facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 30.08-06.09

Futmal w delegacji: 30.08-06.09

Klasa A (Kraków I), 31.08.2019
Michałowianka Michałowice - Orzeł Bębło, sb.11:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)

III liga, 31.08.2019
Jutrzenka Giebułtów - KSZO Ostrowiec Św, sb.12:00 - FUTMAL PREMIUM
reporterzy: Paweł Panuś (tekst), Piotr Kwiecień (video, TRANSMISJA), Maciej Szcześniewski (komentarz)

Klasa A (Kraków I), 31.08.2019
Partyzant Dojazdów - Bibiczanka Bibice, sb.16:00
reporterzy: Sebastian Gratkowski (tekst), Michał Natkaniec (foto)

Klasa Okręgowa (Kraków II), 31.08.2019
Dąbski Kraków - Błękitni Modlnica, sb.17:00
reporter: Piotr Patej (tekst, foto)

PKO Ekstraklasa, 31.08.2019
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin, sb.20:30
reporterzy: Grzegorz Saj (tekst), Jakub Pieprzyk (foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 01.09.2019
Grębałowianka Kraków - LKS Niedźwiedź, nd.15:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)

Klasa A (Kraków I), 01.09.2019
Galicja Raciborowice - Strażak Goszcza, nd.17:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)

Klasa B (Kraków II), 01.09.2019
Błękitni II Modlnica - Novi Narama, nd.17:00
reporter: Piotr Patej (tekst, foto)

Klasa A (Chrzanów), 04.09.2019
Start Kamień - Wisła Jankowice, śr.17:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)


LISTA DELEGACJI AKTUALIZOWANA JEST NA BIEŻĄCO

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2019-08-29 11:39:21


Futmal w delegacji 

Komentarze


Opatkowianka Opatkowice
:
Hutnik Kraków
28.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Dąbski
28.09.2020
17:30
Prokocim Kraków
:
Garbarnia Kraków
28.09.2020
17:30
Armatura Kraków
:
Wisła Kraków
28.09.2020
17:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Grębałowianka Kraków
28.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
:
Krakus Swoszowice
28.09.2020
17:30
Zwierzyniecki Kraków
:
Strzelcy
28.09.2020
17:30
Wieczysta Kraków
:
Borek Kraków
28.09.2020
17:30
Clepardia Kraków
:
Tyniec Kraków
28.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
:
Wanda Kraków
28.09.2020
18:30

PKO Ekstraklasa

Stal Mielec
:
Piast Gliwice
28.09.2020
18:00

Fortuna I liga

Arka Gdynia
0:2
GKS Tychy
29.09.2020
20:40
Widzew Łódź
1:1
Zagłębie Sosnowiec
29.09.2020
18:10
Korona Kielce
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
30.09.2020
18:10
Sandecja Nowy Sącz
:
Stomil Olsztyn
30.09.2020
16:00
Puszcza Niepołomice
:
GKS Jastrzębie
30.09.2020
19:00
Radomiak Radom
:
Miedź Legnica
30.09.2020
19:00
Chrobry Głogów
:
Górnik Łęczna
30.09.2020
18:00
GKS Bełchatów
:
ŁKS Łódź
30.09.2020
19:00
Resovia Rzeszów
:
Odra Opole
30.09.2020
 

II liga

Olimpia Elbląg
3:3
Sokół Ostróda
29.09.2020
20:30
Znicz Pruszków
1:0
Hutnik Kraków
29.09.2020
19:00
Skra Częstochowa
:
Chojniczanka Chojnice
30.09.2020
15:30
Pogoń Siedlce
:
Lech II Poznań
30.09.2020
18:00
Błękitni Stargard
:
Stal Rzeszów
30.09.2020
16:00
Olimpia Grudziądz
:
GKS Katowice
30.09.2020
18:00
KKS 1925 Kalisz
:
Wigry Suwałki
30.09.2020
18:00
Garbarnia Kraków
:
Bytovia Bytów
30.09.2020
15:00
Śląsk II Wrocław
:
Motor Lublin
30.09.2020
12:00

III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
:
Orlęta Radzyń Podlaski
30.09.2020
15:30
KSZO Ostrowiec Św.
:
Stal Stalowa Wola
30.09.2020
15:30

Centralna Liga Juniorów U-18

Jagiellonia
:
Wisła Kraków
30.09.2020
11:00

Małopolska Liga Juniorów

Górnik Wieliczka
:
Okocimski Brzesko
30.09.2020
17:00

II Małopolska Liga Młodzików

AS Progress Andrychów
:
Wisła Kraków
30.09.2020
16:30

I liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
0:4
Garbarnia Kraków
28.09.2020
17:30
Opatkowianka Opatkowice
1:3
Hutnik Kraków
28.09.2020
17:30
Orzeł Piaski Wielkie
3:2
Grębałowianka Kraków
28.09.2020
17:30
Armatura Kraków
0:5
Wisła Kraków
28.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
6:1
Dąbski
28.09.2020
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Zwierzyniecki Kraków
4:2
Strzelcy
28.09.2020
17:30
Wieczysta Kraków
1:4
Borek Kraków
28.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
:
Krakus Swoszowice
28.09.2020
17:30
Clepardia Kraków
4:2
Tyniec Kraków
28.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
2:1
Wanda Kraków
28.09.2020
18:30