facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 11-17 października

Futmal w delegacji: 11-17 października

Myślenicka Liga Firm, 11.10.2019
ZISiBO - Pod Blachą, pt.20:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (video)

Myślenicka Liga Firm, 11.10.2019
Maan - Arch VR, pt.20:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adrian Kicek (video)

Myślenicka Liga Firm, 11.10.2019
Netfox - Nembud, pt.21:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (video)

Myślenicka Liga Fitm, 11.10.2019
Mako - Polplast, pt.21:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adrian Kicek (video)

IV liga (Kraków-Wadowice), 12.10.2019
Wiślanie Jaśkowice - Clepardia Kraków, sb.11:00
reporter: Wojciech Tracz (video)

III liga, 12.10.2019
Jutrzenka Giebułtów - Podhale Nowy Targ, sb.12:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, video)

Klasa A (Myślenice), 12.10.2019
Karpaty Siepraw - Wróblowianka Wróblowice, sb.15:30 - FUTMAL PREMIUM
reporterzy: Piotr Kwiecień (tekst, video), Krzysztof Porębski (foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 12.10.2019
LKS Niedźwiedź - Orzeł Iwanowice, sb.15:30
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)

Turniej halowy, 13.10.2019
Jurajska Winter Cup, nd.09:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)


LISTA DELEGACJI AKTUALIZOWANA JEST NA BIEŻĄCO

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2019-10-11 12:08:33


Futmal w delegacji 

Komentarze


II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Wierzbowianka II Wierzbno
:
AZS AGH Kraków
22.01.2020
21:15

I Liga Futsalu, gr. południowa

AZS UMCS Lublin
:
FC Siemianowice Śląskie
25.01.2020
 
Futsal Team Brzeg
:
Górnik Polkowice
25.01.2020
 
Marfarbex Busko Zdrój
:
Heiro Rzeszów
25.01.2020
18:00
Profisport Wrocław
:
BSF Bochnia
26.01.2020
15:30
Futsal Nowiny
:
GKS Futsal Tychy
26.01.2020
17:00
Sośnica Gliwice
:
GKS Komprachcice
26.01.2020
17:00

II Liga Futsalu, gr. małopolsko-świętokrzyska

Sparta Spytkowice
:
Unia Tarnów
25.01.2020
 
AZS UEK Kraków
:
BSF Busko Zdrój
25.01.2020
 
UKS Pińczów
:
Futsal II Nowiny
25.01.2020
 

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Strzelcy
:
Wieczysta Kraków
24.01.2020
19:30
Clepardia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
24.01.2020
19:30
Prokocim Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
24.01.2020
20:30
Wisła Kraków
:
Dąbski
24.01.2020
20:30
Hutnik Kraków
:
Garbarnia Kraków
24.01.2020
21:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Cracovia Kraków
24.01.2020
21:30