Postrzelali sobie w Niegoszowicach (foto)

W Niegoszowicach nie było niespodzianki i będący ostatnio w dobrej dyspozycji zawodnicy rezerw Błękitnych pewnie ograli miejscowych. Chociaż początek spotkania był dość wyrównany to jednak robiący spore zamieszanie pod bramką Bożka Krężołek w kilka minut dwukrotnie go pokonał co dosyć ułatwiło grę przyjezdnym. Gospodarze mozolnie konstruowali kolejne akcje mające na celu zmniejszyć rozmiary prowadzenia modlniczan ale to właśnie przeciwnicy za sprawą Bruda podwyższyli na 3-0 jeszcze przed przerwą. Po zmianie stron ponownie gospodarze wzmogli ataki na bramkę Janika lecz ze skutecznością mieli niestety pod górkę. Za to Błękitni czekali na kolejne okazje do zwiększenia wyniku i to im się opłaciło a kolejne trafienia Tekielego, Maja i w końcu Rębilasa spowodowały nie tylko wysoką wygraną, ale w konsekwencji pozwoliło objąć pozycję lidera w drugiej grupie krakowskiej B klasy.