Sokół Chorągwica z kompletem zwycięstw!

Mecz rozpoczął się dla  drużyny z Chorągwicy wręcz wzorowo. Goście już w 2 minucie meczu objęli prowadzenie. Sosin z okolic 20 metra zagrał miękko górną piłkę, przerzucając defensorów gospodarzy wprost pod nogi Palonka, a ten pewnie pokonał bramkarza i zrobiło się 0:1.

Przez większą część pierwszej połowy to Sokół utrzymywał się przy piłce i stwarzał groźnie sytuacje pod bramką Wiarusów. Defensywa konsekwentnie pilnowała ustawienia i nie pozwoliła gospodarzom zrobić sobie krzywdy. Kilka razy bardzo dobrymi interwencjami popisywał się bramkarz drużyny z Igołomi, raz po raz bombardowany uderzeniami z okolic 16 metra przez Dawida Górskiego, Sosina, czy to Palonka.

W 43 minucie padł gol na 0:2. Trener Klimczyk przyspieszył rozegranie akcji podaniem do Sosina, a ten popisowo popędził z piłką mijając kilku przeciwników i gdy znalazł się już w polu karnym uderzył futbolówkę lewą nogą zdobywając piękną bramkę.

Na drugą połowę Chorągwicki Sokół wyszedł z zamiarem powiększenia przewagi i zdobywania kolejnych goli. W pierwszym kwadransie udało się zamknąć drużynę gospodarzy na ich połowie, tam Sokół cierpliwie budował swoje akcje i różnymi wariantami próbował zaskoczyć defensywę Wiarusów na świetnie przygotowanym boisku w Igołomi.

W 56 minucie gospodarze nieprzepisowo zatrzymali Dariusza Górskiego i arbiter podyktował rzut wolny z okolic 30 metra. Do wykonania stałego fragmentu gry podszedł Klimczyk, który wstrzelił piłkę wzdłuż bramki rywali, między bramkarza a obrońców, gdzie Sosin przytomnie przeciął podanie po raz drugi pokonując golkipera Wiarusów.

W 86' Harędziński urwał się spod opieki przeciwnika i zagrał do Zięcika, ten precyzyjnym podaniem otworzył Antoniemu Malickiemu drogę do bramki, który minął zwodem obrońce i z dużym spokojem ustalił wynik tego meczu na 0:4.