facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

28 graczy, jeden cel

Drużyna Płomienia Jerzmanowice jest już przygotowana na rozpoczęcie sezonu w klasie B. W ostatniej grze kontrolnej nasz zespół pokonał 7:3 drużynę Garbarnii Kraków (oldboje). Celem zespołu jest awans do klasy A.

Kadra na sezon 2019/20

BRAMKARZE

Paweł Głąb, Sebastian Regulski, Wojciech Pogan.

OBROŃCY

Krzysztof Pogan, Maciej Pogan, Grzegorz Zięba, Damian Niedziółka, Grzegorz Tucharz, Dawid Zgoda, Kamil Muzyk, Tomasz Zgoda.

POMOCNICY

Łukasz Siudy, Szymon Olszak, Paweł Frosik, Eryk Koczanowicz, Emil Skrzypek, Szczepan Tucharz, Kamil Kołodziej, Tomasz Bień, Marcin Siudy, Krzysztof Zięzio, Bartłomiej Nowakowski, Grzegorz Frosik, Dominik Żak, Mateusz Krawczyk.

NAPASTNICY
Damian Pomierny, Axel Rednau, Łukasz Kurek.

 

 

Źródło: Płomień Jerzmanowice

Dodano: 2019-08-23 14:56:59


Zobacz też: Klasa B (Kraków III)

Wisła Kraków  Płomień Jerzmanowice 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
0:1
Wisła Płock
10.07.2020
18:00
Górnik Zabrze
4:1
Raków Częstochowa
10.07.2020
20:30
Arka Gdynia
3:2
ŁKS Łódź
11.07.2020
15:00
Legia Warszawa
2:0
Cracovia Kraków
11.07.2020
17:30
Wisła Kraków
1:1
Korona Kielce
11.07.2020
20:00
Śląsk Wrocław
2:2
Pogoń Szczecin
12.07.2020
12:30
Piast Gliwice
2:0
Jagiellonia Białystok
12.07.2020
15:00
Lech Poznań
:
Lechia Gdańsk
12.07.2020
17:30
Arka Gdynia
:
Górnik Zabrze
14.07.2020
20:30
Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
14.07.2020
20:30
ŁKS Łódź
:
Raków Częstochowa
14.07.2020
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
14.07.2020
20:30

Fortuna I Liga

Odra Opole
1:0
Wigry Suwałki
10.07.2020
16:00
Sandecja Nowy Sącz
2:1
Stal Mielec
10.07.2020
17:40
Chojniczanka Chojnice
3:4
Chrobry Głogów
10.07.2020
18:00
Zagłębie Sosnowiec
0:2
Warta Poznań
10.07.2020
20:10
GKS Tychy
0:1
Puszcza Niepołomice
11.07.2020
15:10
Stomil Olsztyn
1:2
Miedź Legnica
11.07.2020
17:40
GKS Jastrzębie
0:3
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.07.2020
12:40
Radomiak Radom
2:0
Olimpia Grudziądz
12.07.2020
12:40
GKS Bełchatów
0:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.07.2020
15:10

II liga

Stal Stalowa Wola
5:1
Elana Toruń
10.07.2020
17:00
Olimpia Elbląg
1:2
Skra Częstochowa
11.07.2020
16:00
Błękitni Stargard
0:1
Stal Rzeszów
11.07.2020
17:00
Bytovia Bytów
4:3
Legionovia Legionowo
11.07.2020
18:00
Resovia Rzeszów
1:1
Górnik Polkowice
11.07.2020
17:00
Gryf Wejherowo
0:4
Garbarnia Kraków
11.07.2020
17:00
Górnik Łęczna
2:3
Pogoń Siedlce
11.07.2020
17:00
Znicz Pruszków
1:2
Lech II Poznań
11.07.2020
19:00
GKS Katowice
1:1
Widzew Łódź
12.07.2020
13:05

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny