facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Ten beniaminek jest groźny d każdego

Przez długie lata Sucha Beskidzka była jednym z niewielu miast powiatowych, które miało swoją flagową drużynę poza nawet klasą okręgową. terz to się zmieniło, a Babia Góra gra jak z nut i każdy zepół musi obawiać się konfrontacji z ekipą Grzegorza Kmiecika.

Pierwszy gol padł dzięki współpracy największych asów gospodarzy, podawał Kmiecik, a piłkę do siatki skierował Stróżak. Goście chcieli dobrze, jak najszybciej odrobić straty i byli tego naprawdę bliscy, a Szczepaniak doprowadził do remisu tuż przed gwizdkiem na przerwę

Na początku drugiej połowy Kmiecik zdobył zwycięską bramkę, ale emocje były do samego końca.

 

Babia Góra Sucha Beskidzka - Brzezina Osiek 2:1 (1:1)

Stróżak 12, Kmiecik 55 - Szczepaniak 42.

Babia Góra: Loranc - P. Burliga, Talaga, Chrząszcz (75 Żaczek), Żmuda, Mika (87 Rzepka), Kociołek, Dyduch, Janiczak (83 Wójtowicz), Stróżak (67 K. Burliga), Kmiecik (90 Porębski).

Brzezina: Kulczyk - Majcherek, Nalepa, Bernaś, Szczepaniak, Dziubek (78 Frej), Zaręba, Antecki, Juras (65 Dąba), Magiera, Gros.

 

 

Źródło: ap

Dodano: 2019-09-22 07:43:03


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Wadowice)

Babia Góra Sucha Beskidzka  Brzezina Osiek 

Komentarze


III liga, gr. 4

Cracovia II Kraków
1:0
Avia Świdnik
01.08.2020
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
Podlasie Biała Podlaska
01.08.2020
17:00
Sokół Sieniawa
3:1
KSZO Ostrowiec Św.
01.08.2020
17:00
Siarka Tarnobrzeg
0:1
Wisłoka Dębica
01.08.2020
17:00
Wisła Puławy
2:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
01.08.2020
18:00
ŁKS Łagów
0:1
Jutrzenka Giebułtów
02.08.2020
16:00
Stal Kraśnik
1:2
Korona II Kielce
02.08.2020
16:00
Lewart Lubartów
0:1
Podhale Nowy Targ
02.08.2020
17:00
KS Wiązownica
3:0
Hetman Zamość
02.08.2020
17:00
Wisła Sandomierz
3:1
Chełmianka Chełm
02.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Rzuchowa
3:2
LKS Ładna
01.08.2020
17:00
Wisła Szczucin
2:2
Dunajec Zbylitowska Góra
01.08.2020
17:00
Unia Niedomice
3:6
Dunajec Zakliczyn
01.08.2020
17:30
Olimpia Wojnicz
2:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
02.08.2020
15:00
GLKS Gromnik
4:3
Tuchovia Tuchów
02.08.2020
17:00
Polan Żabno
2:3
Ikar Odporyszów
02.08.2020
17:00
Zorza Zaczarnie
1:1
LUKS Skrzyszów
02.08.2020
17:30
Pogórze
2:0
Ciężkowianka Ciężkowice
02.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zalesianka
2:1
Wiatr Ludźmierz
01.08.2020
17:00
Turbacz Mszana Dolna
1:4
Huragan Waksmund
01.08.2020
17:30
LKS Szaflary
4:1
Laskovia
01.08.2020
17:30
Jarmuta
3:3
Wierchy Pasierbiec
01.08.2020
17:30
Czarni Czarny Dunajec
4:3
Granit Czarna Góra
02.08.2020
14:30
Babia Góra Lipnica Wielka
4:1
Jordan Jordanów
02.08.2020
14:30
AKS Ujanowice
3:1
Krokus
02.08.2020
16:00

Klasa A (Myślenice)

LKS Rudnik
1:3
Karpaty Siepraw
01.08.2020
15:00
Zielonka Wrząsowice
6:2
Beskid Tokarnia
01.08.2020
17:00
Staw Polanka
3:0 v.o.
Gościbia Sułkowice
01.08.2020
17:00
brak gości
Sęp Droginia
1:1
Iskra Brzączowice
01.08.2020
18:00
Rokita Kornatka
2:1
Lubomir Wiśniowa
02.08.2020
14:00
Skalnik Trzemeśnia
3:5
Hejnał Krzyszkowice
02.08.2020
17:00
Topór Tenczyn
2:4
Clavia Świątniki Górne
02.08.2020
17:00
Sokół Borzęta
0:4
Górki Myślenice
02.08.2020
18:00

Klasa A (Olkusz)

Olimpia Łobzów
5:0
Dłubnia Trzyciąż
01.08.2020
11:00
Centuria Chechło
0:0
Prądnik Sułoszowa
01.08.2020
11:00
Unia Jaroszowiec
0:5
Promień Przeginia
01.08.2020
17:00
Wielmożanka Wielmoża
3:5
Błyskawica Kolbark
02.08.2020
11:30
Błysk Zederman
1:1
Pilica Wierbka
02.08.2020
16:00
Spartak Charsznica
0:4
Strażak Przybysławice
02.08.2020
16:00
Laskovia
4:2
Sokół Gołaczewy
02.08.2020
17:00
Legion Bydlin
3:1
Trzy Korony Żarnowiec
02.08.2020
17:00

Małopolska Liga Juniorów

Limanovia Limanowa
0:2
Podhale Nowy Targ
01.08.2020
10:00
Puszcza Niepołomice
5:1
Beskid Andrychów
01.08.2020
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
7:0
Orkan Raba Wyżna
01.08.2020
10:00
Garbarnia Kraków
2:0
Prądniczanka Kraków
01.08.2020
11:00
Unia Tarnów
1:1
Okocimski Brzesko
01.08.2020
16:00
Pcimianka Pcim
6:4
BKS Bochnia
01.08.2020
17:00
Tarnovia Tarnów
0:3
Dunajec Nowy Sącz
02.08.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
3:0
Sokół Stary Sącz
02.08.2020
15:00
BKS Bochnia
:
Limanovia Limanowa
05.08.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Puszcza Niepołomice
05.08.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
05.08.2020
15:00
Prądniczanka Kraków
:
Unia Tarnów
05.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
05.08.2020
17:00
Sokół Stary Sącz
:
Podhale Nowy Targ
05.08.2020
17:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Pcimianka Pcim
05.08.2020
17:30
Górnik Wieliczka
:
Tarnovia Tarnów
05.08.2020
18:00