facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Czwarte z rzędu zwycięstwo rezerw

Występujący w Klasie Okręgowej zespół rezerw Hutnika Kraków pewnie wygrał kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w pokonanym polu Hutnicy zostawili Borek Kraków.

Strzelenie rozpoczął Oskar Zdziarski, który nie dawno występował jeszcze w innym piątoligowcu- Grębałowiance Kraków. Całą akcję zapoczątkował Antoniak, który do spółki ze Zdebskim "rozklepali" obronę i piłka znalazła się pod nogami Matyska, który wypatrzył Zdziarskiego a ten lewą noga umieścił piłkę w bramce rywali.

Po przerwie ponownie Zdziarski wpisał się na listę strzelców a asystę znowu zaliczył Matysek. W ostatnich piętnastu minutach pojedynku padły jeszcze trzy bramki. Dla Hutnika trafił Reczulski a straty zmniejszył Wilkołek.

Ostatnie słowo należało jednak do zespołu z Nowej Huty a konkretnie do Źródlewskiego, który na pięć minut przed końcem ustalił wynik spotkania na 4:1 dla Hutnika.

Było to czwarte z rzędu zwycięstwo piłkarzy z Suchych Stawów, którzy w trwających rozgrywkach spisują się na tyle dobrze, że po jedenastu kolejkach zajmują czwartą pozycję z dorobkiem dziewiętnastu punktów.

Klasa Okręgowa (Kraków II), 20.10.2019

Borek Kraków - Hutnik II Kraków 1:4 (0:1)
Wilkołek 79' - Zdziarski 34', 50', Reczulski 77', Źródlewski 85'

Borek: Trybała- Bentkowski, Adamski, Dąbrowski (41. Froncisz), Dziekan, Leśniak (78. Pałac), Warchoł (53. Kushnirov), Wcisło, Wilkołek (80. Strzeboński), Zając (72. Ziarko), Zapała

Hutnik: Dul - Źródlewski, Kędziora, Leśniak, Cholewa, Antoniak, Reczulski, Maciaś (70 Wąchała), Zdziarski (88 Karkoszka), Zdebski (80 Sargsyan), Matysek

Żółte kartki: Leśniak- Reczulski, Maciaś

 

 

Dodano: 2019-10-22 16:39:04


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków  Hutnik II 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
:
Wisła Kraków
23.11.2019
 
Jagiellonia Białystok
:
Arka Gdynia
23.11.2019
 
Pogoń Szczecin
:
Legia Warszawa
23.11.2019
 
Cracovia Kraków
:
Zagłębie Lubin
23.11.2019
 
Lechia Gdańsk
:
ŁKS Łódź
23.11.2019
 
Lech Poznań
:
Piast Gliwice
23.11.2019
 
Korona Kielce
:
Raków Częstochowa
23.11.2019
 
Górnik Zabrze
:
Wisła Płock
23.11.2019
 

Fortuna I Liga

Miedź Legnica
:
Sandecja Nowy Sącz
22.11.2019
18:00
Wigry Suwałki
:
Stal Mielec
22.11.2019
16:30
Puszcza Niepołomice
:
Odra Opole
22.11.2019
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Chojniczanka Chojnice
22.11.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
23.11.2019
17:00
GKS Bełchatów
:
Warta Poznań
23.11.2019
12:40
Olimpia Grudziądz
:
Zagłębie Sosnowiec
23.11.2019
16:00
GKS Tychy
:
GKS Jastrzębie
23.11.2019
17:00

II liga

Elana Toruń
:
Błękitni Stargard
23.11.2019
13:00
Garbarnia Kraków
:
Skra Częstochowa
23.11.2019
13:00
Resovia Rzeszów
:
Pogoń Siedlce
23.11.2019
12:00
GKS Katowice
:
Gryf Wejherowo
23.11.2019
18:00
Stal Stalowa Wola
:
Znicz Pruszków
23.11.2019
13:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Elbląg
23.11.2019
16:00
Legionovia Legionowo
:
Stal Rzeszów
23.11.2019
13:00

III liga, grupa IV

Podhale Nowy Targ
:
Wisłoka Dębica
23.11.2019
13:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Wisła Puławy
23.11.2019
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Hutnik Kraków
23.11.2019
13:00
Avia Świdnik
:
KSZO Ostrowiec Św.
23.11.2019
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Hetman Zamość
23.11.2019
13:00
Motor Lublin
:
Stal Kraśnik
23.11.2019
17:00
Wisła Sandomierz
:
Siarka Tarnobrzeg
23.11.2019
13:00
Chełmianka Chełm
:
Sokół Sieniawa
23.11.2019
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Korona II Kielce
23.11.2019
13:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Śląsk Wrocław
:
Wisła Kraków
23.11.2019
12:00
Pogoń Szczecin
:
Arka G.
23.11.2019
11:00
Escola Varsovia Warszawa
:
SMS Łódź
23.11.2019
12:00
Cracovia Kraków
:
Zagłębie Lubin
23.11.2019
11:00
Jagiellonia
:
Lechia
23.11.2019
12:00
Legia Warszawa
:
Hutnik Kraków
23.11.2019
12:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (gr.południowa)

Wanda Słomniczanka Słomniki
:
Wierzbowianka Wierzbno
23.11.2019
 
Rolnik Głogówek
:
Rekord Bielsko Biała
23.11.2019
 
ISD-AJD Częstochowa
:
AZS UJ Kraków
23.11.2019