Myślenicka Liga Firm - 14.kolejka (video)

Druga edycja Myślenickiej Ligi Firm przeszła do historii. Nowym mistrzem MLF została ekipa Netfoxu, która do ostatniej serii gier wygrała wszystkie spotkania. Uległa dopiero na samym finiszu, wicemistrzowi Arch VR ale w sytuacji gdy tytuł mistrzowski miała zapewniony. Netfox to najmłodsza i najliczniejsza kadrowo ekipa i być może te elementy - poparte znakomitym zgraniem oraz umiejętnościami piłkarskimi pozwoliły zdominować tegoroczne rozgrywki. Zacięta była także walka o pozostałe miejsca na podium. Chrapkę na medale miało generalnie kolejnych 5 ekip. Końcówka sezonu zweryfikowała plany każdej z drużyn i ostatecznie wizemistrzostwo zdobyli Zieloni czyli Arch VR Studio. Walczyli o ten cel do ostatniej kolejki odpierając ataki ZISiBO. W przypadku triumfu ZISiBO nad Maanem, Arch musiał w ostatniej kolejce pokonać mistrza by zachować fotel wicelidera. Los sprzyjał Arch VR bo nie dość że pokonali Netfox, to jeszcze ZISiBO niespodziewanie łatwo dał się ograć Maanowi. Ciasno było także tuż za podium. Czwarte miejsce zdobyło Mako, piąty był Maan, a szóstą lokatę zdobyli piłkarze Pod Blachą, którzy na początku sezonu wykazywali aspiracje wręcz mistrzowskie. Przedostatnie miejsce przypadło Nembudowi, a na dnia tabeli dość niespodziewanie znalazł się Polplast, obrońca mistrzowskiego tytułu.

Królem strzelców II edycji MLF został Emil Bałucki z ZISiBO, który wygrał wyścig bramkowy z Tomaszem Kurowskim z Netfoxu.