facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

IV Powiatowy Turniej Starosty Szkół Ponadpodstawowych (foto)

IV Powiatowy Turniej Starosty Szkół Ponadpodstawowych (foto)

We wtorek na obiekcie trzecioligowej Jutrzenki Giebułtów obejrzeliśmy czwartą już edycję "Powiatowego Turnieju Szkół Ponadpodstawowych" o Puchar Starosty Wojciecha Pałki organizowany w tym roku przez Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Giebułtowie. 

 

 

Turniej wpisał się już na stałe w kalendarz piłkarskich imprez Powiatu Krakowskiego, a duża w tym zasługa organizatorów, którzy dbają o profesjonalną otoczkę wydarzenia. Mowa Zespole Szkół Ponadpodstawowych z Tomaszem Dudkiem na czele. Przy organizacji tegorocznej edycji pomagali m.in Karolina Kowalczyk (wuefistka z ZSP Giebułtów) oraz Bartosz Grela (nauczyciel z ZSP Giebułtów). Turniej uroczyście otworzył dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Giebułtowie Paweł Sikora
 
Po oficjalnym losowaniu grup, rozpoczęły się piłkarskie emocje. Siedem zespołów podzielono na dwie grupy, a rywalizacja w każdej z nich odbywała się dwóch boiskach jednocześnie. 
 
Rozgrywki uprzyjemniał catering fundowany przez Cukiernię Stochalski oraz klubowa nuta serwowana przez grupę "didżejską" Team Show z Piotrem Nogieciem (uczeń ZSP Giebułtów) na czele. Muzyka wyraźnie dodawała werwy wszystkim ekipom i oglądaliśmy naprawdę żwawą i ciekawą rywalizację, rywalizację zdominowaną przez ekipy z Gminy Skawina. Mowa o trzykrotnym w ostatnich latach triumfatorze ZSTE Skawina oraz debiutującym w turnieju LO Skawina. Obie ekipy prezentowały zdecydowanie najwyższy poziom piłkarski i w zasadzie od pierwszych minut turnieju można było przewidywać, że obie te ekipy spotkają się w finale.
 
W fazie grupowej nie było niespodzianek, obie skawińskie ekipy zgodnie ukończyły tę fazę z kompletem punktów i czekały na swoich rywali w półfinałach. Oba zespoły grały szybko, zdecydowanie i przede wszystkim bardzo składnie. Akcje kleiły się w efektowną całość i zazwyczaj tylko kwestią skuteczności pod bramką pozostawało to, czy worek z bramkami zapełni się o kolejne gole. Więcej indywidualności mieli obrońcy tytułu. Grę tej ekipy kreował w zasadzie tercet Lesak - Surówka - Piwowarczyk. Ten drugi z resztą wywalczył koronę króla strzelców całego turnieju, a Piwowarczyka uznano za najbardziej zaawansowanego technicznie gracza imprezy. I faktycznie przyznać trzeba, że Surówka błyszczał pod bramką rywali, a Piwowarczyk użytkową techniką. Świetnie radził sobie w pojedynkach jeden na jeden, a i kierunkowe przyjęcie piłki z powietrza było dla niego błachostką. Generalnie piłka potulnie słuchała poleceń Piwowarczyka, a duży luz w grze upiększał otoczkę gry tego zawodnika. Świetnie w ten duet wkomponowywał się Lesak, znajdował się zawsze tam gdzie trzeba było odegrać piłkę na jeden kontakt, pociągnąć akcję dłuższym rajdem czy dograć do lepiej ustawionych partnerów. Warto też wspomnieć Szymona Dutkę, który robił wiele dobrego w obronie. Świetnie rozdawał piłki, prezentował ponadprzeciętny przegląd pola i słał futbolówkę dosłownie między oczy kolegów z drużyny.
 
W ekipie LO Skawina takich perełek nie było bo i cały zespół grał na niesłychanie wyrównanym poziomie, pozbawiony w zasadzie słabszych ogniw już od pierwszych spotkań generował wysokie notowania u obserwatorów. Na najwyższe zapracował Norbert Bierówka, który był co prawda liderem środka pola ale prawdziwy popis dał generalnie w wielkim finale gdy przy prowadzeniu 1:0 po jego golu oczywiście, deprymował rywala długim utrzymywaniem się przy piłce, prokurowaniem fauli... ot wyrachowaniem i cwaniactwem. 
 
W tym wielkim finale, LO Skawina zdominowało obrońców tytułu i prowadzenie utrzymywane do 15 minuty (grano 1x20 minut) było jak najbardziej zasłużone. Tyle, że ZSTE Skawina nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa i choć przez kwadrans zanosiło się na porażkę tego zespołu, to te ostatnie pięć minut mogło przewrócić pojedynek do góry nogami. Najpierw bowiem po znakomitej solowej akcji i precyzyjnym strzale do remisu doprowadził Lesak, a w końcówce jeszcze Surówka mógł przechylić szalę zwycięstwa na korzyść obrońców tytułu. Ostatecznie o losach końcowego triumfu decydował konurs rzutów karnych, który po zażartej wymianie ciosów wygrali ostatecznie debiutanci - LO Skawina!
 
Reszta stawki była już niezwykle wyrównana. W walce o półfinałowe starcia ze skawinianami do ostatnich spotkań pozostawały w zasadzie wszystkie ekipy. W grupie B o awansie zadecydował bilans bramkowy, który lepsi (dzięki skromnej porażce z LO Skawina) zachowali piłkarze LO Piekary. W grupie A kluczowym tak naprawdę okazał się remis w pojedynku Krzeszowic z Czernichowem. Ci pierwsi zachowali po tym meczu pozycję wicelidera i byli w o wiele bardziej komfortowej sytuacji w ostatniej serii gier, w której mierzyli się ze Skałą (a Czernichów stawał naprzeciw ZSTE Skawina).
 
W pólfinałach głębszej historii nie było. Skawinianie dość gładko uporali się z Piekarami i Krzeszowicami. Warto jednak wspomnieć o charakterystyce obu pokonanych ekip. LO Piekary to kwintesencja solidności i ogromu pracy na boisku. Poza próbującym solowych akcji Michałem Zawadą, na awans do półfinałów pracował cały team. Nieźle prezentował się też Dawid Sowa ale generalnie piekarzanom zwłaszcza w półfinale przytrafiały się proste błędy i straty piłki, co skrzętnie wykorzystali faworyci całego turnieju. 
 
Krzeszowice? Tu także łatwo było dostrzec siłę i potencjał zespołu, ale mimo wszystko nie był to jeszcze poziom dwóch najlepszych ekip w turnieju. Grę krzeszowiczan kreowali rośli Oskar Kania i Jakub Bień, wygrywali pojedynki w powietrzu, a i w przyziemnych wykorzystywali swoje warunki fizyczne. Ogromnym wsparciem okazywał się Konrad Drab strzegący bramki jak oka w głowie. Aby pokonać tego golkipera trzeba było albo trafiać do pustej już bramki albo liczyć na łut szczęścia.
 
Tym ciekawiej zapowiadały się pojedynki o poszczególne miejsca. Dowodem na taki właśnie stan rzeczy były remisy we wszystkich trzech pojedynkach i rozstrzyganie ich loterią/konkursem rzutów karnych (po trzy serie). Piąte miejsce wywalczyli gospodarze ZSP Giebułtów mający w swoich szeregach przede wszystkim mocne atuty w ofensywie. Bo i Kamil Foltman i Robert Bieda tworzyli ciekawy duet, który na pewno miał możliwości osiągnąć o wiele więcej niż to co wpadło ostatecznie do sieci. Bieda bardziej dynamiczny, agresywny, rozpychający się jako ofensywny pomocnik oraz mniej dynamiczny ale mający pomysłowe dryblingi Foltman - to zawodnicy którzy wypracowali sporo okazji strzeleckich. Fajnie współpracowało im się też z Jakubem Buczakiem, który dynamicznym balansem ciała i nogą na piłce zostawiał za sobę niejednego rywala.
 
W starciu o miejsce piąte (po karnych) poległa ekipa Czernichowa, także solidna ale mniej wyrównana. Nie brakowało w jej szeregach mniej zorganizowanych piłkarsko graczy i ich gra opierała się na tych, którzy z futbolem prawdopodobnie mają na codzień wspólnego nieco więcej. Mocnym ogniwem w defensywie był bez wątpienia Karol Rakoczy, piłkarsko liderem był na pewno Adrian Kudelski, który często w pojedynkę musiał walczyć w środku pola. Mocnym akcentem była także postawa Rafała Frączka w bramce. Skoczny, waleczny w powietrzu i skuteczny przede wszystkim zapewniał względny spokój swojej ekipie.
 
Walkę o trzecie miejsce po karnych oczywiście z Piekarami wygrały Krzeszowice. Ostatnie miejsce zaś przypadło Skale, która rozpoczęła zmagania od remisu z Czernichowem ale potem nieudane pojedynki ze Skawiną i Krzeszowicami zakończyły marzenia o walce choćby o piąte miejsce w imprezie. Zespół Skały piłkarsko nie był słaby, budował akcje zespołowo i na pierwszy rzut oka wyglądało to porządnie ale w kluczowych momentach brakowało nieco wyrachowania, zimnej krwi, a czasem i techniki by lepiej przyjąć piłkę czy dograć precyzyjniej do partnera. Te detale wykorzystali przede wszystkim krzeszowiccy i skawińcy zawodnicy co bezlitośnie zepchnęło Skałę na ostatnią lokatę w tabeli i końcowej klasyfikacji.

Na koniec odbyła się tradycyjnie, uroczystość wręczania nagród zespołowych i indywidualnych. Nie brakowało słów uznania ze strony oficjeli.
 
- Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników za sportową rywalizację i za to że obyło się bez kontuzji. Oczywiście największe brawa należą się zwycięzcom ale pamiętajcie, że ten turniej to przede wszystkim forma aktywnego spędzania czasu, forma zabawy. Ogromne brawa należą się także wszystkim tym, którzy pracowali przy organizacji turnieju, Panu Tomkowi Dudkowi, Pani Karolinie, arbitrom którzy znakomicie poprowadzili zawody, tutejszej młodzieży która zaangażowała się choćby w oprawę muzyczną, czy lokalną straż pożarną która czuwała nad naszym bezpieczeństwem. Mowię to by uświadomić wszystkim, że organizacja takiego turnieju to wbrew pozorom naprawdę dużo pracy, dużo załatwiania, organizowania i wysiłku logistycznego - przemawiał Paweł Sikora, dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Giebułtowie. 
 
- Gratuluję wszystkim udanej imprezy. Liczę, że takich imprez będzie więcej, a może w przyszłości... kto wie, ktoś z Was zagra w trzecioligowym klubie jak choćby miejscowa Jutrzenka Giebułtów. Dziękuję za to że jesteście i chce Wam się aktywnie spędzać czas - podsumowywała turniej Lilianna Wilk, sołtys wsi Giebułtów.

Potem na ręce przedstawicieli wszystkich ekip trafiały dyplomy i puchary za zajęcie poszczególnych miejsc oraz statuetki dla najlepszych graczy. Królem linii bramkowej okazał się Jan Bańdo z LO Skawina, na codzień golkiper Dębu Paszkówka (w finale obronił karnego w ostatniej serii konkursu jedenastek), królem strzelców turnieju okazał się  Adrian Surówka z ZSTE Skawina, na codzień reprezentujący barwy Bruk-Bet Termalici Nieciecza, a najbardziej zaawansowanym technicznie graczem turnieju wybrano Wiktora Piwowarczyka z ZSTE Skawina, grającego na codzień w Radziszowiance.
Turniej podsumowywali także w rozmowe z reporterem Futbol-Małopolska przedstawiciele gminy gospodarza, obiektu gospodarza oraz organizatora.

Krzysztof Wołos (Wójt Gminy Wielka Wieś): - Naprawdę wysoko oceniam poziom organizacji całego cyklu turniejów. W zeszłym roku w Modlniczce, a w tym w Giebułtowie wszystko zapiętę było na ostatni guzik. Ciesze się, że Zespół Szkół Ponadpodstwowych w Giebułtowie podjął się organizacji tego turnieju bo to świetna forma aktywności fizycznej, a przy okazji możliwość rywalizacji między szkołami. Są tu na turnieju także trenerzy różnych klubów i kto wie, może wyłowią z grona uczestników jakąś perełkę. Turniej to świetny sposób na zmotywowanie młodych ludzi, uczniów do uprawiania sportu, widzę to po swoim synu, który zaczynał w orlikach, żakach ale dopiero teraz gdy gra już w młodzikach, bierze udział w grach o stawkę, o punkty, o miejsca w tabeli widzę w nim ten zapał, radość z gry. 
 
Tadeusz Gątkiewicz (prezes Jutrzenki Giebułtów): - O organizację tegorocznej edycji turnieju wnioskowali przedstawiciele ZSP Giebułtów, który jest organizatorem tej imprezy w tym roku. Poniekąd naturalnym okazał się wybór stadionu Jutrzenki Giebułtów. Dla mnie każda forma aktywności fizycznej wśród młodych ludzi jest godna poparcia dlatego też jak najbardziej przyklasnąłem organizacji turnieju właśnie na naszym stadionie. Poziom jest naprawdę wysoki. W wielkim finale wystąpiły dwie ekipy ze Skawiny ale widać, że to chłopcy trenujący na codzień w klubach, w Skawince czy Wiślanych Jaśkowice. Jeśli zajdzie taka potrzeba, z chęcią ugościmy uczestników tego turnieju w przyszłości.
 
Tomasz Dudek (organizator, trener ZSP Giebułtów): - Ekipy ze Skawiny faktycznie prezentowały bardzo wysoki poziom. Pozostałe jednak grały na bardzo wyrównamym poziomie, a świadczą o tym konkursy rzutów karnych we wszystkich meczach o poszczególne miejsca w końcowej klasyfikacji. Ciesze się jednak przede wszystkim z tego, że udało się zaprosić do rywalizacji siedem ekip, praktycznie wszystkie ponadpodstawowe szkoły powiatowe i mogliśmy tu w formie dużego turnieju spędzić zajęcia wychowania fizycznego. Serdecznie chciałbym przy okazji podziękować Staroście Powiatu Krakowskiego Panu Wojciechowi Pałce za zgodę na organizację tej imprezy, a także Wójtowi Gminy Wielka Wieś Panu Krzysztofowi Wołosowi i prezesowi Jutrzenki Panu Tadeuszowi Gątkiewiczowi za wsparcie w organizacji turnieju na tym obiekcie. Cieszę się, że współpraca na linii ZSP Giebułtów - Jutrzenka Giebułtów rozkwita. Kolejny turniej już za rok i prawdopodobnie ponownie na stadionie Jutrzenki. Zapraszamy!
 
Grupa A

Krzeszowice - ZSTE Skawina 0:1
Piwowarczyk
Czernichów - Skała 1:1
Bohonos - brak danych
Krzeszowice - Czernichów 1:1
Kania - Jajko
ZSTE Skawina - Skała 4:0
Surówka 3x, Sobota
Krzeszowice - Skała 3:1
Kania 2x, Bień - brak danych
ZSTE Skawina - Czernichów 6:0
Kozik 2x, Surówka 2x, Orłoś, Skop

1. ZSTE Skawina 3 9 11-0
2. Krzeszowice 3 4  4-3
3. Czercnichów 3 2  2-8
4. Skała 3 1  2-8
 
 
Grupa B

Piekary - LO Skawina 1:2
Sowa - Bierówka 2x
Giebułtów - Piekary 2:2
Foltman, Bieda - Gajos 2x
LO Skawina - Giebułtów 4:0
Bierówka, Balcer, Bucki, Lelek

1. LO Skawina 2 6 6-1
2. Piekary 2 1 3-4
3. Giebułtów 2 1 2-6
 
 
Półfinały:
ZSTE Skawina - Piekary 2:0
Krzeszowice - LO Skawina 1:3
 
O 5.miejsce:
Giebułtów - Czernichów 2:2, k.4-3
 
O 3.miejsce:
Piekary - Krzeszowice 0:0, k.1-2
 
Finał:
ZSTE Skawina - LO Skawina 1:1, k.4-5
 
KOŃCOWA KLASYFIKACJA:

1. Liceum Ogólnokształcące Skawina: Jan Bańdo, Krzysztof Wróblewski - 7.Norbert Bierówka, 6.Szymon Dutka, 2.Jakub Lelek, 10.Bartłomiej Pasierbek, 8.Wojciech Ruśniak, 9.Konrad Balcer, 3.Mateusz Bucki, 11.Piotr Kawaler, 13.Joachim Jezioro, 4.Kamil Gałka, 5.Konrad Pasternak. Trener: Grzegorz Gruca.
 
2. Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych Skawina: Radosław Cerek - 11.Michał Dziobek, 10.Tomasz Kozik, 3.Filip Lesak, 6.Wiktor Orłoś, 7.Wiktor Piwowarczyk, 4.Jakub Skop, 8.Konrad Sobota, 5.Adrian Surówka. 
 
3. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Krzeszowice: 1.Konrad Drab - 8.Jakub Bień, 6.Michał Bogacki, 5.Adrian Gay, 11.Damian Górecki, 7.Oskar Kania, 3.Filip Kotela, Sebastian Kuflik, 10.Damian Rudnik, Szymon Staroń, 4.Damian Surowiec, 12.Patryk Ślusarczyk, 9.Oskar Zasadni. Trener: Adam Stefański.
 
4. Liceum Ogólnokształcące Piekary: 1.Filip Margul - 15.Artur Mruczek, 10.Daniel Grabczyk, 7.Krystian Król, 13.Krzysztof Woszczek, 9.Michał Spisak, 6.Dawid Sowa, 17.Jakub Tomczak, 14.Michał Zawada, 8.Antoni Jachymczak, 16.Gabriel Gajos, 12.Jan Bielecki, Konrad Mizera. Trener: Rafał Mucha.
 
5. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Giebułtów: 1.Jakub Badowski - 4.Bartłomiej Bogucki, 9.Robert Bieda, 15.Wojciech Karpała, 17.Eryk Kaciczak, 10.Kamil Foltman, Michał Flak, Jakub Śladowski, 14.Maciej Litewka, 5.Filip Seweryn, Filip Synowski, 6.Jakub Korek, 18.Jakub Buczak, 2.Wiktor Matek. Trener: Tomasz Dudek.
 
6. Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego Czernichów: 12.Rafał Frączek - 10.Mateusz Żak, 8.Mateusz Jajko, 5.Antoni Siodłak, 7.Adrian Kudelski, 3.Kamil Bohonos, 14.Roman Syrotov, 2.Mateusz Pac, 4.Karol Rakoczy. Trener: Justyna Dudzik.
 
7. Zespół Szkół i Placówek Oświatowych Skała: brak danych


RELACJA ZREALIZOWANA W RAMACH USŁUGI FUTMAL PREMIUM

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2019-09-26 10:05:25


Galeria zdjęć

 

Jutrzenka Giebułtów  Turniej szkół 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
:
Korona Kielce
04.04.2020
 
Wisła Kraków
:
Raków Częstochowa
04.04.2020
 
Wisła Płock
:
Śląsk Wrocław
04.04.2020
 
Legia Warszawa
:
Arka Gdynia
04.04.2020
 
Lechia Gdańsk
:
Cracovia Kraków
04.04.2020
 
Lech Poznań
:
Pogoń Szczecin
04.04.2020
 
ŁKS Łódź
:
Jagiellonia Białystok
04.04.2020
 
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
04.04.2020
 

II liga

Lech II Poznań
:
Elana Toruń
04.04.2020
 
Błękitni Stargard
:
Bytovia Bytów
04.04.2020
15:00
Legionovia Legionowo
:
GKS Katowice
04.04.2020
16:00
Garbarnia Kraków
:
Widzew Łódź
04.04.2020
 
Skra Częstochowa
:
Resovia Rzeszów
04.04.2020
16:00
Stal Stalowa Wola
:
Stal Rzeszów
04.04.2020
19:00
Olimpia Elbląg
:
Gryf Wejherowo
04.04.2020
18:00

III liga, grupa IV

KSZO Ostrowiec Św.
:
Jutrzenka Giebułtów
04.04.2020
15:30
Hutnik Kraków
:
Wisła Puławy
04.04.2020
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Podhale Nowy Targ
04.04.2020
16:00
Avia Świdnik
:
Chełmianka Chełm
04.04.2020
16:00
Hetman Zamość
:
Wisła Sandomierz
04.04.2020
16:00
Wisłoka Dębica
:
Sokół Sieniawa
04.04.2020
16:30
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Motor Lublin
04.04.2020
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Unia Oświęcim
:
Skawinka Skawina
04.04.2020
 
MKS Trzebinia
:
Sokół Kocmyrzów
04.04.2020
11:00
Słomniczanka Słomniki
:
Wiślanie Jaśkowice
04.04.2020
 
Beskid Andrychów
:
Wisła II Kraków
04.04.2020
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
:
BKS Bochnia
04.04.2020
16:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Tarnovia Tarnów
04.04.2020
11:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr.D (wiosna)

Stal Mielec
:
Wisła Kraków
04.04.2020
12:00
Hutnik Kraków
:
Motor Lublin
04.04.2020
12:00
Korona Kielce
:
TOP 54 Biała Podlaska
04.04.2020
14:00
Cracovia Kraków
:
Karpaty Krosno
04.04.2020
15:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr.D (wiosna)

Wisła Kraków
:
Górnik Ł.
04.04.2020
10:00
Motor Lublin
:
BKS Lublin
04.04.2020
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Korona
04.04.2020
 

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Siarka
:
Resovia Rzeszów
04.04.2020
11:00
Garbarnia Kraków
:
Juventa Starachowice
04.04.2020
 
Orlęta R.P.
:
Sandecja Nowy Sącz
04.04.2020
 

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
:
Tarnovia Tarnów
04.04.2020
 
Unia Tarnów
:
Spartak S.
04.04.2020
 
Górnik Wieliczka
:
Limanovia Limanowa
04.04.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Orkan Raba Wyżna
04.04.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
04.04.2020
 
Pcimianka Pcim
:
Dalin Myślenice
04.04.2020
 
BKS Bochnia
:
Puszcza Niepołomice
04.04.2020
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Profi Zielonki
:
Podgórze Kraków
04.04.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Nowy Sącz
04.04.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Glinik Gorlice
04.04.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Puszcza Niepołomice
04.04.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Unia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
10:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Pcimianka
04.04.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
04.04.2020
 

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Garbarnia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
04.04.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
 
Unia Oświęcim
:
AP 21 Kraków
04.04.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Raba Dobczyce
:
Wisła Kraków
04.04.2020
11:00
Respect Szalowa
:
Sandecja Nowy Sącz
04.04.2020
12:30
Beskid A.
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
 
MOSiR Bochnia
:
Tarnovia Tarnów
04.04.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Dunajec Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
10:00
Sandecja
:
Tarnovia Tarnów
04.04.2020
10:00
AS Progres Kraków
:
Kalwarianka
04.04.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
04.04.2020
 

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Bronowianka
:
Limanovia Limanowa
04.04.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
:
AP Progres Andrychów
04.04.2020
12:00
TS Wisła I Kraków
:
Okocimski II
04.04.2020
 

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
Rolnik Głogówek
04.04.2020
13:00

I Liga Futsalu, gr. południowa

Futsal Team Brzeg
:
Górnik Polkowice
01.04.2020
19:30
Futsal Team Brzeg
:
Profisport Wrocław
04.04.2020
 
GKS Komprachcice
:
FC Siemianowice Śląskie
04.04.2020
 
Marfarbex Busko Zdrój
:
AZS UMCS Lublin
04.04.2020
 
GKS Futsal Tychy
:
Heiro Rzeszów
04.04.2020
 
Futsal Nowiny
:
BSF Bochnia
04.04.2020
 

Wirtualna IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
3:5
Beskid Andrychów
31.03.2020
19:00
(34-56)
Wiślanie Jaśkowice
2:8
MKS Trzebinia
31.03.2020
19:00
(23-86)
LKS Rajsko
2:5
LKS Jawiszowice
31.03.2020
19:00
(22-59)
Dalin Myślenice
15:14
Słomniczanka Słomniki
31.03.2020
19:00
(151-149)
Unia Oświęcim
3:6
Sokół Kocmyrzów
31.03.2020
19:00
(34-62)
Wisła II Kraków
6:4
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
31.03.2020
19:00
(65-43)
Cracovia II Kraków
2:8
Orzeł Piaski Wielkie
31.03.2020
19:00
(21-82)
Skawinka Skawina
2:2
Orzeł Ryczów
31.03.2020
19:00
(27-23)
Czarni Staniątki
15:16
Pcimianka Pcim
31.03.2020
19:00
(151-165)
Clepardia Kraków
3:7
Wisła II Kraków
01.04.2020
19:00
(32-77)
MKS Trzebinia
22:23
Dalin Myślenice
01.04.2020
19:00
(223-232)
Orzeł Ryczów
2:6
Sokół Kocmyrzów
01.04.2020
19:00
(25-62)
Orzeł Piaski Wielkie
5:7
Czarni Staniątki
01.04.2020
19:00
(58-79)
Unia Oświęcim
3:2
Wiślanie Jaśkowice
01.04.2020
19:00
(33-28)
Słomniczanka Słomniki
10:4
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
01.04.2020
19:00
(103-44)
Beskid Andrychów
8:2
Cracovia II Kraków
01.04.2020
19:00
(83-21)
LKS Jawiszowice
5:2
Skawinka Skawina
01.04.2020
19:00
(59-27)
Pcimianka Pcim
9:6
LKS Rajsko
01.04.2020
19:00
(90-65)
Dalin Myślenice
:
Unia Oświęcim
02.04.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Beskid Andrychów
02.04.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
MKS Trzebinia
02.04.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Orzeł Ryczów
02.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Clepardia Kraków
02.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Słomniczanka Słomniki
02.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Pcimianka Pcim
02.04.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
LKS Jawiszowice
02.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Orzeł Piaski Wielkie
02.04.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Czarni Staniątki
03.04.2020
19:00
MKS Trzebinia
:
Słomniczanka Słomniki
03.04.2020
19:00
Orzeł Ryczów
:
Dalin Myślenice
03.04.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
03.04.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Skawinka Skawina
03.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
LKS Rajsko
03.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Wisła II Kraków
03.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
Sokół Kocmyrzów
03.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
Wiślanie Jaśkowice
03.04.2020
19:00
Słomniczanka Słomniki
:
Unia Oświęcim
04.04.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
LKS Jawiszowice
04.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Clepardia Kraków
04.04.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
Orzeł Piaski Wielkie
04.04.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Pcimianka Pcim
04.04.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Cracovia II Kraków
04.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
MKS Trzebinia
04.04.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Orzeł Ryczów
04.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Beskid Andrychów
04.04.2020
19:00

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków I)

Pogoń Miechów
3:7
Proszowianka Proszowice
31.03.2020
19:05
(31-72)
Przebój Wolbrom
2:2
Spójnia Osiek
31.03.2020
19:05
(20-24)
Zieleńczanka Zielonki
10:14
Piliczanka Pilica
31.03.2020
19:05
(106-140)
Przemsza Klucze
5:2
LOT Balice
31.03.2020
19:05
(53-23)
KS Olkusz
1:2
Prądniczanka Kraków
31.03.2020
19:05
(13-24)
Bolesław Bukowno
1:4
LKS Niedźwiedź
31.03.2020
19:05
(19-46)
Grębałowianka Kraków
1:2
Orzeł Iwanowice
31.03.2020
19:05
(17-24)
Spójnia Osiek
3:4
Pogoń Miechów
01.04.2020
19:05
(34-46)
Orzeł Iwanowice
3:1
Bolesław Bukowno
01.04.2020
19:05
(37-11)
Przebój Wolbrom
2:5
Zieleńczanka Zielonki
01.04.2020
19:05
(26-51)
LKS Niedźwiedź
5:2
KS Olkusz
01.04.2020
19:05
(55-24)
Prądniczanka Kraków
5:8
Piliczanka Pilica
01.04.2020
19:05
(51-80)
LOT Balice
2:2
Grębałowianka Kraków
01.04.2020
19:05
(22-23)
Proszowianka Proszowice
22:22
Przemsza Klucze
01.04.2020
19:05
(227-226)
Zieleńczanka Zielonki
:
Prądniczanka Kraków
02.04.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
Spójnia Osiek
02.04.2020
19:05
KS Olkusz
:
Orzeł Iwanowice
02.04.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
LOT Balice
02.04.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
Przebój Wolbrom
02.04.2020
19:05
Piliczanka Pilica
:
LKS Niedźwiedź
02.04.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Proszowianka Proszowice
02.04.2020
19:05
LKS Niedźwiedź
:
Prądniczanka Kraków
03.04.2020
19:05
Przebój Wolbrom
:
Przemsza Klucze
03.04.2020
19:05
Spójnia Osiek
:
Grębałowianka Kraków
03.04.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
Zieleńczanka Zielonki
03.04.2020
19:05
LOT Balice
:
KS Olkusz
03.04.2020
19:05
Proszowianka Proszowice
:
Bolesław Bukowno
03.04.2020
19:05
Orzeł Iwanowice
:
Piliczanka Pilica
03.04.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
Pogoń Miechów
04.04.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
Spójnia Osiek
04.04.2020
19:05
KS Olkusz
:
Proszowianka Proszowice
04.04.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
LKS Niedźwiedź
04.04.2020
19:05
Prądniczanka Kraków
:
Orzeł Iwanowice
04.04.2020
19:05
Piliczanka Pilica
:
LOT Balice
04.04.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Przebój Wolbrom
04.04.2020
17:05

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wieczysta Kraków
4:4
Garbarnia II Kraków
31.03.2020
19:10
(43-43)
Kmita Zabierzów
3:0
Piast Wołowice
31.03.2020
19:10
(30-3)
Prokocim Kraków
1:2
Bronowianka Kraków
31.03.2020
19:10
(16-22)
Dąbski Kraków
4:1
Borek Kraków
31.03.2020
19:10
(44-16)
Nadwiślan Kraków
6:0
Wiślanie II Jaśkowice
31.03.2020
19:10
(63-7)
Kaszowianka Kaszów
1:2
Błękitni Modlnica
31.03.2020
19:10
(16-28)
Hutnik II Kraków
7:9
TS Węgrzce
31.03.2020
19:10
(76-97)
Kmita Zabierzów
2:6
Nadwiślan Kraków
01.04.2020
19:10
(22-61)
Bronowianka Kraków
2:4
Dąbski Kraków
01.04.2020
19:10
(28-43)
Borek Kraków
3:1
Kaszowianka Kaszów
01.04.2020
19:10
(34-18)
Błękitni Modlnica
7:7
Wieczysta Kraków
01.04.2020
19:10
(75-77)
Wiślanie II Jaśkowice
2:1
Prokocim Kraków
01.04.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
1:4
TS Węgrzce
01.04.2020
19:10
(17-47)
Piast Wołowice
1:4
Hutnik II Kraków
01.04.2020
19:10
(13-44)
Wieczysta Kraków
:
Borek Kraków
02.04.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Kmita Zabierzów
02.04.2020
19:10
TS Węgrzce
:
Błękitni Modlnica
02.04.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Piast Wołowice
02.04.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Bronowianka Kraków
02.04.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
Garbarnia II Kraków
02.04.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
02.04.2020
19:10
Piast Wołowice
:
Prokocim Kraków
03.04.2020
19:10
Borek Kraków
:
TS Węgrzce
03.04.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Hutnik II Kraków
03.04.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Dąbski Kraków
03.04.2020
19:10
Błękitni Modlnica
:
Garbarnia II Kraków
03.04.2020
19:10
Wiślanie II Jaśkowice
:
Kaszowianka Kaszów
03.04.2020
19:10
Bronowianka Kraków
:
Wieczysta Kraków
03.04.2020
19:10
Wieczysta Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
04.04.2020
19:10
TS Węgrzce
:
Bronowianka Kraków
04.04.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Nadwiślan Kraków
04.04.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
Błękitni Modlnica
04.04.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Piast Wołowice
04.04.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
:
Borek Kraków
04.04.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Kmita Zabierzów
04.04.2020
19:10

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków III)

Górnik Wieliczka
5:1
Pasternik Ochojno
31.03.2020
19:15
(58-19)
Błękitni Bodzanów
2:2
Tempo Rzeszotary
31.03.2020
19:15
(24-24)
Dziecanovia Dziekanowice
6:2
Radziszowianka Radziszów
31.03.2020
19:15
(68-28)
Wiarusy Igołomia
6:1
Targowianka Targowisko
31.03.2020
19:15
(60-17)
Jordan Sum Zakliczyn
2:9
Orzeł Myślenice
31.03.2020
19:15
(28-95)
Gdovia Gdów
14:7
Raba Dobczyce
31.03.2020
19:15
(142-75)
Wiślanka Grabie
16:14
LKS Śledziejowice
31.03.2020
19:15
(160-143)
Targowianka Targowisko
2:2
Tempo Rzeszotary
01.04.2020
19:15
LKS Śledziejowice
13:17
Wiarusy Igołomia
01.04.2020
19:15
(130-179)
Jordan Sum Zakliczyn
2:1
Błękitni Bodzanów
01.04.2020
19:15
(24-18)
Raba Dobczyce
13:20
Dziecanovia Dziekanowice
01.04.2020
19:15
(137-206)
Orzeł Myślenice
12:7
Górnik Wieliczka
01.04.2020
19:15
(128-79)
Radziszowianka Radziszów
13:12
Wiślanka Grabie
01.04.2020
19:15
(139-121)
Pasternik Ochojno
1:7
Gdovia Gdów
01.04.2020
19:15
(19-70)
Gdovia Gdów
:
Orzeł Myślenice
02.04.2020
19:15
Tempo Rzeszotary
:
LKS Śledziejowice
02.04.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Radziszowianka Radziszów
02.04.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Jordan Sum Zakliczyn
02.04.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
Raba Dobczyce
02.04.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Pasternik Ochojno
02.04.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Targowianka Targowisko
02.04.2020
19:15
LKS Śledziejowice
:
Targowianka Targowisko
03.04.2020
19:15
Raba Dobczyce
:
Wiarusy Igołomia
03.04.2020
19:15
Orzeł Myślenice
:
Dziecanovia Dziekanowice
03.04.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Błękitni Bodzanów
03.04.2020
19:15
Radziszowianka Radziszów
:
Tempo Rzeszotary
03.04.2020
19:15
Pasternik Ochojno
:
Wiślanka Grabie
03.04.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Gdovia Gdów
03.04.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Górnik Wieliczka
04.04.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
LKS Śledziejowice
04.04.2020
19:15
Tempo Rzeszotary
:
Raba Dobczyce
04.04.2020
19:15
Targowianka Targowisko
:
Radziszowianka Radziszów
04.04.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Jordan Sum Zakliczyn
04.04.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Pasternik Ochojno
04.04.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
Orzeł Myślenice
04.04.2020
19:15

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny