facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Mamy pierwszego triumfatora Jurajska Winter Cup 2019!

Mamy pierwszego triumfatora Jurajska Winter Cup 2019!

W sobotę wystartował cykl turniejów Jurajska Winter Cup organizowany przez Jura Football Events. Pierwsze jesienno-zimowe zmagania wygrała ekipa Jadwigi Kraków, która po niesłychanie zaciętym pojedynku finałowym, pokonała AP Wieliczka, drugiego kandydata do triumfu.

 

 

Jadwiga i AP Wieliczka to w ogóle dwie ekipy, o których grze można najwięcej napisać. 
 
Krakowianie pokazali najwięcej automatyzmów w swojej grze. Przy wyprowadzaniu akcji zawsze było do kogo podać piłkę i co ważne, piłkę krótko rozegraną. Znakomicie funkcjonowali boczni obrońcy, których odpowiednie ustawianie się na boisku pozwalało po pierwsze dłużej utrzymywać się przy piłce, a po drugie bardziej świadomie budować akcje. A było kim w ofensywie straszyć. Na pierwszy plan wysuwał się szybki i zwinny Jan Jaśkowiec. Znakomicie radził sobie w pojedynkach jeden na jeden przy bocznej linii boiska, gdzie robił wiele pożytku ze swojej dobrze ułożonej lewej nogi. Dysponuje zarówno soczystym uderzeniem jak i przeglądem pola bo niejednokrotnie dostrzegał dużo lepiej ustawionych partnerów generując dodatkowe zagrożenie pod bramką rywali. Świetnym uzupełnieniem gry Jaśkowca był walczak Zadęcki. "Tadek" walczył o swoje w środku pola, harował za dwóch rozpychając się łokciami w walce o utrzymanie piłki w ofensywie i o odbiory w grze obronnej. Błyszczał mądrym ustawianiem się na boisku dzięki czemu wciąż był pod grą. 
 
W zespole Dominika Ślósarczyka oglądaliśmy też występy Magdaleny Kędzior, zawodniczki która w męskim gronie wcale nie należała do tła. Wręcz przeciwnie, pewnie radziła sobie na małych przestrzeniach, potrafiła wychodzić bez szwanku z oblężenia rywali i dodatkowo zwieńczyć wszystko celnym i... cennym podaniem. Całość spinał występujący między słupkami Mikołaj Kucharczyk, przybijający raz po raz "piątki" z zespołem po udanych interwencjach. 
 
Jadwiga Kraków dominowała w swojej grupie, wygrywając pewnie wszystkie spotkania, w dodatku nie tracąc w nich ani jednego gola. Opór postawił dopiero team AP Wieliczka, który także zdecydowanie, z kompletem zwycięstw wygrał grupę B. 
 
Wieliczan charakteryzowała zespołowość i... soczyste strzały. Tak, w zasadzie każdy zawodnik AP Wieliczka dysponował atomowym uderzeniem. I z tego atutu wieliczanie korzystali w najlepsze. Oczywiście nie zawsze kończyło się golem ale siła poprawność techniczna uderzeń z prostego podbicia większości graczy w żółtych strojach robiła naprawdę wrażenie. Wrażenie robiły również gesty fair-play z udziałem wieliczan, jak choćby korekta decyzji sędziego dotyczącego kornera dla Jurajskiej II po przyznaniu się golkipera APW do muśnięcia piłki. Brawa za sportowe umiejętności i za sportowego ducha w Wieliczce! 
 
Oglądając kolejne zwycięstwa wieliczan w fazie grupowej śmiało można było snuć wnioski, że tylko Jadwiga mogłaby powstrzymać APW przed końcowym triumfem. I tak się właśnie stało. Mistrzowie obu grup, zgodnie z regulaminem, starli się bezpośrednio w wielkim finale (nie grano półfinałów). I ten pojedynek godny był starcia gigantów. Zaczęło się nieciekawie dla wieliczan, bo już w pierwszej akcji Mateusz Mazik wpadł w piłką w pole karne i zgotował tam rywalom niezłe zamieszanie. Kilka chwil później odpowiedzieli wieliczanie ale odrobinę rozregulowany celownik uratował stojącego w bramce Mikołaja Kucharczyka. Koniec końców, co rozpoczął to i zakończył na 200 sekund przed końcem Mateusz Mazik. Po akcji Tadeusza Zadęckiego, jego dośrodkowanie precyzyjnie wykończył wspomniany Mazik i jego trafienie okazało się złotym golem wielkiego finału.
 
Ale to nie był koniec wielkich sportowych emocji w Piekarach pod Krakowem. Bój toczył się także i o ostatnie miejsce na podium. Dotarły do niego ekipy Prokocimia i Krakusa. Prokocim, poza przegranym meczem z Jadwigą, w grupie radził sobie bez większych trudności. Prokocim nie od dziś charakteryzuje solidną pracą z młodzieżą i wynik osiągnięty przez drużynę Szymona Górniego dziwić nie może. Jego ekipę w sobotnim turnieju napędzało dwóch graczy. Filip Kowalski oraz Maciej Drożdż. Obu zawodników charakteryzowała odwaga, pakowanie się w kłopoty, z którymi świetnie sobie radzili. Kowalski pracował głównie pod bramką rywali, pod którą docierał przebijając się samotnie często przez blok obronny rywala. A i gdy to już uczynił, z golkiperami radził sobie w dowolny sposób. Znakiem firmowym Kowalskiego były plasowane i precyzyjne strzały tuż przy słupku i te właśnie zaprowadziły tego gracza na szczyt w klasyfikacji strzelców całego turnieju. Ten sukces byłby trudniejszy do osiągnięcia bez Drożdża w środkowej strefie boiska. To gość, który lubuje się dryblingach, sam je prowokuje i... bawi się grą. Dzięki temu wiele mu na boisku wychodzi, choć zawdzięcza to też pracowitości. Drożdż żyje nie tylko z dryblingów ale i z mozolnej pracy w defensywie, z waleczności oraz niezłego przeglądu pola. Prokocim z takim duetem, wspieranym przez silną piłkarsko resztę zespołu w całym turnieju powstrzymała tylko Jadwiga. Ta jedna porażka zepchnęła ekipę Górniego do starcia o brązowy medal, starcia dość spokojnie wygranego z Krakusem Nowa Huta. 
 
Krakusowi w walce o podium (AP Wieliczka poza zasięgiem w walce o mistrzostwo) pomogła wbrew pozorom (chyba nieco bardziej od grupy A) wyrównana stawka w grupie. Zwycięstwa z ekipami gospodarzy wystarczyły, by zająć w grupie miejsce drugie i powalczyć o brąz. W ekipie Bogusława Kołasia wyróżniał się na pewno Radosław Pach, który jak automat zachowywał się w sytuacjach sam na sam z bramkarzami. Mijał ich bez trudu i wieńczył dzieło uderzeniami do pustej bramki. W małym finale, co prawda Prokocim okazał się wyraźnie lepszy/skuteczniejszy ale gdyby przy stanie 0:0 Ksawery Szymański fenomenalną interwnecją nie zatrzymał kontry Pacha właśnie, kto wie - jak potoczyłby się ten pojedynek. 
 
Piąte miejsce wywalczyła drużyna FA Kraków. Drużyna Michała Dachowskiego nie dysponowała co prawda bramkostrzelnymi graczami ale walorów czysto piłkarskich jej nie brakowało. Lekko na duchu robiło się oglądając, jak młodzi piłkarze FA Kraków wychodzą na pozycję i szukają gry, jak Jan Jagielski swobodnie operuje obiema nogami podczas prowadzenia piłki w pełnym biegu czy wreszcie Igancego Zająca, który notował wysoką skuteczność w mijaniu rywali co zawdzięcza jednoczesnej kontroli nad piłką i wzrokowego penetrowania terenu, który zdobywał. Ta umiejętność obserwacji kątem oka, nie tracąc kontroli nad piłką... rzucała się w oko reporterowi Futbol-Małopolska. 
 
O piąte miejsce walkę przegrała FA Jurajska II, jedna z dwóch ekip wystawionych przez gospodarzy/organizatorów. Tu, oglądaliśmy popisy Tomasza Waliczka, bramkarza który rządził na przedpolu. Jego odważne i zdecydowane (czasem może nawet nieco szalone) wyjścia z bramki zapobiegły niejednej katastrofie i bez wątpienia był to jeden z mocniejszych argumentów tej drużyny w defensywie. Jego statystyki co prawda psuje nieco kanonada strzelecka urządzona przez AP Wieliczka ale gdyby ten mecz pominąć, Waliczek miał na swoim koncie naprawdę sporo skutecznych interwencji. Druga drużyna FA Jurajska drogę po medale utrudniła sobie już na wstępie remisując "derbowe" starcie z pierwszym zespołem Jurajskiej. Potem udało się pokonać Hutnika ale porażka w bezpośrednim starciu z Krakusem przekreśliła szanse na podium. W meczu o piąte miejsce zanosiło się na porażkę 0:2 z FA Kraków ale gol Wiktora Golisa w ostatnich sekundach pojedynku napędził nieco strachu rywalowi.
 
Rywalizację o siódmą z kolei lokatę wygrał Hutnik Kraków, który w starciu z Orawą Jabłonka zdecydowanie dłużej utrzymywał się przy piłce i tak naprawdę dzięki temu kontrolował przebieg spotkania. Kluczem do tego ostatniego zwycięstwa było też odcięcie od gry Mileny Boroń, ale o tej zawodniczce wspomnimy za chwilę. Hutnik "zapodział się" w walce o najwyższe lokaty trochę niefortunnie. Przegrał minimalnie kluczowe starcie z FA Jurajska II i to kosztowało zespół Mateusza Króla spadek aż na 4 miejsce w grupie. A HKS to generalnie jedyny zespół, który w grupie realnie postawił się rozpędzonej AP Wieliczka. Hutnik to także tradycyjnie już zespół prezentujący wysoką kulturę gry. Zaczynało się wszystko już od bramki. Golkiper nowohucian spokojnie i z zimną krwią wprowadzał piłkę do gry. Był tak naprawdę dodatkowym obrońcą, dodatkową parą nóg do kreowania akcji ofensywnej. Dalej można było natrafić na Milana Chmiesta, zawodnika świetnie czującego się na małej przestrzeni. Wszystko dzięki dobremu panowaniu nad piłką i umiejętnemu dryblingowi. Mądrość, umiejętna gra bez piłki przyświecała z kolei Kacprowi Miernikowi, a i dryg do efektownych dryblingów Michała Orła przynosiły Dumie Nowej Huty sporo korzyści. 
 
No właśnie... Milena Boroń. Zawodniczka, której wyłączenie z gry być może pozwoliło Hutnikowi wygrać bój o siódme miejsce. Orawa Jabłonka, bo o tym zespole mowa, miała w swoich szeregach prawdziwą perłę. Milenę, która w wybranych meczach pełniła wręcz rolę lidera zespołu, zawodniczki która napędzała grę teamu z Jabłonki. Młoda piłkarka Orawy umiejętnie znajdowała sobie miejsce do rozpędzenia się z piłką, a dzięki przyzwoitej technice użytkowej, szybkość biegu nie miała negatywnego wpływu na kontrolę nad piłką. Dzięki temu wygrywała wiele pojedynków, pościgów z rywalami zdobywając jakże cenny teren pod akcję bramkową. Dobrą robotę wykonywał też Kacper Piekarczyk, kolejny na tym turnieju gracz z umiejętnością obserwacji otoczenia i pełnej kontroli nad piłką jednocześnie. 
 
Na końcu stawki uplasowały się FA Jurajska I i Zieleńczanka. Oba te zespoły stoczyły bój o 9.miejsce, a lepsi w nim okazali się gospodarze, zespół który miał naprawdę kilka atutów, by walczyć o znacznie wyższe lokaty. Już same wyniki wskazują, że Jurajska I mogła śmiało myśleć nawet o medalach. W niezwykle wyrównanej grupie B remisowała z Hutnikiem i Jurajską II, a jedyne porażki to 1:2 z Krakusem i 0:1 z Wieliczką. Jurajskiej być może brakowało odrobiny szczęścia, bo umiejętności na pewno nie. Siłą FA Jurajska I był między innymi Krzysztof Klich, wykazując się niejednokrotnie ponadprzeciętnym refleksem przy strzałach z najbliższej odległości. Bez wątpienia motorem napędowym ekipy Rafała Rospierskiego byli Mateusz Wolak i Wojciech Poddębniak. Wolak reprezentował uniwersalność, szybki i błyskotliwy drybling, waleczność czy targanie rywali za koszulki w zaciekłej walce o piłkę, ot mały piłkarski wojownik. Poddębniak to z kolei większy spokój, rozegranie piłki, prowokowanie partnerów z drużyny do wychodzenia na pozycję, generowania ruchu na połowie przeciwnika. 

Po meczu odbyło się uroczyste wręczanie nagród. Te zespołowe: puchary i medale oraz indywidualne (piłki i koszulki) ufundowane zostały przez firmę Kraksport, okolicznościwe koszulki dla zwycięzców ufundowała firma Lynka Promotional Solutions, a Makro wody i owoce dla uczestników. Patronat nad całym cyklem turniejów Jurajska Winter Cup sprawuje Gmina Zabierzów z Wójtem na czele.


-[FOTOGALERIA PIOTRA KWIETNIA
 

Dominik Ślósarczyk (trener Jadwigi Kraków):
- Dużo mocnych ekip, świetna organizacja turnieju, piękna hala oraz naprawdę atrakcyjne nagrody. Z występów moich podopiecznych także jestem bardzo zadowolony, graliśmy na wysokim poziomie i na pewno będziemy mile wspominać ten występ, a i z chęcią będziemy gośćmi na tym turnieju jeśli pojawi się taka możliwość w przyszłości. Jesteśmy tu już drugi rok z rzędu i znów panowała tu bardzo miła atmosfera, a turniej przeprowadzono niezwykle sprawnie.
 

Grupa A
FA Kraków - Orawa 1:1
Zieleńczanka - Prokocim 0:4
Jadwiga - FA Kraków 3:0
Orawa - Zieleńczanka 3:0
Prokocim - Jadwiga 0:3
FA Kraków - Zieleńczanka 2:0
Jadwiga - Orawa 7:0
Prokocim - FA Kraków 2:1
Zieleńczanka - Jadwiga 0:3
Orawa - Prokocim 0:4
 
1. Jadwiga 4 12 16-0
2. Prokocim 4  9 10-4
3. FA Kraków 4  4  4-6
4. Orawa 4  4  4-12
5. Zieleńczanka 4  0  0-12


Grupa B
FA Jurajska I - Hutnik 1:1
AP Wieliczka - Krakus 2:1
FA Jurajska II - FA Jurajska I 1:1
Hutnik - AP Wieliczka 0:2
Krakus - FA Jurajska II 3:1
FA Jurajska I - AP Wieliczka 0:1
FA Jurajska II - Hutnik 2:1
Krakus - FA Jurajska I 2:1
AP Wieliczka - FA Jurajska II 6:0
Hutnik - Krakus 3:0

1. AP Wieliczka 4 12 11-1
2. Krakus 4  6  6-7
3. FA Jurajska II 4  4  4-11
4. Hutnik 4  4  5-5
5. FA Jurajska I 4  2  3-5

 
o IX miejsce
Zieleńczanka - FA Jurajska I 0:3
 
o VII miejsce
Orawa - Hutnik 0:4
 
o V miejsce
FA Kraków - FA Jurajska II 2:1
 
o III miejsce
Prokocim - Krakus 3:0
 
o I miejsce
Jadwiga - AP Wieliczka 1:0
 
Król strzelców: Filip Kowalski (Prokocim - 7 goli)
Najlepszy bramkarz: Mikołaj Kucharczyk (Jadwiga - 0 straconych goli)


-[FOTOGALERIA PIOTRA KWIETNIA

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA:

1. Jadwiga Kraków:
8.Mikołaj Kucharczyk, 6.Krystyna Szwedo, 9.Jan Jaśkowiec, 10.Tadeusz Zadęcki, 30.Mateusz Mazik, 11.Filip Mróz, 3.Igor Hardyn, 7.Magdalena Kędzior. Trener: Dominik Ślósarczyk.

2. Akademia Piłkarska Wieliczka: Arkadiusz Meus, Michał Adamczyk, Aleksander Windak, Mark Korban, Szymon Nowak, Grzegorz Nawalany, Jakub Pawlik, 

3. Prokocim Kraków: 1.Ksawery Szymański, 99.Filip Kowalski, 79.Szymon Piszczek, 16.Patryk Lenczowski, 80.Jakub Lenczowski, 6.Maciej Drożdż, 13.Jacek Budacz, 11.Bartosz Barchański, 22.Michalina Pieniążek. Trener: Szymon Górni.

4. Krakus Nowa Huta: 4.Natan Skórski, 16.Radosław Pach, 3.Jakub Nęcka, 5.Michał Kołaś, 11.Jan Mroczek, 6.Krzysztof Jakubczyk, 9.Olaf Dudka, 8.Piotr Tondyra. Trener: Bogusław Kołaś.

5. Football Academy Kraków: 1.Tomasz Oberwan, 6.Antoni Paszkiewicz, 2.Ignacy Zając, 11.Mateusz Rojek, 10.Ksawery Szumera, 23.Franciszek Nowak, 4.Dominik Wójs, 10.Jan Jagielski, 0.Kacper Chrzanowski. Trener: Michał Dachowski.

6. Football Academy Jurajska II: 1.Tomasz Waliczek, 7.Aleksander Ziarnik, 23.Antoni Cuglewski, 3.Tymon Urbański, 11.Kacper Kowalczyk, 24.Eryk Muzyk, 9.Wiktor Golis. Trener: Rafał Rospierski.

7. Hutnik Kraków: 23.Patryk Kołodziej, 27.Milan Chmiest, 99.Oskar Kot, 30.Maciej Dudek, 4.Oskar Kapusta, 14.Kacper Miernik, 10.Michał Orzeł, 22.Adam Grad, 13.Karol Ogar. Trener: Mateusz Król.

8. Orawa Jabłonka: 10.Milena Boroń, 8.Kacper Żurek, 9.Patryk Szymala, 10.Sebastian Moniak, 15.Kacper Piekarczyk, 7.Tomasz Solawa, 9.Jakub Rapacz, 10.Jakub Smutek, 10.Bartosz Gwiżdż, 2.Aleksandra Waresiak. Trener: Paweł Bachleda-Graca.

9. Football Academy Jurajska I: 1.Krzysztof Klich, 2.Alan Krzemiński, 3.Maciej Herian, 16.Wojciech Poddębniak, 9.Maciej Skotniczny, 18.Mateusz Wolak, 4.Patryk Piekarz. Trener: Rafał Rospierski.

10. Zieleńczanka Zielonki: Sebastian Kinga, Kacper Rawferc, Kacper Kawa, Adrian Leszczyński, Klaudia Blady, Karol Kozieł, Jakub Kołda. Trener: Karol Chrząstowski.
 

RELACJA ZREALIZOWANA W RAMACH USŁUGI FUTMAL PREMIUM

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2019-10-15 10:55:10


Jurajska Winter Cup 

Komentarze


Opatkowianka Opatkowice
:
Hutnik Kraków
28.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Dąbski
28.09.2020
17:30
Prokocim Kraków
:
Garbarnia Kraków
28.09.2020
17:30
Armatura Kraków
:
Wisła Kraków
28.09.2020
17:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Grębałowianka Kraków
28.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
:
Krakus Swoszowice
28.09.2020
17:30
Zwierzyniecki Kraków
:
Strzelcy
28.09.2020
17:30
Wieczysta Kraków
:
Borek Kraków
28.09.2020
17:30
Clepardia Kraków
:
Tyniec Kraków
28.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
:
Wanda Kraków
28.09.2020
18:30

PKO Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
0:1
Zagłębie Lubin
26.09.2020
20:00
Cracovia Kraków
2:2
Raków Częstochowa
26.09.2020
15:00
Legia Warszawa
:
Śląsk Wrocław
26.09.2020
 
Lechia Gdańsk
4:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.09.2020
17:30
Lech Poznań
:
Pogoń Szczecin
26.09.2020
 
Stal Mielec
:
Piast Gliwice
28.09.2020
18:00

Fortuna I liga

Miedź Legnica
1:1
Korona Kielce
26.09.2020
12:40
Górnik Łęczna
2:1
Radomiak Radom
26.09.2020
16:00
Puszcza Niepołomice
2:0
Chrobry Głogów
27.09.2020
16:00
ŁKS Łódź
4:1
Sandecja Nowy Sącz
27.09.2020
12:40
Arka Gdynia
:
GKS Tychy
29.09.2020
20:40
Widzew Łódź
:
Zagłębie Sosnowiec
29.09.2020
18:10
Korona Kielce
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
30.09.2020
18:10
Sandecja Nowy Sącz
:
Stomil Olsztyn
30.09.2020
16:00
Puszcza Niepołomice
:
GKS Jastrzębie
30.09.2020
19:00
Radomiak Radom
:
Miedź Legnica
30.09.2020
19:00
Chrobry Głogów
:
Górnik Łęczna
30.09.2020
18:00
GKS Bełchatów
:
ŁKS Łódź
30.09.2020
19:00
Resovia Rzeszów
:
Odra Opole
30.09.2020
 

II liga

Chojniczanka Chojnice
2:0
Błękitni Stargard
26.09.2020
17:00
GKS Katowice
2:2
Pogoń Siedlce
26.09.2020
18:00
Bytovia Bytów
0:1
Skra Częstochowa
26.09.2020
18:00
Sokół Ostróda
2:0
Znicz Pruszków
26.09.2020
18:00
Lech II Poznań
1:3
Górnik Polkowice
26.09.2020
13:00
Olimpia Elbląg
:
Sokół Ostróda
29.09.2020
20:30
Znicz Pruszków
:
Hutnik Kraków
29.09.2020
19:00
Skra Częstochowa
:
Chojniczanka Chojnice
30.09.2020
16:00
Pogoń Siedlce
:
Lech II Poznań
30.09.2020
18:00
Błękitni Stargard
:
Stal Rzeszów
30.09.2020
16:00
Olimpia Grudziądz
:
GKS Katowice
30.09.2020
18:00
KKS 1925 Kalisz
:
Wigry Suwałki
30.09.2020
18:00
Garbarnia Kraków
:
Bytovia Bytów
30.09.2020
15:00
Śląsk II Wrocław
:
Motor Lublin
30.09.2020
12:00

III liga, gr. 4

Hetman Zamość
1:4
KSZO Ostrowiec Św.
26.09.2020
12:00
Stal Kraśnik
0:0
Sokół Sieniawa
26.09.2020
15:00
Chełmianka Chełm
3:1
Podlasie Biała Podlaska
26.09.2020
16:00
Wisłoka Dębica
0:0
Avia Świdnik
26.09.2020
16:00
Podhale Nowy Targ
2:0
Jutrzenka Giebułtów
26.09.2020
16:00
Siarka Tarnobrzeg
1:4
Stal Stalowa Wola
26.09.2020
16:00
KS Wiązownica
1:3
Orlęta Radzyń Podlaski
27.09.2020
15:00
Wisła Sandomierz
2:1
Cracovia II Kraków
27.09.2020
15:00
ŁKS Łagów
1:3
Wisła Puławy
27.09.2020
15:00
Korona II Kielce
1:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
27.09.2020
12:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Orlęta Radzyń Podlaski
30.09.2020
15:30
KSZO Ostrowiec Św.
:
Stal Stalowa Wola
30.09.2020
15:30

IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
2:2
LKS Jawiszowice
26.09.2020
15:00
Wiślanie Jaśkowice
8:0
Orzeł Piaski Wielkie
26.09.2020
15:00
Orzeł Ryczów
2:0
Dalin Myślenice
26.09.2020
16:00
KS Chełmek
0:0
LKS Rajsko
26.09.2020
16:00
Proszowianka Proszowice
3:6
Unia Oświęcim
26.09.2020
11:00
Puszcza II
2:2
MKS Trzebinia
27.09.2020
13:00
LKS Śledziejowice
6:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
27.09.2020
16:00
Garbarnia II Kraków
1:1
Clepardia Kraków
27.09.2020
16:30
Pcimianka Pcim
4:0
Słomniczanka Słomniki
27.09.2020
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Muszyna
2:1
Glinik Gorlice
26.09.2020
16:00
Metal Tarnów
1:0
GKS Drwinia
26.09.2020
16:00
Sokół Słopnice
6:1
Rylovia Rylowa
26.09.2020
16:30
Unia Tarnów
1:2
Wolania Wola Rzędzińska
26.09.2020
11:00
Orkan Szczyrzyc
1:1
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
27.09.2020
16:00
Lubań Maniowy
0:0
Wierchy Rabka Zdrój
27.09.2020
16:00
Poprad Rytro
0:1
Barciczanka Barcice
27.09.2020
15:00
Skalnik Kamionka Wielka
0:2
Watra Białka Tatrzańska
27.09.2020
16:00
Limanovia Limanowa
5:1
Okocimski Brzesko
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

TS Węgrzce
2:0
Piliczanka Pilica
26.09.2020
11:00
Leśnik Gorenice
3:4
Orzeł Bębło
26.09.2020
16:30
LKS Niedźwiedź
0:0
KS Olkusz
26.09.2020
16:00
Pogoń Miechów
3:1
Przebój Wolbrom
26.09.2020
16:00
Zieleńczanka Zielonki
2:2
Orzeł Iwanowice
26.09.2020
16:00
LOT Balice
0:4
Przemsza Klucze
26.09.2020
16:00
Bolesław Bukowno
3:1
Błękitni Modlnica
26.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Bronowianka Kraków
3:7
Prądniczanka Kraków
26.09.2020
11:00
Dąbski Kraków
4:1
Orlęta Rudawa
26.09.2020
16:00
Nadwiślan Kraków
1:3
Skawinka Skawina
26.09.2020
16:45
Borek Kraków
0:2
Zwierzyniecki Kraków
26.09.2020
11:00
Kmita Zabierzów
0:3
Wieczysta Kraków
26.09.2020
16:30
Piast Wołowice
1:5
Hutnik II Kraków
26.09.2020
16:00
Grębałowianka Kraków
2:4
Prokocim Kraków
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wiarusy Igołomia
1:4
Tempo Rzeszotary
26.09.2020
16:00
Wróblowianka Wróblowice
1:2
Raba Dobczyce
26.09.2020
16:00
Gdovia Gdów
4:1
Jordan Sum Zakliczyn
26.09.2020
16:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:4
Orzeł Myślenice
26.09.2020
16:00
Błękitni Bodzanów
5:3
Górnik Wieliczka
26.09.2020
17:00
Wiślanka Grabie
4:1
Radziszowianka Radziszów
26.09.2020
16:00
Złomex Branice
1:1
Pasternik Ochojno
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Kalwarianka Kalwaria Z.
2:3
Zatorzanka Zator
26.09.2020
16:00
Hejnał Kęty
0:1
Niwa Nowa Wieś
26.09.2020
13:00
Zgoda Byczyna
4:1
Garbarz Zembrzyce
26.09.2020
16:00
Tempo Białka
3:0
LKS Gorzów
26.09.2020
16:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:1
Brzezina Osiek
26.09.2020
16:00
Victoria Jaworzno
1:2
Nadwiślanin Gromiec
26.09.2020
16:30
Sokół Przytkowice
2:1
MKS Libiąż
27.09.2020
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
3:4
Halniak Maków Podhalański
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Zorza Zaczarnie
1:2
LKS Rzuchowa
26.09.2020
16:00
Pogórze
2:2
Tuchovia Tuchów
26.09.2020
16:00
LKS Szynwałd
2:1
LKS Ładna
26.09.2020
16:30
LUKS Skrzyszów
3:0
Ciężkowianka Ciężkowice
26.09.2020
16:00
GLKS Gromnik
4:2
Ikar Odporyszów
27.09.2020
14:00
Wisła Szczucin
1:2
Olimpia Wojnicz
27.09.2020
16:00
Dunajec Zakliczyn
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
27.09.2020
16:00
odwołany
Unia Niedomice
3:2
Polan Żabno
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Błyskawica Proszówki
3:0
Sokół Borzęcin Górny
26.09.2020
16:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
0:0
Jadowniczanka Jadowniki
26.09.2020
16:00
Wola Radłowska
4:5
Radłovia Radłów
26.09.2020
16:00
Arkadia Olszyny
1:3
Orzeł Dębno
27.09.2020
13:00
Strażak Mokrzyska
3:2
Olimpia Kąty
27.09.2020
15:00
Sokół Maszkienice
4:3
Raba Książnice
27.09.2020
16:00
Olimpia B.
3:3
Poręba Spytkowska
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Helena Nowy Sącz
0:3
Gród Podegrodzie
26.09.2020
15:00
LKS Łużna
1:1
LKS Uście Gorlickie
26.09.2020
16:00
Grybovia Grybów
2:1
ULKS Korzenna
27.09.2020
11:00
Zawisza R.
0:1
LKS Zagórzany
27.09.2020
11:00
Hart Tęgoborze
1:3
LKSKobylankaKobylanka
27.09.2020
14:00
Łosoś Łososina Dolna
3:2
Sokół Stary Sącz
27.09.2020
15:00
Zyndram
1:4
Kolejarz Stróże
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Krokus
1:7
Jarmuta
26.09.2020
16:00
Laskovia
0:2
Huragan Waksmund
26.09.2020
16:00
Babia Góra Lipnica Wielka
1:3
Wierchy Pasierbiec
27.09.2020
14:30
Czarni Czarny Dunajec
1:0
Turbacz Mszana Dolna
27.09.2020
16:00
AKS Ujanowice
2:3
LKS Szaflary
27.09.2020
16:00
Jordan Jordanów
2:4
Wiatr Ludźmierz
27.09.2020
16:00
Granit Czarna Góra
2:1
Zalesianka
27.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków I)

Michałowianka Michałowice
1:0
Prądniczanka II Kraków
26.09.2020
15:00
Czarni 03 Grzegorzowice
1:1
Bibiczanka Bibice
26.09.2020
16:30
Wierzbowianka Wierzbno
0:1
Płomień Kościelec
26.09.2020
13:00
Błękitni II Modlnica
1:2
Strażak Goszcza
27.09.2020
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
2:2
Słomniczanka II Słomniki
27.09.2020
15:00
Szreniawa Koszyce
1:1
Ekler Baranówka
27.09.2020
15:00
Galicja Raciborowice
5:4
Partyzant Dojazdów
27.09.2020
16:30

Klasa A (Kraków II)

Świt Krzeszowice
5:1
MKS Skała 2004
26.09.2020
15:30
Sokół Rybna
1:3
Wisła Jeziorzany
26.09.2020
16:00
Wisła Rząska
0:1
Liszczanka Liszki
26.09.2020
16:30
Strażak Rączna
1:1
Dragon Szczyglice
26.09.2020
16:00
Wisła Czernichów
1:2
Iskra Czułów
27.09.2020
15:00
Maszycanka Maszyce
4:0
Tęcza Piekary
27.09.2020
16:00
Sportowiec Modlniczka
2:2
JKS Zelków
27.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków III)

Gajowianka Gaj
2:2
Tramwaj Kraków
26.09.2020
16:00
Iskra Krzęcin
1:1
Krakus Swoszowice
26.09.2020
16:00
Rzozovia Rzozów
3:1
Wanda Nowa Huta
26.09.2020
16:00
Cedronka Wola Radziszowska
3:2
Bieżanowianka Kraków
26.09.2020
11:00
Pogoń Skotniki
3:1
Płomień Kostrze
27.09.2020
16:00
Fairant Kraków
0:3
Strzelcy Kraków
27.09.2020
16:00
Kabel Kraków
7:1
Podgórze Kraków
27.09.2020
16:30

Klasa A (Wieliczka)

UKS Sygneczów
1:2
Contra Sułków
26.09.2020
13:30
Rożnowa
4:6
Zieloni Niegowić
26.09.2020
16:00
Sokół Chorągwica
5:3
Wolni Kłaj
26.09.2020
16:30
Czarnochowice
0:1
Iskra Zakrzów
26.09.2020
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:1
Gwiazda Brzegi
27.09.2020
13:00
Wilga Koźmice Wielkie
1:1
Strażak Kokotów
27.09.2020
16:00
Piłkarz Podłęże
1:1
Zryw Szarów
27.09.2020
16:30
Piast Łapanów
2:0
Czarni Staniątki
27.09.2020
16:00

Klasa A (Myślenice)

Sokół Borzęta
2:1
LKS Rudnik
26.09.2020
16:00
Clavia Świątniki Górne
4:2
Iskra Brzączowice
26.09.2020
16:00
Zielonka Wrząsowice
3:4
Karpaty Siepraw
26.09.2020
16:00
Skalnik Trzemeśnia
3:1
Sęp Droginia
26.09.2020
16:00
Topór Tenczyn
3:2
Lubomir Wiśniowa
26.09.2020
17:00
Gościbia Sułkowice
2:4
Hejnał Krzyszkowice
26.09.2020
16:00
Staw Polanka
2:2
Rokita Kornatka
27.09.2020
16:00
Beskid Tokarnia
1:2
Górki Myślenice
27.09.2020
14:00

Klasa A (Olkusz)

Promień Przeginia
3:2
Błyskawica Kolbark
26.09.2020
11:00
Pilica Wierbka
5:2
Sokół Gołaczewy
26.09.2020
11:00
Olimpia Łobzów
3:0
Przebój Wolbrom
26.09.2020
16:00
Błysk Zederman
3:0
Wielmożanka Wielmoża
26.09.2020
11:00
Unia Jaroszowiec
1:1
Centuria Chechło
26.09.2020
16:00
Spartak Charsznica
6:0
Legion Bydlin
27.09.2020
11:00
Dłubnia Trzyciąż
1:2
Trzy Korony Żarnowiec
27.09.2020
16:00
Strażak Przybysławice
2:3
Prądnik Sułoszowa
27.09.2020
16:00

Klasa A (Chrzanów)

Ciężkowianka Jaworzno
8:1
Promyk Bolęcin
26.09.2020
16:00
Wolanka Wola Filipowska
6:3
UKS Dulowa
26.09.2020
16:00
Wisła Jankowice
1:2
Unia Kwaczała
27.09.2020
16:00
Zagórzanka Zagórze
0:2
Tęcza Tenczynek
27.09.2020
16:00

Klasa B (Kraków I)

Kosynierzy Łuczyce
3:7
Trątnowianka Trątnowice
26.09.2020
16:00
Olimpia Czaple Wielkie
2:3
LKS Niedźwiedź II
26.09.2020
16:00
Milenium Radziemice
1:5
Zawisza Sulechów
27.09.2020
12:00
Juvenia Prandocin
7:0
Agricola Klimontów
27.09.2020
16:00
LKS Polanowice
1:0
Sparta Skrzeszowice
27.09.2020
15:00
Novi Narama
2:4
Polonia Wilczkowice
27.09.2020
16:30

Klasa B (Kraków II)

Bronowicki Kraków
6:2
Iskra Radwanowice
26.09.2020
16:00
Płomień Jerzmanowice
3:2
Topór Aleksandrowice
26.09.2020
16:00
Niegoszowianka
2:2
Kmita II Zabierzów
26.09.2020
16:30
Fitball Szklary
5:2
Maszycanka II Maszyce
27.09.2020
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:7
Orzeł II Bębło
27.09.2020
16:00

Klasa B (Kraków III)

Opatkowianka Opatkowice
2:0
Albertus Kraków
26.09.2020
11:00
Wawel Kraków
0:2
Grom Kraków
26.09.2020
11:00
Pychowianka Kraków
0:5
Wieczysta II
27.09.2020
16:00
Universum Kraków
4:6
Kaszowianka II Kaszów
27.09.2020
16:00
Dragoons Kraków
2:4
Victoria Kraków
27.09.2020
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Radziszowianka II
1:1
Tyniec Kraków
26.09.2020
16:00
Lotnik II Kryspinów
1:5
Gwiazda Ściejowice
26.09.2020
16:30
Sparta Przeginia Duchowna
1:6
Nadwiślan Rusocice
27.09.2020
14:00
Błękitni Czułówek
5:4
Borkowianka Borek Sz.
27.09.2020
16:30
Skawinka II Skawina
2:3
Trzebol Wielkie Drogi
27.09.2020
16:30

Klasa B (Wieliczka)

Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
3:1
Tęcza Słomiróg
26.09.2020
16:00
Wieliczanka Wieliczka
5:1
Promień Zakrzowiec
26.09.2020
16:30
Batory Wola Batorska
4:1
Górnik II Wieliczka
26.09.2020
17:00
Gdovia II Gdów
3:1
Gryf Wiatowice
26.09.2020
15:00
Wiarusy II
4:4
Start Brzezie
27.09.2020
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
1:0
Naprzód Ochmanów
27.09.2020
16:00

Klasa B (Myślenice)

Radwan Skomielna Czarna
1:6
LKS Trzebunia
26.09.2020
16:00
Cyrhla Krzczonów
1:4
Iskra Głogoczów
26.09.2020
16:00
Raba II Dobczyce
:
Orzeł Nowa Wieś
26.09.2020
16:00
Wicher Stróża
2:2
Jawor Jawornik
26.09.2020
17:00
Szczebel Lubień
0:0
Karpaty II Siepraw
27.09.2020
16:00
Cisy Harbutowice
1:0
Górki II Myślenice
27.09.2020
17:00
Dukla Bysina
1:10
Grodzisko Raciechowice
27.09.2020
17:00

Klasa B (Olkusz)

Stare Bukowno
2:1
Piliczanka II Pilica
26.09.2020
16:00
Victoria Smroków
2:6
Trzy Buki Wierzchowisko
27.09.2020
11:00
Czapla Czaple Male
0:3
Northstar Miechów
27.09.2020
11:00
Hetman Dłużec
2:1
Orzeł K.
27.09.2020
12:00
Cobra Wężerów
0:3
Pilica II Wierbka
27.09.2020
14:00
Nidzica Słaboszów
0:12
Strumyk Zarzecze
27.09.2020
16:00

Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
7:1
Czarnochowice II
26.09.2020
 
Złomex II Branice
1:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
26.09.2020
16:00
UKS Sygneczów II
3:0 v.o.
Start II Brzezie
27.09.2020
16:00
brak gości

Centralna Liga Juniorów U-18

Arka G.
1:5
Zagłębie Lubin
26.09.2020
12:00
SMS Łódź
0:3
Górnik Zabrze
26.09.2020
11:15
Śląsk Wrocław
2:3
Wisła Kraków
26.09.2020
12:00
Jagiellonia
1:4
Legia Warszawa
27.09.2020
13:00
Lech Poznań
3:2
Korona
27.09.2020
12:00
Cracovia Kraków
3:0
Escola Varsovia Warszawa
27.09.2020
12:00
Gwarek Zabrze
2:1
Hutnik Kraków
27.09.2020
12:00
Lechia
:
Pogoń Szczecin
27.09.2020
12:00
odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Jagiellonia
:
Wisła Kraków
30.09.2020
11:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D

Stal Mielec
2:1
Hutnik Kraków
26.09.2020
12:00
Korona Kielce
3:0
TOP 54 Biała Podlaska
26.09.2020
12:00
Karpaty Krosno
2:5
Motor Lublin
26.09.2020
12:30
Wisła Kraków
1:0
Cracovia Kraków
26.09.2020
11:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D

KKP Korona
2:1
BKS Lublin
26.09.2020
15:00
Motor Lublin
1:1
Sandecja Nowy Sącz
26.09.2020
16:00
Górnik Ł.
0:4
Wisła Kraków
27.09.2020
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:4
Cracovia Kraków
27.09.2020
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Nowy Sącz
8:1
Prądniczanka Kraków
26.09.2020
10:00
Limanovia Limanowa
1:2
Unia Tarnów
26.09.2020
10:00
BKS Bochnia
0:6
Sandecja Nowy Sącz
26.09.2020
10:00
Pcimianka Pcim
4:4
Puszcza Niepołomice
26.09.2020
16:30
Tarnovia Tarnów
3:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
26.09.2020
14:30
Podhale Nowy Targ
1:2
Garbarnia Kraków
27.09.2020
10:00
Orkan Raba Wyżna
3:4
Beskid Andrychów
27.09.2020
15:00
Profi Zielonki
12:1
Sokół Stary Sącz
27.09.2020
15:30
Górnik Wieliczka
:
Okocimski Brzesko
30.09.2020
17:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
2:1
Podgórze Kraków
26.09.2020
13:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6:4
Puszcza Niepołomice
26.09.2020
13:30
Profi Zielonki
1:2
Sandecja Nowy Sącz
26.09.2020
15:30
Garbarnia Kraków
3:1
Glinik Gorlice
26.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Okocimski Brzesko
1:2
Tarnovia Tarnów
26.09.2020
10:00
Górnik Wieliczka
3:2
Sandecja II Nowy Sącz
27.09.2020
10:15
Podhale Nowy Targ
6:1
Pcimianka
27.09.2020
12:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Garbarnia Kraków
7:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
26.09.2020
13:00
Dunajec Nowy Sącz
3:0
Podhale Nowy Targ
27.09.2020
10:00
AP 21 Kraków
0:7
Unia Tarnów
27.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Wisła Kraków
0:2
Respect Szalowa
26.09.2020
16:00
Okocimski Brzesko
2:3
Sandecja Nowy Sącz
27.09.2020
10:00
MOSiR Bochnia
3:1
Raba Dobczyce
27.09.2020
10:00

I Małopolska Liga Młodzików

Dunajec Nowy Sącz
10:0
Kalwarianka
26.09.2020
10:00
Okocimski Brzesko
0:2
Tarnovia Tarnów
26.09.2020
10:00
AS Progres Kraków
1:0
Wisła Kraków
26.09.2020
09:00
Cracovia Kraków
0:1
Sandecja
27.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Młodzików

Cracovia II
15:0
Fablok Chrzanów
26.09.2020
12:30
Okocimski Brzesko
0:5
Limanovia Limanowa
27.09.2020
13:00
AS Progress Andrychów
:
Wisła Kraków
30.09.2020
16:30

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
0:1
Czarni Sosnowiec
26.09.2020
15:00
Śląsk Wrocław
:
Olimpia Szczecin
26.09.2020
12:00
odwołany z powodu złego stanu boiska
Medyk Konin
2:2
Górnik Łęczna
26.09.2020
11:00
AZS UJ Kraków
6:0
Rolnik Biedrzychowice
26.09.2020
12:00
GKS Katowice
1:1
KKP Bydgoszcz
27.09.2020
13:00
ROW Rybnik
0:4
APLG Gdańsk
27.09.2020
11:00

I liga kobiet (południe)

Pogoń Tczew
2:0
Polonia Środa Wielkopolska
26.09.2020
12:00
Czwórka Radom
0:1
UKS SMS II Łódź
26.09.2020
12:00
Rekord Bielsko Biała
4:0
Praga Warszawa
26.09.2020
13:30
Stomil Olsztyn
1:1
UKS Staszkówka Jelna
27.09.2020
16:00
Resovia Rzeszów
2:2
Tarnovia Tarnów
27.09.2020
16:00
Piastovia Piastów
1:2
SWD Wodzisław
27.09.2020
15:00

II liga kobiet (wschód)

Wanda Nowa Huta
1:0
Włókniarz Białystok
26.09.2020
16:00
KS Raszyn
3:0
Prądniczanka Kraków
27.09.2020
13:00
Loczki Wyszków
12:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
27.09.2020
14:00
AZS UW Warszawa
4:1
Widok Lublin
27.09.2020
15:00
Ząbkovia Ząbki
1:3
Sparta Daleszyce
27.09.2020
16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
4:1
KSP Kielce
27.09.2020
16:30

III liga kobiet, gr.4

Starówka Nowy Sącz
0:2
Naprzód Sobolów
26.09.2020
15:00
Iskra Brzezinka
3:3
Puszcza Niepołomice
26.09.2020
 
Hetman Włoszczowa
0:2
Podgórze Kraków
26.09.2020
 
DAP Dębica
4:3
Iskra Krzemień
26.09.2020
 
Dąb Zabierzów Bocheński
5:0
Tarnovia II
27.09.2020
11:00
Unia Lublin
5:0
Izolator Boguchwała
27.09.2020
13:30

IV liga małopolska kobiet

Prądniczanka II Kraków
9:1
Uran Łukowica
26.09.2020
 
Pogorzanka Pogorzyce
2:1
Górnik Wieliczka
26.09.2020
 
Burza Roczyny
1:4
FSA Kraków
26.09.2020
 
Olimpia Osieczany
2:0
Tempo Białka
26.09.2020
 
Bronowianka Kraków
:
Victoria Zalas
26.09.2020
 
przełożony

Centralna Liga Juniorek U-17

SWD Wodzisław
14:0
Zabrze
26.09.2020
12:00
Unia Opole
0:5
Górnik Ł.
26.09.2020
14:00
ROW Rybnik
0:7
Bronowianka Kraków
27.09.2020
15:00

I liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
:
Garbarnia Kraków
28.09.2020
17:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Hutnik Kraków
28.09.2020
17:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Grębałowianka Kraków
28.09.2020
17:30
Armatura Kraków
:
Wisła Kraków
28.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Dąbski
28.09.2020
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Zwierzyniecki Kraków
:
Strzelcy
28.09.2020
17:30
Wieczysta Kraków
:
Borek Kraków
28.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
:
Krakus Swoszowice
28.09.2020
17:30
Clepardia Kraków
:
Tyniec Kraków
28.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
:
Wanda Kraków
28.09.2020
18:30

I liga futsalu (południe)

Futsal Nowiny
6:4
Stal Mielec
26.09.2020
19:00
AZS UMCS Lublin
1:0
Sośnica Gliwice
27.09.2020
14:00
GKS Tychy
2:4
Górnik Polkowice
27.09.2020
16:00
Profisport Wrocław
3:6
Heiro Rzeszów
27.09.2020
17:00
Kamionka Mikołów
4:5
Gwiazda Ruda Śląska
27.09.2020
17:00
BSF Bochnia
8:2
Unia Tarnów
27.09.2020
17:00