facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Podział punktów w hicie jesieni (foto)

Podział punktów w hicie jesieni (foto)

Jedyny sobotni mecz w drugiej grupie krakowskiej B klasy nie wyłonił wyraźnego lidera tych rozgrywek. Po bardzo emocjonującym spotkaniu podział punktów wydaje się być dość sprawiedliwy chociaż każdy inny wynik był tu możliwy.
 

 

 

Obydwie ekipy miały swoje lepsze lub gorsze okazje, jednak albo niedokładność, albo dobre interwencje obrońców i bramkarzy spowodowały, że dwa czołowe zespoły grupy nadal nie zaznały goryczy porażki. Od początku skalanie napierali na bramkę gości bronioną z konieczności przez weterana Sułka i w 12 minucie po wymanewrowaniu obrońców zdołał w jego siatce umieścić piłkę Wąsikowski. Radość gospodarzy nie trwała jednak zbyt długo bo już osiem minut później po celnym dośrodkowaniu z lewej strony Grzybowskiego bramkarz Skały popełnił błąd i futbolówka wturlała się do jego bramki. Niedługo potem ofiarna interwencja K. Habudy ocaliła gości przed utratę drugiego gola. W minucie 37 duże zamieszanie spowodowane przepychankami między zawodnikami obu ekip kończy się dwoma żółtymi kartonikami pokazanymi Szumcowi i P. Srebnickiemu. A po kolejnych trzech minutach ku zdumieniu licznie przybyłych kibiców miejscowych Zabiegaj strzela na 2-1 dla Błękitnych i takim rezultatem zakończyła się pierwsza odsłona tego ekscytującego widowiska.

-[FOTOGALERIA

Scenariusz części drugiej był łatwy do przewidzenia gdyż obydwa zespoły nie zamierzały przegrać tego meczu. MKS jednak częściej przebywał pod bramką Sułka a wynikiem tego były dwa podyktowane przez arbitra rzuty karne. Pierwszego w 54 minucie wykorzystał Duda wyrównując tym samym stan rywalizacji. Potem w idealnej sytuacji do bramki skalan nie trafił Rębilas - lepszym okazał się bramkarz gospodarzy. Wkrótce potem był wspomniany drugi karny jednak tym razem strzelający przedobrzył i piłka przeszła obok słupka. W związku z tym, że przeciwnicy nie zamierzali odpuszczać sędzia pokazał aż 8 żółtych kartek co świadczy o zaciętości pojedynku. Jednak można powiedzieć, że taki wynik powinien zadowolić zwłaszcza przyjezdnych gdyż wiadomo nie od dziś, że w Skale zawsze wszystkim gościom jest ciężko o punkty. 

Klasa B (Kraków II), 02.11.2019
MKS Skała 2004 - Błękitni II Modlnica 2-2 (1-2)
Wąsikowski 12, Duda 54 - Grzybowski 20, Zabiegaj 40

Żółte kartki: Piotr Srebnicki, Kaniewski, Paweł Srebnicki, Duda - Zabiegaj, Szumiec, Grzybowski, Synowski
Skała: D. Srebnicki - S. Katarzyński (83' T. Katarzyński), Duda, P. Gumula, Pi. Srebnicki, Pa. Srebnicki, D. Srebnicki, D. Katarzyński, R. Gumula (46' D. Boroń), S. Boroń, Wąsikowski, Kaniewski
Błękitni II: Sułko - Morawiec, B. Habuda, K. Habuda, Synowski, Hrabia, Grzybowski (80' Maj), Rębilas, Zabiegaj, Szumiec, Żurek (30' Stebnicki, 89' Janus)


-[FOTOGALERIA

Źródło: Piotr Patej

Dodano: 2019-11-04 10:23:00


Zobacz też: Klasa B (Kraków II)

Błękitni Modlnica  Skała 

Komentarze