facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Niecodzienna sytuacja w Maszycach!

Niecodzienna sytuacja w Maszycach!


Środowe spotkanie pomiędzy Maszycanka a JKS Zelków przejdzie do historii. Nie ze względu na wysoki wynik tej konfrontacji, czy fantastyczne bramki a przez obsadę sędziowską wyznaczoną na ten pojedynek.

Zaczynając od początku głównym arbitrem spotkania był Pan Artur Karasiewicz a na liniach pomagali mu w tym spotkaniu Mariusz Warzeń oraz Mateusz Małek. Ostatni Pan jest równocześnie zgłoszony w extranecie, jako zawodnik… Maszycanki Maszyce!

Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że w naszym okręgu cierpimy na brak wystarczającej liczby sędziów, ale wyznaczenie przez osoby decyzyjne obecnego zawodnika Maszycanki Maszyce do sędziowania delikatnie mówiąc jest nie na miejscu.

Wśród obserwatorów meczu, oczywiście tych ze strony gości pojawiło się sporo głosów, że bramka na 2:1 padła po wyraźnym spalonym, a czerwoną kartkę arbiter główny pokazał gościom na wniosek właśnie wspomnianego asystenta z Maszyc.

Poruszeni całą sprawą postanowiliśmy skonfrontować fakty zarówno ze strony Maszycanki jak i JKS-u Zelków.  O komentarz poprosiliśmy członka zespołu Maszyc, który w rozmowie z naszym reporterem zaznaczył, że "Poinformowaliśmy odpowiednie organy o zaistniałej sytuacji i zaznaczyliśmy, że nie chcemy, aby Mateusz Małek sędziował mecze z udziałem Maszycanki ani żadnego spotkania w grupie, w której występuje nasz zespół"


Dla naszego portalu wypowiedziała się również osoba związana z JKS-em Zelków: "Generalnie krótko przed pierwszym gwizdkiem dowiedzieliśmy się, że sędzia boczny mieszka, czy też mieszkał w okolicach Maszyc.  Nie sądziliśmy jednak, że to w jakiś sposób może mieć znaczenie, ponieważ, zarówno zawodnicy jak i sędziowie mieszkają w okolicach Krakowa.  Przełomowa jednak była druga odsłona pojedynku, kiedy zaniepokojeni takim obrotem spraw i wydarzeniami boiskowymi sprawdziliśmy z ciekawości w systemie Extranet, kim jest Pan Mateusz Małek. Prawda okazała się dla nas brutalna, widnieje on na stronie związku, jako aktualny zawodnik zespołu Maszycanki Maszyce!"

Nasz rozmówca podkreślił również, że "my tą porażkę przyjmujemy, byliśmy słabszym zespołem, przegraliśmy. Nie mamy o to pretensji. Bardziej chodzi nam o sam fakt wystawienia przez Związek do obsady tego spotkania aktywnego zawodnika gospodarzy, który swoimi decyzjami wypaczył wynik spotkania"

O komentarz porosiliśmy również osobę odpowiedzialną za obsadę sędziów m.in. w A-klasie (Kraków II) - Panią Joannę Ściepurę. Jednak mimo usilnych prób nie udało się nam z nią skontaktować i poznać przyczyny, dla której na ten mecz delegowała właśnie Pana Mateusza Małka.


 

 

Źródło: Własne/ JKS Zelków/ Maszycanka

Dodano: 2019-09-06 20:16:37


Zobacz też: Klasa A (Kraków II)

Maszycanka  Zelków 

Komentarze


Myślenicka Liga Firm

Mako
:
Netfox
20.09.2019
19:00
Pod Blachą
:
Maan
20.09.2019
19:00
ZISiBO
:
Nembud
20.09.2019
20:00
Polplast
:
Arch VR
20.09.2019
20:00

I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
2:2
Orzeł Piaski Wielkie
18.09.2019
 

II liga oldbojów (Kraków)

Strzelcy
3:1
Wieczysta Kraków
18.09.2019
 
Armatura Kraków
1:5
Tyniec Kraków
18.09.2019
 

PKO Ekstraklasa

Wisła Płock
1:0
Legia Warszawa
18.09.2019
18:00
Lech Poznań
:
Jagiellonia Białystok
20.09.2019
20:30
Piast Gliwice
:
Raków Częstochowa
20.09.2019
18:00
Śląsk Wrocław
:
Zagłębie Lubin
21.09.2019
20:00
Lechia Gdańsk
:
Korona Kielce
21.09.2019
17:30
ŁKS Łódź
:
Arka Gdynia
21.09.2019
15:00
Pogoń Szczecin
:
Górnik Zabrze
22.09.2019
15:00
Cracovia Kraków
:
Legia Warszawa
22.09.2019
17:30
Wisła Płock
:
Wisła Kraków
22.09.2019
12:30

Fortuna I Liga

Olimpia Grudziądz
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.09.2019
19:00
Warta Poznań
3:0
Odra Opole
18.09.2019
20:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:1
Miedź Legnica
18.09.2019
19:30
Stal Mielec
1:2
GKS Tychy
18.09.2019
19:00
Wigry Suwałki
:
Stomil Olsztyn
20.09.2019
19:47
Chojniczanka Chojnice
:
Radomiak Radom
21.09.2019
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
GKS Jastrzębie
21.09.2019
18:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Warta Poznań
21.09.2019
19:10
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Miedź Legnica
21.09.2019
20:00
Stal Mielec
:
GKS Bełchatów
21.09.2019
17:00
Chrobry Głogów
:
Odra Opole
21.09.2019
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
GKS Tychy
22.09.2019
15:00
Olimpia Grudziądz
:
Puszcza Niepołomice
22.09.2019
19:00

II liga

Lech II Poznań
0:3
Górnik Polkowice
18.09.2019
17:00
Górnik Łęczna
:
Gryf Wejherowo
20.09.2019
20:09
Skra Częstochowa
:
Znicz Pruszków
21.09.2019
16:00
Legionovia Legionowo
:
Stal Stalowa Wola
21.09.2019
16:00
Pogoń Siedlce
:
Błękitni Stargard
21.09.2019
16:00
Olimpia Elbląg
:
Bytovia Bytów
21.09.2019
19:00
Górnik Polkowice
:
Elana Toruń
21.09.2019
19:00
Lech II Poznań
:
Widzew Łódź
21.09.2019
17:00
Garbarnia Kraków
:
GKS Katowice
21.09.2019
15:30
Stal Rzeszów
:
Resovia Rzeszów
22.09.2019
13:05

III liga, grupa IV

Podhale Nowy Targ
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
20.09.2019
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Siarka Tarnobrzeg
20.09.2019
19:29
Avia Świdnik
:
Podlasie Biała Podlaska
21.09.2019
16:00
Chełmianka Chełm
:
Hutnik Kraków
21.09.2019
15:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisła Sandomierz
21.09.2019
16:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Motor Lublin
21.09.2019
12:00
Wisłoka Dębica
:
Korona II Kielce
21.09.2019
16:00
Hetman Zamość
:
Wisła Puławy
21.09.2019
13:00
Stal Kraśnik
:
Sokół Sieniawa
22.09.2019
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
:
LKS Rajsko
21.09.2019
11:00
Beskid Andrychów
:
Skawinka Skawina
21.09.2019
16:00
MKS Trzebinia
:
Wisła II Kraków
21.09.2019
16:00
Orzeł Ryczów
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.09.2019
16:00
LKS Jawiszowice
:
Dalin Myślenice
21.09.2019
16:30
Cracovia II Kraków
:
Czarni Staniątki
21.09.2019
16:30
Unia Oświęcim
:
Słomniczanka Słomniki
22.09.2019
12:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Sokół Kocmyrzów
22.09.2019
11:00
Pcimianka Pcim
:
Wiślanie Jaśkowice
22.09.2019
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Rytro
1:5
Limanovia Limanowa
18.09.2019
16:30
Wolania Wola Rzędzińska
3:0
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
18.09.2019
16:30
Wierchy Rabka Zdrój
3:0
Barciczanka Barcice
18.09.2019
16:00
Glinik Gorlice
0:0
Orkan Szczyrzyc
18.09.2019
16:00
Okocimski Brzesko
0:3
Unia Tarnów
18.09.2019
16:30
BKS Bochnia
1:0
Sandecja II Nowy Sącz
18.09.2019
16:30
Lubań Maniowy
4:2
Poprad Muszyna
18.09.2019
16:30
Watra Białka Tatrzańska
1:3
Tarnovia Tarnów
18.09.2019
16:30
Barciczanka Barcice
:
Sandecja II Nowy Sącz
21.09.2019
15:00
Unia Tarnów
:
Poprad Rytro
21.09.2019
16:00
Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
21.09.2019
16:00
GKS Drwinia
:
Watra Białka Tatrzańska
21.09.2019
14:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Wolania Wola Rzędzińska
22.09.2019
15:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Lubań Maniowy
22.09.2019
11:00
Orkan Szczyrzyc
:
BKS Bochnia
22.09.2019
15:00
Limanovia Limanowa
:
Glinik Gorlice
22.09.2019
16:30

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Prądniczanka Kraków
:
Zieleńczanka Zielonki
21.09.2019
17:00
Przebój Wolbrom
:
Pogoń Miechów
21.09.2019
17:00
LKS Niedźwiedź
:
Piliczanka Pilica
21.09.2019
17:00
Spójnia Osiek
:
Przemsza Klucze
21.09.2019
16:00
LOT Balice
:
Bolesław Bukowno
22.09.2019
16:00
Orzeł Iwanowice
:
KS Olkusz
22.09.2019
11:00
Proszowianka Proszowice
:
Grębałowianka Kraków
22.09.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wiślanie II Jaśkowice
:
Dąbski Kraków
21.09.2019
14:30
Borek Kraków
:
Wieczysta Kraków
21.09.2019
16:00
Kmita Zabierzów
:
Prokocim Kraków
21.09.2019
16:00
Garbarnia II Kraków
:
Hutnik II Kraków
21.09.2019
10:00
Bronowianka Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
22.09.2019
16:00
Błękitni Modlnica
:
TS Węgrzce
22.09.2019
14:00
Piast Wołowice
:
Nadwiślan Kraków
22.09.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Górnik Wieliczka
:
Orzeł Myślenice
21.09.2019
16:00
Tempo Rzeszotary
:
Targowianka Targowisko
21.09.2019
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Raba Dobczyce
21.09.2019
16:30
Błękitni Bodzanów
:
Jordan Sum Zakliczyn
21.09.2019
17:00
Wiślanka Grabie
:
Radziszowianka Radziszów
22.09.2019
17:00
Wiarusy Igołomia
:
LKS Śledziejowice
22.09.2019
16:00
Gdovia Gdów
:
Pasternik Ochojno
22.09.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

MKS Libiąż
:
Niwa Nowa Wieś
21.09.2019
16:00
Garbarz Zembrzyce_
:
Nadwiślanin Gromiec
21.09.2019
16:00
LKS Gorzów
:
Zatorzanka Zator
21.09.2019
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Victoria Jaworzno
21.09.2019
16:00
Arka Babice
:
Halniak Maków Podhalański
21.09.2019
16:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Brzezina Osiek
21.09.2019
11:00
Tempo Białka
:
KS Chełmek
21.09.2019
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
LKS Żarki
22.09.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Jadowniczanka Jadowniki
:
LKS Gnojnik
21.09.2019
16:00
Radłovia Radłów
:
Orzeł Dębno
21.09.2019
16:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Raba Książnice
21.09.2019
15:00
Strażak Mokrzyska
:
Rylovia Rylowa
22.09.2019
16:00
Sokół Maszkienice
:
Sokół Borzęcin Górny
22.09.2019
16:00
Arkadia Olszyny
:
Olimpia B.
22.09.2019
16:00
Naprzód Sobolów
:
Olimpia Kąty
22.09.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Metal Tarnów
:
GLKS Gromnik
21.09.2019
16:00
Tuchovia Tuchów
:
Pogórze
21.09.2019
16:30
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Ikar Odporyszów
21.09.2019
12:00
Wisła Szczucin
:
LKS Szynwałd
22.09.2019
16:00
Dunajec Zakliczyn
:
LKS Ładna
22.09.2019
16:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Ciężkowianka Ciężkowice
22.09.2019
16:00
Olimpia Wojnicz
:
Zorza Zaczarnie
22.09.2019
16:30
Unia Niedomice
:
Polan Żabno
22.09.2019
16:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Grybovia Grybów
:
LKS Kobylanka
21.09.2019
16:00
LKS Łużna
:
LKS Uście Gorlickie
21.09.2019
16:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Kolejarz Stróże
21.09.2019
16:30
Orzeł Wojnarowa
:
Gród Podegrodzie
21.09.2019
17:00
Zyndram
:
Hart Tęgoborze
22.09.2019
12:00
LKS Korzenna
:
Łosoś Łososina Dolna
22.09.2019
14:00
Zawisza R.
:
LKS Zagórzany
22.09.2019
16:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Sokół Stary Sącz
22.09.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Sokół Słopnice
:
Huragan Waksmund
21.09.2019
16:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Czarni Czarny Dunajec
22.09.2019
15:00
Granit Czarna Góra
:
Jordan Jordanów
22.09.2019
15:00
Turbacz Mszana Dolna
:
AKS Ujanowice
22.09.2019
16:00
Krokus
:
Laskovia
22.09.2019
16:00
LKS Szaflary
:
LKS Rupniów
22.09.2019
16:00
Jarmuta
:
Zalesianka
22.09.2019
16:00

Klasa A (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
:
Spartak Wielkanoc
21.09.2019
16:00
Galicja Raciborowice
:
Orzeł Bębło
21.09.2019
16:00
Partyzant Dojazdów
:
Jastrzębiec Książ Wielki
21.09.2019
16:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Wierzbowianka Wierzbno
21.09.2019
16:00
Strażak Goszcza
:
Prądniczanka II Kraków
22.09.2019
16:00
Kapitol Racławice
:
Michałowianka Michałowice
22.09.2019
11:00
Płomień Kościelec
:
Szreniawa Koszyce
22.09.2019
14:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
:
Iskra Czułów
21.09.2019
14:00
Orlęta Rudawa
:
Świt Krzeszowice
21.09.2019
16:00
Liszczanka Liszki
:
Wisła Czernichów
21.09.2019
16:00
Lotnik Kryspinów
:
Sokół Rybna
21.09.2019
14:00
JKS Zelków
:
Wisła Jeziorzany
22.09.2019
16:00
Maszycanka Maszyce
:
Sportowiec Modlniczka
22.09.2019
16:30
Strażak Rączna
:
Wisła Rząska
22.09.2019
16:00

Klasa A (Kraków III)

Podgórze Kraków
:
Wanda Nowa Huta
21.09.2019
12:00
Płomień Kostrze
:
Strzelcy Kraków
21.09.2019
11:00
Gajowianka Gaj
:
Krakus Swoszowice
21.09.2019
16:30
Tramwaj Kraków
:
Rzozovia Rzozów
21.09.2019
14:00
Pogoń Skotniki
:
Bieżanowianka Kraków
22.09.2019
16:30
Cedronka Wola Radziszowska
:
Iskra Krzęcin
22.09.2019
16:00
Kabel Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
22.09.2019
16:30

Klasa A (Wieliczka)

Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Piłkarz Podłęże
21.09.2019
11:00
Złomex Branice
:
Wilga Koźmice Wielkie
21.09.2019
16:00
Contra Sułków
:
Piast Łapanów
21.09.2019
16:30
Zieloni Niegowić
:
Wolni Kłaj
21.09.2019
16:30
Czarnochowice
:
Strażak Kokotów
22.09.2019
16:00
Gwiazda Brzegi
:
Rożnowa
22.09.2019
14:00
Zryw Szarów
:
UKS Sygneczów
22.09.2019
16:00

Klasa A (Myślenice)

Wróblowianka Wróblowice
:
Rokita Kornatka
21.09.2019
15:00
Beskid Tokarnia
:
Górki Myślenice
21.09.2019
16:00
Gościbia Sułkowice
:
Karpaty Siepraw
21.09.2019
17:00
Staw Polanka
:
Sokół Borzęta
21.09.2019
16:30
Clavia Świątniki Górne
:
LKS Rudnik
21.09.2019
16:30
Zielonka Wrząsowice
:
Lubomir Wiśniowa
22.09.2019
15:00
Topór Tenczyn
:
Skalnik Trzemeśnia
22.09.2019
17:00

Klasa A (Olkusz)

Promień Przeginia
:
Centuria Chechło
21.09.2019
16:00
Unia Jaroszowiec
:
Sokół Gołaczewy
21.09.2019
16:00
Legion Bydlin
:
Prądnik Sułoszowa
22.09.2019
16:00
Leśnik Gorenice
:
Trzy Korony Żarnowiec
22.09.2019
17:00
Spartak Charsznica
:
Przebój II Wolbrom
22.09.2019
11:00
Strażak Przybysławice
:
Pilica Wierbka
22.09.2019
16:00
Błysk Zederman
:
Wielmożanka Wielmoża
22.09.2019
16:00
Olimpia Łobzów
:
Laskowianka Laski
22.09.2019
16:00

Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
0:11
Zgoda Byczyna
18.09.2019
17:00
Zagórzanka Zagórze
1:3
Start Kamień
18.09.2019
16:30
Wisła Jankowice
6:2
Wolanka Wola Filipowska
18.09.2019
17:00
UKS Dulowa
1:5
Błyskawica Myślachowice
18.09.2019
17:00
Promyk Bolęcin
1:3
SPRiN Regulice
18.09.2019
17:00
Fablok Chrzanów
4:1
MKS Alwernia
18.09.2019
17:00
Wisełka Rozkochów
0:5
Ciężkowianka Jaworzno
18.09.2019
16:30
Start Kamień
:
Promyk Bolęcin
21.09.2019
16:30
Błyskawica Myślachowice
:
Wisła Jankowice
21.09.2019
16:30
Tęcza Tenczynek
:
UKS Dulowa
21.09.2019
16:30
Wolanka Wola Filipowska
:
Wisełka Rozkochów
21.09.2019
16:30
Ciężkowianka Jaworzno
:
Victoria Zalas
21.09.2019
16:30
SPRiN Regulice
:
Fablok Chrzanów
22.09.2019
15:00
Zgoda Byczyna
:
Zagórzanka Zagórze
22.09.2019
16:00

Klasa B (Kraków I)

Kosynierzy Łuczyce
:
Sparta Skrzeszowice
21.09.2019
16:00
Ekler Baranówka
:
Milenium Radziemice
21.09.2019
16:00
Zawisza Sulechów
:
LKS Polanowice
21.09.2019
16:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Juvenia Prandocin
22.09.2019
16:00
Polonia Wilczkowice
:
Trątnowianka Trątnowice
22.09.2019
16:30
Olimpia Czaple Wielkie
:
Agricola Klimontów
22.09.2019
16:00

Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
:
Potok Więckowice
21.09.2019
16:30
Orzeł II Bębło
:
Górzanka Nawojowa Góra
22.09.2019
16:00
Błękitni II Modlnica
:
Bronowicki Kraków
22.09.2019
16:30
MKS Skała 2004
:
Novi Narama
22.09.2019
16:00
Fitball Szklary
:
Niegoszowianka
22.09.2019
16:30
Kmita II Zabierzów
:
Iskra Radwanowice
22.09.2019
16:00

Klasa B (Kraków III)

Albertus Kraków
:
Wawel Kraków
21.09.2019
16:00
Grębałowianka II Kraków
:
Victoria Kraków
21.09.2019
16:00
Dragoons Kraków
:
Kaszowianka II Kaszów
22.09.2019
14:00
Bratniak Kraków
:
Universum Kraków
22.09.2019
12:30
Fairant Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
22.09.2019
13:00
Grom Kraków
:
Pychowianka Kraków
22.09.2019
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Lotnik II Kryspinów
:
Skawinka II Skawina
21.09.2019
16:30
Pozowianka Pozowice
:
Nadwiślan Rusocice
22.09.2019
16:00
Gwiazda Ściejowice
:
Tyniec Kraków
22.09.2019
15:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Błękitni Czułówek
22.09.2019
15:30
Radziszowianka II
:
Piast Skawina
22.09.2019
16:00
Tęcza Piekary
:
Sparta Przeginia Duchowna
22.09.2019
15:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Sankowia Sanka
22.09.2019
15:00

Klasa B (Wieliczka)

Wiarusy II
:
Tęcza Słomiróg
21.09.2019
16:00
Batory Wola Batorska
:
Gryf Wiatowice
21.09.2019
16:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Start Brzezie
21.09.2019
16:00
Gdovia II Gdów
:
Ledniczanka
21.09.2019
16:00
Górnik II Wieliczka
:
Iskra Zakrzów
22.09.2019
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
22.09.2019
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Sokół Chorągwica
22.09.2019
16:00

Klasa B (Myślenice I)

Sęp Droginia
:
Orzeł Nowa Wieś
21.09.2019
16:30
Radwan Skomielna Czarna
:
Raba II Dobczyce
21.09.2019
17:00
Iskra Brzączowice
:
Karpaty II Siepraw
22.09.2019
16:00
Cyrhla Krzczonów
:
Jawor Jawornik
22.09.2019
15:00
Grodzisko Raciechowice
:
Orzeł II Myślenice
22.09.2019
17:00

Klasa B (Myślenice II)

Hejnał Krzyszkowice
:
Górki II Myślenice
22.09.2019
11:00
LKS Trzebunia
:
Wicher Stróża
22.09.2019
11:00
Szczebel Lubień
:
Cisy Harbutowice
22.09.2019
15:00
Iskra Głogoczów
:
Dukla Bysina
22.09.2019
16:00

Klasa B (Olkusz I)

Strumyk Zarzecze
:
Olimpia Łobzów
21.09.2019
16:00
Stare Bukowno
:
Orzeł K.
21.09.2019
16:00
Piliczanka Pilica
:
Pilica Wierbka
22.09.2019
16:00
Błyskawica Kolbark
:
Hetman Dłużec
22.09.2019
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
:
Nidzica Słaboszów
21.09.2019
16:00
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Dłubnia Trzyciąż
22.09.2019
11:00
Czapla Czaple Male
:
Victoria Smroków
22.09.2019
11:00
Cobra Wężerów
:
Zryw Przesławice
22.09.2019
12:00

Klasa C (Wieliczka)

Czarnochowice II
:
Błyskawica Wyciąże
21.09.2019
16:00
Promień Zakrzowiec
:
Zieloni II Niegowić
21.09.2019
16:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
:
Złomex II Branice
21.09.2019
16:00
Contra II
:
Czarni II Staniątki
22.09.2019
16:00

Centralna Liga Juniorów U-18

SMS Łódź
:
Wisła Kraków
21.09.2019
12:00
Zagłębie Lubin
:
Gwarek Zabrze
21.09.2019
12:00
Korona Kielce
:
Śląsk Wrocław
21.09.2019
12:00
Cracovia Kraków
:
Legia Warszawa
21.09.2019
12:00
Escola Varsovia Warszawa
:
Pogoń Szczecin
21.09.2019
12:00
Hutnik Kraków
:
Lech Poznań
22.09.2019
15:00
Arka G.
:
Lechia
22.09.2019
13:00
Górnik Zabrze
:
Jagiellonia
22.09.2019
16:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

Wisła Kraków
:
BKS Lublin
21.09.2019
13:30
Korona Kielce
:
Podgórze Kraków
21.09.2019
14:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Karpaty Krosno
21.09.2019
10:00
Stal Mielec
:
Cracovia Kraków
22.09.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Górnik Ł.
:
KKP Korona
20.09.2019
15:30
Wisła Kraków
:
Motor Lublin
21.09.2019
16:00
AP 21 Kraków
:
TOP 54 Biała Podlaska
21.09.2019
14:30
Sandecja Nowy Sącz
:
Stal Rz.
22.09.2019
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
21.09.2019
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Unia Tarnów
21.09.2019
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Limanovia Limanowa
22.09.2019
10:00
Garbarnia Kraków
:
Dalin Myślenice
22.09.2019
16:00
Orkan Raba Wyżna
:
Dunajec Nowy Sącz
22.09.2019
13:00
Tarnovia Tarnów
:
Górnik Wieliczka
22.09.2019
14:00
Pcimianka Pcim
:
Profi Zielonki
22.09.2019
11:00
Spartak S.
:
BKS Bochnia
22.09.2019
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Hutnik Kraków
:
Pcimianka
21.09.2019
10:00
Profi Zielonki
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
21.09.2019
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Garbarnia Kraków
22.09.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Puszcza Niepołomice
:
Soła Oświęcim
21.09.2019
10:00
Glinik/Karpatia Gorlice
:
Limanovia Limanowa
21.09.2019
10:00
Unia Tarnów
:
Dąb P.
22.09.2019
16:00
MKS Trzebinia
:
Sandecja II Nowy Sącz
22.09.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Dunajec Nowy Sącz
:
Cracovia Kraków
18.09.2019
17:00
Unia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
20.09.2019
17:00
Raba Dobczyce
:
Okocimski Brzesko
21.09.2019
11:00
Tarnovia Tarnów
:
Unia Oświęcim
21.09.2019
10:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Cracovia Kraków
21.09.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

MOSiR Bochnia
:
Podhale Nowy Targ
21.09.2019
10:00
Respect Szalowa
:
AS Progres Kraków
21.09.2019
10:00
Garbarnia Kraków
:
Limanovia
22.09.2019
10:00

I Małopolska Liga Młodzików

Cracovia Kraków
:
AS Progres Kraków
18.09.2019
17:40
Dunajec Nowy Sącz
:
AS Progres Kraków
21.09.2019
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Wisła Kraków
21.09.2019
10:00
Cracovia Kraków
:
Fablok Chrzanów
22.09.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Sandecja Nowy Sącz
22.09.2019
12:00

II Małopolska Liga Młodzików

Okocimski Brzesko
:
Unia Oświęcim
18.09.2019
17:00
Kalwarianka
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
21.09.2019
11:00
Cracovia II
:
TS Wisła I Kraków
21.09.2019
10:00
Sandecja II
:
Unia Oświęcim
21.09.2019
11:00
Unia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
22.09.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

KKP Bydgoszcz
:
GKS Katowice
21.09.2019
12:00
AZS Wrocław
:
Mitech Żywiec
21.09.2019
12:00
Medyk Konin
:
SMS Łódź
21.09.2019
12:00
Rolnik Głogówek
:
Górnik Łęczna
21.09.2019
16:00
AZS UJ Kraków
:
Czarni Sosnowiec
21.09.2019
14:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Olimpia Szczecin
21.09.2019
16:00

I liga kobiet, gr. południowa

ROW Rybnik
:
ISD-AJD Częstochowa
21.09.2019
16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Tarnovia Tarnów
22.09.2019
16:30
Czwórka Radom
:
Wanda Nowa Huta
22.09.2019
16:00
Resovia Rzeszów
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
22.09.2019
15:00
Respekt Myślenice
:
Rekord Bielsko Biała
22.09.2019
12:00
SWD Wodzisław
:
Sparta Daleszyce
22.09.2019
12:00

II liga kobiet, gr. małopolska

Naprzód Sobolów
:
Unia Lublin
21.09.2019
11:00
Widok Lublin
:
Potok Sitno
21.09.2019
11:00
Prądniczanka Kraków
:
Hetman Włoszczowa
22.09.2019
18:00
KSP Kielce
:
Izolator Boguchwała
22.09.2019
16:00
Iskra Brzezinka
:
Starówka Nowy Sącz
22.09.2019
16:00

III liga kobiet, gr. małopolska

Tarnovia II
:
Prądniczanka II Kraków
21.09.2019
12:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Rysy II Bukowina Tatrzańska
21.09.2019
16:00
Victoria Zalas
:
Pogorzanka Pogorzyce
22.09.2019
15:00
Górnik Wieliczka
:
Bronowianka Kraków
22.09.2019
13:00
Podgórze Kraków
:
Puszcza Niepołomice
22.09.2019
15:00
FSA Kraków
:
Olimpia Osieczany
22.09.2019
16:00

IV liga małopolska (zachód)

Queens Witanowice
:
Novi Narama
21.09.2019
 
Jedynka Krzeszowice
:
Wisła Brzeźnica
21.09.2019
 
Tempo Białka
:
Zielonka Wrząsowice
21.09.2019
 
Victoria Gaj
:
Skawinka Skawina
21.09.2019
 

IV liga małopolska (wschód)

Podgórze II Kraków
:
Uran Łukowica
21.09.2019
 
Piast Łapanów
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
21.09.2019
 
Cracovia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
21.09.2019
 

Centralna Liga Juniorek U-17, gr.południowa

Resovia Rzeszów
:
Unia Opole
22.09.2019
12:00
Zabrze
:
SWD Wodzisław
22.09.2019
12:00
UKS Staszkówka Jelna
:
ROW Rybnik
22.09.2019
13:00
Górnik Ł.
:
Bronowianka Kraków
22.09.2019
15:00
Ślęza Wrocław
:
SMS Łódź
22.09.2019
18:00