facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Myślenicka Liga Firm - 14.kolejka (video)

Myślenicka Liga Firm - 14.kolejka (video)

Druga edycja Myślenickiej Ligi Firm przeszła do historii. Nowym mistrzem MLF została ekipa Netfoxu, która do ostatniej serii gier wygrała wszystkie spotkania. Uległa dopiero na samym finiszu, wicemistrzowi Arch VR ale w sytuacji gdy tytuł mistrzowski miała zapewniony. Netfox to najmłodsza i najliczniejsza kadrowo ekipa i być może te elementy - poparte znakomitym zgraniem oraz umiejętnościami piłkarskimi pozwoliły zdominować tegoroczne rozgrywki. Zacięta była także walka o pozostałe miejsca na podium. Chrapkę na medale miało generalnie kolejnych 5 ekip. Końcówka sezonu zweryfikowała plany każdej z drużyn i ostatecznie wizemistrzostwo zdobyli Zieloni czyli Arch VR Studio. Walczyli o ten cel do ostatniej kolejki odpierając ataki ZISiBO. W przypadku triumfu ZISiBO nad Maanem, Arch musiał w ostatniej kolejce pokonać mistrza by zachować fotel wicelidera. Los sprzyjał Arch VR bo nie dość że pokonali Netfox, to jeszcze ZISiBO niespodziewanie łatwo dał się ograć Maanowi. Ciasno było także tuż za podium. Czwarte miejsce zdobyło Mako, piąty był Maan, a szóstą lokatę zdobyli piłkarze Pod Blachą, którzy na początku sezonu wykazywali aspiracje wręcz mistrzowskie. Przedostatnie miejsce przypadło Nembudowi, a na dnia tabeli dość niespodziewanie znalazł się Polplast, obrońca mistrzowskiego tytułu.

Królem strzelców II edycji MLF został Emil Bałucki z ZISiBO, który wygrał wyścig bramkowy z Tomaszem Kurowskim z Netfoxu.

Myślenicka Liga Firm - 14.kolejka:

Nembud - Mako 0:3 v.o
 
Polplast - Pod Blachą 3:3 (1:0)
Braś 18, A.Serafin 45, M.Serafin 48 - Plewa 34, 47 (k), Górka 34
 
Arch VR - Netfox 5:3 (3:2)
Ciaputa 12, 14, 37, Jędrocha 19, 45 - Dąbrowski 8, Starowicz 18, Stopka 35
 
ZISiBO - Maan 4:5 (1:3)
E.Bałucki 2, 50, Kęska 29, K.Zięba 49 - Juszczak 7, 12, 21, Ponomarenko 28, Hanzha 46












 

 

1 Netfox 14 39 13-0-1 71-38 7 21 7-0-0 35-16 7 18 6-0-1 36-22
2 Arch VR 14 27 9-0-5 69-46 7 18 6-0-1 33-17 7 9 3-0-4 36-29
3 ZISiBO 14 23 7-2-5 68-53 7 13 4-1-2 31-24 7 10 3-1-3 37-29
4 Mako 14 21 7-0-7 46-47 7 15 5-0-2 26-21 7 6 2-0-5 20-26
5 Maan 14 19 6-1-7 33-52 7 9 3-0-4 16-28 7 10 3-1-3 17-24
6 Pod Blachą 14 17 5-2-7 46-50 7 10 3-1-3 23-24 7 7 2-1-4 23-26
7 Nembud 14 9 2-3-9 36-61 7 2 0-2-5 16-33 7 7 2-1-4 20-28
8 Polplast 14 8 2-2-10 43-65 7 7 2-1-4 29-40 7 1 0-1-6 14-25
 

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2019-10-23 15:07:32


Zobacz też: Myślenicka Liga Firm

MLF 

Komentarze


III liga, grupa IV

Stal Kraśnik
:
Podlasie Biała Podlaska
05.04.2020
16:00
Korona II Kielce
:
Siarka Tarnobrzeg
05.04.2020
13:00
Wisła Puławy
:
Wisłoka Dębica
09.04.2020
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
:
Clepardia Kraków
05.04.2020
16:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Dalin Myślenice
05.04.2020
16:00
Orzeł Ryczów
:
LKS Rajsko
05.04.2020
16:00
Pcimianka Pcim
:
Cracovia II Kraków
05.04.2020
16:30
LKS Jawiszowice
:
Czarni Staniątki
05.04.2020
15:00
Clepardia Kraków
:
Beskid Andrychów
09.04.2020
18:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Lubań Maniowy
:
Orkan Szczyrzyc
05.04.2020
16:00
Poprad Rytro
:
Barciczanka Barcice
05.04.2020
15:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Unia Tarnów
05.04.2020
15:00
Okocimski Brzesko
:
Glinik Gorlice
05.04.2020
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Limanovia Limanowa
05.04.2020
15:00
Poprad Muszyna
:
GKS Drwinia
05.04.2020
15:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr.D (wiosna)

Karpaty Krosno
:
Korona Kielce
09.04.2020
12:00
Motor Lublin
:
Wisła Kraków
09.04.2020
14:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr.D (wiosna)

Cracovia Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
05.04.2020
12:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Korona II
:
Chełmianka Chełm
05.04.2020
16:00

Małopolska Liga Juniorów

BKS Bochnia
:
Podhale Nowy Targ
09.04.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Hejnał
:
Górnik Wieliczka
05.04.2020
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Podhale Nowy Targ
:
Unia Tarnów
05.04.2020
10:00

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Cracovia II
:
Fablok Chrzanów
05.04.2020
10:00

I Liga Futsalu, gr. południowa

Sośnica Gliwice
:
Górnik Polkowice
05.04.2020
17:00

Wirtualna IV liga (Kraków-Wadowice)

Unia Oświęcim
3:10
MKS Trzebinia
05.04.2020
19:00
(36-103)
Orzeł Piaski Wielkie
5:4
Wiślanie Jaśkowice
05.04.2020
19:00
(55-41)
Pcimianka Pcim
77:74
Dalin Myślenice
05.04.2020
19:00
(777-744)
LKS Jawiszowice
8:6
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
05.04.2020
19:00
(85-60)
Beskid Andrychów
4:9
Sokół Kocmyrzów
05.04.2020
19:00
(46-99)
Orzeł Ryczów
3:10
Słomniczanka Słomniki
05.04.2020
19:00
(36-106)
Clepardia Kraków
3:3
Skawinka Skawina
05.04.2020
19:00
(31-39)
Czarni Staniątki
11:13
Wisła II Kraków
05.04.2020
19:00
(112-133)
Cracovia II Kraków
5:7
LKS Rajsko
05.04.2020
19:00
(57-77)
Dalin Myślenice
14:10
Orzeł Piaski Wielkie
06.04.2020
19:00
(143-103)
Wiślanie Jaśkowice
3:3
Beskid Andrychów
06.04.2020
19:00
(34-32)
MKS Trzebinia
8:1
Orzeł Ryczów
06.04.2020
19:00
(81-15)
LKS Rajsko
2:6
Czarni Staniątki
06.04.2020
19:00
(22-66)
Sokół Kocmyrzów
8:1
Clepardia Kraków
06.04.2020
19:00
(85-13)
Skawinka Skawina
6:2
Cracovia II Kraków
06.04.2020
19:00
(63-24)
Słomniczanka Słomniki
8:4
LKS Jawiszowice
06.04.2020
19:00
(87-44)
Wisła II Kraków
7:2
Unia Oświęcim
06.04.2020
19:00
(73-23)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
19:20
Pcimianka Pcim
06.04.2020
19:00
(196-204)
Czarni Staniątki
:
Skawinka Skawina
07.04.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
07.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Wisła II Kraków
07.04.2020
19:00
Orzeł Ryczów
:
Unia Oświęcim
07.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Dalin Myślenice
07.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Sokół Kocmyrzów
07.04.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Wiślanie Jaśkowice
07.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
Słomniczanka Słomniki
07.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
MKS Trzebinia
07.04.2020
19:00
MKS Trzebinia
:
Pcimianka Pcim
08.04.2020
19:00
Słomniczanka Słomniki
:
Orzeł Piaski Wielkie
08.04.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
Czarni Staniątki
08.04.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Cracovia II Kraków
08.04.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
LKS Jawiszowice
08.04.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
Clepardia Kraków
08.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
LKS Rajsko
08.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Orzeł Ryczów
08.04.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Beskid Andrychów
08.04.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
MKS Trzebinia
09.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
Unia Oświęcim
09.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Sokół Kocmyrzów
09.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Słomniczanka Słomniki
09.04.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Wiślanie Jaśkowice
09.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Ryczów
09.04.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
09.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Wisła II Kraków
09.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Dalin Myślenice
09.04.2020
19:00

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków I)

Spójnia Osiek
2:2
KS Olkusz
05.04.2020
19:05
(28-25)
Przebój Wolbrom
2:1
Bolesław Bukowno
05.04.2020
19:05
(23-11)
Przemsza Klucze
7:16
Zieleńczanka Zielonki
05.04.2020
19:05
(78-169)
Pogoń Miechów
6:2
Grębałowianka Kraków
05.04.2020
19:05
(62-28)
Orzeł Iwanowice
3:5
LKS Niedźwiedź
05.04.2020
19:05
(30-54)
LOT Balice
1:2
Prądniczanka Kraków
05.04.2020
19:05
(16-21)
Proszowianka Proszowice
25:23
Piliczanka Pilica
05.04.2020
19:05
(252-235)
Bolesław Bukowno
1:4
Pogoń Miechów
06.04.2020
19:05
(15-48)
LKS Niedźwiedź
3:0
LOT Balice
06.04.2020
19:05
(32-9)
Zieleńczanka Zielonki
7:3
Orzeł Iwanowice
06.04.2020
19:05
(73-37)
KS Olkusz
1:1
Przebój Wolbrom
06.04.2020
19:05
(19-13)
Prądniczanka Kraków
3:5
Proszowianka Proszowice
06.04.2020
19:05
(32-53)
Piliczanka Pilica
6:2
Spójnia Osiek
06.04.2020
19:05
(64-24)
Grębałowianka Kraków
4:6
Przemsza Klucze
06.04.2020
19:05
(42-67)
Przebój Wolbrom
:
Piliczanka Pilica
07.04.2020
19:05
Spójnia Osiek
:
Prądniczanka Kraków
07.04.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
Bolesław Bukowno
07.04.2020
19:05
LOT Balice
:
Orzeł Iwanowice
07.04.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
KS Olkusz
07.04.2020
19:05
Proszowianka Proszowice
:
LKS Niedźwiedź
07.04.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Zieleńczanka Zielonki
07.04.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
Grębałowianka Kraków
08.04.2020
19:05
LKS Niedźwiedź
:
Spójnia Osiek
08.04.2020
19:05
Prądniczanka Kraków
:
Przebój Wolbrom
08.04.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
LOT Balice
08.04.2020
19:05
Orzeł Iwanowice
:
Proszowianka Proszowice
08.04.2020
19:05
Piliczanka Pilica
:
Pogoń Miechów
08.04.2020
19:05
KS Olkusz
:
Przemsza Klucze
08.04.2020
19:05

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prokocim Kraków
1:3
Hutnik II Kraków
05.04.2020
19:10
(14-37)
Kmita Zabierzów
7:5
Wieczysta Kraków
05.04.2020
19:10
(73-56)
Borek Kraków
4:3
Błękitni Modlnica
05.04.2020
19:10
(14-42)
Nadwiślan Kraków
9:5
Dąbski Kraków
05.04.2020
19:10
(98-54)
Bronowianka Kraków
2:1
Garbarnia II Kraków
05.04.2020
19:10
(24-16)
Piast Wołowice
9:1
Kaszowianka Kaszów
05.04.2020
19:10
(91-17)
Wiślanie II Jaśkowice
1:4
TS Węgrzce
05.04.2020
19:10
(14-42)
Wieczysta Kraków
7:12
Piast Wołowice
06.04.2020
19:10
(79-127)
TS Węgrzce
12:12
Kmita Zabierzów
06.04.2020
19:10
(125-124)
Hutnik II Kraków
7:6
Borek Kraków
06.04.2020
19:10
(74-63)
Dąbski Kraków
6:1
Prokocim Kraków
06.04.2020
19:10
(60-11)
Błękitni Modlnica
3:1
Bronowianka Kraków
06.04.2020
19:10
(34-14)
Garbarnia II Kraków
3:2
Wiślanie II Jaśkowice
06.04.2020
19:10
(30-20)
Kaszowianka Kaszów
2:7
Nadwiślan Kraków
06.04.2020
19:10
(21-72)
Kmita Zabierzów
:
Garbarnia II Kraków
07.04.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
07.04.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Hutnik II Kraków
07.04.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Wieczysta Kraków
07.04.2020
19:10
Wiślanie II Jaśkowice
:
Błękitni Modlnica
07.04.2020
19:10
Piast Wołowice
:
TS Węgrzce
07.04.2020
19:10
Bronowianka Kraków
:
Borek Kraków
07.04.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
:
Piast Wołowice
08.04.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Dąbski Kraków
08.04.2020
19:10
Wieczysta Kraków
:
Prokocim Kraków
08.04.2020
19:10
Błękitni Modlnica
:
Kmita Zabierzów
08.04.2020
19:10
Borek Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
08.04.2020
19:10
TS Węgrzce
:
Nadwiślan Kraków
08.04.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
Bronowianka Kraków
08.04.2020
19:10

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
9:2
Błękitni Bodzanów
05.04.2020
19:15
(93-22)
Jordan Sum Zakliczyn
3:5
Wiślanka Grabie
05.04.2020
19:15
(32-53)
Radziszowianka Radziszów
7:9
LKS Śledziejowice
05.04.2020
19:15
(72-97)
Orzeł Myślenice
12:8
Wiarusy Igołomia
05.04.2020
19:15
(127-88)
Pasternik Ochojno
3:4
Tempo Rzeszotary
05.04.2020
19:15
(30-46)
Raba Dobczyce
9:4
Targowianka Targowisko
05.04.2020
19:15
(94-44)
Górnik Wieliczka
9:10
Dziecanovia Dziekanowice
05.04.2020
19:15
(98-104)
Targowianka Targowisko
2:1
Pasternik Ochojno
06.04.2020
19:15
(28-11)
Wiarusy Igołomia
3:1
Jordan Sum Zakliczyn
06.04.2020
19:15
(38-19)
Tempo Rzeszotary
10:17
Orzeł Myślenice
06.04.2020
19:15
(103-179)
LKS Śledziejowice
26:25
Raba Dobczyce
06.04.2020
19:15
(265-257)
Dziecanovia Dziekanowice
8:13
Gdovia Gdów
06.04.2020
19:15
(87-135)
Błękitni Bodzanów
2:1
Radziszowianka Radziszów
06.04.2020
19:15
(27-16)
Wiślanka Grabie
3:4
Górnik Wieliczka
06.04.2020
19:15
(30-43)
Jordan Sum Zakliczyn
:
Tempo Rzeszotary
07.04.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Wiarusy Igołomia
07.04.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Błękitni Bodzanów
07.04.2020
19:15
Raba Dobczyce
:
Radziszowianka Radziszów
07.04.2020
19:15
Orzeł Myślenice
:
Targowianka Targowisko
07.04.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Wiślanka Grabie
07.04.2020
19:15
Pasternik Ochojno
:
LKS Śledziejowice
07.04.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Raba Dobczyce
08.04.2020
19:15
Radziszowianka Radziszów
:
Pasternik Ochojno
08.04.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
Dziecanovia Dziekanowice
08.04.2020
19:15
LKS Śledziejowice
:
Orzeł Myślenice
08.04.2020
19:15
Tempo Rzeszotary
:
Górnik Wieliczka
08.04.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Gdovia Gdów
08.04.2020
19:15
Targowianka Targowisko
:
Jordan Sum Zakliczyn
08.04.2020
19:15

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny