facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

W starciu beniaminków górą goście

W starciu dwóch beniaminów klasy okręgowej faworytem był ten z Libiąża, a jednak trzy punkty zdobyła Babia Góra. Grający trener tej drużyny Grzegorz Kmiecik w I połowie zdobył dwie brami, najpierw przelobował bramkarza i skierował piłkę do bramki, potem wykończył akcję Stróżaka. Trzecią bramkę dla gości uzyskał Talaga, na co MKS odpowiedział jedynie golem i to po samobójczym strzale gracza gości. Tuż po zmianie stron gospodarze zdobyli kontaktową bramkę, na więcej nie pozwolili przyjezdni, którzy ustalili wynik po strzale Janiczaka.

MKS Libiąż – Babia Góra Sucha Beskidzka 2:4 (1:3)
Kachnik 28, Łuczak 63 - Kmiecik 5, 45, G. Talaga 30, Janiczak 65.

MKS Libiąż: Łowiec (46 Wątroba) – Samuś, Czyszczoń, Pater, Jagła (46 Adamczyk) – Grudziński, Łuczak (66 Pytlowski), Korba (79 Kubański), Lickiewicz, Kosowski (46 Celmer) – Węgorek.

Babia Góra: Kachnic – G. Talaga, J. Talaga, Rzepka, Mika (58 Kociołek) – Dyduch (71 Wójtowicz), P. Burliga Kubasiak (90 Chrząszcz), Janiczak – Stróżak (82 Gołuszka), Kmiecik (50 K. Burliga).

 

 

Źródło: ap

Dodano: 2019-08-25 17:59:56


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Wadowice)

MKS Libiąż  Babia Góra Sucha Beskidzka 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Legia Warszawa
:
Piast Gliwice
29.11.2020
17:30
Raków Częstochowa
1:0
Warta Poznań
29.11.2020
15:00
Lechia Gdańsk
:
Lech Poznań
30.11.2020
18:00
Wisła Płock
:
Pogoń Szczecin
02.12.2020
18:00

Fortuna I liga

Widzew Łódź
2:1
Arka Gdynia
29.11.2020
12:40
Stomil Olsztyn
:
Górnik Łęczna
01.12.2020
13:00
ŁKS Łódź
:
Miedź Legnica
01.12.2020
20:30
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Jastrzębie
02.12.2020
12:00
Odra Opole
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
02.12.2020
12:30
GKS Tychy
:
Widzew Łódź
02.12.2020
19:00
Arka Gdynia
:
Korona Kielce
02.12.2020
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Puszcza Niepołomice
02.12.2020
16:00
GKS Bełchatów
:
Chrobry Głogów
02.12.2020
17:00
Resovia Rzeszów
:
Radomiak Radom
02.12.2020
12:00

II liga

GKS Katowice
2:1
Motor Lublin
29.11.2020
12:45
Stal Rzeszów
:
Sokół Ostróda
02.12.2020
13:00
Wigry Suwałki
:
Górnik Polkowice
02.12.2020
18:00
Bytovia Bytów
:
GKS Katowice
02.12.2020
17:00
Śląsk II Wrocław
:
Olimpia Grudziądz
02.12.2020
12:00
Motor Lublin
:
Lech II Poznań
02.12.2020
17:30
Chojniczanka Chojnice
:
Hutnik Kraków
02.12.2020
17:00
Garbarnia Kraków
:
Znicz Pruszków
02.12.2020
 
przełożony z powodu złego stanu boiska
KKS 1925 Kalisz
:
Pogoń Siedlce
02.12.2020
18:00
Skra Częstochowa
:
Olimpia Elbląg
02.12.2020
12:00

III liga, gr. 4

ŁKS Łagów
1:4
Stal Stalowa Wola
29.11.2020
12:30
Stal Kraśnik
4:1
Podlasie Biała Podlaska
29.11.2020
12:30

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
:
KS Olkusz
29.11.2020
11:00

Klasa A (Myślenice)

Górki Myślenice
2:1
Zielonka Wrząsowice
03.12.2020
18:00

I liga futsalu (południe)

Gwiazda Ruda Śląska
2:4
Futsal Nowiny
29.11.2020
16:00
Kamionka Mikołów
4:6
BSF Bochnia
29.11.2020
17:00
Sośnica Gliwice
11:2
Profisport Wrocław
29.11.2020
17:00

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Patroni Nowy Targ
3:5
Spartak Wielkanoc
29.11.2020
13:00
AZS UEK Kraków
17:3
Sparta Spytkowice
01.12.2020
16:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

AZS UP Wanda Kraków
2:4
Rolnik Głogówek
29.11.2020
16:00