facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 13-19 września

Futmal w delegacji: 13-19 września

Myślenicka Liga Firm, 13.09.2019
Maan - Mako, pt.20:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adrian Kicek (video)

Myślenicka Liga Firm, 13.09.2019
Polplast - Nembud, pt.20:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (video)

Myślenicka Liga Firm, 13.09.2019
ZISiBO - Netfox, pt.21:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adrian Kicek (video)

Myślenicka Liga Firm, 13.09.2019
Arch VR - Pod Blachą, pt.21:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (video)

III liga, 14.09.2019
Jutrzenka Giebułtów - Stal Kraśnik, sb.12:00 - FUTMAL PREMIUM
reporterzy: Paweł Panuś (tekst), Piotr Kwiecień (video, TRANSMISJA), Maciej Szcześniewski (komentator)

Klasa B (Kraków II), 14.09.2019
Potok Więckowice - Błękitni II Modlnica, sb.16:00
reporter: Piotr Patej (tekst, foto)

IV liga (Kraków-Wadowice), 14.09.2019
Czarni Staniątki - Clepardia Kraków, sb.16:00
reporter: Wojciech Tracz (video)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 14.09.2019
Bolesław Bukowno - Orzeł Iwanowice, sb.16:00
reporter: Piotr Prochownik/Krzysztof Jazgar (foto, video)

I liga juniorów (Kraków), 15.09.2019
Orzeł Piaski Wielkie - Prokocim Kraków, nd.11:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

III liga, 15.09.2019
Korona II Kielce - Hutnik Kraków, nd.13:00 
reporterzy: Wojciech Tracz (video, TRANSMISJA), Maciej Szcześniewski (komentator)


LISTA DELEGACJI AKTUALIZOWANA JEST NA BIEŻĄCO

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2019-09-13 12:58:06


Futmal w delegacji 

Komentarze


II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Wierzbowianka II Wierzbno
:
AZS AGH Kraków
22.01.2020
21:15

I Liga Futsalu, gr. południowa

AZS UMCS Lublin
:
FC Siemianowice Śląskie
25.01.2020
 
Futsal Team Brzeg
:
Górnik Polkowice
25.01.2020
 
Marfarbex Busko Zdrój
:
Heiro Rzeszów
25.01.2020
18:00
Profisport Wrocław
:
BSF Bochnia
26.01.2020
15:30
Futsal Nowiny
:
GKS Futsal Tychy
26.01.2020
17:00
Sośnica Gliwice
:
GKS Komprachcice
26.01.2020
17:00

II Liga Futsalu, gr. małopolsko-świętokrzyska

Sparta Spytkowice
:
Unia Tarnów
25.01.2020
 
AZS UEK Kraków
:
BSF Busko Zdrój
25.01.2020
 
UKS Pińczów
:
Futsal II Nowiny
25.01.2020
 

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Strzelcy
:
Wieczysta Kraków
24.01.2020
19:30
Clepardia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
24.01.2020
19:30
Prokocim Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
24.01.2020
20:30
Wisła Kraków
:
Dąbski
24.01.2020
20:30
Hutnik Kraków
:
Garbarnia Kraków
24.01.2020
21:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Cracovia Kraków
24.01.2020
21:30