facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Tego mało kto się spodziewał

Rysy Bukowina Tatrzańska od zwycięstwa rozpoczęła nowy sezon. Podhalanki zaapalikowały swoim rywalkom sześć bramek, czego mało kto się spodziewał. Oby tak dalej. Gdy spytamy o powód tak skutecznej gry, odpiwiedź znajdziemy w meczowym protokole, w którym znalazło się nazwisko Klaudii Maciązki, która powraca do zespołu po groźnej kontuzji. Młoda piłkarka zdobyła cztery gole, dwa dodała Brygida Solawa, cicha bohaterka tego meczu, bo sposób, w jaki dogrywała piłki i strzelała gole musi budzić szacunek. Trener Marcin Rusinek zanotował wymarzowny debiut na trenerskiej ławce.

KS Rysy Bukowina Tatrzańska – UKJ ISD UJD Częstochowa 6:0 (4:0)
Maciążka 19, 25, 33, 42, Solawa 51, 79
Rysy: Dulak - Slosarczyk, Nowak, Łagowska, Nowobilska – Kornaś, Misiura, Kokośkova (55 Lonekowa), Solawa, Pisowicz – Maciążka

 

 

Źródło: ap

Dodano: 2019-08-19 19:26:08


Zobacz też: I liga kobiet, gr. południowa

Wanda Kraków  Rysy Bukowina Tatrzańska 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Prądniczanka Kraków
2:3
Wisła Kraków
16.09.2019
18:45
Garbarnia Kraków
2:2
Dąbski
16.09.2019
19:30
Wanda Kraków
2:6
Hutnik Kraków
16.09.2019
17:30
Cracovia Kraków
3:0
Orzeł Piaski Wielkie
16.09.2019
17:30
Opatkowianka Opatkowice
1:0
Grębałowianka Kraków
16.09.2019
17:30

II liga oldbojów (Kraków)

Wieczysta Kraków
5:0
Victoria Kobierzyn
16.09.2019
17:30
Prokocim Kraków
:
Clepardia Kraków
16.09.2019
 
nie odbył się
Tyniec Kraków
2:2
Strzelcy
16.09.2019
17:30
Zwierzyniecki Kraków
1:2
Krakus Swoszowice
16.09.2019
18:00
Borek Kraków
0:3
Armatura Kraków
16.09.2019
19:00

PKO Ekstraklasa

Pogoń Szczecin
1:0
ŁKS Łódź
15.09.2019
15:00
Górnik Zabrze
0:0
Śląsk Wrocław
15.09.2019
17:30
Cracovia Kraków
2:0
Piast Gliwice
16.09.2019
18:00
Wisła Płock
:
Legia Warszawa
18.09.2019
18:00

Fortuna I Liga

Miedź Legnica
2:2
Olimpia Grudziądz
15.09.2019
12:45
Olimpia Grudziądz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.09.2019
19:00
Warta Poznań
:
Odra Opole
18.09.2019
20:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Miedź Legnica
18.09.2019
19:30
Stal Mielec
:
GKS Tychy
18.09.2019
19:00

II liga

Znicz Pruszków
1:2
Górnik Łęczna
15.09.2019
13:05
Gryf Wejherowo
1:4
Olimpia Elbląg
15.09.2019
17:00
Lech II Poznań
:
Górnik Polkowice
18.09.2019
17:00

III liga, grupa IV

Korona II Kielce
5:1
Hutnik Kraków
15.09.2019
13:00
Sokół Sieniawa
2:1
Hetman Zamość
15.09.2019
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:1
Avia Świdnik
15.09.2019
16:00
Wisła Sandomierz
0:2
Motor Lublin
15.09.2019
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
2:3
Pcimianka Pcim
15.09.2019
16:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
1:3
Unia Oświęcim
15.09.2019
16:00
Wisła II Kraków
3:2
Cracovia II Kraków
15.09.2019
13:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Sandecja II Nowy Sącz
0:1
Glinik Gorlice
15.09.2019
11:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
0:1
Wierchy Rabka Zdrój
15.09.2019
11:00
Poprad Rytro
:
Limanovia Limanowa
18.09.2019
16:30
Wolania Wola Rzędzińska
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
18.09.2019
16:30
Wierchy Rabka Zdrój
:
Barciczanka Barcice
18.09.2019
16:00
Glinik Gorlice
:
Orkan Szczyrzyc
18.09.2019
16:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
18.09.2019
16:30
BKS Bochnia
:
Sandecja II Nowy Sącz
18.09.2019
16:30
Lubań Maniowy
:
Poprad Muszyna
18.09.2019
16:30
Watra Białka Tatrzańska
:
Tarnovia Tarnów
18.09.2019
16:30

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
2:2
Prądniczanka Kraków
15.09.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kaszowianka Kaszów
1:0
Borek Kraków
15.09.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Radziszowianka Radziszów
4:0
Dziecanovia Dziekanowice
15.09.2019
16:00
Pasternik Ochojno
1:4
Górnik Wieliczka
15.09.2019
16:00
Targowianka Targowisko
1:3
Wiarusy Igołomia
15.09.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Gnojnik
2:1
Radłovia Radłów
15.09.2019
16:00
Olimpia Kąty
7:0
Olimpia B.
15.09.2019
13:00
Sokół Maszkienice
2:4
Arkadia Olszyny
15.09.2019
17:00
Rylovia Rylowa
1:1
Szreniawa Nowy Wiśnicz
15.09.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wisła Szczucin
0:2
Ciężkowianka Ciężkowice
15.09.2019
16:00
Pogórze
1:5
Zorza Zaczarnie
15.09.2019
16:00
Ikar Odporyszów
5:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
15.09.2019
16:00
LKS Ładna
1:0
Dunajec Zbylitowska Góra
15.09.2019
16:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Korzenna
1:1
Orzeł Wojnarowa
15.09.2019
11:00
Hart Tęgoborze
5:0
Grybovia Grybów
15.09.2019
14:00
Łosoś Łososina Dolna
6:0
Zyndram
15.09.2019
15:00
Kolejarz Stróże
1:2
Gród Podegrodzie
15.09.2019
15:00
LKS Zagórzany
1:0
LKS Łużna
15.09.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

AKS Ujanowice
2:1
Czarni Czarny Dunajec
15.09.2019
15:00
Laskovia
2:3
Granit Czarna Góra
15.09.2019
13:00
Jordan Jordanów
2:2
Turbacz Mszana Dolna
15.09.2019
17:00

Klasa A (Kraków I)

Spartak Wielkanoc
1:3
Strażak Goszcza
15.09.2019
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
5:3
Czarni 03 Grzegorzowice
15.09.2019
15:00
Bibiczanka Bibice
1:0
Kapitol Racławice
15.09.2019
16:00
Wierzbowianka Wierzbno
1:1
Płomień Kościelec
15.09.2019
17:00
Szreniawa Koszyce
2:2
Michałowianka Michałowice
15.09.2019
17:00

Klasa A (Kraków II)

Iskra Czułów
2:1
Lotnik Kryspinów
15.09.2019
16:00
Wisła Jeziorzany
3:0
Strażak Rączna
15.09.2019
16:00
Wisła Rząska
0:3
Dragon Szczyglice
15.09.2019
17:00

Klasa A (Kraków III)

Strzelcy Kraków
3:3
Podgórze Kraków
15.09.2019
17:00
Krakus Swoszowice
4:0
Cedronka Wola Radziszowska
15.09.2019
17:00
Płomień Kostrze
3:2
Tramwaj Kraków
15.09.2019
15:30

Klasa A (Wieliczka)

Wolni Kłaj
2:1
Złomex Branice
15.09.2019
17:00
Piast Łapanów
4:2
Piłkarz Podłęże
15.09.2019
17:00
Strażak Kokotów
2:0
Gwiazda Brzegi
15.09.2019
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
5:1
Zryw Szarów
15.09.2019
17:00

Klasa A (Myślenice)

Lubomir Wiśniowa
2:0
Clavia Świątniki Górne
15.09.2019
16:30

Klasa A (Olkusz)

Wielmożanka Wielmoża
2:1
Leśnik Gorenice
15.09.2019
11:30
Przebój II Wolbrom
2:4
Olimpia Łobzów
15.09.2019
16:00
Prądnik Sułoszowa
3:4
Unia Jaroszowiec
15.09.2019
16:00

Klasa A (Chrzanów)

Błyskawica Myślachowice
4:2
Tęcza Tenczynek
15.09.2019
17:00
SPRiN Regulice
5:2
Zagórzanka Zagórze
15.09.2019
15:00
Victoria Zalas
:
Zgoda Byczyna
18.09.2019
17:00
Zagórzanka Zagórze
:
Start Kamień
18.09.2019
16:30
Wisła Jankowice
:
Wolanka Wola Filipowska
18.09.2019
17:00
UKS Dulowa
:
Błyskawica Myślachowice
18.09.2019
17:00
Promyk Bolęcin
:
SPRiN Regulice
18.09.2019
17:00
Fablok Chrzanów
:
MKS Alwernia
18.09.2019
17:00
Wisełka Rozkochów
:
Ciężkowianka Jaworzno
18.09.2019
16:30

Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
7:0
Olimpia Czaple Wielkie
15.09.2019
14:00
Juvenia Prandocin
4:1
Ekler Baranówka
15.09.2019
16:00
LKS Niedźwiedź II
4:0
Kosynierzy Łuczyce
15.09.2019
17:00
Trątnowianka Trątnowice
1:8
Słomniczanka II Słomniki
15.09.2019
13:00

Klasa B (Kraków II)

Novi Narama
4:0
Fitball Szklary
15.09.2019
17:00
Niegoszowianka
0:1
Orzeł II Bębło
15.09.2019
16:00

Klasa B (Kraków III)

Wawel Kraków
1:4
Grom Kraków
15.09.2019
13:00
Universum Kraków
1:3
Albertus Kraków
15.09.2019
17:00
Kaszowianka II Kaszów
3:0
Bratniak Kraków
15.09.2019
17:00
Dragoons Kraków
3:5
Fairant Kraków
15.09.2019
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Skawinka II Skawina
2:1
Piast Skawina
15.09.2019
11:00
Sparta Przeginia Duchowna
7:1
Gwiazda Ściejowice
15.09.2019
11:00
Błękitni Czułówek
2:3
Pozowianka Pozowice
15.09.2019
14:00
Tęcza Piekary
6:2
Radziszowianka II
15.09.2019
15:00

Klasa B (Wieliczka)

Naprzód Ochmanów
1:2
Gdovia II Gdów
15.09.2019
16:30
Tęcza Słomiróg
1:4
Wieliczanka Wieliczka
15.09.2019
16:30
Ledniczanka
2:0
Górnik II Wieliczka
15.09.2019
11:00

Klasa B (Myślenice I)

Orzeł II Myślenice
3:2
Iskra Brzączowice
15.09.2019
16:00
Raba II Dobczyce
0:4
Sęp Droginia
15.09.2019
16:00
Karpaty II Siepraw
2:2
Jawor Jawornik
15.09.2019
16:30
Orzeł Nowa Wieś
3:1
Grodzisko Raciechowice
15.09.2019
17:00

Klasa B (Myślenice II)

Dukla Bysina
6:0
LKS Trzebunia
15.09.2019
16:00
Górki II Myślenice
0:4
Iskra Głogoczów
15.09.2019
16:00

Klasa B (Olkusz I)

Pilica Wierbka
0:2
Stare Bukowno
15.09.2019
11:30
Hetman Dłużec
7:0
Strumyk Zarzecze
15.09.2019
15:00

Klasa B (Olkusz II)

Victoria Smroków
6:2
Trzy Buki Wierzchowisko
15.09.2019
11:00
Nidzica Słaboszów
:
Cobra Wężerów
15.09.2019
15:00
Zryw Przesławice
6:2
Czapla Czaple Male
15.09.2019
16:00

Klasa C (Wieliczka)

Contra II
3:2
Czarnochowice II
15.09.2019
16:00
Zieloni II Niegowić
1:3
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
15.09.2019
16:30

Centralna Liga Juniorów U-18

Jagiellonia
2:1
Korona Kielce
15.09.2019
12:00
Gwarek Zabrze
0:0
SMS Łódź
15.09.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

Podgórze Kraków
1:1
Karpaty Krosno
15.09.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Motor Lublin
5:0
AP 21 Kraków
15.09.2019
13:00

Małopolska Liga Juniorów

Unia Tarnów
0:2
Garbarnia Kraków
15.09.2019
10:00
Puszcza Niepołomice
1:2
Tarnovia Tarnów
15.09.2019
10:00
BKS Bochnia
3:0
Orkan Raba Wyżna
15.09.2019
12:30

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Tarnovia Tarnów
0:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
15.09.2019
15:00
Pcimianka
3:2
Dunajec Nowy Sącz
15.09.2019
16:30
Hutnik Kraków
8:0
Garbarnia Kraków
15.09.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

MKS Trzebinia
2:0
Soła Oświęcim
15.09.2019
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
0:1
Okocimski Brzesko
15.09.2019
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Cracovia Kraków
18.09.2019
17:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

MOSiR Bochnia
2:1
Krakus Nowa Huta
15.09.2019
10:00
Limanovia
:
Respect Szalowa
16.09.2019
16:30

I Małopolska Liga Młodzików

Wisła Kraków
24:0
Podhale Nowy Targ
15.09.2019
16:30
Cracovia Kraków
2:1
Sandecja Nowy Sącz
15.09.2019
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
17.09.2019
15:30
Cracovia Kraków
:
AS Progres Kraków
18.09.2019
17:40

II Małopolska Liga Młodzików

TS Wisła I Kraków
4:0
Unia Tarnów
15.09.2019
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Kalwarianka
17.09.2019
17:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Oświęcim
18.09.2019
17:00

Ekstraliga Kobiet

Olimpia Szczecin
0:5
Medyk Konin
15.09.2019
11:00
Mitech Żywiec
2:1
KKP Bydgoszcz
15.09.2019
12:00

I liga kobiet, gr. południowa

ISD-AJD Częstochowa
0:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
15.09.2019
12:00
Sparta Daleszyce
1:5
ROW Rybnik
15.09.2019
12:00
Rekord Bielsko Biała
5:1
Czwórka Radom
15.09.2019
13:00

II liga kobiet, gr. małopolska

Potok Sitno
2:1
Hetman Włoszczowa
15.09.2019
13:00
Izolator Boguchwała
0:4
Iskra Brzezinka
15.09.2019
11:00

III liga kobiet, gr. małopolska

Rysy II Bukowina Tatrzańska
1:5
Burza Roczyny
15.09.2019
16:00

Centralna Liga Juniorek U-17, gr.południowa

Bronowianka Kraków
2:2
UKS Staszkówka Jelna
15.09.2019
10:00
SWD Wodzisław
3:4
Resovia Rzeszów
15.09.2019
12:00