facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Jedenaste zwycięstwo Sokoła!

W dwunastej serii gier drużyna Sokoła Chorągwica podejmowała na własnym stadionie Naprzód Ochmanów. Sokół to niekwestionowany lider tabeli, który w dotychczasowych meczach tylko raz zgubił punkty (w ostatniej kolejce z Batorym). Natomiast Naprzód przed tą serią gier znajdował się na trzeciej pozycji.

W dwudziestej szóstej minucie wynik otworzył Palonek, który wykorzystał wrzutkę Dariusza Górskiego i strzałem głową umieścił piłkę w siatce. Po bramce na 1:0 goście ustawili się wyżej, dzięki czemu na boisku zrobiło się więcej przestrzeni i gospodarze mogli częściej stwarzać sobie groźne sytuacje.

W czterdziestej trzeciej minucie Sosin otrzymał piłkę od Klimczyka, minął obrońców i wpadając w pole karne pokonał goalkeepera Naprzodu.

W drugich czterdziestu pięciu minutach Sokół również dążył do kolejnych bramek. Efektem tego była sytuacja z siedemdziesiątej szóstej minuty, kiedy to Malicki obsłużył dobrym podaniem Palonka a ten wykorzystał nadarzającą się okazję i podwyższył prowadzenie gospodarzy. Przed końcem spotkania na 4:0 trafił Malicki, który zamknął dośrdkowanie od Palonka.

W doliczonym czasie gry Naprzód dwukrotnie trafił do bramki Pasiuta, ale było to zdecydowanie za mało i za późno, żeby zmienić obraz gry w Chorągwicy.  Obie bramki dla zespołu z Ochmanowa zdobył Radwański.

B-klasa (Wieliczka), 02.11.2019

Sokół Chorągwica - Naprzód Ochmanów 4:2 (2:0)
Palonek 26', 76', Sosin 43', Malicki 87' - Radwański 90+1', 90+4'

Sokół: Pasiut-Mirus (Zatorski 56’), Pilch, Sporysz, Matrac-Dariusz Górski (Filo 70’), Łukasz Górski, Klimczyk (Harędziński 80’), Sosin, Malicki (Zięcik 89’)-Palonek

Naprzód: Krystyjan- Krzyk, Piotrowski (75. Lebiest), M. Musiał, B. Musiał (85. Tworek), Badylak (56. J. Dziedzic), Guzikowski (65. Sz. Dziedzic), Skoczylas, Radwański, M. Król, Ł. Król

Żółte kartki: Malicki, Klimczyk, Sporysz, Zatorski - M. Musiał, B. Musiał, Skoczylas

 

 

Źródło: Sokół Chorągwica

Dodano: 2019-11-03 10:51:04


Zobacz też: Klasa B (Wieliczka)

Sokół  Naprzód ochmanów 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Lech Poznań
:
Piast Gliwice
22.11.2019
20:30
Górnik Zabrze
:
Wisła Płock
22.11.2019
18:00
Pogoń Szczecin
:
Legia Warszawa
23.11.2019
17:30
Lechia Gdańsk
:
ŁKS Łódź
23.11.2019
20:00
Korona Kielce
:
Raków Częstochowa
23.11.2019
15:00
Śląsk Wrocław
:
Wisła Kraków
24.11.2019
17:30
Jagiellonia Białystok
:
Arka Gdynia
24.11.2019
15:00

Fortuna I Liga

Miedź Legnica
:
Sandecja Nowy Sącz
22.11.2019
18:00
Wigry Suwałki
:
Stal Mielec
22.11.2019
16:30
Puszcza Niepołomice
:
Odra Opole
22.11.2019
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Chojniczanka Chojnice
22.11.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
23.11.2019
17:00
GKS Bełchatów
:
Warta Poznań
23.11.2019
12:40
Olimpia Grudziądz
:
Zagłębie Sosnowiec
23.11.2019
16:00
GKS Tychy
:
GKS Jastrzębie
23.11.2019
17:00
Stomil Olsztyn
:
Radomiak Radom
24.11.2019
12:40

II liga

Elana Toruń
:
Błękitni Stargard
23.11.2019
13:00
Garbarnia Kraków
:
Skra Częstochowa
23.11.2019
13:00
Resovia Rzeszów
:
Pogoń Siedlce
23.11.2019
12:00
GKS Katowice
:
Gryf Wejherowo
23.11.2019
18:00
Stal Stalowa Wola
:
Znicz Pruszków
23.11.2019
13:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Elbląg
23.11.2019
16:00
Lech II Poznań
:
Górnik Łęczna
23.11.2019
13:00
Legionovia Legionowo
:
Stal Rzeszów
23.11.2019
13:00
Widzew Łódź
:
Bytovia Bytów
24.11.2019
13:05

III liga, grupa IV

Podhale Nowy Targ
:
Wisłoka Dębica
23.11.2019
13:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Wisła Puławy
23.11.2019
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Hutnik Kraków
23.11.2019
13:00
Avia Świdnik
:
KSZO Ostrowiec Św.
23.11.2019
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Hetman Zamość
23.11.2019
13:00
Motor Lublin
:
Stal Kraśnik
23.11.2019
17:00
Wisła Sandomierz
:
Siarka Tarnobrzeg
23.11.2019
13:00
Chełmianka Chełm
:
Sokół Sieniawa
23.11.2019
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Korona II Kielce
23.11.2019
12:00

Klasa B (Kraków IV)

Skawinka II Skawina
:
Nadwiślan Rusocice
24.11.2019
13:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Śląsk Wrocław
:
Wisła Kraków
23.11.2019
12:00
Pogoń Szczecin
:
Arka G.
23.11.2019
11:00
Escola Varsovia Warszawa
:
SMS Łódź
23.11.2019
12:00
Cracovia Kraków
:
Zagłębie Lubin
23.11.2019
11:00
Jagiellonia
:
Lechia
23.11.2019
12:00
Legia Warszawa
:
Hutnik Kraków
23.11.2019
12:00
Górnik Zabrze
:
Korona Kielce
24.11.2019
12:00
Lech Poznań
:
Gwarek Zabrze
24.11.2019
12:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (gr.południowa)

Wanda Słomniczanka Słomniki
:
Wierzbowianka Wierzbno
23.11.2019
16:00
Rolnik Głogówek
:
Rekord Bielsko Biała
24.11.2019
17:00