facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Myślenicka Liga Firm - 13.kolejka (video)

Myślenicka Liga Firm - 13.kolejka (video)

Przedostatnia seria gier zamknęła stawkę drużyn walczących o podium II edycji Myślenickiej Ligi Firm. ZISiBO i Arch VR solidarnie wygrały swoje pojedynki tym samym zamknęły drogę Mako do strefy medalowej. Szalony mecz rozegrały ekipy Mako i Polplastu. Mako przegrywało na 13 minut przed końcem 0:3 by wygrać ostatecznie 4:3! Chwilę nerwów przeżył wicelider Arch VR, który tuż po przerwie przegrywał jeszcze 1:2, ale ostatecznie pewnie zgarnęli trzy punkty. Ze spokojem zapunktował tradycyjnie Netfox, a z "Blachą" wygrał ZISiBO. 

W ostatniej serii gier wszystkie oczy będą skupione na dwa pojedynki, rozgrywane równolegle o g.21:00 starcia ZISiBO z Maanem oraz meczu na szczycie pomiędzy Netfoxem i Arch VR. W teorii łatwiejsze zadanie czeka ZISiBO ale rywal Arch VR ma już zapewnione mistrzostwo więc i presję wyniku niemal zerową. Ambicją Netfoxa będzie jednak zakończenie sezonu z kompletem punktów. Kto zatem sięgnie po wicemistrzostwo MLF? Dowiemy się w piątek o g.22:00. Materiały ze wszystkich spotkań ostatniej kolejki znajdziecie kilka dni później w Futbol-Małopolska. 

 
Mako - Polplast 4:3 (0:2)
A.Burkat 37, 40, 50, K.Rak 42 - Oskwarek 17, Rogowiec 19, Serafin 34
 
Netfox - Nembud 5:1 (2:1)
Kurowski 7, 43, 47, 49, Dąbrowski 23 - Irzyk 13
 
ZISiBO - Pod Blachą 6:4 (3:1)
E.Bałucki 18, 19, 24, 42, 46, Cienkosz 40 - J.Madej 21, Murzyn 36, Plewa 41, A.Madej 47
 
Maan - Arch VR 3:8 (1:2)
Baran 9, Wójtowicz 18, Druzgała 33 - Jędrocha 8, 44, 46, Żądło 28, Muniak 33, 39, 40, Gawlik 35











 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1 Netfox 13 39 13-0-0 68-33 7 21 7-0-0 35-16 6 18 6-0-0 33-17
2 Arch VR 13 24 8-0-5 64-43 6 15 5-0-1 28-14 7 9 3-0-4 36-29
3 ZISiBO 13 23 7-2-4 64-48 6 13 4-1-1 27-19 7 10 3-1-3 37-29
4 Mako 13 18 6-0-7 43-47 7 15 5-0-2 26-21 6 3 1-0-5 17-26
5 Pod Blachą 13 16 5-1-7 43-47 7 10 3-1-3 23-24 6 6 2-0-4 20-23
6 Maan 13 16 5-1-7 28-48 7 9 3-0-4 16-28 6 7 2-1-3 12-20
7 Nembud 13 9 2-3-8 36-58 6 2 0-2-4 16-30 7 7 2-1-4 20-28
8 Polplast 13 7 2-1-10 40-62 6 6 2-0-4 26-37 7 1 0-1-6 14-25
 

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2019-10-17 16:33:35


Zobacz też: Myślenicka Liga Firm

MLF 

Komentarze


Fortuna I Liga

Podbeskidzie Bielsko Biała
4:1
Zagłębie Sosnowiec
16.11.2019
12:40
GKS Tychy
2:2
Radomiak Radom
16.11.2019
17:00
Stomil Olsztyn
0:1
GKS Bełchatów
16.11.2019
15:00
Chojniczanka Chojnice
1:3
Wigry Suwałki
16.11.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
2:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.11.2019
17:00
Warta Poznań
0:2
Stal Mielec
17.11.2019
12:40

II liga

Błękitni Stargard
3:2
Górnik Polkowice
16.11.2019
13:00
Bytovia Bytów
1:1
Elana Toruń
16.11.2019
16:00
Górnik Łęczna
1:0
Garbarnia Kraków
16.11.2019
17:00
Resovia Rzeszów
3:2
Stal Stalowa Wola
16.11.2019
13:00
Lech II Poznań
1:1
Olimpia Elbląg
16.11.2019
13:00
Pogoń Siedlce
2:1
Stal Rzeszów
17.11.2019
13:00
Znicz Pruszków
2:1
GKS Katowice
17.11.2019
13:05

III liga, grupa IV

Jutrzenka Giebułtów
0:1
Sokół Sieniawa
16.11.2019
12:00
Avia Świdnik
1:0
Wisłoka Dębica
16.11.2019
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:1
KSZO Ostrowiec Św.
16.11.2019
13:00
Podhale Nowy Targ
1:2
Hutnik Kraków
16.11.2019
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:0
Korona II Kielce
16.11.2019
13:00
Podlasie Biała Podlaska
0:1
Siarka Tarnobrzeg
16.11.2019
13:00
Motor Lublin
4:1
Hetman Zamość
16.11.2019
17:00
Wisła Sandomierz
0:1
Wisła Puławy
17.11.2019
13:00
Stal Kraśnik
0:0
Chełmianka Chełm
17.11.2019
13:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
1:3
Unia Oświęcim
16.11.2019
11:00
Czarni Staniątki
1:3
Słomniczanka Słomniki
16.11.2019
12:00
Beskid Andrychów
2:2
Orzeł Ryczów
16.11.2019
11:00
LKS Rajsko
3:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
16.11.2019
13:00
Cracovia II Kraków
2:0
MKS Trzebinia
16.11.2019
12:00
Sokół Kocmyrzów
0:5
Wiślanie Jaśkowice
16.11.2019
13:30
Orzeł Piaski Wielkie
3:2
LKS Jawiszowice
17.11.2019
12:00
Pcimianka Pcim
2:1
Wisła II Kraków
17.11.2019
13:30
Skawinka Skawina
1:2
Dalin Myślenice
17.11.2019
13:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
1:2
Babia Góra Sucha Beskidzka
16.11.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Strażak Mokrzyska
1:0
Sokół Maszkienice
16.11.2019
13:00
Sokół Borzęcin Górny
3:1
Naprzód Sobolów
17.11.2019
13:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
0:0
Arkadia Olszyny
17.11.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Zorza Zaczarnie
1:2
Ciężkowianka Ciężkowice
16.11.2019
13:00
Pogórze
1:1
LKS Ładna
16.11.2019
13:30
LKS Szynwałd
2:0
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
16.11.2019
13:00
Wisła Szczucin
1:1
Dunajec Zbylitowska Góra
16.11.2019
13:00
Polan Żabno
0:2
Ikar Odporyszów
16.11.2019
13:00
Tuchovia Tuchów
1:0
GLKS Gromnik
16.11.2019
13:00
Olimpia Wojnicz
:
Metal Tarnów
17.11.2019
13:00
Unia Niedomice
:
Dunajec Zakliczyn
17.11.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Gród Podegrodzie
:
Dunajec Nowy Sącz
17.11.2019
11:00
LKS Łużna
2:6
Kolejarz Stróże
17.11.2019
12:00
Orzeł Wojnarowa
:
Skalnik Kamionka Wielka
17.11.2019
12:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Jarmuta
4:1
Granit Czarna Góra
17.11.2019
13:00
Odwołany ze względu na zły stan murawy

Klasa A (Kraków I)

Płomień Kościelec
0:3
Szreniawa Koszyce
16.11.2019
14:00

Klasa A (Kraków III)

Strzelcy Kraków
3:2
Cedronka Wola Radziszowska
16.11.2019
13:00

Klasa A (Wieliczka)

UKS Sygneczów
2:7
Złomex Branice
16.11.2019
14:00

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
7:1
Sokół Gołaczewy
16.11.2019
11:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:4
Przebój II Wolbrom
16.11.2019
13:30
Leśnik Gorenice
4:1
Unia Jaroszowiec
16.11.2019
14:00
Wielmożanka Wielmoża
1:0
Olimpia Łobzów
16.11.2019
14:00
Centuria Chechło
2:1
Prądnik Sułoszowa
16.11.2019
14:00
Strażak Przybysławice
1:0
Legion Bydlin
17.11.2019
13:30
Promień Przeginia
8:0
Laskowianka Laski
17.11.2019
13:30
Błysk Zederman
0:7
Spartak Charsznica
17.11.2019
13:30

Klasa A (Chrzanów)

MKS Alwernia
3:2
SPRiN Regulice
16.11.2019
13:00

Klasa B (Kraków I)

Kosynierzy Łuczyce
3:6
Agricola Klimontów
17.11.2019
13:00

Klasa B (Kraków III)

Grom Kraków
0:10
Dragoons Kraków
17.11.2019
13:00
Bratniak Kraków
2:0
Fairant Kraków
17.11.2019
11:00

Klasa B (Kraków IV)

Nadwiślan Rusocice
4:1
Piast Skawina
17.11.2019
13:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Korona Kielce
2:1
Lech Poznań
16.11.2019
12:00
Escola Varsovia Warszawa
0:0
Arka G.
16.11.2019
12:00
Pogoń Szczecin
4:0
Hutnik Kraków
16.11.2019
11:00
Legia Warszawa
4:2
Lechia
16.11.2019
12:00
Jagiellonia
1:1
Wisła Kraków
16.11.2019
12:00
Górnik Zabrze
2:2
Zagłębie Lubin
17.11.2019
12:00
Cracovia Kraków
3:2
SMS Łódź
17.11.2019
12:00
Śląsk Wrocław
2:2
Gwarek Zabrze
17.11.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

Wisła Kraków
1:5
Cracovia Kraków
16.11.2019
12:30
Stal Mielec
3:0
Podgórze Kraków
16.11.2019
12:00
Korona Kielce
1:5
Karpaty Krosno
16.11.2019
13:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:0
BKS Lublin
16.11.2019
11:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Wisła Kraków
5:0
TOP 54 Biała Podlaska
16.11.2019
10:00
Górnik Ł.
4:2
Motor Lublin
16.11.2019
10:00
AP 21 Kraków
:
Stal Rz.
17.11.2019
15:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
0:3
Górnik Łęczna
16.11.2019
12:00
AZS UJ Kraków
3:1
AZS PWSZ Wałbrzych
16.11.2019
12:00
KKP Bydgoszcz
3:4
Olimpia Szczecin
17.11.2019
12:00
AZS Wrocław
5:0
Rolnik Głogówek
17.11.2019
12:00
SMS Łódź
1:0
GKS Katowice
17.11.2019
13:00
Czarni Sosnowiec
4:0
Mitech Żywiec
17.11.2019
12:00

I liga kobiet, gr. południowa

Wanda Nowa Huta
3:2
Rysy Bukowina Tatrzańska
16.11.2019
12:00
Tarnovia Tarnów
5:1
ROW Rybnik
16.11.2019
12:00
Rekord Bielsko Biała
6:1
Sparta Daleszyce
16.11.2019
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
SWD Wodzisław
17.11.2019
13:30

II liga kobiet, gr. małopolska

Naprzód Sobolów
1:4
Iskra Brzezinka
16.11.2019
12:00
Starówka Nowy Sącz
0:4
KSP Kielce
16.11.2019
13:00
Potok Sitno
0:7
UKS Staszkówka Jelna
16.11.2019
14:00

III liga kobiet, gr. małopolska

FSA Kraków
1:3
Podgórze Kraków
16.11.2019
11:00

Centralna Liga Juniorek U-17, gr.południowa

Unia Opole
3:2
Zabrze
16.11.2019
14:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (gr.południowa)

Wierzbowianka Wierzbno
:
ISD-AJD Częstochowa
17.11.2019
20:00
Rekord Bielsko Biała
:
Wanda Słomniczanka Słomniki
17.11.2019
16:30