2:3
Czarnochowice
13.10.2019
15:30
Strażak Kokotów
1:3
Zieloni Niegowić
13.10.2019
15:30
Wilga Koźmice Wielkie
3:7
Contra Sułków
13.10.2019
15:30

Klasa A (Myślenice)

LKS Rudnik
2:1
Topór Tenczyn
12.10.2019
15:00
Karpaty Siepraw
0:1
Wróblowianka Wróblowice
12.10.2019
15:30
Gościbia Sułkowice
3:1
Clavia Świątniki Górne
12.10.2019
15:00
Skalnik Trzemeśnia
0:1
Beskid Tokarnia
12.10.2019
16:00
Rokita Kornatka
2:2
Sokół Borzęta
13.10.2019
14:00
Lubomir Wiśniowa
0:3
Staw Polanka
13.10.2019
15:30
Górki Myślenice
5:0
Zielonka Wrząsowice
13.10.2019
16:00

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
1:1
Wielmożanka Wielmoża
12.10.2019
15:00
Sokół Gołaczewy
1:3
Strażak Przybysławice
12.10.2019
15:00
Centuria Chechło
5:0
Błysk Zederman
12.10.2019
11:00
Laskowianka Laski
2:2
Trzy Korony Żarnowiec
12.10.2019
15:00
Olimpia Łobzów
0:2
Legion Bydlin
12.10.2019
15:00
Spartak Charsznica
4:3
Unia Jaroszowiec
13.10.2019
11:00
Przebój II Wolbrom
2:0
Promień Przeginia
13.10.2019
15:00
Prądnik Sułoszowa
1:0
Leśnik Gorenice
13.10.2019
15:00

Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
2:4
Tęcza Tenczynek
12.10.2019
15:30
MKS Alwernia
1:1
Zgoda Byczyna
12.10.2019
15:30
Zagórzanka Zagórze
2:4
Błyskawica Myślachowice
12.10.2019
15:30
Fablok Chrzanów
1:1
Ciężkowianka Jaworzno
12.10.2019
11:00
Promyk Bolęcin
0:5
Wolanka Wola Filipowska
13.10.2019
15:30
SPRiN Regulice
3:2
Start Kamień
13.10.2019
15:00
Wisełka Rozkochów
2:2
UKS Dulowa
13.10.2019
15:30

Klasa B (Kraków I)

LKS Polanowice
2:5
Słomniczanka II Słomniki
12.10.2019
15:00
Zawisza Sulechów
6:2
Olimpia Czaple Wielkie
12.10.2019
16:00
Milenium Radziemice
1:1
LKS Niedźwiedź II
13.10.2019
14:00
Sparta Skrzeszowice
2:2
Ekler Baranówka
13.10.2019
16:00
Trątnowianka Trątnowice
9:0
Kosynierzy Łuczyce
13.10.2019
14:00
Agricola Klimontów
4:2
Polonia Wilczkowice
13.10.2019
12:00

Klasa B (Kraków II)

Potok Więckowice
:
MKS Skała 2004
12.10.2019
16:00
Bronowicki Kraków
3:5
Fitball Szklary
12.10.2019
15:00
Niegoszowianka
1:2
Iskra Radwanowice
13.10.2019
12:00
Błękitni II Modlnica
3:0
Topór Aleksandrowice
13.10.2019
15:30
Płomień Jerzmanowice
1:0
Orzeł II Bębło
13.10.2019
11:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:1
Kmita II Zabierzów
13.10.2019
15:00

Klasa B (Kraków III)

Victoria Kraków
3:1
Bratniak Kraków
12.10.2019
16:00
Pychowianka Kraków
0:1
Dragoons Kraków
13.10.2019
15:00
Opatkowianka Opatkowice
7:2
Grom Kraków
13.10.2019
15:00
Wawel Kraków
:
Kaszowianka II Kaszów
13.10.2019
13:00
Rybitwy Kraków
2:1
Grębałowianka II Kraków
13.10.2019
15:30
Universum Kraków
0:2
Fairant Kraków
13.10.2019
15:00

Klasa B (Kraków IV)

Tyniec Kraków
3:1
Radziszowianka II
12.10.2019
 
Sankowia Sanka
9:0
Gwiazda Ściejowice
12.10.2019
15:00
Lotnik II Kryspinów
5:5
Trzebol Wielkie Drogi
12.10.2019
15:30
Skawinka II Skawina
1:4
Borkowianka Borek Sz.
13.10.2019
11:00
Błękitni Czułówek
2:7
Sparta Przeginia Duchowna
13.10.2019
14:00
Nadwiślan Rusocice
4:4
Tęcza Piekary
13.10.2019
15:00
Piast Skawina
2:4
Pozowianka Pozowice
13.10.2019
16:00

Klasa B (Wieliczka)

Naprzód Ochmanów
2:6
Wiarusy II
12.10.2019
15:30
Sokół Chorągwica
3:1
Tęcza Słomiróg
12.10.2019
16:00
Start Brzezie
5:2
Batory Wola Batorska
12.10.2019
15:30
Górnik II Wieliczka
6:1
Gdovia II Gdów
13.10.2019
16:00
Gryf Wiatowice
4:4
Dąb Zabierzów Bocheński
13.10.2019
15:30
Iskra Zakrzów
6:2
Wilga Instalbud Golkowice
13.10.2019
15:00
Ledniczanka
0:4
Wieliczanka Wieliczka
13.10.2019
15:00

Klasa B (Myślenice I)

Jawor Jawornik
2:1
Sęp Droginia
12.10.2019
15:00
Orzeł II Myślenice
3:3
Raba II Dobczyce
13.10.2019
16:00
Orzeł Nowa Wieś
3:1
Cyrhla Krzczonów
13.10.2019
15:00
Karpaty II Siepraw
1:6
Radwan Skomielna Czarna
13.10.2019
15:00
Iskra Brzączowice
4:1
Grodzisko Raciechowice
13.10.2019
15:30

Klasa B (Myślenice II)

Wicher Stróża
6:1
Górki II Myślenice
12.10.2019
16:00
Szczebel Lubień
0:3
Hejnał Krzyszkowice
13.10.2019
15:00
Cisy Harbutowice
0:0
Dukla Bysina
13.10.2019
15:00
LKS Trzebunia
3:2
Iskra Głogoczów
13.10.2019
15:00

Klasa B (Olkusz I)

Piliczanka Pilica
5:0
Stare Bukowno
12.10.2019
15:00
Hetman Dłużec
2:1
Pilica Wierbka
12.10.2019
11:00
Olimpia Łobzów
3:3
Orzeł K.
13.10.2019
11:00
Strumyk Zarzecze
1:3
Błyskawica Kolbark
13.10.2019
14:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
5:0
Trzy Buki Wierzchowisko
12.10.2019
15:00
Cobra Wężerów
1:4
Czapla Czaple Male
13.10.2019
12:00
Nidzica Słaboszów
3:3
Victoria Smroków
13.10.2019
15:00
Dłubnia Trzyciąż
7:1
Zryw Przesławice
13.10.2019
15:00

Klasa C (Wieliczka)

Promień Zakrzowiec
2:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
12.10.2019
15:30
Złomex II Branice
8:3
Contra II
13.10.2019
14:00
Zieloni II Niegowić
5:3
Czarni II Staniątki
13.10.2019
15:30
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
7:1
Czarnochowice II
13.10.2019
15:30

Centralna Liga Juniorów U-18

Jagiellonia
1:1
Pogoń Szczecin
12.10.2019
12:00
Śląsk Wrocław
5:1
Escola Varsovia Warszawa
12.10.2019
12:00
Arka G.
2:1
SMS Łódź
12.10.2019
13:00
Gwarek Zabrze
2:0
Cracovia Kraków
13.10.2019
11:30
Wisła Kraków
1:2
Górnik Zabrze
13.10.2019
12:00
Lechia
0:2
Korona Kielce
13.10.2019
13:00
Hutnik Kraków
0:4
Zagłębie Lubin
13.10.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

Cracovia Kraków
3:1
TOP 54 Biała Podlaska
12.10.2019
13:00
Stal Mielec
1:7
Korona Kielce
12.10.2019
12:30
Wisła Kraków
4:3
Karpaty Krosno
13.10.2019
15:30
BKS Lublin
3:0
Podgórze Kraków
13.10.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Wisła Kraków
1:1
AP 21 Kraków
12.10.2019
10:00
Motor Lublin
2:0
Sandecja Nowy Sącz
12.10.2019
13:00
Górnik Ł.
2:1
Stal Rz.
13.10.2019
12:00
KKP Korona
2:3
TOP 54 Biała Podlaska
13.10.2019
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Nowy Sącz
0:4
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.10.2019
10:00
Górnik Wieliczka
3:1
Spartak S.
12.10.2019
10:00
Dalin Myślenice
0:6
Puszcza Niepołomice
12.10.2019
10:00
Profi Zielonki
0:2
Garbarnia Kraków
12.10.2019
10:00
Unia Tarnów
2:0
Limanovia Limanowa
12.10.2019
10:00
BKS Bochnia
2:3
Sandecja Nowy Sącz
13.10.2019
10:00
Pcimianka Pcim
7:0
Orkan Raba Wyżna
13.10.2019
12:00
Podhale Nowy Targ
5:2
Tarnovia Tarnów
13.10.2019
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Garbarnia Kraków
3:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.10.2019
10:00
Pcimianka
1:4
Sandecja Nowy Sącz
12.10.2019
16:00
Hutnik Kraków
0:1
Profi Zielonki
12.10.2019
10:00
Tarnovia Tarnów
2:3
Dunajec Nowy Sącz
13.10.2019
15:30

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Glinik/Karpatia Gorlice
2:1
Puszcza Niepołomice
12.10.2019
10:00
Sandecja II Nowy Sącz
8:2
Soła Oświęcim
12.10.2019
11:00
Limanovia Limanowa
1:2
Dąb P.
12.10.2019
13:00
MKS Trzebinia
5:1
Unia Tarnów
13.10.2019
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Dunajec Nowy Sącz
1:3
Okocimski Brzesko
12.10.2019
13:30
Tarnovia Tarnów
5:3
Raba Dobczyce
12.10.2019
10:00
Unia Oświęcim
0:7
Cracovia Kraków
12.10.2019
12:00
Unia Tarnów
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
13.10.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

MOSiR Bochnia
6:0
Respect Szalowa
11.10.2019
16:00
Limanovia
4:2
AS Progres Kraków
12.10.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
1:1
Krakus Nowa Huta
12.10.2019
10:00
Garbarnia Kraków
:
Karol Wadowice
14.10.2019
17:00

I Małopolska Liga Młodzików

Dunajec Nowy Sącz
9:0
Podhale Nowy Targ
12.10.2019
10:00
Wisła Kraków
4:0
Sandecja Nowy Sącz
12.10.2019
15:00
Tarnovia Tarnów
1:1
Cracovia Kraków
12.10.2019
10:30
AS Progres Kraków
6:0
Fablok Chrzanów
12.10.2019
10:00

II Małopolska Liga Młodzików

Cracovia II
9:0
Sandecja II
12.10.2019
14:30
Unia Oświęcim
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.10.2019
10:00
TS Wisła I Kraków
0:4
Okocimski Brzesko
13.10.2019
10:00
Kalwarianka
:
Unia Tarnów
14.10.2019
16:00

Ekstraliga Kobiet

Czarni Sosnowiec
0:2
Medyk Konin
12.10.2019
12:00
Górnik Łęczna
8:0
KKP Bydgoszcz
13.10.2019
12:00
Olimpia Szczecin
0:3
SMS Łódź
13.10.2019
14:00
GKS Katowice
2:1
AZS Wrocław
13.10.2019
13:00
AZS PWSZ Wałbrzych
7:1
Rolnik Głogówek
13.10.2019
15:00
Mitech Żywiec
0:2
AZS UJ Kraków
13.10.2019
12:00

I liga kobiet, gr. południowa

Sokół Kolbuszowa Dolna
1:3
Wanda Nowa Huta
12.10.2019
12:00
Tarnovia Tarnów
3:5
Rekord Bielsko Biała
12.10.2019
15:30
Czwórka Radom
3:0
Sparta Daleszyce
12.10.2019
18:00
SWD Wodzisław
3:2
ISD-AJD Częstochowa
13.10.2019
12:00
Resovia Rzeszów
1:1
ROW Rybnik
13.10.2019
12:00
Respekt Myślenice
2:2
Rysy Bukowina Tatrzańska
13.10.2019
14:00

II liga kobiet, gr. małopolska

Starówka Nowy Sącz
0:0
Unia Lublin
12.10.2019
14:00
Widok Lublin
2:2
UKS Staszkówka Jelna
12.10.2019
15:00
Izolator Boguchwała
1:5
Prądniczanka Kraków
13.10.2019
11:00
Potok Sitno
0:3
KSP Kielce
13.10.2019
12:00
Hetman Włoszczowa
2:2
Iskra Brzezinka
13.10.2019
15:00

III liga kobiet, gr. małopolska

Prądniczanka II Kraków
0:10
Podgórze Kraków
12.10.2019
13:30
Dąb Zabierzów Bocheński
3:1
Tarnovia II
12.10.2019
15:00
Pogorzanka Pogorzyce
1:0
Górnik Wieliczka
12.10.2019
11:00
Rysy II Bukowina Tatrzańska
0:18
FSA Kraków
12.10.2019
15:00
Olimpia Osieczany
5:1
Bronowianka Kraków
13.10.2019
15:00
Burza Roczyny
1:0
Victoria Zalas
13.10.2019
15:00

IV liga małopolska (zachód)

Zielonka Wrząsowice
3:2
Queens Witanowice
12.10.2019
 
Novi Narama
3:6
Victoria Gaj
12.10.2019
 
Jedynka Krzeszowice
1:6
Tempo Białka
12.10.2019
 

IV liga małopolska (wschód)

Dunajec Nowy Sącz
0:2
Podgórze II Kraków
12.10.2019
 
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Nieszkowianka Nieszkowice
12.10.2019
 
Piast Łapanów
1:1
Cracovia Kraków
12.10.2019
 

Centralna Liga Juniorek U-17, gr.południowa

Zabrze
0:18
SMS Łódź
12.10.2019
12:00
Górnik Ł.
5:0
ROW Rybnik
12.10.2019
11:00
Ślęza Wrocław
4:4
UKS Staszkówka Jelna
13.10.2019
18:00
Resovia Rzeszów
2:0
Bronowianka Kraków
13.10.2019
14:30
SWD Wodzisław
4:1
Unia Opole
13.10.2019
15:00