facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 18-24 października

Futmal w delegacji: 18-24 października

Myślenicka Liga Firm, 18.10.2019
Polplast - Pod Blachą, pt.20:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (video)
 
Myślenicka Liga Firm, 18.10.2019
Nembud - Mako, pt.20:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adrian Kicek (video)
 
Myślenicka Liga Firm, 18.10.2019
Arch VR - Neftox, pt.21:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (video)
 
Myślenicka Liga Firm, 18.10.2019
ZISiBO - Maan, pt.21:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adrian Kicek (video)
 
Ekstraliga Kobiet, 19.10.2019
AZS UJ Kraków - GKS Katowice, sb.12:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto, video)
 
Mecz towarzyski, 19.10.2019
Start Kamień - Start Kamień oldboje, sb.14:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)
 
Klasa A (Kraków I), 19.10.2019
Partyzant Dojazdów - Płomień Kościelec, sb.15:00
reporter: Sebastian Gratkowski (tekst, foto)

Klasa B (Kraków II), 19.10.2019
Orzeł II Bębło - Błękitni II Modlnica, sb.15:00 
reporter: Piotr Patej (tekst, foto)

Klasa A (Kraków I), 20.10.2019
Galicja Raciborowice - Michałowianka Michałowice, nd.15:00
reporter: Sebastian Gratkowski (tekst, foto)
 
Klasa Okręgowa (Kraków II), 20.10.2019
Bronowianka Kraków - Błękitni Modlnica, nd.15:30
reporter: Piotr Patej (tekst, foto)


LISTA DELEGACJI AKTUALIZOWANA JEST NA BIEŻĄCO

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2019-10-17 10:38:27


Futmal w delegacji 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Pogoń Szczecin
2:2
Jagiellonia Białystok
05.07.2020
15:00
Piast Gliwice
1:0
Śląsk Wrocław
05.07.2020
17:30
Wisła Płock
1:0
Górnik Zabrze
06.07.2020
18:00

Fortuna I Liga

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:0
Stomil Olsztyn
05.07.2020
15:10
Olimpia Grudziądz
1:2
GKS Bełchatów
05.07.2020
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
4:2
Radomiak Radom
05.07.2020
12:40
Wigry Suwałki
2:0
GKS Jastrzębie
05.07.2020
17:40

II liga

Stal Rzeszów
2:1
Bytovia Bytów
05.07.2020
17:00
Pogoń Siedlce
3:1
Widzew Łódź
05.07.2020
17:00
Lech II Poznań
2:0
Resovia Rzeszów
05.07.2020
17:00
Skra Częstochowa
2:1
Błękitni Stargard
05.07.2020
17:30
Górnik Łęczna
1:0
Olimpia Elbląg
05.07.2020
13:05
Garbarnia Kraków
1:0
Znicz Pruszków
05.07.2020
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny