facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 30.08-06.09

Futmal w delegacji: 30.08-06.09

Klasa A (Kraków I), 31.08.2019
Michałowianka Michałowice - Orzeł Bębło, sb.11:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)

III liga, 31.08.2019
Jutrzenka Giebułtów - KSZO Ostrowiec Św, sb.12:00 - FUTMAL PREMIUM
reporterzy: Paweł Panuś (tekst), Piotr Kwiecień (video, TRANSMISJA), Maciej Szcześniewski (komentarz)

Klasa A (Kraków I), 31.08.2019
Partyzant Dojazdów - Bibiczanka Bibice, sb.16:00
reporterzy: Sebastian Gratkowski (tekst), Michał Natkaniec (foto)

Klasa Okręgowa (Kraków II), 31.08.2019
Dąbski Kraków - Błękitni Modlnica, sb.17:00
reporter: Piotr Patej (tekst, foto)

PKO Ekstraklasa, 31.08.2019
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin, sb.20:30
reporterzy: Grzegorz Saj (tekst), Jakub Pieprzyk (foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 01.09.2019
Grębałowianka Kraków - LKS Niedźwiedź, nd.15:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)

Klasa A (Kraków I), 01.09.2019
Galicja Raciborowice - Strażak Goszcza, nd.17:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)

Klasa B (Kraków II), 01.09.2019
Błękitni II Modlnica - Novi Narama, nd.17:00
reporter: Piotr Patej (tekst, foto)

Klasa A (Chrzanów), 04.09.2019
Start Kamień - Wisła Jankowice, śr.17:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)


LISTA DELEGACJI AKTUALIZOWANA JEST NA BIEŻĄCO

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2019-08-29 11:39:21


Futmal w delegacji 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Raków Częstochowa
1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.02.2021
18:00
Warta Poznań
1:2
Lech Poznań
26.02.2021
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Piast Gliwice
27.02.2021
17:30
Stal Mielec
0:1
Lechia Gdańsk
27.02.2021
15:00
Górnik Zabrze
:
Legia Warszawa
27.02.2021
20:00
Śląsk Wrocław
:
Pogoń Szczecin
28.02.2021
17:30
Cracovia Kraków
:
Zagłębie Lubin
28.02.2021
15:00
Wisła Płock
:
Wisła Kraków
28.02.2021
12:30

Fortuna I liga

Arka Gdynia
1:0
GKS Jastrzębie
26.02.2021
16:00
Widzew Łódź
1:1
Radomiak Radom
26.02.2021
17:40
Resovia Rzeszów
2:1
Puszcza Niepołomice
26.02.2021
15:00
ŁKS Łódź
2:1
Odra Opole
27.02.2021
12:40
Sandecja Nowy Sącz
2:0
Miedź Legnica
27.02.2021
13:00
GKS Bełchatów
:
Górnik Łęczna
27.02.2021
16:00
Stomil Olsztyn
1:2
GKS Tychy
27.02.2021
13:00
Zagłębie Sosnowiec
1:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
27.02.2021
15:00
Korona Kielce
:
Chrobry Głogów
28.02.2021
12:40

II liga

Znicz Pruszków
1:2
Wigry Suwałki
27.02.2021
12:00
Pogoń Siedlce
2:0
Bytovia Bytów
27.02.2021
13:00
Olimpia Grudziądz
1:0
Motor Lublin
27.02.2021
14:00
Lech II Poznań
5:1
Stal Rzeszów
27.02.2021
13:00
GKS Katowice
:
Sokół Ostróda
27.02.2021
17:00
Olimpia Elbląg
1:0
KKS 1925 Kalisz
27.02.2021
14:00
Skra Częstochowa
1:0
Garbarnia Kraków
27.02.2021
13:00
Górnik Polkowice
:
Chojniczanka Chojnice
28.02.2021
20:00
Błękitni Stargard
:
Śląsk II Wrocław
28.02.2021
13:00

III liga, gr. 4

Podlasie Biała Podlaska
2:1
Orlęta Radzyń Podlaski
27.02.2021
14:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Sokół Sieniawa
27.02.2021
13:00
Wisłoka Dębica
4:1
Siarka Tarnobrzeg
27.02.2021
14:30
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:1
Wisła Puławy
27.02.2021
14:00
Korona II Kielce
0:0
Stal Kraśnik
27.02.2021
12:00
Podhale Nowy Targ
0:0
Lewart Lubartów
27.02.2021
14:30
Hetman Zamość
0:3
KS Wiązownica
27.02.2021
14:00
Avia Świdnik
:
Cracovia II Kraków
28.02.2021
13:00
Jutrzenka Giebułtów
:
ŁKS Łagów
28.02.2021
14:30
Chełmianka Chełm
:
Wisła Sandomierz
28.02.2021
12:00

I liga futsalu (południe)

Kamionka Mikołów
:
Sośnica Gliwice
28.02.2021
17:00

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Błyskawica Wyciąże
:
Patroni Nowy Targ
25.02.2021
 
Sparta Spytkowice
:
Spartak Wielkanoc
25.02.2021
 
Sparta Spytkowice
:
AZS UEK Kraków
27.02.2021
18:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Dąbski
:
Wanda Kraków
26.02.2021
19:30
Wisła Kraków
:
Prokocim Kraków
26.02.2021
19:30
Wieczysta Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
26.02.2021
20:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Grębałowianka Kraków
26.02.2021
20:30
Cracovia Kraków
:
Hutnik Kraków
26.02.2021
21:30
Strzelcy
:
Clepardia Kraków
26.02.2021
21:30