Jutrzenka zwycięska! (video)

Od początku spotkania Jutrzenka ruszyła z animuszem na bramkę Podlasia. Już na początku spotkania po trójkowym rozegraniu pomiędzy Balawanderem, Domaradzkim i Kawą, ten ostatni umieścił piłkę w bramce, ale arbiter odgwizdał pozycje spaloną. Chwilę później Domaradzki dryblował w polu karnym, próbując oddać strzał, ale został ostatecznie skutecznie powstrzymany. Swoich sił z dalszej odległości próbował Majcherczyk, ale piłka przeleciała obok słupka. Kluczową akcję meczu zainicjował niezwykle doświadczony i bardzo aktywny w tym spotkaniu Grzegorz Bizoń, który uderzył z dystansu na bramkę Wrzoska. Bramkarz Podlasia odbił piłkę przed siebie, ale w odpowiednim miejscu znalazł się Rafał Domaradzki, który popisał się skuteczną dobitką i od 17 minuty Jutrzenka prowadziła 1-0. Po zdobyciu bramki Jutrzenka chciała iść za ciosem. Po dośrodkowaniu Bizonia główkował Balawender, ale bramkarz gości był na posterunku.
Chwilę później Balawender wypuścił sprytnie Kawę na czystą pozycje ale ten drugi zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i został ostatecznie zablokowany. Później dwa razy z rzędu na listę strzelców mógł się wpisać Balawender, ale zabrakło precyzji w wykończeniu.

W drugiej połowie od 65 minuty obraz gry uległ zmianie i to goście dążący do wyrównania przejęli inicjatywę. Podlasie wypracowało sobie kilka dogodnych okazji i nawet dwukrotnie skierowali piłkę do bramki gospodarzy, ale w obu przypadkach sędzia odgwizdał pozycje spaloną. Po meczu obaj szkoleniowcy trafnie potwierdzili przebieg meczu, który ostatecznie zakończył się zwycięstwem gospodarzy.