facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 6-12 września

Futmal w delegacji: 6-12 września

Myślenicka Liga Firm, 06.09.2019
Mako - Arch VR, pt.19:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Przemysław Marczewski (video)

Myślenicka Liga Firm, 06.09.2019
Netfox - Maan, pt.19:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (video)

Myślenicka Liga Firm, 06.09.2019
ZISiBO - Polplast, pt.20:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Przemysław Marczewski (video)

Myślenicka Liga Firm, 06.09.2019
Pod Blachą - Nembud, pt.20:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (video)

Ekstraliga Kobiet, 07.09.2019
AZS UJ Kraków - Medyk Konin, sb.12:00 - FUTMAL PREMIUM
reporterzy: Piotr Kwiecień (tekst, video), Paweł Zapiór (foto)

III liga, 07.09.2019
Hutnik Kraków - Siarka Tarnobrzeg, sb.17:00
reporterzy: Wojciech Tracz (video, TRANSMISJA), Maciej Szcześniewski (komentator)

IV liga (gr.Zachodnia), 07.09.2019
Słomniczanka Słomniki - Wisła II Kraków, sb 17:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków II), 07.09.2019
Błękitni Modlnica - Kaszowianka Kaszów, sb.17:00
reporter: Piotr Patej (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 08.09.2019
Orzeł Iwanowice - Grębałowianka Kraków, nd.11:00
reporter: Krzysztof Jazgar (video, foto)

Uroczystość, 08.09.2019
Gala 70-lecia LKS Lotnik Kryspinów, nd.14:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Klasa A (Myślenice), 08.09.2019
Górki Myślenice - LKS Rudnik, nd.14:00
reporterzy: Oliwier Bzowski (tekst), Paweł Biela (foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 08.09.2019
LKS Niedźwiedź - Bolesław Bukowno, nd.17:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)

Klasa B (Kraków II), 08.09.2019
Błękitni II Modlnica - Górzanka Nawojowa Góra, nd.17:00 
reporter: Piotr Patej (tekst, foto)

I liga juniorów (Kraków), 11.09.2019
Prokocim Kraków - Prądniczanka Kraków, śr.17:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)


LISTA DELEGACJI ATUALIZOWANA JEST NA BIEŻĄCO

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2019-09-05 11:41:33


Futmal w delegacji 

Komentarze


Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
5:3
Rekord Bielsko Biała
18.01.2020
15:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Wierzbowianka Wierzbno
19.01.2020
16:00
Rolnik Głogówek
:
AZS UJ Kraków
19.01.2020
19:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Unia Opole
:
Plon Błotnica Strzelecka
19.01.2020
16:00
AZS UP Kraków
:
ROW Rybnik
19.01.2020
17:45

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Respekt Myślenice
:
AZS AGH Kraków
19.01.2020
15:30

I Liga Futsalu, gr. południowa

BSF Bochnia
:
Marfarbex Busko Zdrój
18.01.2020
20:30
Górnik Polkowice
:
GKS Komprachcice
18.01.2020
17:00
GKS Futsal Tychy
:
AZS UMCS Lublin
19.01.2020
17:00
Sośnica Gliwice
:
Futsal Nowiny
19.01.2020
17:00
Heiro Rzeszów
:
Futsal Team Brzeg
19.01.2020
17:00
FC Siemianowice Śląskie
:
Profisport Wrocław
19.01.2020
17:00

II Liga Futsalu, gr. małopolsko-świętokrzyska

Futsal II Nowiny
:
Sparta Spytkowice
18.01.2020
15:00
Unia Tarnów
:
AZS UEK Kraków
19.01.2020
18:30
UKS Pińczów
:
BSF Busko Zdrój
19.01.2020
17:00

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Clepardia Kraków
3:7
Opatkowianka Opatkowice
17.01.2020
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
2:6
Garbarnia Kraków
17.01.2020
19:30
Wieczysta Kraków
4:3
Hutnik Kraków
17.01.2020
20:30
Grębałowianka Kraków
2:9
Wisła Kraków
17.01.2020
20:30
Cracovia Kraków
19:5
Strzelcy
17.01.2020
21:30
Dąbski
7:4
Prokocim Kraków
17.01.2020
21:30