facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Dąbrowski: Zaszczepić w dzieciakach gen sportowca

Dąbrowski: Zaszczepić w dzieciakach gen sportowca

Powoli wygasają emocje związane z wielkim turniejem Real Construct Cup w Miechowie. My jednak pobudzamy jeszcze temat rozmową z Kamilem Dąbrowskim, założycielem AP Champions Miechów i organizatorem wspomnianego turnieju.

 

 

- Witaj, rozmawiamy kilka dni po zakończeniu Real-Construct Cup w Miechowie. To było wielkie przedsięwzięcie, wielkie wyzwanie także dla Ciebie. Czy największe w Twojej dotychczasowej przygodzie z pracą trenerską? Jaki czeka los Real-Construct Cup, czy jest szansa by impreza ta na stałe wpisała się w kalendarz?
 
- Cześć, faktycznie Real-Construct Cup wraz z piknikiem militarnym i akcją charytatywną na rzecz Kasi to największe wydarzenie jakie do tej pory organizowaliśmy, świadomie mówię organizowaliśmy ponieważ ja jestem pomysłodawcą a w realizację całego projektu zaangażowała się spora liczba ludzi związanych mniej lub bardziej z Akademią Piłkarską Champions Miechów.. Chcielibyśmy  aby turniej był wydarzeniem cyklicznym i dołożymy wszelkich starań żeby tak się stało. Oczywiście wiele zależy od tego czy firma Real Construct ponownie będzie chciała z nami współpracować. 
 
- To, że nie jesteś trenerem pasywnym, wiemy nie od dziś. Organizacja turniejów piłkarskich nie jest Ci obca ale Real Construct Cup spowodowała, że o Akademii Piłkarskiej Champions zrobiło się naprawdę głośno. Dotarłeś do czołowych ludzi życia publicznego w Polsce. Opowiedz o kulisach organizacji turnieju, o tym w jaki sposób zdobywałeś wsparcie, patronaty honorowe tak ważnych osobistości oraz gadżety od najlepszych polskich sportowców. Jak udało Ci się zgromadzić tak liczną "armię" wojskowych na boisku Pogoni Miechów?
 
- Tak naprawdę w każdym aspekcie organizacji ktoś mi pomagał. Finansowo bardzo mocno wsparła nas firma Real Construct z którą podpisaliśmy umowę sponsorską dzięki której firma została sponsorem tytularnym turnieju a my mieliśmy fundusze na nagrody dla naszych piłkarzy - w tę sprawę mocno zaangażował się Adam Mruk. Stadion oraz obiekty klubowe udostępnił Urząd Gminy i Miasta Miechów. W uzyskaniu patronatu Wojewody Małopolskiego wsparcia merytorycznego udzielił nam Igor Solarz (brat przyjaciela), natomiast przy patronacie PZPN-u pomagali Kamil Tybor (redaktor naczelny iGol.pl) oraz Michał Tofilski (główny prezes Akademii Piłkarskiej Champions). Piknik militarny w ogóle by się nie odbył gdyby nie Iwona Krawiec, to Iwona była pomysłodawczynią a także ona zajmowała się kontaktem z jednostkami oraz sprawami organizacyjnymi tej części naszego wydarzenia. Można powiedzieć, że ja tylko pisałem oficjalne pisma i je wysyłałem a z biegiem czasu coraz więcej odpowiedzi było pozytywnych, kiedy pisaliśmy do Ministerstwa Obrony Narodowej mieliśmy już potwierdzony patronat Wojewody Małopolskiego - Piotra Ćwika oraz kilku jednostek, co pomogło w ocenie naszego wniosku i ostatecznie turniej oraz piknik patronatem honorowym objął Minister Obrony Narodowej - Mariusz Błaszczak. Zbiórka gadżetów pokazała jak fantastyczni są ludzie których znam dłużej bądź dopiero poznałem. Tylko dwa gadżety były bezpośrednio ode mnie resztę rzeczy przekazali moim znajomi bądź znajomi znajomych. Pewnego dnia otworzyłem listę znajomych na FB i zacząłem pisać do różnych osób. Nie chciałbym kogoś pominąć dlatego nie będę wymieniał nikogo z osobna tylko serdecznie dziękuję każdemu kto przekazał nam coś na licytację.
 
- Jak zrodziła się idea tego turnieju? To prawda, że za realizację tego projektu zabrałeś się całkowicie spontanicznie? Czy w trakcie organizacji imprezy były momenty zwątpienia? Zwątpienia w to, że event zyskał rozmach, który może przekroczyć Twoje możliwości?
 
Do tej pory jako Akademia od roku 2015 zorganizowaliśmy 4 turnieje halowe, natomiast pomysł na turniej na boisku powstał w połowie roku 2018 więc trochę za późno żeby zrobić go jeszcze w tamtym roku dlatego stwierdziłem że Akademia w roku 2019 zorganizuje spore wydarzenie a my mamy cały rok żeby wszystko dobrze wyglądało. Pod koniec roku 2018 otrzymałem rękawice Wojciecha Szczęsnego i wtedy pomyślałem że podczas turnieju można zorganizować akcję charytatywną. Totalnie spontaniczny był natomiast pomysł dołączenia do całego wydarzenia pikniku militarnego ponieważ powstał on pod koniec czerwca tego roku a my mieliśmy tylko 2 miesiące żeby coś z tego wyszło. Małe zwątpienie pojawiło się pod koniec lipca ponieważ nie mieliśmy żadnej odpowiedzi z jednostek wojskowych a obowiązków było coraz więcej. Jednak wzięliśmy się mocno do pracy i zwątpienie zastąpiła determinacja. Planowo w niedzielę miało być 21 drużyn czyli około 200 dzieci, 6 jednostek wojskowych, catering, atrakcje dla dzieci, licytacje, grupy rekonstrukcyjne - nie bałem się że mnie to przerośnie ponieważ wiedziałem że Rodzice zawodników z Akademii, trenerzy, moja rodzina i moi znajomi pomogą mi w wielu sprawach i wezmą na siebie część odpowiedzialności. Z tyłu głowy zawsze miałem, że robimy wydarzenie tak duże z jakim jeszcze osobiście się nie mierzyłem ale z opinii jakie słyszę daliśmy radę więc wyszło na to że moje i nasze możliwości się zwiększyły.
 
- Czy wiadomo już jakie środki, lub jakiego rzędu kwotę udało się zebrać na rzecz chorej Kasi Doniec, osoby której całe to wydarzenie było tak naprawdę poświęcone? Czy i gdzie ew. można licytować przedmioty?
 
- Zebraliśmy 15851,97 zł, jest to kwota która zawiera w sobie zbiórkę do puszek podczas wydarzenia, licytacje z niedzieli oraz licytacje z naszego profilu na FB. Licytacje już się zakończyły i podjęliśmy decyzję, że te kilka rzeczy których nie udało nam się wylicytować w tym roku poczekają na przyszły rok. Pomagać Kasi można cały czas poprzez fundację, https://dzieciom.pl/podopieczni/1673, pod tym linkiem znajdą Państwo wszelkie informacje.
 
- Cofnijmy się nieco w czasie. Kiedy powstała Akademia Piłkarska Champions? Z czyjej inicjatywy i czyimi "rękoma" została założona? Czy celem tej Akademii było tylko pobudzenie lokalnej społeczności do aktywizowania fizycznie młodych, potencjalnych sportowców?
 
- Akademia Piłkarska Champions Miechów czyli nasz miechowski oddział powstał w we wrześniu 2014 roku. Akademia powstała z mojej inicjatywy. W 2014 roku kończyłem studia na AWF Kraków i chciałem w Miechowie stworzyć miejsce dla najmłodszych dzieci w którym będą mogły się rozwijać i czuć swobodnie. Jesteśmy częścią Stowarzyszenia “Akademia Piłkarska Champions” które wywodzi się ze śląska. Pracujemy z dzieciakami od 4 do 12 roku życia, jednak myślimy o prowadzeniu także starszych grup. Ważna dla mnie jako koordynatora miechowskiego oddziału jest cierpliwość i oddanie zawodnikom jak największej odpowiedzialności. W Polsce chyba ogólnie tej cierpliwości w piłce nożnej brakuje, wszystko chcemy mieć na już, nie ważne jakim kosztem, tyczy się to piłki dziecięcej, młodzieżowej i seniorskiej. Więc naszym głównym celem jest spokojny i ogólny rozwój, jeśli uda nam się zaszczepić w dzieciakach gen sportowca to już odniesiemy sukces, dodatkowo damy każdemu z nich profesjonalny trening i spróbujemy pokazać że warto jest być fajnym dzieciakiem/człowiekiem. Może ktoś z Miechowa zostanie piłkarzem (i tego życzę każdemu z naszych zawodników) a może ktoś zostanie trenerem, fizjoterapeutą, sędzią, analitykiem, dziennikarzem bądź w inny sposób będzie pracował w ogólnie pojętym sporcie a może po prostu swój wolny czas będzie lubił spędzać aktywnie - każda z tych opcji będzie pozytywna a my dołożymy do tego coś od siebie.
 
- Czy Kamil Dąbrowski to trener młodzieży z powołania? Na boisku można odnieść wrażenie że tak, a jak ta kwestia wygląda w Twoim mniemaniu? Czy dopuszczasz zmianę kategorii wiekowej na seniorską w przyszłości?
 
- Słowo powołanie trochę mi tutaj nie pasuje, powiedziałbym że trener z pasją do tego sportu. Jestem trenerem dzieci, kibicem i w wolnych chwilach których jest coraz mniej sam wychodzę na boisko pokopać piłkę. Ten sport to część mojego życia i nie raz słyszę w domu że “chyba nawet najważniejsza”. Mogę się przyznać, że mam za sobą przygodę z byciem trenerem drużyny seniorów, jeszcze na studiach byłem zawodnikiem jednego z klubów w powiecie miechowskim i po rundzie jesiennej klub szukał trenera a ja wtedy zaczynałem interesować się “trenerką”. Koledzy z szatni chcieli żebym to ja prowadził tę drużynę a władze klubu się na to zgodziły. Byłem grającym trenerem i prawie najmłodszym zawodnikiem w szatni, jesień skończyliśmy na 5 miejscu a cały sezon na 1 i udało się zrobić historyczny awans z B do A klasy. Szczerze powiem że praca z dziećmi jest bardziej wdzięczna i nie niesie ze sobą tyle presji, na tę chwilę nie myślę o pracy z seniorami ale wszystko się może zdarzyć.
 
- Czy AP Champions można porównać do jakiejś innej szkółki, klubu funkcjonującego w Małopolsce? Czy jest to twór w pewnym sensie wyjątkowy? Pytam między innymi ze względu na kilka oddziałów AP Champions powstających w innych miastach. Jak powstają te oddziały? Kto ich powstawanie inicjuje?
 
- Moim zdaniem AP Champions nie można porównać do innych klubów w Polsce ponieważ działa na własnych strukturach i pracuje według własnego autorskiego planu szkolenia. Akademia działa w oparciu o 4 filary: jednolity plan pracy we wszystkich oddziałach, proces selekcji wewnętrznej (odpowiedni przydział do grup a nie odrzucanie dzieci), indywidualne podejście do każdego dziecka oraz budowanie świadomości rodzicielskiej. Champions jest wyjątkowy chociażby pod względem tego że pod jednym szyldem zrzesza ponad 60 oddziałów w całej Polsce. Każdy może założyć oddział AP Champions wystarczy tylko wysłać CV a wszelkie informacje można znaleźć tutaj: https://www.tuzaczynasiefutbol.pl/pl/56,kariera.html. Po wysłaniu CV koordynatorzy skontaktują się z każdym i zaczną rozmawiać o wszelkich ważnych sprawach.
 
- Ilu młodych piłkarzy aktualnie zrzesza Akademia Piłkarska Champions w Miechowie? Czy są jakieś dane ilu ludzi gra w piłkę także w waszych oddziałach? Jakie są plany dalszej działalności AP Champions. Opierać się one będą na dopieszczaniu tego co już udało się osiągnąć? Czy może są jakieś plany dalszego rozwoju? Jeśli tak to w jakiej materii, jakie są dalekosiężne cele Waszej akademii?
 
- Miechów to w tej chwili 105 zawodników podzielonych na 7 grup. Pod koniec września planujemy otworzyć minimum jedną nową grupę w której trenować będzie maksymalnie 15 dzieciaków więc może nas być 120 co po pięciu latach uważam że ogromny sukces. We wszystkich oddziałach AP Champions w Polsce jest ponad 2500 zawodników. Champions chce otwierać kolejne oddziały na terenie całej Polski i mocno rozwijać te które już istnieją. Jest pewna ilość oddziałów które grają już w ligach wojewódzkich czy to orlików czy młodzików, niektóre zgłosiły się do certyfikacji PZPN więc rozwój każdego oddziału jest bardzo istotny. Pomaga w tym własny plan szkolenia, sztab ludzi pracujący w dziale szkolenia i marketingu oraz wiele pomocy merytorycznych jakie otrzymuje każdy trener. AP Champions jest organizatorem międzynarodowej konferencji piłkarskiej dla trenerów więc rozwój wiedzy i umiejętności każdego trenera to kolejny bardzo ważny aspekt. Ciężko wypowiadać mi się za całą Akademię w temacie dalekosiężnych planów ale sądzę, że planowane są staże trenerskie, kolejna konferencja, coraz więcej drużyn w coraz wyższych ligach młodzieżowych oraz jak każdy klub Akademia chciałaby mieć swoją bazę treningową ale na każdy potrzebuje czasu i pieniędzy albo pieniędzy i pieniędzy.
 
- Czego życzyć Kamilowi Dąbrowskiemu? I osobno całej społeczności AP Champions?
 
- Kamil Dąbrowski potrzebuje więcej wolnego czasu dla rodziny a także cierpliwości  w życiu codziennym oraz w dążeniu do celu i dodatkowych możliwości rozwoju. AP Champions Miechów - jeszcze więcej młodych zawodników i zawodniczek, jeszcze większego zaufania od rodziców, udanego nowego naboru we wrześniu i własnego obiektu sportowego w przyszłości.


-[REAL CONSTRUCT CUP - OPIS I ZDJĘCIA

 
 
 

Źródło: Rozmawiał: Piotr Kwiecień

Dodano: 2019-09-02 13:21:21


wywiad  Champions Miechów  AP Champions  Dąbrowski 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
:
Korona Kielce
04.04.2020
 
Wisła Kraków
:
Raków Częstochowa
04.04.2020
 
Wisła Płock
:
Śląsk Wrocław
04.04.2020
 
Legia Warszawa
:
Arka Gdynia
04.04.2020
 
Lechia Gdańsk
:
Cracovia Kraków
04.04.2020
 
Lech Poznań
:
Pogoń Szczecin
04.04.2020
 
ŁKS Łódź
:
Jagiellonia Białystok
04.04.2020
 
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
04.04.2020
 

II liga

Lech II Poznań
:
Elana Toruń
04.04.2020
 
Błękitni Stargard
:
Bytovia Bytów
04.04.2020
15:00
Legionovia Legionowo
:
GKS Katowice
04.04.2020
16:00
Garbarnia Kraków
:
Widzew Łódź
04.04.2020
 
Skra Częstochowa
:
Resovia Rzeszów
04.04.2020
16:00
Stal Stalowa Wola
:
Stal Rzeszów
04.04.2020
19:00
Olimpia Elbląg
:
Gryf Wejherowo
04.04.2020
18:00

III liga, grupa IV

KSZO Ostrowiec Św.
:
Jutrzenka Giebułtów
04.04.2020
15:30
Hutnik Kraków
:
Wisła Puławy
04.04.2020
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Podhale Nowy Targ
04.04.2020
16:00
Avia Świdnik
:
Chełmianka Chełm
04.04.2020
16:00
Hetman Zamość
:
Wisła Sandomierz
04.04.2020
16:00
Wisłoka Dębica
:
Sokół Sieniawa
04.04.2020
16:30
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Motor Lublin
04.04.2020
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Unia Oświęcim
:
Skawinka Skawina
04.04.2020
 
MKS Trzebinia
:
Sokół Kocmyrzów
04.04.2020
11:00
Słomniczanka Słomniki
:
Wiślanie Jaśkowice
04.04.2020
 
Beskid Andrychów
:
Wisła II Kraków
04.04.2020
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
:
BKS Bochnia
04.04.2020
16:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Tarnovia Tarnów
04.04.2020
11:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr.D (wiosna)

Stal Mielec
:
Wisła Kraków
04.04.2020
12:00
Hutnik Kraków
:
Motor Lublin
04.04.2020
12:00
Korona Kielce
:
TOP 54 Biała Podlaska
04.04.2020
14:00
Cracovia Kraków
:
Karpaty Krosno
04.04.2020
15:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr.D (wiosna)

Wisła Kraków
:
Górnik Ł.
04.04.2020
10:00
Motor Lublin
:
BKS Lublin
04.04.2020
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Korona
04.04.2020
 

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Siarka
:
Resovia Rzeszów
04.04.2020
11:00
Garbarnia Kraków
:
Juventa Starachowice
04.04.2020
 
Orlęta R.P.
:
Sandecja Nowy Sącz
04.04.2020
 

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
:
Tarnovia Tarnów
04.04.2020
 
Unia Tarnów
:
Spartak S.
04.04.2020
 
Górnik Wieliczka
:
Limanovia Limanowa
04.04.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Orkan Raba Wyżna
04.04.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
04.04.2020
 
Pcimianka Pcim
:
Dalin Myślenice
04.04.2020
 
BKS Bochnia
:
Puszcza Niepołomice
04.04.2020
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Profi Zielonki
:
Podgórze Kraków
04.04.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Nowy Sącz
04.04.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Glinik Gorlice
04.04.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Puszcza Niepołomice
04.04.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Unia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
10:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Pcimianka
04.04.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
04.04.2020
 

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Garbarnia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
04.04.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
 
Unia Oświęcim
:
AP 21 Kraków
04.04.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Raba Dobczyce
:
Wisła Kraków
04.04.2020
11:00
Respect Szalowa
:
Sandecja Nowy Sącz
04.04.2020
12:30
Beskid A.
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
 
MOSiR Bochnia
:
Tarnovia Tarnów
04.04.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Dunajec Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
10:00
Sandecja
:
Tarnovia Tarnów
04.04.2020
10:00
AS Progres Kraków
:
Kalwarianka
04.04.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
04.04.2020
 

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Bronowianka
:
Limanovia Limanowa
04.04.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
:
AP Progres Andrychów
04.04.2020
12:00
TS Wisła I Kraków
:
Okocimski II
04.04.2020
 

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
Rolnik Głogówek
04.04.2020
13:00

I Liga Futsalu, gr. południowa

Futsal Team Brzeg
:
Górnik Polkowice
01.04.2020
19:30
Futsal Team Brzeg
:
Profisport Wrocław
04.04.2020
 
GKS Komprachcice
:
FC Siemianowice Śląskie
04.04.2020
 
Marfarbex Busko Zdrój
:
AZS UMCS Lublin
04.04.2020
 
GKS Futsal Tychy
:
Heiro Rzeszów
04.04.2020
 
Futsal Nowiny
:
BSF Bochnia
04.04.2020
 

Wirtualna IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
3:5
Beskid Andrychów
31.03.2020
19:00
(34-56)
Wiślanie Jaśkowice
2:8
MKS Trzebinia
31.03.2020
19:00
(23-86)
LKS Rajsko
2:5
LKS Jawiszowice
31.03.2020
19:00
(22-59)
Dalin Myślenice
15:14
Słomniczanka Słomniki
31.03.2020
19:00
(151-149)
Unia Oświęcim
3:6
Sokół Kocmyrzów
31.03.2020
19:00
(34-62)
Wisła II Kraków
6:4
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
31.03.2020
19:00
(65-43)
Cracovia II Kraków
2:8
Orzeł Piaski Wielkie
31.03.2020
19:00
(21-82)
Skawinka Skawina
2:2
Orzeł Ryczów
31.03.2020
19:00
(27-23)
Czarni Staniątki
15:16
Pcimianka Pcim
31.03.2020
19:00
(151-165)
Clepardia Kraków
3:7
Wisła II Kraków
01.04.2020
19:00
(32-77)
MKS Trzebinia
22:23
Dalin Myślenice
01.04.2020
19:00
(223-232)
Orzeł Ryczów
2:6
Sokół Kocmyrzów
01.04.2020
19:00
(25-62)
Orzeł Piaski Wielkie
5:7
Czarni Staniątki
01.04.2020
19:00
(58-79)
Unia Oświęcim
3:2
Wiślanie Jaśkowice
01.04.2020
19:00
(33-28)
Słomniczanka Słomniki
10:4
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
01.04.2020
19:00
(103-44)
Beskid Andrychów
8:2
Cracovia II Kraków
01.04.2020
19:00
(83-21)
LKS Jawiszowice
5:2
Skawinka Skawina
01.04.2020
19:00
(59-27)
Pcimianka Pcim
9:6
LKS Rajsko
01.04.2020
19:00
(90-65)
Dalin Myślenice
:
Unia Oświęcim
02.04.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Beskid Andrychów
02.04.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
MKS Trzebinia
02.04.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Orzeł Ryczów
02.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Clepardia Kraków
02.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Słomniczanka Słomniki
02.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Pcimianka Pcim
02.04.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
LKS Jawiszowice
02.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Orzeł Piaski Wielkie
02.04.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Czarni Staniątki
03.04.2020
19:00
MKS Trzebinia
:
Słomniczanka Słomniki
03.04.2020
19:00
Orzeł Ryczów
:
Dalin Myślenice
03.04.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
03.04.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Skawinka Skawina
03.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
LKS Rajsko
03.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Wisła II Kraków
03.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
Sokół Kocmyrzów
03.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
Wiślanie Jaśkowice
03.04.2020
19:00
Słomniczanka Słomniki
:
Unia Oświęcim
04.04.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
LKS Jawiszowice
04.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Clepardia Kraków
04.04.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
Orzeł Piaski Wielkie
04.04.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Pcimianka Pcim
04.04.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Cracovia II Kraków
04.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
MKS Trzebinia
04.04.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Orzeł Ryczów
04.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Beskid Andrychów
04.04.2020
19:00

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków I)

Pogoń Miechów
3:7
Proszowianka Proszowice
31.03.2020
19:05
(31-72)
Przebój Wolbrom
2:2
Spójnia Osiek
31.03.2020
19:05
(20-24)
Zieleńczanka Zielonki
10:14
Piliczanka Pilica
31.03.2020
19:05
(106-140)
Przemsza Klucze
5:2
LOT Balice
31.03.2020
19:05
(53-23)
KS Olkusz
1:2
Prądniczanka Kraków
31.03.2020
19:05
(13-24)
Bolesław Bukowno
1:4
LKS Niedźwiedź
31.03.2020
19:05
(19-46)
Grębałowianka Kraków
1:2
Orzeł Iwanowice
31.03.2020
19:05
(17-24)
Spójnia Osiek
3:4
Pogoń Miechów
01.04.2020
19:05
(34-46)
Orzeł Iwanowice
3:1
Bolesław Bukowno
01.04.2020
19:05
(37-11)
Przebój Wolbrom
2:5
Zieleńczanka Zielonki
01.04.2020
19:05
(26-51)
LKS Niedźwiedź
5:2
KS Olkusz
01.04.2020
19:05
(55-24)
Prądniczanka Kraków
5:8
Piliczanka Pilica
01.04.2020
19:05
(51-80)
LOT Balice
2:2
Grębałowianka Kraków
01.04.2020
19:05
(22-23)
Proszowianka Proszowice
22:22
Przemsza Klucze
01.04.2020
19:05
(227-226)
Zieleńczanka Zielonki
:
Prądniczanka Kraków
02.04.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
Spójnia Osiek
02.04.2020
19:05
KS Olkusz
:
Orzeł Iwanowice
02.04.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
LOT Balice
02.04.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
Przebój Wolbrom
02.04.2020
19:05
Piliczanka Pilica
:
LKS Niedźwiedź
02.04.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Proszowianka Proszowice
02.04.2020
19:05
LKS Niedźwiedź
:
Prądniczanka Kraków
03.04.2020
19:05
Przebój Wolbrom
:
Przemsza Klucze
03.04.2020
19:05
Spójnia Osiek
:
Grębałowianka Kraków
03.04.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
Zieleńczanka Zielonki
03.04.2020
19:05
LOT Balice
:
KS Olkusz
03.04.2020
19:05
Proszowianka Proszowice
:
Bolesław Bukowno
03.04.2020
19:05
Orzeł Iwanowice
:
Piliczanka Pilica
03.04.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
Pogoń Miechów
04.04.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
Spójnia Osiek
04.04.2020
19:05
KS Olkusz
:
Proszowianka Proszowice
04.04.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
LKS Niedźwiedź
04.04.2020
19:05
Prądniczanka Kraków
:
Orzeł Iwanowice
04.04.2020
19:05
Piliczanka Pilica
:
LOT Balice
04.04.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Przebój Wolbrom
04.04.2020
17:05

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wieczysta Kraków
4:4
Garbarnia II Kraków
31.03.2020
19:10
(43-43)
Kmita Zabierzów
3:0
Piast Wołowice
31.03.2020
19:10
(30-3)
Prokocim Kraków
1:2
Bronowianka Kraków
31.03.2020
19:10
(16-22)
Dąbski Kraków
4:1
Borek Kraków
31.03.2020
19:10
(44-16)
Nadwiślan Kraków
6:0
Wiślanie II Jaśkowice
31.03.2020
19:10
(63-7)
Kaszowianka Kaszów
1:2
Błękitni Modlnica
31.03.2020
19:10
(16-28)
Hutnik II Kraków
7:9
TS Węgrzce
31.03.2020
19:10
(76-97)
Kmita Zabierzów
2:6
Nadwiślan Kraków
01.04.2020
19:10
(22-61)
Bronowianka Kraków
2:4
Dąbski Kraków
01.04.2020
19:10
(28-43)
Borek Kraków
3:1
Kaszowianka Kaszów
01.04.2020
19:10
(34-18)
Błękitni Modlnica
7:7
Wieczysta Kraków
01.04.2020
19:10
(75-77)
Wiślanie II Jaśkowice
2:1
Prokocim Kraków
01.04.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
1:4
TS Węgrzce
01.04.2020
19:10
(17-47)
Piast Wołowice
1:4
Hutnik II Kraków
01.04.2020
19:10
(13-44)
Wieczysta Kraków
:
Borek Kraków
02.04.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Kmita Zabierzów
02.04.2020
19:10
TS Węgrzce
:
Błękitni Modlnica
02.04.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Piast Wołowice
02.04.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Bronowianka Kraków
02.04.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
Garbarnia II Kraków
02.04.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
02.04.2020
19:10
Piast Wołowice
:
Prokocim Kraków
03.04.2020
19:10
Borek Kraków
:
TS Węgrzce
03.04.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Hutnik II Kraków
03.04.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Dąbski Kraków
03.04.2020
19:10
Błękitni Modlnica
:
Garbarnia II Kraków
03.04.2020
19:10
Wiślanie II Jaśkowice
:
Kaszowianka Kaszów
03.04.2020
19:10
Bronowianka Kraków
:
Wieczysta Kraków
03.04.2020
19:10
Wieczysta Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
04.04.2020
19:10
TS Węgrzce
:
Bronowianka Kraków
04.04.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Nadwiślan Kraków
04.04.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
Błękitni Modlnica
04.04.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Piast Wołowice
04.04.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
:
Borek Kraków
04.04.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Kmita Zabierzów
04.04.2020
19:10

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków III)

Górnik Wieliczka
5:1
Pasternik Ochojno
31.03.2020
19:15
(58-19)
Błękitni Bodzanów
2:2
Tempo Rzeszotary
31.03.2020
19:15
(24-24)
Dziecanovia Dziekanowice
6:2
Radziszowianka Radziszów
31.03.2020
19:15
(68-28)
Wiarusy Igołomia
6:1
Targowianka Targowisko
31.03.2020
19:15
(60-17)
Jordan Sum Zakliczyn
2:9
Orzeł Myślenice
31.03.2020
19:15
(28-95)
Gdovia Gdów
14:7
Raba Dobczyce
31.03.2020
19:15
(142-75)
Wiślanka Grabie
16:14
LKS Śledziejowice
31.03.2020
19:15
(160-143)
Targowianka Targowisko
2:2
Tempo Rzeszotary
01.04.2020
19:15
LKS Śledziejowice
13:17
Wiarusy Igołomia
01.04.2020
19:15
(130-179)
Jordan Sum Zakliczyn
2:1
Błękitni Bodzanów
01.04.2020
19:15
(24-18)
Raba Dobczyce
13:20
Dziecanovia Dziekanowice
01.04.2020
19:15
(137-206)
Orzeł Myślenice
12:7
Górnik Wieliczka
01.04.2020
19:15
(128-79)
Radziszowianka Radziszów
13:12
Wiślanka Grabie
01.04.2020
19:15
(139-121)
Pasternik Ochojno
1:7
Gdovia Gdów
01.04.2020
19:15
(19-70)
Gdovia Gdów
:
Orzeł Myślenice
02.04.2020
19:15
Tempo Rzeszotary
:
LKS Śledziejowice
02.04.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Radziszowianka Radziszów
02.04.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Jordan Sum Zakliczyn
02.04.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
Raba Dobczyce
02.04.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Pasternik Ochojno
02.04.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Targowianka Targowisko
02.04.2020
19:15
LKS Śledziejowice
:
Targowianka Targowisko
03.04.2020
19:15
Raba Dobczyce
:
Wiarusy Igołomia
03.04.2020
19:15
Orzeł Myślenice
:
Dziecanovia Dziekanowice
03.04.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Błękitni Bodzanów
03.04.2020
19:15
Radziszowianka Radziszów
:
Tempo Rzeszotary
03.04.2020
19:15
Pasternik Ochojno
:
Wiślanka Grabie
03.04.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Gdovia Gdów
03.04.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Górnik Wieliczka
04.04.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
LKS Śledziejowice
04.04.2020
19:15
Tempo Rzeszotary
:
Raba Dobczyce
04.04.2020
19:15
Targowianka Targowisko
:
Radziszowianka Radziszów
04.04.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Jordan Sum Zakliczyn
04.04.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Pasternik Ochojno
04.04.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
Orzeł Myślenice
04.04.2020
19:15

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny