facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Święto w Niepołomicach (foto)

Święto w Niepołomicach (foto)

Puszcza Niepołomice ma szczęście, jeżeli chodzi o dobór rywali w rozgrywkach Pucharu Polski. Do Niepołomic w ostatnich latach witały takie piłkarskie marki jak Lechia Gdańsk, Wisła Płock, Korona Kielce, Pogoń Szczecin czy w tegorocznych rozgrywkach- Legia Warszawa.

Zarówno dla klubu, jaki i kibiców to duże przeżycie i oderwanie się od I-ligowej codzienności. Dotychczasowe mecze przynosiły "Żubrom" więcej chwały niż gorzkich chwil i na pewno zostaną na długo w pamięci. We wczorajszym meczu faworytem byli oczywiście goście z Warszawy, którzy poważnie potraktowali 1/32 finału Pucharu Polski i oprócz kilku kosmetycznych zmian w składzie wyszli na boisko w mocnym zestawieniu.

Lepiej spotkanie rozpoczęli piłkarze miejscowych, którzy już na początku pokazali, że nie będą się tylko bronić w tym spotkaniu. Groźną akcję przeprowadził Bąk. Legioniści z upływem czasu przejmowali jednak inicjatywę w tym meczu, czego efektem była bramka z końcówki pierwszej połowy. Rzut rożny wykonywał Antolić i dokładna centra Serba wylądowała na głowie Wieteski, który mocnym strzałem skierował piłkę do siatki Puszczy.

Gospodarze w drugiej odsłonie próbowali zmienić wynik, jednak ich próby nie okazywały się na tyle skuteczne.  Pod sam koniec spotkania warszawianie zadali ostateczny cios strzelając bramkę na 2:0. Kontrę zespołu sfinalizował Jose Kante, dla którego było to pierwsze trafienie w barwach Legii od sierpnia 2018 roku.

Puszcza zakończyła, więc swoją przygodę w pucharowych rozgrywkach, ale piłkarze Tomasza Tułacza zostawili o sobie dobre wrażenie i nie mają się, czego wstydzić.


Totolotek Puchar Polski, 25.09.2019
Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa 0:2 (0:1)
Wieteska 41', Kante 90'


Żółte kartki: Nagy, Lewczuk
Puszcza
: Górski – Stępień, Kotwica, Czarny, Bartków – Bąk (75’ Nowak), Serafin, Tomalski, Stefanik (82’ Uwakwe), Widejko (46’ Mikołajczyk) - Embalo
Legia: Cierzniak – Stolarski, Wieteska, Lewczuk, Rocha – Martins (87’ Astiz), Antolić – Novikovas (70’ Luquinhas), Praszelik (79’ Karbownik), Nagy - Kante



-[FOTOGALERIA PAWŁA ZAPIÓRA

 

 

Źródło: Michał Natkaniec / Puszcza, fot. Paweł Zapiór

Dodano: 2019-09-26 14:20:20


Puchar Polski  Puszcza Niepołomice  Legia Warszawa 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
0:1
Warta Poznań
17.04.2021
20:00
Lechia Gdańsk
2:2
Piast Gliwice
17.04.2021
15:00
Raków Częstochowa
3:1
Lech Poznań
17.04.2021
17:30
Wisła Płock
2:2
Jagiellonia Białystok
18.04.2021
15:00
Legia Warszawa
0:0
Cracovia Kraków
18.04.2021
17:30
Stal Mielec
0:2
Zagłębie Lubin
18.04.2021
12:30
Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
21.04.2021
 
Śląsk Wrocław
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.04.2021
 
Jagiellonia Białystok
:
Stal Mielec
21.04.2021
 
Pogoń Szczecin
:
Górnik Zabrze
21.04.2021
 
Cracovia Kraków
:
Wisła Płock
21.04.2021
 
Lech Poznań
:
Lechia Gdańsk
21.04.2021
 
Piast Gliwice
:
Legia Warszawa
21.04.2021
 
Warta Poznań
:
Raków Częstochowa
21.04.2021
 

Fortuna I liga

Sandecja Nowy Sącz
3:1
Widzew Łódź
17.04.2021
16:00
Resovia Rzeszów
1:0
Stomil Olsztyn
17.04.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
17.04.2021
20:00
przełożony
Górnik Łęczna
0:0
Puszcza Niepołomice
17.04.2021
12:40
Zagłębie Sosnowiec
1:1
GKS Bełchatów
18.04.2021
12:40
Odra Opole
1:0
Korona Kielce
18.04.2021
12:40
GKS Tychy
:
Radomiak Radom
20.04.2021
17:40
Arka Gdynia
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
21.04.2021
18:00

II liga

Skra Częstochowa
0:1
Hutnik Kraków
17.04.2021
16:00
Wigry Suwałki
4:1
Bytovia Bytów
17.04.2021
16:00
Olimpia Elbląg
3:1
Lech II Poznań
17.04.2021
16:00
Garbarnia Kraków
2:1
Sokół Ostróda
17.04.2021
15:00
KKS 1925 Kalisz
0:2
Chojniczanka Chojnice
18.04.2021
17:50
Olimpia Grudziądz
1:2
Pogoń Siedlce
18.04.2021
17:00
Śląsk II Wrocław
3:4
Stal Rzeszów
18.04.2021
13:00
Błękitni Stargard
:
GKS Katowice
18.04.2021
13:00
Znicz Pruszków
:
Górnik Polkowice
20.04.2021
14:15
Garbarnia Kraków
:
Motor Lublin
21.04.2021
 

III liga, gr. 4

Wólczanka Wólka Pełkińska
:
KSZO Ostrowiec Św.
17.04.2021
16:30
przełożony
Jutrzenka Giebułtów
2:4
Podlasie Biała Podlaska
17.04.2021
13:00
Podhale Nowy Targ
1:1
Stal Kraśnik
17.04.2021
17:00
Siarka Tarnobrzeg
2:1
Sokół Sieniawa
17.04.2021
16:00
Korona II Kielce
0:3
Avia Świdnik
18.04.2021
12:00
Lewart Lubartów
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
18.04.2021
17:00
Chełmianka Chełm
0:1
Stal Stalowa Wola
18.04.2021
15:00
Wisłoka Dębica
3:1
Cracovia II Kraków
18.04.2021
17:00
Wisła Sandomierz
1:4
Wisła Puławy
18.04.2021
16:00
KS Wiązownica
0:2
ŁKS Łagów
18.04.2021
16:30

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
:
Dalin Myślenice
17.04.2021
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Słomniczanka Słomniki
17.04.2021
16:00
KS Chełmek
:
Orzeł Ryczów
17.04.2021
 
Unia Oświęcim
:
LKS Śledziejowice
17.04.2021
 
Garbarnia II Kraków
:
Pcimianka Pcim
17.04.2021
 
Clepardia Kraków
:
MKS Trzebinia
17.04.2021
 
LKS Rajsko
:
Beskid Andrychów
17.04.2021
 
Proszowianka Proszowice
:
Wiślanie Jaśkowice
17.04.2021
 
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Piaski Wielkie
18.04.2021
16:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
UKS Sygneczów II
17.04.2021
17:00
Contra II
:
Start II Brzezie
17.04.2021
17:00
Czarnochowice II
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
18.04.2021
17:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Stal Rzeszów
:
Korona II
17.04.2021
12:00
Resovia Rzeszów
:
Motor Lublin
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Orlęta K.
17.04.2021
 
Górnik Łęczna
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Korona Kielce
:
Stal Rz.
17.04.2021
12:00
Cracovia Kraków
:
Górnik Ł.
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Hutnik Kraków
17.04.2021
 
Motor Lublin
:
Wisła Kraków
17.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

Hetman Z.
:
KKP Korona
17.04.2021
13:00
BKS Lublin
:
Unia Tarnów
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
17.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
18.04.2021
12:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
17.04.2021
 
Profi Zielonki
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Unia Tarnów
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Glinik Gorlice
17.04.2021
 
Hutnik II Kraków
:
SMS Oświęcim
17.04.2021
 
Górnik Tarnów
:
Podgórze Kraków
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
17.04.2021
 
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
17.04.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
17.04.2021
10:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
 
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Chełmek
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
17.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
18.04.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
17.04.2021
 
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

Ekstraliga Kobiet

Olimpia Szczecin
1:2
SMS Łódź
17.04.2021
12:00
Czarni Sosnowiec
1:3
Medyk Konin
17.04.2021
12:15
Rolnik Biedrzychowice
2:3
ROW Rybnik
17.04.2021
13:30
GKS Katowice
2:1
Śląsk Wrocław
17.04.2021
13:00
KKP Bydgoszcz
1:5
AZS UJ Kraków
18.04.2021
12:15
Górnik Łęczna
7:0
APLG Gdańsk
18.04.2021
14:00

I liga kobiet (południe)

UKS SMS II Łódź
2:6
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
15:00
Piastovia Piastów
0:3 v.o.
Praga Warszawa
17.04.2021
 
Czwórka Radom
1:1
Pogoń Tczew
17.04.2021
14:00
Stomil Olsztyn
2:3
Polonia Środa Wielkopolska
18.04.2021
12:30
Rekord Bielsko Biała
5:0
UKS Staszkówka Jelna
18.04.2021
14:00
Resovia Rzeszów
4:1
SWD Wodzisław
18.04.2021
14:00

II liga kobiet (wschód)

Wanda Nowa Huta
2:4
Sparta Daleszyce
17.04.2021
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:0
Włókniarz Białystok
17.04.2021
13:00
Respekt Myślenice
9:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
17.04.2021
16:00
Ząbkovia Ząbki
6:1
Prądniczanka Kraków
17.04.2021
14:00
Loczki Wyszków
2:2
KSP Kielce
18.04.2021
14:00
KS Raszyn
1:3
Widok Lublin
18.04.2021
15:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny