facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Myślenicka Liga Firm - 11.kolejka (video)

Myślenicka Liga Firm - 11.kolejka (video)

Jedno jest pewne. Netfox nie znajdzie już pogromcy w walce o mistrzostwo II edycji Myślenickiej Ligi Firm. Stało się bowiem jasne po meczu z Pod Blachą, że najmłodsza kadrowo ekipa sięgnie po końcowy triumf. Netfox do końca sezonu będzie mierzył się jeszcze z wyzwaniem pozostania ekipą z kompletem punktów. Dla "Blachy" porażka z Netfoxem poważnie komplikuje (a może zamyka wręcz) temat walki o podium.
 
Niezwykle ważne zwycięstwo odniósł ZISiBO które ogrywając Mako zepchęło tą ekipę z trzeciego miejsca w tabeli. Przed atakiem obu w/w ekip wybronił się póki co Arch VR który po niespodziewanej porażce z Polplastem, pokonał pewnie Nembud i powiększył przewagę nad trzecią w tabeli ekipą do 4 punktów. 
 
Być może ostatnią szansę na opuszczenie dna tabeli zmarnował Polplast, któy po zaciętym boju uległ Maan i w zasadzie stracił kontakt z resztą stawki.
 
Walka o podium w dużej mierze rozstrzygnąć się może w następnej kolejce gdy dojdzie do bezpośrednich starć ZISiBO z Arch VR (hit kolejki) oraz Pod Blachą z Mako. Jeśli Maan pokona Nembud, także jeszcze może namieszać w rywalizacji o trzecie miejsce podium.

Netfox - Pod Blachą 6:3 (2:1)
Stopka 4, Dąbrowski 17, 37, Popielak 33, Kurowski 39, Chlebicki 49 - Moskal 25, Plewa 44, Surlas 47
 
Arch VR - Nembud 7:3 (1:2)
Talaga 9, 33, Ciaputa 34, 35, 41, Niedźwiedź 38, Jaśkowiec 46 - Cegielski 21, Maciejczyk 22, Masłowiec 28
 
Maan - Polplast 2:0 (2:0)
Pitala 9, Druzgała 22
 
ZISiBO - Mako 6:3 (3:1)
Cienkosz 3, E.Bałucki 4, 16, 47, Sz.Chlebicki 35, 38 - Wiechniak 7, Ślusarczyk 34, A.Burkat 48


 












 

 

1 Netfox 11 33 11-0-0 52-28 6 18 6-0-0 30-15 5 15 5-0-0 22-13
2 Arch VR 11 21 7-0-4 51-34 6 15 5-0-1 28-14 5 6 2-0-3 23-20
3 ZISiBO 11 17 5-2-4 52-39 4 7 2-1-1 15-10 7 10 3-1-3 37-29
4 Mako 11 15 5-0-6 37-41 6 12 4-0-2 22-18 5 3 1-0-4 15-23
5 Pod Blachą 11 13 4-1-6 36-39 6 7 2-1-3 20-22 5 6 2-0-3 16-17
6 Maan 11 13 4-1-6 24-40 6 9 3-0-3 13-20 5 4 1-1-3 11-20
7 Nembud 11 9 2-3-6 35-52 5 2 0-2-3 16-29 6 7 2-1-3 19-23
8 Polplast 11 7 2-1-8 33-47 5 6 2-0-3 22-26 6 1 0-1-5 11-21

Źródło: Piotr Kwiecień (video), Paweł Biela (foto)

Dodano: 2019-10-02 16:37:26


Galeria zdjęć

 

Zobacz też: Myślenicka Liga Firm

MLF 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
1:3
Lechia Gdańsk
28.10.2020
18:00
Pogoń Szczecin
:
Jagiellonia Białystok
30.10.2020
18:00

Fortuna I liga

Radomiak Radom
2:2
GKS Tychy
28.10.2020
13:00
w pierwotnym terminie odwołany z powodu powołania zawodnika gospodarzy do reprezentacji narodowej
Puszcza Niepołomice
:
Górnik Łęczna
29.10.2020
 
Chrobry Głogów
:
Odra Opole
30.10.2020
17:00
w pierwotnym terminie (25 października, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

II liga

Lech II Poznań
:
Olimpia Elbląg
29.10.2020
13:00
Pierwotnie 17 października, przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego.

III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
:
Lewart Lubartów
31.10.2020
11:00
Hetman Zamość
:
Chełmianka Chełm
31.10.2020
13:00
Avia Świdnik
:
Stal Kraśnik
31.10.2020
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Siarka Tarnobrzeg
31.10.2020
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
KS Wiązownica
31.10.2020
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Wisła Sandomierz
31.10.2020
14:00
Stal Stalowa Wola
:
Wisła Puławy
31.10.2020
 
Cracovia II Kraków
:
Sokół Sieniawa
31.10.2020
 
Korona II Kielce
:
Wisłoka Dębica
31.10.2020
 

IV liga (Kraków-Wadowice)

MKS Trzebinia
:
Dalin Myślenice
31.10.2020
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Puszcza II
31.10.2020
14:00
Beskid Andrychów
:
Słomniczanka Słomniki
31.10.2020
14:00
Sokół Kocmyrzów
:
Proszowianka Proszowice
31.10.2020
15:00
KS Chełmek
:
Garbarnia II Kraków
31.10.2020
 
LKS Rajsko
:
Wiślanie Jaśkowice
31.10.2020
 
Clepardia Kraków
:
Pcimianka Pcim
31.10.2020
 
Unia Oświęcim
:
Orzeł Ryczów
31.10.2020
 

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Wierchy Rabka Zdrój
:
Limanovia Limanowa
31.10.2020
11:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Orkan Szczyrzyc
31.10.2020
13:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Lubań Maniowy
31.10.2020
13:00
BKS Bochnia
:
Poprad Muszyna
31.10.2020
14:00
Sokół Słopnice
:
Unia Tarnów
31.10.2020
15:00
Rylovia Rylowa
:
Poprad Rytro
31.10.2020
15:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Metal Tarnów
31.10.2020
 
Barciczanka Barcice
:
Glinik Gorlice
31.10.2020
 
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
GKS Drwinia
31.10.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Orzeł Iwanowice
:
Pogoń Miechów
31.10.2020
11:00
Zieleńczanka Zielonki
:
Leśnik Gorenice
31.10.2020
11:00
Spójnia Osiek
:
Bolesław Bukowno
31.10.2020
14:00
LOT Balice
:
LKS Niedźwiedź
31.10.2020
14:00
Orzeł Bębło
:
Przebój Wolbrom
31.10.2020
14:00
Przemsza Klucze
:
TS Węgrzce
31.10.2020
 
KS Olkusz
:
Piliczanka Pilica
31.10.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wieczysta Kraków
:
Orlęta Rudawa
31.10.2020
11:00
Bronowianka Kraków
:
Kmita Zabierzów
31.10.2020
11:00
Grębałowianka Kraków
:
Piast Wołowice
31.10.2020
13:00
Kaszowianka Kaszów
:
Borek Kraków
31.10.2020
14:00
Prądniczanka Kraków
:
Dąbski Kraków
31.10.2020
 
Hutnik II Kraków
:
Skawinka Skawina
31.10.2020
 
Prokocim Kraków
:
Nadwiślan Kraków
31.10.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
:
Wróblowianka Wróblowice
31.10.2020
14:00
Raba Dobczyce
:
Błękitni Bodzanów
31.10.2020
14:00
Górnik Wieliczka
:
Wiślanka Grabie
31.10.2020
14:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Złomex Branice
31.10.2020
15:00
Pasternik Ochojno
:
Radziszowianka Radziszów
31.10.2020
15:00
Orzeł Myślenice
:
Tempo Rzeszotary
31.10.2020
15:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Wiarusy Igołomia
31.10.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
:
Zgoda Byczyna
31.10.2020
13:00
Brzezina Osiek
:
Sokół Przytkowice
31.10.2020
13:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Tempo Białka
31.10.2020
13:30
LKS Gorzów
:
Halniak Maków Podhalański
31.10.2020
14:00
Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
31.10.2020
14:00
Victoria Jaworzno
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
31.10.2020
14:00
Niwa Nowa Wieś
:
Garbarz Zembrzyce
31.10.2020
14:00
LKS Żarki
:
Hejnał Kęty
31.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Tuchovia Tuchów
31.10.2020
13:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Wisła Szczucin
31.10.2020
14:00
Dunajec Zakliczyn
:
LKS Szynwałd
31.10.2020
14:00
GLKS Gromnik
:
LUKS Skrzyszów
31.10.2020
14:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Zorza Zaczarnie
31.10.2020
14:00
LKS Rzuchowa
:
Polan Żabno
31.10.2020
15:00
LKS Ładna
:
Olimpia Wojnicz
31.10.2020
 

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Orzeł Dębno
:
Radłovia Radłów
31.10.2020
11:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
31.10.2020
14:00
Strażak Mokrzyska
:
Olimpia B.
31.10.2020
14:00
Sokół Maszkienice
:
Arkadia Olszyny
31.10.2020
14:00
Raba Książnice
:
Wola Radłowska
31.10.2020
14:00
Poręba Spytkowska
:
Naprzód Sobolów
31.10.2020
14:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Błyskawica Proszówki
31.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Grybovia Grybów
:
Zawisza R.
31.10.2020
11:00
LKS Zagórzany
:
Hart Tęgoborze
31.10.2020
14:00
Kolejarz Stróże
:
Dunajec Nowy Sącz
31.10.2020
14:00
ULKS Korzenna
:
Łosoś Łososina Dolna
31.10.2020
14:00
Gród Podegrodzie
:
LKSKobylankaKobylanka
31.10.2020
14:00
Zyndram
:
Helena Nowy Sącz
31.10.2020
14:00
LKS Uście Gorlickie
:
Podhalanin Biecz
31.10.2020
14:00

Klasa A (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
:
Galicja Raciborowice
31.10.2020
12:00
Strażak Goszcza
:
Partyzant Dojazdów
31.10.2020
13:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Szreniawa Koszyce
31.10.2020
14:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Michałowianka Michałowice
31.10.2020
14:00
Ekler Baranówka
:
Prądniczanka II Kraków
31.10.2020
14:00
Spartak Wielkanoc
:
Wierzbowianka Wierzbno
31.10.2020
15:00

Klasa A (Kraków II)

Wisła Czernichów
:
Maszycanka Maszyce
31.10.2020
14:00
MKS Skała 2004
:
Wisła Rząska
31.10.2020
14:00
Lotnik Kryspinów
:
Sokół Rybna
31.10.2020
14:00
Tęcza Piekary
:
Dragon Szczyglice
31.10.2020
14:00
Świt Krzeszowice
:
Sportowiec Modlniczka
31.10.2020
14:30
JKS Zelków
:
Liszczanka Liszki
31.10.2020
14:30
Iskra Czułów
:
Strażak Rączna
31.10.2020
14:30

Klasa A (Kraków III)

Wanda Nowa Huta
:
Podgórze Kraków
31.10.2020
11:00
Fairant Kraków
:
Iskra Krzęcin
31.10.2020
13:00
Płomień Kostrze
:
Kabel Kraków
31.10.2020
14:00
Pogoń Skotniki
:
Rzozovia Rzozów
31.10.2020
14:30
Krakus Swoszowice
:
Tramwaj Kraków
31.10.2020
 
Strzelcy Kraków
:
Gajowianka Gaj
31.10.2020
 
Bratniak Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
31.10.2020
 

Klasa A (Wieliczka)

Strażak Kokotów
:
Piłkarz Podłęże
31.10.2020
13:00
Wolni Kłaj
:
Czarnochowice
31.10.2020
13:30
UKS Sygneczów
:
Piast Łapanów
31.10.2020
14:00
Contra Sułków
:
Czarni Staniątki
31.10.2020
14:00
Sokół Chorągwica
:
Rożnowa
31.10.2020
14:30
Wilga Koźmice Wielkie
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
31.10.2020
15:00
Zieloni Niegowić
:
Iskra Zakrzów
31.10.2020
16:00
Zryw Szarów
:
Gwiazda Brzegi
31.10.2020
 

Klasa A (Myślenice)

Clavia Świątniki Górne
:
Zielonka Wrząsowice
31.10.2020
13:00
Karpaty Siepraw
:
Sęp Droginia
31.10.2020
14:00
Rokita Kornatka
:
Beskid Tokarnia
31.10.2020
14:00
Górki Myślenice
:
Staw Polanka
31.10.2020
14:30
Iskra Brzączowice
:
Skalnik Trzemeśnia
31.10.2020
14:30
Hejnał Krzyszkowice
:
Sokół Borzęta
31.10.2020
14:30
Lubomir Wiśniowa
:
LKS Rudnik
31.10.2020
14:30
Gościbia Sułkowice
:
Topór Tenczyn
31.10.2020
15:00

Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
:
Sokół Gołaczewy
31.10.2020
11:00
Błysk Zederman
:
Olimpia Łobzów
31.10.2020
11:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Strażak Przybysławice
31.10.2020
14:00
Laskowianka Laski
:
Dłubnia Trzyciąż
31.10.2020
14:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Błyskawica Kolbark
31.10.2020
14:00
Legion Bydlin
:
Pilica Wierbka
31.10.2020
14:30
Unia Jaroszowiec
:
Spartak Charsznica
31.10.2020
14:30
Centuria Chechło
:
Promień Przeginia
31.10.2020
14:30

Klasa A (Chrzanów)

Ciężkowianka Jaworzno
:
Zagórzanka Zagórze
31.10.2020
14:00
Fablok Chrzanów
:
Start Kamień
31.10.2020
14:00
Tęcza Tenczynek
:
Unia Kwaczała
31.10.2020
14:00
MKS Alwernia
:
Wolanka Wola Filipowska
31.10.2020
14:00
Błyskawica Myślachowice
:
Victoria Zalas
31.10.2020
14:00

Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Wilga Instalbud Golkowice
31.10.2020
14:00
Promień Zakrzowiec
:
Batory Wola Batorska
31.10.2020
14:30
Naprzód Ochmanów
:
Start Brzezie
31.10.2020
15:00
Gryf Wiatowice
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
31.10.2020
17:00
Górnik II Wieliczka
:
Wiarusy II
31.10.2020
 
Gdovia II Gdów
:
Wieliczanka Wieliczka
31.10.2020
 
Ledniczanka
:
Tęcza Słomiróg
31.10.2020
 

Klasa B (Myślenice)

Grodzisko Raciechowice
:
Raba II Dobczyce
31.10.2020
11:00
Górki II Myślenice
:
Radwan Skomielna Czarna
31.10.2020
11:00
Karpaty II Siepraw
:
Cisy Harbutowice
31.10.2020
14:00
Iskra Głogoczów
:
Orzeł Nowa Wieś
31.10.2020
14:00
Dukla Bysina
:
Szczebel Lubień
31.10.2020
14:00
Cyrhla Krzczonów
:
Wicher Stróża
31.10.2020
14:00
Jawor Jawornik
:
LKS Trzebunia
31.10.2020
15:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Górnik Zabrze
1:0
Korona
27.10.2020
14:00
w pierwotnym terminie (4 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Legia Warszawa
:
Korona
31.10.2020
12:00
Lechia
:
Gwarek Zabrze
31.10.2020
12:00
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia
31.10.2020
12:30
Górnik Zabrze
:
Wisła Kraków
31.10.2020
 
Pogoń Szczecin
:
Arka G.
31.10.2020
 
Hutnik Kraków
:
Zagłębie Lubin
31.10.2020
 
SMS Łódź
:
Śląsk Wrocław
31.10.2020
 
Escola Varsovia Warszawa
:
Lech Poznań
31.10.2020
 

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D

Korona Kielce
4:1
Stal Mielec
28.10.2020
13:00
Cracovia Kraków
4:1
Karpaty Krosno
28.10.2020
13:00
Motor Lublin
:
Wisła Kraków
31.10.2020
13:30
Hutnik Kraków
:
Korona Kielce
31.10.2020
13:30
Karpaty Krosno
:
Stal Mielec
31.10.2020
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
31.10.2020
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D

Cracovia Kraków
:
BKS Lublin
31.10.2020
15:00
Wisła Kraków
:
KKP Korona
31.10.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
TOP 54 Biała Podlaska
31.10.2020
 
Górnik Ł.
:
Motor Lublin
31.10.2020
 

Małopolska Liga Juniorów

Orkan Raba Wyżna
0:2
Profi Zielonki
27.10.2020
14:00
Sandecja Nowy Sącz
4:1
Dunajec Nowy Sącz
27.10.2020
14:30
Tarnovia Tarnów
:
Sokół Stary Sącz
28.10.2020
14:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Nowy Sącz
31.10.2020
10:00
Profi Zielonki
:
BKS Bochnia
31.10.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Beskid Andrychów
31.10.2020
10:00
Sokół Stary Sącz
:
Prądniczanka Kraków
31.10.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
31.10.2020
13:00
Pcimianka Pcim
:
Limanovia Limanowa
31.10.2020
14:30
Unia Tarnów
:
Orkan Raba Wyżna
31.10.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
:
Sandecja Nowy Sącz
31.10.2020
13:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Profi Zielonki
31.10.2020
13:30
Garbarnia Kraków
:
Puszcza Niepołomice
31.10.2020
 
Glinik Gorlice
:
Podgórze Kraków
31.10.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Górnik Wieliczka
:
Unia Tarnów
31.10.2020
10:15
Pcimianka
:
Sandecja II Nowy Sącz
31.10.2020
 

I Małopolska Liga Trampkarzy

Dunajec Nowy Sącz
:
Unia Tarnów
31.10.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
AP 21 Kraków
31.10.2020
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Unia Oświęcim
31.10.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy

Raba Dobczyce
:
Wisła Kraków
28.10.2020
17:00
Raba Dobczyce
:
Sandecja Nowy Sącz
31.10.2020
10:00
MOSiR Bochnia
:
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Wisła Kraków
31.10.2020
13:00

I Małopolska Liga Młodzików

Wisła Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
29.10.2020
16:00
Kalwarianka
:
Sandecja
31.10.2020
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
AS Progres Kraków
31.10.2020
10:00
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
31.10.2020
 

II Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
:
Podhale Nowy Targ
28.10.2020
15:00
Okocimski Brzesko
:
Wisła Kraków
31.10.2020
13:00
Cracovia II
:
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
 
Fablok Chrzanów
:
Limanovia Limanowa
31.10.2020
 

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
:
AZS UJ Kraków
31.10.2020
 
Rolnik Biedrzychowice
:
KKP Bydgoszcz
31.10.2020
 
Górnik Łęczna
:
Olimpia Szczecin
31.10.2020
 
Czarni Sosnowiec
:
GKS Katowice
31.10.2020
 
APLG Gdańsk
:
Śląsk Wrocław
31.10.2020
 
ROW Rybnik
:
SMS Łódź
31.10.2020
 

I liga kobiet (południe)

Pogoń Tczew
:
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
12:00
Polonia Środa Wielkopolska
:
SWD Wodzisław
31.10.2020
14:00
Stomil Olsztyn
:
UKS SMS II Łódź
31.10.2020
 
Czwórka Radom
:
Piastovia Piastów
31.10.2020
 
UKS Staszkówka Jelna
:
Praga Warszawa
31.10.2020
 
Rekord Bielsko Biała
:
Resovia Rzeszów
31.10.2020
 

II liga kobiet (wschód)

Wanda Nowa Huta
:
Widok Lublin
31.10.2020
12:00
Loczki Wyszków
:
Ząbkovia Ząbki
31.10.2020
14:00
Respekt Myślenice
:
KS Raszyn
31.10.2020
15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Prądniczanka Kraków
31.10.2020
14:00
AZS UW Warszawa
:
Sparta Daleszyce
31.10.2020
 
KSP Kielce
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
31.10.2020
14:00

III liga kobiet, gr.4

Hetman Włoszczowa
:
Dąb Zabierzów Bocheński
31.10.2020
 
Izolator Boguchwała
:
Starówka Nowy Sącz
31.10.2020
11:00
Tarnovia II
:
Podgórze Kraków
31.10.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Iskra Krzemień
31.10.2020
 
Naprzód Sobolów
:
DAP Dębica
31.10.2020
 
Iskra Brzezinka
:
Hetman Włoszczowa
31.10.2020
 
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Unia Lublin
31.10.2020
11:00

IV liga małopolska kobiet

Uran Łukowica
:
Olimpia Osieczany
31.10.2020
11:00
Pogorzanka Pogorzyce
:
Burza Roczyny
31.10.2020
11:00

Centralna Liga Juniorek U-17

SMS Łódź
:
Górnik Ł.
31.10.2020
12:00
Ślęza Wrocław
:
Bronowianka Kraków
31.10.2020
18:00
Unia Opole
:
Zabrze
31.10.2020
 
Resovia Rzeszów
:
SWD Wodzisław
31.10.2020
 
UKS Staszkówka Jelna
:
ROW Rybnik
31.10.2020