facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Do Nowego Sącza wrócą bez punktów


Sandecja Nowy Sącz nie zaliczy do udanych dalekiej wyprawy do Olsztyna. Podopieczni Tomasza Kafarskiego musieli uznać wyższość miejscowego Stomilu, który po bramce w siódmej minucie wyszedł na prowadzenie i jak się później okazało nie oddał go już do ostatniego gwizdka arbitra głównego.

Autorem trafienia był Szymon Sobczak, który wykorzystał dobre dośrodkowanie w pole karne, uwalniając się spod opieki obrońców strzałem głową zapewnił swojej drużynie trzy oczka.

Dla Sandecji była to już trzecia porażka w bieżących rozgrywkach. Do tej pory piłkarze z Nowego Sącza wygrali tylko dwa razy i w ligowej tabeli zajmują aktualnie czternastą pozycję.

Fortuna I Liga, 21.08.2019
Stomil Olsztyn- Sandecja Nowy Sącz 1:0 (1:0)
Sobczak 7'

Stomil: Skiba- Biedrzycki, Bucholc, Gancarczyk (19. Niedziela), Kuban, Lech, Mosakowski, Pałaszewski, Remisz, Siemaszko (74. Hinokio), Sobczak ( 64. Cetnarski)

Sandecja: Bielica- Baran, Danek, Flis, Kanach (82. Walski), Klichowicz (83. Dudzic), Korzym, Kun (64. Chmiel), Małkowski, Piter-Bucko, Thiago

Żółte kartki: Niedziela- Korzym, Baran

 

 

Źródło: Sandecja

Dodano: 2019-08-21 22:55:45


Zobacz też: Fortuna I Liga

Sandecja  Stomil 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
:
ŁKS Łódź
11.04.2020
 
Jagiellonia Białystok
:
Piast Gliwice
11.04.2020
 
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
11.04.2020
 
Cracovia Kraków
:
Wisła Płock
11.04.2020
 
Arka Gdynia
:
Wisła Kraków
11.04.2020
 
Korona Kielce
:
Lech Poznań
11.04.2020
 
Górnik Zabrze
:
Legia Warszawa
11.04.2020
 
Raków Częstochowa
:
Zagłębie Lubin
11.04.2020
 

II liga

Znicz Pruszków
:
Skra Częstochowa
11.04.2020
 
Stal Stalowa Wola
:
Legionovia Legionowo
11.04.2020
19:00
Błękitni Stargard
:
Pogoń Siedlce
11.04.2020
13:00
Bytovia Bytów
:
Olimpia Elbląg
11.04.2020
16:00
Widzew Łódź
:
Lech II Poznań
11.04.2020
19:10
GKS Katowice
:
Garbarnia Kraków
11.04.2020
18:00
Resovia Rzeszów
:
Stal Rzeszów
11.04.2020
13:00

III liga, grupa IV

Wisła Puławy
:
Wisłoka Dębica
09.04.2020
18:00
Sokół Sieniawa
:
KSZO Ostrowiec Św.
11.04.2020
16:00
Podhale Nowy Targ
:
Avia Świdnik
11.04.2020
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Orlęta Radzyń Podlaski
11.04.2020
13:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Hutnik Kraków
11.04.2020
16:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Hetman Zamość
11.04.2020
 
Chełmianka Chełm
:
Korona II Kielce
11.04.2020
16:00
Wisła Sandomierz
:
Stal Kraśnik
11.04.2020
16:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Motor Lublin
11.04.2020
12:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
:
Beskid Andrychów
09.04.2020
18:00
Wiślanie Jaśkowice
:
MKS Trzebinia
10.04.2020
18:00
Czarni Staniątki
:
Pcimianka Pcim
11.04.2020
15:00
LKS Rajsko
:
LKS Jawiszowice
11.04.2020
 
Wisła II Kraków
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
11.04.2020
 
Dalin Myślenice
:
Słomniczanka Słomniki
11.04.2020
13:00
Cracovia II Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
11.04.2020
 

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
:
Poprad Rytro
11.04.2020
13:00
Unia Tarnów
:
Wolania Wola Rzędzińska
11.04.2020
16:00
Barciczanka Barcice
:
Poprad Muszyna
11.04.2020
13:00
BKS Bochnia
:
Okocimski Brzesko
11.04.2020
15:30
Limanovia Limanowa
:
Lubań Maniowy
11.04.2020
12:00
GKS Drwinia
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
11.04.2020
11:00
Tarnovia Tarnów
:
Wierchy Rabka Zdrój
11.04.2020
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Watra Białka Tatrzańska
11.04.2020
11:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr.D (wiosna)

Karpaty Krosno
:
Korona Kielce
09.04.2020
12:00
Motor Lublin
:
Wisła Kraków
09.04.2020
14:00
Hutnik Kraków
:
Cracovia Kraków
11.04.2020
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Stal Mielec
11.04.2020
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr.D (wiosna)

Korona
:
Górnik Ł.
11.04.2020
12:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
11.04.2020
14:00
BKS Lublin
:
Cracovia Kraków
11.04.2020
15:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Motor Lublin
11.04.2020
 

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Resovia Rzeszów
:
Korona II
11.04.2020
13:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Chełmianka Chełm
11.04.2020
15:00
Juventa Starachowice
:
Siarka
11.04.2020
 
Orlęta R.P.
:
Garbarnia Kraków
11.04.2020
 

Małopolska Liga Juniorów

BKS Bochnia
:
Podhale Nowy Targ
09.04.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
11.04.2020
 
Dalin Myślenice
:
Orkan Raba Wyżna
11.04.2020
 
Górnik Wieliczka
:
Profi Zielonki
11.04.2020
 
Spartak S.
:
Tarnovia Tarnów
11.04.2020
 
Pcimianka Pcim
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
11.04.2020
 
Unia Tarnów
:
Puszcza Niepołomice
11.04.2020
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Podgórze Kraków
:
Garbarnia Kraków
11.04.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Dunajec Nowy Sącz
11.04.2020
 
Glinik Gorlice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
11.04.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Profi Zielonki
11.04.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Podhale Nowy Targ
:
Górnik Wieliczka
11.04.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Hejnał
11.04.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Sandecja II Nowy Sącz
11.04.2020
 
Pcimianka
:
Unia Tarnów
11.04.2020
 

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Unia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
11.04.2020
12:15
Okocimski Brzesko
:
Garbarnia Kraków
11.04.2020
 
Unia Oświęcim
:
Podhale Nowy Targ
11.04.2020
 
AP 21 Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
11.04.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Raba Dobczyce
:
MOSiR Bochnia
11.04.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Okocimski Brzesko
11.04.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Respect Szalowa
11.04.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Beskid A.
11.04.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Kalwarianka
:
Sandecja
11.04.2020
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
11.04.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
11.04.2020
 
Cracovia Kraków
:
AS Progres Kraków
11.04.2020
 

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Podhale Nowy Targ
:
Cracovia II
11.04.2020
10:00
Okocimski II
:
Bronowianka
11.04.2020
 
Fablok Chrzanów
:
TS Wisła I Kraków
11.04.2020
 
AP Progres Andrychów
:
Limanovia Limanowa
11.04.2020
 

Wirtualna IV liga (Kraków-Wadowice)

Czarni Staniątki
6:3
Skawinka Skawina
07.04.2020
19:00
(64-34)
Orzeł Piaski Wielkie
6:5
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
07.04.2020
19:00
(61-50)
LKS Rajsko
3:8
Wisła II Kraków
07.04.2020
19:00
(31-88)
Orzeł Ryczów
2:2
Unia Oświęcim
07.04.2020
19:00
(25-25)
Beskid Andrychów
11:12
Dalin Myślenice
07.04.2020
19:00
(112-124)
Cracovia II Kraków
2:11
Sokół Kocmyrzów
07.04.2020
19:00
(22-118)
Clepardia Kraków
2:1
Wiślanie Jaśkowice
07.04.2020
19:00
(29-18)
Pcimianka Pcim
23:20
Słomniczanka Słomniki
07.04.2020
19:00
(232-202)
LKS Jawiszowice
5:9
MKS Trzebinia
07.04.2020
19:00
(56-90)
MKS Trzebinia
12:18
Pcimianka Pcim
08.04.2020
19:00
(127-183)
Słomniczanka Słomniki
9:3
Orzeł Piaski Wielkie
08.04.2020
19:00
(97-30)
Sokół Kocmyrzów
9:6
Czarni Staniątki
08.04.2020
19:00
(98-60)
Wiślanie Jaśkowice
7:2
Cracovia II Kraków
08.04.2020
19:00
(75-22)
Unia Oświęcim
2:5
LKS Jawiszowice
08.04.2020
19:00
(23-57)
Dalin Myślenice
9:7
Clepardia Kraków
08.04.2020
19:00
(98-72)
Skawinka Skawina
4:1
LKS Rajsko
08.04.2020
19:00
(43-13)
Wisła II Kraków
9:2
Orzeł Ryczów
08.04.2020
19:00
(97-21)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
5:2
Beskid Andrychów
08.04.2020
19:00
(50-20)
Orzeł Piaski Wielkie
:
MKS Trzebinia
09.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
Unia Oświęcim
09.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Sokół Kocmyrzów
09.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Słomniczanka Słomniki
09.04.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Wiślanie Jaśkowice
09.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Ryczów
09.04.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
09.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Wisła II Kraków
09.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Dalin Myślenice
09.04.2020
19:00
MKS Trzebinia
:
Beskid Andrychów
10.04.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
Czarni Staniątki
10.04.2020
19:00
Słomniczanka Słomniki
:
Clepardia Kraków
10.04.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
Skawinka Skawina
10.04.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
LKS Rajsko
10.04.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Orzeł Piaski Wielkie
10.04.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Cracovia II Kraków
10.04.2020
19:00
Orzeł Ryczów
:
Pcimianka Pcim
10.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
LKS Jawiszowice
10.04.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
MKS Trzebinia
11.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Dalin Myślenice
11.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Wiślanie Jaśkowice
11.04.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Orzeł Ryczów
11.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Unia Oświęcim
11.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Słomniczanka Słomniki
11.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Sokół Kocmyrzów
11.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
LKS Jawiszowice
11.04.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
11.04.2020
19:00

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
5:5
Piliczanka Pilica
07.04.2020
19:05
(50-56)
Spójnia Osiek
2:1
Prądniczanka Kraków
07.04.2020
19:05
(23-13)
Przemsza Klucze
6:1
Bolesław Bukowno
07.04.2020
19:05
(65-19)
LOT Balice
1:2
Orzeł Iwanowice
07.04.2020
19:05
(13-26)
Pogoń Miechów
3:2
KS Olkusz
07.04.2020
19:05
(31-21)
Proszowianka Proszowice
6:3
LKS Niedźwiedź
07.04.2020
19:05
(62-34)
Grębałowianka Kraków
2:7
Zieleńczanka Zielonki
07.04.2020
19:05
(27-78)
Bolesław Bukowno
2:2
Grębałowianka Kraków
08.04.2020
19:05
(21-20)
LKS Niedźwiedź
3:2
Spójnia Osiek
08.04.2020
19:05
(38-20)
Prądniczanka Kraków
2:0
Przebój Wolbrom
08.04.2020
19:05
(27-9)
Zieleńczanka Zielonki
6:4
LOT Balice
08.04.2020
19:05
(65-41)
Orzeł Iwanowice
2:3
Proszowianka Proszowice
08.04.2020
19:05
(24-38)
Piliczanka Pilica
6:8
Pogoń Miechów
08.04.2020
19:05
(67-85)
KS Olkusz
4:8
Przemsza Klucze
08.04.2020
19:05
(47-86)

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kmita Zabierzów
4:2
Garbarnia II Kraków
07.04.2020
19:10
(43-22)
Prokocim Kraków
4:4
Kaszowianka Kaszów
07.04.2020
19:10
(41-40)
Dąbski Kraków
8:7
Hutnik II Kraków
07.04.2020
19:10
(81-71)
Nadwiślan Kraków
14:6
Wieczysta Kraków
07.04.2020
19:10
(148-60)
Wiślanie II Jaśkowice
1:5
Błękitni Modlnica
07.04.2020
19:10
(12-51)
Piast Wołowice
19:19
TS Węgrzce
07.04.2020
19:10
(191-193)
Bronowianka Kraków
2:4
Borek Kraków
07.04.2020
19:10
(26-44)
Garbarnia II Kraków
2:9
Piast Wołowice
08.04.2020
19:10
(20-90)
Kaszowianka Kaszów
3:6
Dąbski Kraków
08.04.2020
19:10
Wieczysta Kraków
6:2
Prokocim Kraków
08.04.2020
19:10
Błękitni Modlnica
3:4
Kmita Zabierzów
08.04.2020
19:10
(31-40)
Borek Kraków
4:2
Wiślanie II Jaśkowice
08.04.2020
19:10
(45-28)
TS Węgrzce
2:7
Nadwiślan Kraków
08.04.2020
19:10
(29-77)
Hutnik II Kraków
4:2
Bronowianka Kraków
08.04.2020
19:10
(42-25)

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków III)

Jordan Sum Zakliczyn
2:1
Tempo Rzeszotary
07.04.2020
19:15
(20-15)
Górnik Wieliczka
4:4
Wiarusy Igołomia
07.04.2020
19:15
(41-40)
Dziecanovia Dziekanowice
11:7
Błękitni Bodzanów
07.04.2020
19:15
(111-70)
Raba Dobczyce
10:2
Radziszowianka Radziszów
07.04.2020
19:15
(103-29)
Orzeł Myślenice
15:10
Targowianka Targowisko
07.04.2020
19:15
(154-107)
Gdovia Gdów
8:3
Wiślanka Grabie
07.04.2020
19:15
(85-31)
Pasternik Ochojno
5:14
LKS Śledziejowice
07.04.2020
19:15
(51-142)
Błękitni Bodzanów
4:11
Raba Dobczyce
08.04.2020
19:15
(48-116)
Radziszowianka Radziszów
2:1
Pasternik Ochojno
08.04.2020
19:15
(29-12)
Wiślanka Grabie
9:11
Dziecanovia Dziekanowice
08.04.2020
19:15
(94-111)
LKS Śledziejowice
51:64
Orzeł Myślenice
08.04.2020
19:15
(511-642)
Tempo Rzeszotary
3:5
Górnik Wieliczka
08.04.2020
19:15
(35-57)
Wiarusy Igołomia
2:10
Gdovia Gdów
08.04.2020
19:15
(27-103)
Targowianka Targowisko
2:2
Jordan Sum Zakliczyn
08.04.2020
19:15
(29-25)

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny