Hutnik wypuścił z rąk cenne punkty (video)

Hutnik prowadził juz w 18 minucie, a od 36 minuty grał z przewagą jednego zawodnika i wydawało się, że zgarnie trzy punkty, a jednak ...

Dwa tygodnie temu na Suchych Stawach Wisła Sandomierzy prowadziła w 70 minucie 1-3 i grała z przewagą jednego zawodnika, ale Hutnik pokazał charakter i zdołał zremisować. Wczoraj Hutnik prowadził, grał w przewadze, wypracował sporo okazji do podwyższenia wyniku, ale to Siarka wyrównała i wywiozła z Krakowa cenny remis. Wszystko wskazuje na to, że walka o awans będzie bardzo zacięta i będzie trwała aż do ostatniej kolejki, tak jak to miało miejsce w poprzednim sezonie.