facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Krok za liderem!

Cracovia znakomicie uczciła jubileusz Michała Probierza, który w swojej karierze trenerskiej prowadził wczoraj ekstraklasowy zespół po raz 400.

Pierwszą groźną akcje przeprowadzili goście, kiedy to piłkę w polu karnym otrzymał Kowalczyk. Jego strzał zdołał jednak obronić Peskovic. Kilka chwil później były zawodników Pasów- Damian Dąbrowski mógł zaskoczyć goalkeepera rywali w niekonwencjonalny sposób. Z próby dośrodkowania wyszedł strzał, który przy odrobinie szczęścia mógł wpaść za kołnierz Peskovicia.

Do siatki Stipicy próbował trafić Helik, jednak jego strzał głową okazał się na lekki. W odpowiedzi dobrą zespołową akcją wykazali się goście, lecz wykończenie akcji przez Spiridnovicia okazało się nieskuteczne.

Druga połowa rozpoczęła się lepiej dla Pasów, którzy za sprawą Piszczka mogli objąć prowadzenie. Jednak strzał napastnika poszybował nad poprzeczką. W pięćdziesiątej siódmej minucie wynik otworzył były zawodnik Portowców - Cornel Rapa, który wykończył dośrodkowanie Lopesa i strzałem z głowy pokonał bramkarza rywali.

Wynik pojedynku ustalił w siedemdziesiątej minucie meczu Lopes, który ładnym strzałem pod poprzeczkę umieścił piłkę w siatce. Całą akcję zapoczątkował Gol, który przejął bezpańską piłkę dograł do Lopesa a ten wymienił podanie z Piszczkiem i sfinalizował całą akcję.

Od siedemdziesiątej czwartej minuty Portowcy musieli sobie radzić w osłabieniu, kiedy to z boiska został usunięty Bartkowski za drugą żółtą kartkę a w konsekwencji czerwoną kartkę.

Cracovia dzięki zwycięstwu zmniejszyła stratę do lidera do jednego oczka. W następnej kolejce Pasy zmierzą się przed własną publicznością z Lechią Gdańsk. To spotkanie również zapowiada się bardzo emocjonująco i ciekawie.

PKO Ekstraklasa, 25.10.2019

Cracovia- Pogoń Szczecin 2:0 (0:0)
Rapa 57', Lopes 71'

Cracovia: Pesković- Rapa, Helik, Jablonsky, Siplak- Vestenicky ( 68. Diego), Gol, Lusiusz, Amersfoort (90. Supryn), Lopes (87. Strózik), Piszczek

Pogoń: Stipica- Bartkowski, Triantafyllópoulos, Zech, Matynia- Spiridonović, Dąbrowski, Kozulj (73. Frączczak), Kowalczyk, Hostikka (62. Listkowski)- Buksa (76. Stec)

Żółte kartki: Gol, Piszczek- Bartkowski, Buksa
Czerwona kartka: Bartkowski

 

 

Źródło: cracovia/ ekstraklasa

Dodano: 2019-10-26 11:29:50


Zobacz też: PKO Ekstraklasa

Cracovia  Pogoń Szczecin 

Komentarze


III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
:
Wisła Puławy
08.08.2020
11:00
Korona II Kielce
:
ŁKS Łagów
08.08.2020
12:00
Avia Świdnik
:
Stal Stalowa Wola
08.08.2020
17:00
Chełmianka Chełm
:
KS Wiązownica
08.08.2020
17:00
Hetman Zamość
:
Stal Kraśnik
08.08.2020
17:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Cracovia II Kraków
08.08.2020
17:00
Lewart Lubartów
:
Siarka Tarnobrzeg
08.08.2020
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Sokół Sieniawa
08.08.2020
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Orlęta Radzyń Podlaski
08.08.2020
17:00
Wisłoka Dębica
:
Wisła Sandomierz
08.08.2020
17:30
Podhale Nowy Targ
:
Avia Świdnik
08.08.2020
17:30

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
08.08.2020
11:00
MKS Trzebinia
:
LKS Rajsko
08.08.2020
11:00
Słomniczanka Słomniki
:
Sokół Kocmyrzów
08.08.2020
14:00
Orzeł Ryczów
:
Garbarnia II Kraków
08.08.2020
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Puszcza II
08.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
:
LKS Jawiszowice
08.08.2020
17:00
Dalin Myślenice
:
KS Chełmek
08.08.2020
17:00
Unia Oświęcim
:
Clepardia Kraków
08.08.2020
 
Pcimianka Pcim
:
Proszowianka Proszowice
09.08.2020
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Rylovia Rylowa
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
08.08.2020
11:00
Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
08.08.2020
13:00
Unia Tarnów
:
Metal Tarnów
08.08.2020
17:00
Sokół Słopnice
:
GKS Drwinia
08.08.2020
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
09.08.2020
11:00
Poprad Rytro
:
Orkan Szczyrzyc
09.08.2020
16:00
Lubań Maniowy
:
Poprad Muszyna
09.08.2020
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
BKS Bochnia
09.08.2020
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Glinik Gorlice
09.08.2020
17:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Barciczanka Barcice
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Pogoń Miechów
:
LOT Balice
08.08.2020
17:00
Orzeł Bębło
:
KS Olkusz
08.08.2020
17:00
Przebój Wolbrom
:
Orzeł Iwanowice
08.08.2020
17:00
Błękitni Modlnica
:
Przemsza Klucze
08.08.2020
17:30
Piliczanka Pilica
:
Spójnia Osiek
09.08.2020
11:00
Bolesław Bukowno
:
LKS Niedźwiedź
09.08.2020
17:30
TS Węgrzce
:
Zieleńczanka Zielonki
09.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
:
Skawinka Skawina
08.08.2020
11:00
Bronowianka Kraków
:
Dąbski Kraków
08.08.2020
17:00
Hutnik II Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
08.08.2020
17:00
Grębałowianka Kraków
:
Borek Kraków
08.08.2020
17:30
Prokocim Kraków
:
Orlęta Rudawa
08.08.2020
 
Kaszowianka Kaszów
:
Nadwiślan Kraków
09.08.2020
14:00
Piast Wołowice
:
Kmita Zabierzów
09.08.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wróblowianka Wróblowice
:
Dziecanovia Dziekanowice
08.08.2020
17:00
Złomex Branice
:
Błękitni Bodzanów
08.08.2020
17:30
Radziszowianka Radziszów
:
Orzeł Myślenice
08.08.2020
17:30
Tempo Rzeszotary
:
Jordan Sum Zakliczyn
09.08.2020
16:00
Wiślanka Grabie
:
Gdovia Gdów
09.08.2020
17:00
Wiarusy Igołomia
:
Górnik Wieliczka
09.08.2020
17:00
Raba Dobczyce
:
Pasternik Ochojno
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zgoda Byczyna
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
08.08.2020
16:00
Niwa Nowa Wieś
:
LKS Gorzów
08.08.2020
16:00
Garbarz Zembrzyce
:
Nadwiślanin Gromiec
08.08.2020
17:00
Hejnał Kęty
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
08.08.2020
17:00
MKS Libiąż
:
Zatorzanka Zator
08.08.2020
17:00
Sokół Przytkowice
:
Victoria Jaworzno
08.08.2020
18:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
LKS Żarki
09.08.2020
17:00
Halniak Maków Podhalański
:
Brzezina Osiek
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Szynwałd
:
Zorza Zaczarnie
08.08.2020
17:30
LUKS Skrzyszów
:
Tuchovia Tuchów
08.08.2020
17:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Polan Żabno
08.08.2020
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
LKS Rzuchowa
08.08.2020
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Olimpia Wojnicz
09.08.2020
17:00
GLKS Gromnik
:
Unia Niedomice
09.08.2020
17:00
Dunajec Zakliczyn
:
Wisła Szczucin
09.08.2020
17:00
Ikar Odporyszów
:
Pogórze
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Sokół Maszkienice
1:1
Jadowniczanka Jadowniki
06.08.2020
18:30
Sokół Borzęcin Górny
:
Raba Książnice
08.08.2020
13:30
Wola Radłowska
:
Strażak Mokrzyska
08.08.2020
17:00
Poręba Spytkowska
:
Orzeł Dębno
08.08.2020
18:00
Olimpia B.
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
09.08.2020
13:00
Naprzód Sobolów
:
Olimpia Kąty
09.08.2020
16:00
Błyskawica Proszówki
:
Arkadia Olszyny
09.08.2020
17:00
Radłovia Radłów
:
Jadowniczanka Jadowniki
09.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Podhalanin Biecz
:
Zawisza R.
08.08.2020
16:00
Helena Nowy Sącz
:
LKS Łużna
08.08.2020
16:00
Hart Tęgoborze
:
LKS Uście Gorlickie
08.08.2020
17:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Grybovia Grybów
08.08.2020
17:00
Orzeł Wojnarowa
:
LKS Zagórzany
08.08.2020
17:00
LKSKobylankaKobylanka
:
Kolejarz Stróże
08.08.2020
17:00
Łosoś Łososina Dolna
:
Zyndram
09.08.2020
15:00
Sokół Stary Sącz
:
ULKS Korzenna
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Jarmuta
:
Zalesianka
08.08.2020
17:00
Wiatr Ludźmierz
:
Turbacz Mszana Dolna
08.08.2020
17:30
Krokus
:
Czarni Czarny Dunajec
08.08.2020
17:30
Laskovia
:
Babia Góra Lipnica Wielka
08.08.2020
17:30
Huragan Waksmund
:
LKS Szaflary
09.08.2020
17:30
Jordan Jordanów
:
AKS Ujanowice
09.08.2020
17:30
Wierchy Pasierbiec
:
Granit Czarna Góra
09.08.2020
17:30

Klasa A (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
:
Prądniczanka II Kraków
08.08.2020
16:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Partyzant Dojazdów
09.08.2020
11:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Wierzbowianka Wierzbno
09.08.2020
17:30
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Michałowianka Michałowice
09.08.2020
15:00
Strażak Goszcza
:
Płomień Kościelec
09.08.2020
18:00
Spartak Wielkanoc
:
Galicja Raciborowice
09.08.2020
17:00
Błękitni II Modlnica
:
Szreniawa Koszyce
09.08.2020
17:00

Klasa A (Kraków II)

Lotnik Kryspinów
:
Wisła Rząska
08.08.2020
11:00
JKS Zelków
:
Wisła Jeziorzany
08.08.2020
11:00
Świt Krzeszowice
:
Sokół Rybna
08.08.2020
17:30
MKS Skała 2004
:
Dragon Szczyglice
08.08.2020
17:30
Iskra Czułów
:
Liszczanka Liszki
08.08.2020
18:00
Maszycanka Maszyce
:
Sportowiec Modlniczka
08.08.2020
18:00
Wisła Czernichów
:
Strażak Rączna
09.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków III)

Wanda Nowa Huta
:
Bieżanowianka Kraków
08.08.2020
11:00
Rzozovia Rzozów
:
Iskra Krzęcin
08.08.2020
17:00
Pogoń Skotniki
:
Cedronka Wola Radziszowska
08.08.2020
17:00
Płomień Kostrze
:
Tramwaj Kraków
08.08.2020
17:00
Strzelcy Kraków
:
Podgórze Kraków
08.08.2020
17:00
Bratniak Kraków
:
Kabel Kraków
09.08.2020
17:00
Fairant Kraków
:
Gajowianka Gaj
09.08.2020
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Zryw Szarów
:
Contra Sułków
08.08.2020
16:00
Sokół Chorągwica
:
Piast Łapanów
08.08.2020
17:00
UKS Sygneczów
:
Czarnochowice
08.08.2020
17:00
Rożnowa
:
Piłkarz Podłęże
09.08.2020
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
Iskra Zakrzów
09.08.2020
16:00
Strażak Kokotów
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
09.08.2020
17:00
Wolni Kłaj
:
Gwiazda Brzegi
09.08.2020
17:00
Zieloni Niegowić
:
Czarni Staniątki
09.08.2020
17:00

Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
:
Sęp Droginia
08.08.2020
16:30
Karpaty Siepraw
:
Rokita Kornatka
08.08.2020
17:00
Clavia Świątniki Górne
:
Staw Polanka
08.08.2020
17:30
Gościbia Sułkowice
:
Sokół Borzęta
08.08.2020
18:00
Górki Myślenice
:
Skalnik Trzemeśnia
08.08.2020
18:00
Zielonka Wrząsowice
:
Topór Tenczyn
09.08.2020
16:00
Beskid Tokarnia
:
Lubomir Wiśniowa
09.08.2020
16:00
Iskra Brzączowice
:
LKS Rudnik
09.08.2020
17:30

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
:
Unia Jaroszowiec
08.08.2020
11:00
Prądnik Sułoszowa
:
Wielmożanka Wielmoża
08.08.2020
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Centuria Chechło
08.08.2020
17:30
Promień Przeginia
:
Spartak Charsznica
09.08.2020
11:00
Przebój Wolbrom
:
Legion Bydlin
09.08.2020
17:00
Strażak Przybysławice
:
Olimpia Łobzów
09.08.2020
17:00
Sokół Gołaczewy
:
Błysk Zederman
09.08.2020
17:00
Błyskawica Kolbark
:
Laskovia
09.08.2020
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Wisła Jankowice
:
Fablok Chrzanów
08.08.2020
11:00
Wisełka Rozkochów
:
Ciężkowianka Jaworzno
08.08.2020
17:00
Tęcza Tenczynek
:
Błyskawica Myślachowice
08.08.2020
17:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Start Kamień
08.08.2020
18:00
Victoria Zalas
:
MKS Alwernia
09.08.2020
14:30
UKS Dulowa
:
SPRiN Regulice
09.08.2020
17:00
Unia Kwaczała
:
Promyk Bolęcin
09.08.2020
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Wiarusy II
:
Gdovia II Gdów
08.08.2020
11:00
Start Brzezie
:
Ledniczanka
08.08.2020
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Dąb Zabierzów Bocheński
08.08.2020
17:30
Promień Zakrzowiec
:
Naprzód Ochmanów
08.08.2020
18:00
Tęcza Słomiróg
:
Gryf Wiatowice
08.08.2020
18:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Górnik II Wieliczka
09.08.2020
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Batory Wola Batorska
09.08.2020
18:00

Klasa B (Myślenice)

Raba II Dobczyce
:
Górki II Myślenice
08.08.2020
15:00
Wicher Stróża
:
Cisy Harbutowice
08.08.2020
17:00
Radwan Skomielna Czarna
:
Dukla Bysina
08.08.2020
17:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Grodzisko Raciechowice
08.08.2020
18:00
Karpaty II Siepraw
:
Jawor Jawornik
09.08.2020
17:00
Szczebel Lubień
:
Cyrhla Krzczonów
09.08.2020
17:00
LKS Trzebunia
:
Iskra Głogoczów
09.08.2020
18:00

Klasa B (Olkusz)

Strumyk Zarzecze
:
Pilica II Wierbka
08.08.2020
17:00
Northstar Miechów
:
Trzy Buki Wierzchowisko
08.08.2020
17:00
Czapla Czaple Male
:
Orzeł K.
08.08.2020
17:00
Victoria Smroków
:
Stare Bukowno
09.08.2020
11:00
Cobra Wężerów
:
Hetman Dłużec
09.08.2020
14:00
Nidzica Słaboszów
:
Piliczanka II Pilica
09.08.2020
17:00

Małopolska Liga Juniorów

BKS Bochnia
2:0
Limanovia Limanowa
05.08.2020
10:00
Okocimski Brzesko
0:4
Puszcza Niepołomice
05.08.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
1:0
Garbarnia Kraków
05.08.2020
15:00
Prądniczanka Kraków
0:2
Unia Tarnów
05.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
2:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
05.08.2020
17:00
Sokół Stary Sącz
0:3
Podhale Nowy Targ
05.08.2020
17:30
Dunajec Nowy Sącz
0:0
Pcimianka Pcim
05.08.2020
17:30
Górnik Wieliczka
3:3
Tarnovia Tarnów
05.08.2020
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Okocimski Brzesko
08.08.2020
10:00
Limanovia Limanowa
:
Dunajec Nowy Sącz
08.08.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Sokół Stary Sącz
08.08.2020
10:00
Pcimianka Pcim
:
Górnik Wieliczka
08.08.2020
16:30
Unia Tarnów
:
Sandecja Nowy Sącz
09.08.2020
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Prądniczanka Kraków
09.08.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
:
BKS Bochnia
09.08.2020
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Orkan Raba Wyżna
09.08.2020
17:00

II Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
:
Okocimski Brzesko
07.08.2020
10:00

Ekstraliga Kobiet

Czarni Sosnowiec
:
Olimpia Szczecin
08.08.2020
13:00
Medyk Konin
:
GKS Katowice
08.08.2020
12:00
SMS Łódź
:
AZS UJ Kraków
08.08.2020
13:30
Rolnik Biedrzychowice
:
Górnik Łęczna
09.08.2020
16:00
APLG Gdańsk
:
KKP Bydgoszcz
09.08.2020
18:00
ROW Rybnik
:
Śląsk Wrocław
09.08.2020
12:15