facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji - 25-31 października

Futmal w delegacji - 25-31 października

I liga juniorów (Kraków), 26.10.2019
Prądniczanka Kraków - Prokocim Kraków, sb.11:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

III liga, 26.10.2019
Jutrzenka Giebułtów - Podlasie Biała Podlaska, sb.12:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Wojciech Tracz, Maciej Szcześniewski (video, TRANSMISJA, tekst)

Klasa A (Chrzanów), 26.10.2019
Start Kamień - Zgoda Byczyna, sb.14:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Przemysław Marczewski (tekst, foto)

Klasa A (Myślenice), 26.10.2019
Górki Myślenice - Topór Tenczyn, sb.15:00
reporterzy: Oliwier Bzowski (tekst), Paweł Biela (foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 26.10.2019
LKS Niedźwiedź - Proszowianka, sb.15:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)

IV liga (Kraków-Wadowice), 27.10.2019
Skawinka Skawina - Wisła II Kraków, nd.11:00 - FUTMAL PREMIUM
reporterzy: Fernanda Olszewska (tekst, foto), Sebastian Dyląg (video)

Klasa A (Wieliczka), 27.10.2019
Piast Łapanów - Złomex Branice, nd.14:00 - FUTMAL PREMIUM
reporterzy: Przemysław Marczewski (tekst, foto), Piotr Kwiecień (video)

Klasa B (Kraków II), 27.10.2019
Błękitni II Modlnica - Fitball Szklary, nd.14:00
reporter: Piotr Patej (tekst, foto)

IV liga (Kraków-Wadowice), 27.10.2019
Węgrzcanka Węgrzce Wlk - Clepardia Kraków, nd.14:00
reporter: Wojciech Tracz (video)


LISTA DELEGACJI AKTUALIZOWANA JEST NA BIEŻĄCO

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2019-10-25 10:18:03


Futmal w delegacji 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Pogoń Szczecin
2:2
Jagiellonia Białystok
05.07.2020
15:00
Piast Gliwice
1:0
Śląsk Wrocław
05.07.2020
17:30
Wisła Płock
1:0
Górnik Zabrze
06.07.2020
18:00

Fortuna I Liga

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:0
Stomil Olsztyn
05.07.2020
15:10
Olimpia Grudziądz
1:2
GKS Bełchatów
05.07.2020
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
4:2
Radomiak Radom
05.07.2020
12:40
Wigry Suwałki
2:0
GKS Jastrzębie
05.07.2020
17:40

II liga

Stal Rzeszów
2:1
Bytovia Bytów
05.07.2020
17:00
Pogoń Siedlce
3:1
Widzew Łódź
05.07.2020
17:00
Lech II Poznań
2:0
Resovia Rzeszów
05.07.2020
17:00
Skra Częstochowa
2:1
Błękitni Stargard
05.07.2020
17:30
Górnik Łęczna
1:0
Olimpia Elbląg
05.07.2020
13:05
Garbarnia Kraków
1:0
Znicz Pruszków
05.07.2020
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny